Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Грінченкознавство (1)Рідкісні та цінні видання (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=байдужість<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи с 1 за 8
1.


    Черкашина, О.
    Байдужість до батька-матері не прощається [Текст] : Урок українського читання. 6-й клас / О. Черкашина // Дефектолог. - Київ, 2015. - № 5. - С. 33-34

Кл.слова (ненормовані):
В. Сухомлинський -- оповідання
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


Знайти схожі

2.
821.161.282-312.9
П 12


    Павлюк, Ілларіон.
    Я бачу, вас цікавить пітьма [Текст] : роман; перекладено з російської / Ілларіон Павлюк ; перекладач В. Стах. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2023. - 664 с. - ISBN 978-617-679-832-3 : 300.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Художня література--Сучасна українська література--Фантастичний роман--Містичний роман

Анотація: Київського кримінального психолога Андрія Гайстера відправляють консультантом у богом забуте селище Буськів Сад. Зимової ночі там зникла маленька дівчинка. А ще там водиться Звір — серійний маніяк, убивств якого тамтешні мешканці воліють не помічати... У цьому проклятому селищі, де все по колу і всі живуть життям, яке ненавидять, розслідування постійно заходить у глухий кут. Андрій вірить, що загублена дівчинка, попри все, жива і він її знайде. Але нікому, крім нього, це не потрібно. «Я бачу, вас цікавить пітьма» — історія про непробивну людську байдужість і пітьму всередині нас. Про чесність із собою й ціну, яку ми готові заплатити за забуття. Про гріхи, що матеріалізуються, і спокуту, дорожчу за спокій.
Дод.точки доступу:
Стах, Вікторія \перекладач.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

3.
94:341.485](=411.16)"1939/1945"
Б 29


    Бауман, Зиґмунт.
    Модерність і Голокост = Modernity and the Holocaust / З. Бауман ; перекладач К. Диса ; Національний університет «Києво-Могилянська академія», Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства. - Київ : Дух і літера, 2022. - 342 с. - ISBN 978-966-378-916-3 : 100.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Історія--Голокост--Євреї, 1939-1945--Популярні видання

   Голокост--Міжнародна політика--Популярні видання


   Національна дискримінація та сегрегація--Історія--Популярні видання


Кл.слова (ненормовані):
модерність -- моральна байдужість -- расизм -- знищення -- модерність расизму -- модерний геноцид -- особливості -- етика покірності
Анотація: Книга відомого соціолога та філософа Зиґмунта Баумана «Модерність і Голокост» посіла особливе місце серед численних праць про трагедію європейського єврейства. Автор послідовно спростовує тезу про те, що цей геноцид був проявом крихкості цивілізації, натомість пропонує подивитися на Голокост як на свідчення її потужного потенціалу. Зиґмунт Бауман демонструє, що коріння геноциду сягає самої природи модерності, важливими ознаками якої є націоналізм, конструювання штучного соціального порядку, раціональне бюрократичне управління тощо. Автор відмовляється обмежувати вивчення та осмислення Голокосту рамками єврейської історіїй водночас пропонує глибокий аналіз аспектів, що мають «модерний присмак» та вирізняють цей геноцид з-поміж інших. На думку Зиґмунта Баумана, «Голокост був законним мешканцем дому, що зветься модерністю».
Дод.точки доступу:
Диса, Катерина \перекладач.\
Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

4.


    Дем’яненко, Світлана.
    Людина і світ у творчості Ф. Кафки. Урок за новелою "Перевтілення". Уроки зарубіжної літератури, 11 клас [Текст] : закінчення. Початок див. "Всесвітня література в сучасній школі". - 2015. - № 9 / С. Дем’яненко // . - С. 25-29. - Бібліогр. в кінці ст.
ДРНТІ

Рубрики: Літературознавство--Аналіз твору--Новела

Кл.слова (ненормовані):
план-конспект уроку -- художнє мислення -- ідейний задум -- образ дверей -- самітність -- байдужість близьких -- відчуження -- страждання
Дод.точки доступу:
Кафка, Франц (німецькомовний письменник ; 1883-1924) \о произв.\

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


Знайти схожі

5.


    Кашуба, Євдокія.
    Сленг як "Останній шанс для порятунку". За повістю Крістіне Нестлінґер "Конрад, або Дитина з бляшанки". Система уроків, 6 клас [Текст] / Є. Кашуба // Всесвітня література в сучасній школі. - Київ : Освіта України, 2015. - N 5(408). - С. 19-29. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
план-конспект уроку -- добро і зло -- милосердя і байдужість
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


Знайти схожі

6.
   373.3/.5.015.31
   М 74


    Мовчун, Антоніна Іванівна.
    Абетка моральності: що в характері твоїм? / А. І. Мовчун, Л. В. Мовчун. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2004. - 271 с. - ISBN 966-329-001-3 : 12.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Педагогіка--Теорія та методика виховання--Моральне виховання

Кл.слова (ненормовані):
моральність -- байдужість -- гордість
Дод.точки доступу:
Мовчун, Леся Вікторівна


Примірників всього: 28
Фаховий коледж «Універсум» (28)
Вільні:
Фаховий коледж «Універсум» (28)

Знайти схожі

7.


    Wogu, J. O.
    Reaching the Unheard Voices and Hinterlands in the Digital Era: An Assessment of the re-Engineering of Newsgathering in Africa = Урахування непочутих голосів та віддалених районів у цифрову епоху: оцінка реінжинірингу збору новин в Африці / J. O. Wogu // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2019. - № 6. - P53-64. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
збір новин -- внутрішні райони -- Африка -- інтернет-технології -- глобалізація -- розвиток
Анотація: Історично склалося так, що Африка відстає в засвоєнні технологій, у тому числі - в галузі мас-медіа. І хоч Африка є другим (після Азії) за територією континентом, понад 60% її населення живе в районах, віддаленість і небезпечність яких не дозволяють журналістам і ЗМІ повноцінно висвітлювати їх соціально-економічне, культурне і політичне життя. До переліку проблем слід додати нестачу кваліфікованих кадрів, надмірні витрати, внутрішні конфлікти, неспроможність медіа-індустрії навчати та/або запрошувати достатню кількість журналістів, байдужість урядової й муніципальної політики в галузі масових комунікацій. Частково вказані проблеми вирішуються за рахунок ініціатив місцевого населення, представники якого викладають новинний контент в Інтернет-мережах, але вони не можуть принципово зняти питання. Дана стаття присвячена вивченню динаміки надходження новин в епоху технологічно орієнтованого Інтернету для виявлення існуючих обмежень в африканських внутрішніх районах. Географічно дослідження орієнтоване на африканські сільські громади. В статті розглядаються шляхи набуття й використання нових інформаційних технологій, зокрема, мобільних телефонів з інтернет-можливостями, для генерування і розповсюдження новин з африканських внутрішніх районів. Виявлено фактори, що заважають такій практиці і шляхи їх усунення. Хронологічно дослідження охоплює ХХІ століття, тобто від 2000 року до тепер. Саме в цей період відбувалося масове проникнення Інтернету у внутрішні райони та використання його як основного засобу комунікації. Досліджуючи дігіталізацію комунікації в сільській Африці, де більшість населення живе поза регулярним або формальним зв'язком з органами і каналами управління, відірване від зовнішнього світу, автор визначає масштаб проблем, з якими стикається модернізація. Розкриваються технології підходів до збирання новин у сільській Африці, залучення її до участі в електронному управлінні, глобальному діалозі й дискусіях з усіх аспектів людського розвитку, прав і політики. Оцінюються життєздатні альтернативи інтернет-посередництва в галузі журналістики.
Дод.точки доступу:
Йосиф Олучукву Вогу


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

8.
821.161.2-32Грінченко
Г 75


    Грінченко, Борис Дмитрович (письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист, громадсько-культурний діяч, політичний діяч ; 1863-1910).
    Дзвоник / Б. Д. Грінченко. - Друге видання. - Харків : Книгоспілка, [1929]. - 16 с. - Б. ц.
Примітки про особливості:
Прим. Е118 : РІДКІСНІ ВИДАННЯ.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Українська література--Оповідання--Тексти--Популярні видання

Кл.слова (ненормовані):
рідкісне видання
Анотація: Оповідання Б. Грінченка «Дзвоник», за темою і характером розгортання конфлікту не має аналогів в українській літературі. Це оповідання присвячене Іванові Франкові у 25-річний ювілей його літературної діяльності. У ньому йдеться про семирічну сироту Наталю, яку після смерті матері віддають до міського дитячого притулку. Уся увага письменника зосереджена на показі моральних страждань дитини, що опинилася в незвичних умовах, у зовсім незнайомому середовищі.Образ дзвоника асоціюється у дитини з казарменим режимом. Дзвоник паралізує волю дитини, її думки. Він здається Наталі живою істотою, яка за всіма наглядає та несподівано вривається в її спогади. В оповіданні передано страшний внутрішній стан дівчинки. Наталя переконується, що їй не вирватися з бездумної неволі притулку, який в її уяві все частіше асоціюється з тюрмою. І її звертання до начальниці Олександри Петрівни дозволити їй втопитися у дворі в колодязі з надзвичайною силою художньої правдивості розкриває душевну трагедію дитини, має пряме педагогічне спрямування. Причиною трагізму маленької дівчинки є жорстока антигуманна система виховання, усталена в дитячому будинку, повна байдужість до духовного світу вихованки, ігнорування індивідуального підходу до її особливості.
Утримувачі документа:
Педагогічний музей України
Дод.точки доступу:
Чайченко, В., Гринченко, Б.


Примірників всього: 1
Сервер (1)
Вільні:
Сервер (1)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)