Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Наукові періодичні видання Університету (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=вторинний текст<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.
Шифр: В890024/2017/2
   Журнал

Вісник Книжкової палати [Текст] : науково-практичний журнал/ Книжкова палата України імені Івана Федорова. - Київ : КПУ, 1996 - . - ISSN 2076-9326. - Виходить щомісячно
2017р. N 2
Зміст:
Полтавець, Юлія. Анотація як засіб комунікації між видавництвом і читачем / Ю. Полтавець. - С.3-5. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: анотація, видавнича справа, вторинний текст
Вовк, Наталія. Новітні маркетингові стратегії просування бібліотечних установ / Н. Вовк. - С.7-9. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: маркетинг, бібліотека, бібліотечні послуги
Матвієнко, Оксана. Стандарт вищої освіти України за спеціальністю 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа": чи буде збережена бібліотечна професія? / О. Матвієнко, М. Цивін. - С.10-12. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: стандарт, спеціалізація, інформаційні дисципліни
Зуб, Володимир. Документні засади питань охорони праці при здійсненні оцифрування фондів бібліотек України / В. Зуб. - С.12-15. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: сучасні технології копіювання документів, оцифрування бібліотечних фондів, охорона праці У бібліотеці
Дюжева, Катерина. Особливості моделювання лонгрідів / К. Дюжева. - С.15-17. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: лонгрід, мультимедіа, онлайн
Капралюк, Оксана. Використання бази даних реферативного журналу "Агропромисловий комплекс України" для формування тематичного випуску "Рибне господарство" / О. Капралюк. - С.18-19. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: реферативний журнал "Агропромисловий комплекс України", реферати, тематичний випуск "Рибне господарство"
Сенченко, Оксана. Атлантичні і європейські мережі та їхня роль у реалізації антидержавних стратегій / О. Сенченко. - С.20-25. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: гранти, мережеві війни, мережа
Мусієнко, Юлія. Документаційна складова контента веб-сайтів православних релігійних організацій України / Ю. Мусієнко. - С.25-28. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: веб-сайти релігійних організацій, документальні ресурси
Сенченко, Микола. Книжкова скриня Володимира Різуна / М. Сенченко. - С.29-30
Кл.слова: Різун Володимир, про нього, наукове пізнання, інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка
Тріщук, Ольга. Людина-епоха в українській журналістиці / О. Тріщук, Н. Фіголь. - С.30-32. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: Різун Володимир, про нього, журналістикознавство, соціальні комунікації
Васьківська, Ольга. Політичні чинники формування тематики книжкових видань у роки визвольних змагань (1917-1920 pp.) / О. Васьківська. - С.32-40. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: тематика книжкових видань, випуск книг, книговидавничі осередки
Березюк, Ніна. Микола Федорович Сумцов - перший бібліограф етнографічної науки в Україні / Н. Березюк. - С.40-49. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: Сумцов Микола, про нього, літературна критика, бібліографія
Тихоненко, Олена. Друга світова війна в образотворчих виданнях: з фондів Книжкової палати України / О. Тихоненко. - С.44-49. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: плакати часів Другої світової війни, картки часів Другої світової війни, художні репродукції часів Другої світової війни
Біловус, Леся. Націєтворчі аспекти дотримання традицій українцями в діаспорі (на базі україномовного публіцистичного матеріалу CШA) / Л. Біловус. - С.49-52. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: національна ідентичність, періодичні видання, традиції
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Полтавець, Юлія.
    Анотація як засіб комунікації між видавництвом і читачем [Текст] / Ю. Полтавець // Вісник Книжкової палати. - Київ : КПУ, 2017. - N 2. - С. 3-5. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
анотація -- видавнича справа -- вторинний текст

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

3.


    Полтавець, Ю.
    Формально змістові особливості анотацій до сучасних українських мовознавчих книжкових видань / Ю. Полтавець // Синопсис: текст, контекст, медіа : електронний фаховий журнал. - 2021. - Том 27, № 2. - С. 96-104, DOI 10.28925/2311-259x.2021.2.8. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2311-259Х

Кл.слова (ненормовані):
анотація -- прикнижкова анотація -- метатекст -- вторинний текст -- мовознавчі видання -- наукові видання -- науково-популярні видання -- реклама наукової книги
Анотація: Мета статті — з’ясувати формально-змістові особливості анотаціи до сучасних мовознавчих книжкових видань, що передбачало розв’язання таких завдань: схарактеризувати композиціи ну та інформаціи ну структури, а також мовностильові засоби анотаціи ; визначити чинники, що впливають на вибір форми и змісту вторинного документа. У роботі використано описовии , порівняльнии , бібліографічнии , книгознавчо-функціональнии методи, частково структурно-типологічнии , а також соціально-комунікаціи но-інформаціи нии і документаціи нии підходи. Наукова новизна роботи полягає у тому, що в ніи уперше здіи снено аналіз текстів прикнижкових анотаціи до мовознавчих наукових та науково-популярних видань у єдності форми і змістового наповнення. Матеріал дослідження з конкретної наукової галузі дав змогу розглянути анотації предметно, а не загально, и показати наочно ї хні особливості. У результаті дослідження виявлено, що за структурно-композиціи ними особливостями анотації до наукових видань можуть бути маркованими, немаркованими і змішаними. Маркери забезпечують зв’язність тексту, організовують і структурують и ого. Немарковані анотації розповідають про видання у довільніи формі, висвітлюючи ті самі інформаціи ні елементи змісту видання (новизна матеріалу, аспекти дослідження, и ого джерельна база, результати та ін.). Типовою анотацією до монографіи з мовознавства є індикативнии двоабзацнии текст, що організовании за допомогою маркерів і подає відомості про тематично-змістові особливості наукової праці. Вибір форми і змісту анотації залежить як від виду первинного документа, так і від виду самої анотації за функціональним призначенням. Анотаціям до наукових видань характерна об’єктивність і стриманість, до науково-популярних — експресивність, образність, багатство мовностильових засобів
Перейти до зовнішнього ресурсу https://synopsis.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)