Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Мережеві ресурси (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=довкілля<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 169
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.
   821.161.2
   К 78


    Красавцев, Богдан.
    17 цілей, що змінять світ. Глобальні цілі сталого розвитку [Текст] / Б. Красавцев ; ілюстратор Light Moon ; редактор І. Яковлєва. - Київ : [б. в.], 2023. - 41 с. - 20.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Художня література--Українська література--Казки

Анотація: 17 ЦІЛЕЙ, ЩО ЗМІНЯТЬ СВІТ – сьома книжка громадського екоактивіста Богдана Красавцева. Символічно, що вона виходить саме за нинішніх часів, коли планета Земля та все живе потребують рішучих об’єднань людей довкола ідей примирення та екологічно-свідомого життя. Без здорового довкілля ми не зможемо існувати. Люди, які вважають, що екологічні проблеми не є пріоритетними, напевне, не стикалися у своєму житті з реальними наслідками змін клімату, дефіцитом питної води, забрудненням водойм та брудним повітрям. Та якщо уявити, що кожен день на Землі люди різних країн потерпають від серйозних екологічних проблем, що прискорилися останніми десятиліттями – то ми зрозуміємо, що на Землі немає кордонів. Саме тому ми, люди, маємо об’єднатися.
Дод.точки доступу:
Light Moon \ілюстратор.\
Яковлєва, Ірина \редактор.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

2.
811.111(075)
С 11


    Сірик, Т. Л.
    English 7 (3) : Підручник з англійської мови для 7 класу (3-й рік навчання) / Т. Л. Сірик, С. В. Сірик. - Полтава : Довкілля-К, 2007. - 224 с. - ISBN 966-8791-11-8 : 9.97 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Мовознавство--Англійска мова--7 клас--Підручники для середньої школи

Дод.точки доступу:
Сірик, С. В.


Примірників всього: 6
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (6)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (6)

Знайти схожі

3.


    Hnasevych, N.
    Personal development of person in models of cultural creation: ethical-philosophical reflexia = Особистісний розвиток людини в модусах культуротворення:етико-філософські рефлексії / N. Hnasevych, O. Morshchakova // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2020. - № 3. - P27-33. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
особистість -- ідентифікація -- моральнісна самоідентифікація -- цінності -- смисли
Анотація: У статті досліджуються питання сутності процесів особистісного розвитку людини як реалізації її внутрішнього духовного потенціалу. Тематика дослідження формулюється у єдності рівнів усвідомленого само- і світовідношення особистості, що актуалізує проблему ідентичності. У статті акцентується увага на етичних компонентах розвитку внутрішньої духовної структури особистості, зазначається, що ціннісно-смислові позиції особистості безпосередньо впливають на розвиток її свідомості та ідентичну сформованість; найвищим досягненням людини у процесах самоздійснення в світі культури й громадського життя, є моральнісна самоідентифікація як прояв усвідомленого обов'язку та відповідальності особистості у площині соціального самовираження. Джерельною базою дослідження виокремлено праці філософсько-культурологічного спрямування, в яких проблема особистісного розвитку людини, ціннісно-смислових параметрів її соціокультурного буття розглядається в аспектах розуміння природи смислопошуку людини, здатності до культуротворення. У статті акцентується увага на етичних вимірах існування людини у сучасному світі, підкреслюється, що людина здатна до культивування соціального середовища внаслідок можливостей духовного осмислення реальності й змінення власного буття. Етос людини розгортається в напрямку здійснення процесів культуротворчості, що має визначальний вплив як на процеси вдосконалення внутрішнього світу особистості, так і на "культурний космос" довкілля. Згідно етико-культурологічного підходу, проблематика особистісного розвитку людини представлена з позицій філософсько-методологічного аналізу, дослідницька увага концентрується на креативному значенні таких смислових концептів, як "особистість", "ідентичність", "моральність", "смисли" тощо. Проаналізовано етико-смислове підґрунтя особистісного самовизначення людини, яке зароджується як індивідуалізована потенція виходу до обріїв світу зовнішнього й проектування "образу себе" в умовах цього світу. Специфіка особистісного розвитку людини базується на визнанні принципової діалогічності людського існування, вираженої поєднанням ідеальної спрямованості моральнісного світу людського "Я" та проблемою об'єктивних вимог соціальної реальності як практики організації міжособистісних відносин. Узагальнено, що під впливом культури людина зазнає внутрішніх трансформацій, що є необхідною умовою творення її ідентичності, яка не виводиться безпосередньо із соціальних впливів, але є результатом рефлексії, осмислення, ціннісного відношення, зусиль самосвідомості, - завдяки цим культуротворчим можливостям людини відбувається функціонування світу повсякдення, конструюються сучасні індивідуальні практики життя, втілюючись у колективних формах людського співіснування.
Дод.точки доступу:
Morshchakova, O.
Надія Гнасевич


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

4.
811.112.2(075.8)
К 88


    Кудіна, О. Ф.
    Umveltschutz [Текст] : навчальні матеріали з німецької мови до теми "Охорона довкілля" / О. Ф. Кудіна, Л. Г. Новохатько, В. Д. Порошина ; Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Бориса Грінченко. - Київ : Навчальні посібники, 1999. - 85 s. - 10.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Мовознавство--Німецька мова--Навчальні видання для вищих навчальних закладів

Кл.слова (ненормовані):
природа -- довкілля -- охорона -- німецька мова
Дод.точки доступу:
Новохатько, Л. Г.
Порошина, В. Д.
Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Бориса Грінченка


Примірників всього: 2
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (2)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (2)

Знайти схожі

5.


    Alimba, Ch. N.
    Why, Where, When, and How to Domesticating Peace Education In the Educational System In Nigeria? = Чому, де, коли і як запровадити миротворчу освіту в освітню систему Нігерії? / Ch. N. Alimba // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2020. - № 5. - P29-38. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
миротворча освіта -- освітня система Нігерії -- завдання миротворчої освіти -- фактори впливу на миротворчу освіту -- функції миротворчої освіти
Анотація: Характер та динаміка соціальних загроз в освітній системі Нігерії утруднюють та стримують її розвиток. Основними проблемами, що лежать в основі цих загроз, є ерозія суспільних цінностей та моральний занепад, які відкрили шлях до спотворення поведінкових та настановчих диспозицій операторів системи. Кричуща демонстрація дискримінації, несправедливості, упереджень, заздрості, ревнощів та конфліктних ситуацій в освітній системі вимагає упровадження в національну освітню систему концепції миротворчої освіти як панацеї від цих соціальних загроз та способу підвищення продуктивності системи. У дослідженні розглянуто питання, чому, де, коли і яким чином концепція миротворчої освіти має бути інтегрована в освітню систему Нігерії. Автор доводить, що результатом її впровадження має стати набуття учнями навичок, поглядів і знань для створення безпечного середовища проживання, сталого довкілля та соціальних змін. Змістом роботи з упровадження такої концепції він вважає розробку програм, процедур, заходів, дорожніх карт, які можуть бути реалізовані систематично, щоб прищепити людям прийнятні суспільні цінності, необхідні для сприяння розвитку справжньої планетарної свідомості, яка дозволить людям функціонувати як глобальні громадяни і змінити нинішній стан людини, змінивши соціальні структури і моделі мислення, які його зумовили.
Дод.точки доступу:
Жиньєр Н. Алімба


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

6.
Шифр: І223278906/2019/9
   Журнал

Інвестиції: практика та досвід [Текст] : науково-практичний журнал/ Чорноморський державний університет імені Петра Могили. - Київ : ТОВ "ДКС Центр", 2002 - . - ISSN 2306-6814. - Виходить двічі на місяць
2019р. № 9
Зміст:
Дацій, О. І. Раціональне залучення та використання інвестицій для підприємств дорожнього господарства / О. І. Дацій, І. І. Туболець. - С.5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Меліхова, Т. О. Методичні засади проведення внутрішнього аудиту розрахунків з підзвітними особами для підвищення ефективності діяльності підприємства / Т. О. Меліхова. - С.10-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Нараєвський, С. В. Динаміка ефективності роботи вітроенергетики європейського союзу / С. В. Нараєвський. - С.18-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Журавльова, Т. О. Оцінка прибутковості вітчизняних підприємств / Т. О. Журавльова. - С.24-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Грешко, Р. І. Формування системи моніторингу фінансової неспроможності підприємств / Р. І. Грешко, В. М. Харабара. - С.29-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Захожай, К. В. Основні принципи і пріоритети макрофінансової стабілізації в контекстіекономічного розвитку держави / К. В. Захожай, О. Ю. Жам. - С.34-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Ситник, І. П. Сучасний стан функціонування національної платіжної системи "український платіжний простір" / І. П. Ситник, В. В. Ярина. - С.40-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Бойко, Т. П. Методика вибору підприємствами інструментів залучення капіталу на фондовому ринку / Т. П. Бойко. - С.45-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Пантєлєєва, К. О. Інвестиційно-кредитна активність міжнародних фінансових організацій як чинник подолання дисбалансів економічного розвитку України / К. О. Пантєлєєва. - С.50-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Єфремова, О. С. Державна підтримка конкурентоспроможного малого підприємництва в Україні / О. С. Єфремова. - С.57-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Пугач, А. М. Механізми державного управління у сфері охорони довкілля на регіональному рівні / А. М. Пугач, В. В. Мареніченко. - С.65-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Мороз, С. А. Досвід Китаю у забезпеченні розвитку галузі освіти як підгрунтя для вдосконалення механізмів державного управління якістю вищої освіти України / С. А. Мороз. - С.70-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Козловський, Є. В. Особливості управління проектами в сфері туризму на основі застосування механізмів державно-приватного партнерства / Є. В. Козловський, Т. І. Ткаченко. - С.78-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Довженко, В. А. Проблеми методичного обслуговування сільського населення в умовах політики децентралізації влади / В. А. Довженко, Л. І. Симоненко, О. В. Іванюк. - С.83-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Науменко, А. О. Механізм трансферу технологій до агропромислового комплексу за підтримки держави / А. О. Науменко. - С.90-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Федоровський, Л. І. Аналіз законодавчого механізму управління процесом публічних закупівель у рамках імплементації законодавства ЄС у сфері публічних закупівель до українського законодавства / Л. І. Федоровський. - С.94-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Карлаш, В. В. Основы государственного регулирования в системе здравоохранения Украины на современном этапе / В. В. Карлаш. - С.100-103. - Бібліогр. в кінці ст.
Лукіянчук, А. А. Державне регулювання відтворення ресурсного потенціалу аграрного сектору / А. А. Лукіянчук. - С.104-108. - Бібліогр. в кінці ст.
Біляєв, Я. М. Кадрове забезпечення державної політики щодо забезпечення соціальної мобільності молоді / Я. М. Біляєв. - С.109-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Перейти до зовнішнього ресурсу ПОВНИЙ ТЕКСТ
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

7.


    Голован, Юрій Миронович.
    Інформаційні технології комплексного моніторингу довкілля на основі даних аерокосмічних і наземних досліджень / Ю. М. Голован, А. В. Курило // Кібербезпека: освіта, наука, техніка : електронне наукове видання. - 2022. - N 17. - С. 187-197, DOI 10.28925/2663-4023.2022.17.187197. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2663-4023

Кл.слова (ненормовані):
екологічний моніторинг -- цифрові моделі -- космічні знімки -- картографування -- екосистеми -- спектральний діапазон
Анотація: В статті розглянуто можливості,застосування геоінформаційних систем та систем дистанційного зондування земель при виявленні розвиткудеградаційних процесів ґрунтового покриву. Використання супутникових технологій виявлення деградації ґрунтового покриву і своєчасного реагування на ці процеси вимагає своєчасної інформації та наявності бази даних. Система екологічної безпеки має на меті прогнозування та попередження надзвичайних ситуацій техногенно-екологічного характеру. Вона включає розробку моделей та алгоритмів прогнозування, а також розподілу ресурсів для вжиття невідкладних заходів у разі виникнення таких ситуацій, а також інформацію про потенційні небезпеки, ризики та можливі наслідки. З використанням геодезичного знімання та комп'ютерної обробки результатів знімання отримано координати планів земельних ділянок. Супутникові знімки використані для отримання даних про зміни в ґрунтовому покриві на великій площі і великому масштабі. Аерофотознімки виявляють дрібні зміни у структурі ґрунту, вказувати на ознаки ерозії або інших процесів деградації. Цифрові електронні карти місцевості надають географічну інформацію про територію, включаючи геологічні та геоморфологічні характеристики. Вони використовуються для сполучення інших даних, таких як супутникові знімки або аерофотознімки, та створення комплексного образу стану ґрунту. Вдосконалено метод фізико-хімічного аналізу проб ґрунтів і визначено залежності між станом забруднення ґрунтів окремими хімічними елементами та їх генезисом. Створення комп'ютерної бази даних і використання космічних знімків у поєднанні з іншими геоінформаційними технологіями дійсно дозволяє забезпечити ефективний моніторинг та аналіз деградації ґрунтового покриву та інших аграрних об'єктів.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://csecurity.kubg.edu.ua

Дод.точки доступу:
Курило, Анатолій Васильович


Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

8.


    Орєхов, Сергій.
    Адаптація права України до права ЄС у сфері охорони довкілля в рамках Угоди про асоціацію / С. Орєхов // Підприємство, господарство і право : науково-практичний юридичний журнал. - 2019. - № 2. - С. 80-83. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2307-8049

Кл.слова (ненормовані):
довкілля -- екологія -- право ЄС у сфері довкілля -- екологічна політика ЄС -- Угода проасоціацію -- адаптація законодавства України до права ЄС

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

9.
811.111:373.5.016(073)
П 22


    Пащенко, Л. В.
    Англійська мова [Текст] : 10 клас : плани-конспекти уроків / Л. В. Пащенко ; ред. Т. М. Ушаньова. - Харків : Веста ; Харків : Ранок, 2001. - 223 с. - (На допомогу вчителю). - ISBN 966-679-157-9 : 11.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Педагогіка--Викладання англійської мови--10 клас--Навчально-методичні посібники

Кл.слова (ненормовані):
життя суспільства -- люди та довкілля -- листування -- люди
Дод.точки доступу:
Ушаньова, Т. М. \ред.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

10.


    Угорська, Наталія
    Архітектура народів світу : заняття для дітей старшої групи / Наталія Угорська // Дошкільне виховання. - 2017. - № 1. - С. 27-29 . - ISSN 0321-1401

Рубрики: Педагогіка--Дошкільне навчання--Організація занять

Кл.слова (ненормовані):
конструювання -- пізнання довкілля -- дитяча творчість
Анотація: Подано розробку заняття для дітей старшої групи, мета якого - продовжувати формувати уявлення дітей про традиційні житла народів світу (іглу, юрту, вігвам, саклю, мазанку) та сучасні міські багатоповерхові будівлі; вчити знаходити спільне й відмінне, визначати причину вибору того чи іншого матеріалу для будівництва; втілювати за допомогою пластиліну та макаронів власний задум; ознайомлювати з професією архітектора; розвивати навички конструювання; вправляти в описовому мовленні та ін.

Є примірники у відділах: всього 2 : Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

11.
575.1(075.3)
К 59


    Козленко , О. Г.
    Біологія. 9 клас : посібник / О. Г. Козленко ; Національна академія педагогічних наук України, Інститут педагогіки. - Київ : САМ, 2017. - 143 с. - ISBN 966-8714-35-0 : 146.25 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Біологія--9 клас--Спадковість--Навчальні видання для середньої школи

Кл.слова (ненормовані):
9 клас -- шкільний підручник -- спадковість -- організм і довкілля -- еволюція
Дод.точки доступу:
Національна академія педагогічних наук України
Інститут педагогіки


Примірників всього: 10
Левка Лук'яненка, 13-Б. Філія 1 (10)
Вільні:
Левка Лук'яненка, 13-Б. Філія 1 (10)

Знайти схожі

12.


    Плечій, Є-Р. М.
    Біосфера. Збереження довкілля : опорні конспекти / Є-Р. М. Плечій // Географія : науково-методичний журнал. Заснований у серпні 2003 р. . - 2019. - N 9/10. - С. 43-53. - Бібліогр.: 5 назв.

Рубрики: Біосфера--опорні конспекти уроків--географія в школі

   Збереження довкілля--опорні конспекти уроків--географія в школі


   Географія в школі--опорні конспекти--біосфера; збереження довкілля


Кл.слова (ненормовані):
опорні конспекти уроків географії -- біосфера (конспекти уроків) -- збереження довкілля (конспекти уроків)

Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

13.


    Богуш, Алла.
    Безпека дитини в довкіллі [Текст] / А. Богуш // Дошкільне виховання. - Київ : Світич, 2013. - № 4. - С. 4-6.

Кл.слова (ненормовані):
дитина, здоров'я, довкілля, природне довкілля, предметне довкілля, безпека, соціальне довкілля, небезпека

Є примірники у відділах:
Ф2 (14.05.2013р. Прим. 1 - Б.ц.) (вільний)


Знайти схожі

14.
614.8
П 34


    Пістун, І. П.
    Безпека життєдіяльності : навчальний посібник / І. П. Пістун ; іл.: К. І. Мозгова, А. Я. Ємець. - Суми : Університетська книга, 1999. - 301 с. : ил. - ISBN 966-7550-14-1 : 14.00 грн., 14.00 грн., 30.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Безпека життєдіяльності--Довкілля--Навчальні видання

Кл.слова (ненормовані):
фізіологічна надійність людини -- психологічна надійність людини -- довкілля і безпека життєдіяльності людини -- природні стихійні лиха -- радіація -- пожежа як антропогенна катастрофа -- електробезпека населення
Дод.точки доступу:
Мозгова, К. І. \іл.\
Ємець, А. Я. \іл.\


Примірників всього: 16
Бульвар І. Шамо, 18/2 (16)
Вільні:
Бульвар І. Шамо, 18/2 (16)

Знайти схожі

15.
373.213.15.025/.026:793.7](477)
С 89


    Сулима, С.
    Будиночок для веселки : дидакт. гра для ст. дошкільнят / Світлана Сулима // Палітра педагога : всеукр. вид. для педагогів та батьків. - 2015. - № 3. - С. 22–23. . - ISSN 1680-449X
УДК

Рубрики: Дидактичні ігри--старші дошкільники--Україна

   Дошкільне виховання--Сенсорний розвиток--Україна


Кл.слова (ненормовані):
дидактичні ігри -- старші дошкільники -- кольори -- відтінки -- довкілля -- сенсорний розвиток -- веселка
Анотація: Дидактична гра яка ознайомлює дітей кольорами та відтінками.

Є примірники у відділах:
Ф2 (03.07.2015р. Прим. 1 - ) (вільний)


Знайти схожі

16.
502.1+659.138
Д 81


    Дударенко, Л.
    Візуальна екологія як наслідок збільшення екологічних проблем людства / Л. Дударенко // Вища школа : наук.-практ. видання. - 2017. - № 2. - С. 76-85. - Бібліогр. в кінці ст. 84 (8 назв.). - табл. . - ISSN 1682-2366
УДК

Рубрики: Візуальна екологія

Кл.слова (ненормовані):
візуальна екологія -- візуальне середовище -- зорова система людини -- інформаційне суспільство -- вплив на освіту
Анотація: Мета статті - дослідження доступного для очей людини антропогенного довкілля в аспектах сприятливого і несприятливого екологічного впливу. Негативні аспекти сучасної візуальної екології повинні стати об'єктом загальної уваги - і держави і самого населення.

Є примірники у відділах: всього 2 : Ф3 (1), Ф2 (1)
Вільні: Ф3 (1), Ф2 (1)


Знайти схожі

17.


    Лагола, Ірина.
    Вірш, оповідання, а чи казку читай, дитино, і мандруй, будь ласка. Художня література як засіб ознайомлення дітей з рідним краєм / І. Лагола // Учитель початкової школи : науково-методичний журнал. - 2019. - № 6. - С. 3-7

Кл.слова (ненормовані):
національна культура -- літературні твори -- об'єкти довкілля

Є примірники у відділах: всього 1 : Ф2 (1)
Вільні: Ф2 (1)


Знайти схожі

18.
Шифр: В322386111/2020/4
   Журнал

Вісник Національної академії державного управління при Президентові України [Текст] : науковий журнал. Серія, Державне управління/ Національна академія державного управління при Президентові України. - Київ : Вид-во НАДУ, 1996 - . - ISSN 2310-2837. - Виходить кожного кварталу
2020р. N 4
Зміст:
Бакуменко, В. Д. Визначення та розвиток загальнометодологічних концептів державного управління у дослідженнях українських вчених / В. Д. Бакуменко. - С.5-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Карпекнко, О. В. Механізми захисту прав та інтересів дитини у цивільному процесі органами публічної влади в умовах реформи децентралізації. / О. В. Карпекнко, Ю. А. Молоканов. - С.13-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Пірен, М. І. Роль освіти як чинника мотивації громадян на єдність, толерантність і мир в управлінській культурі проблемного світу / М. І. Пірен, О. М. Петроє, М. Г. Іванчук. - С.21-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Rachynskyi, A. P. Conceptualization of budgetary policy in the financial and economic state system / A. P. Rachynskyi, L. M. Karpenko. - С.28-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Сурай, І. Г. Сучасний дискурс трактування базових дефініцій понятійно-категоріального апарату державного управління у сфері публічних закупівель / І. Г. Сурай, І. В. Кравчук. - С.39-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Лапоша, Д. Ю. Сутність, зміст та характеристики механізму здійснення контролю за використанням публічних фінансів / Д. Ю. Лапоша. - С.48-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Кантур, О. М. Вплив інституту президентства на формування державної мовної політики України / О. М. Кантур. - С.57-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Кожина, А. В. Застосування цифрових технологій у публічному управлінні інклюзивним місцевим розвитком / А. В. Кожина. - С.69-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Шпига, П. С. Smart-підхід до визначення завдань цифровізації робочих місць публічних службовців / П. С. Шпига. - С.77-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Скибун, О. Ж. Вплив кіберзагроз на функціонування електронних комунікацій (телекомунікацій) в умовах побудови «цифрової держави" / О. Ж. Скибун. - С.84-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Воробйов, С. В. Цифрова інфраструктура у сфері охорони довкілля: технологічний та правовий аспект / С. В. Воробйов. - С.93-98. - Бібліогр. в кінці ст.
Гавриляк, В. Б. Механізми залучення спроможностей приватного сектору у сферу провадження державної кібербезпеки України / В. Б. Гавриляк. - С.99-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Мельник, К. В. Нормативно-правове забезпечення розвитку старостинських округів в Україні / К. В. Мельник. - С.105-111. - Бібліогр. в кінці ст.
Степанов, В. Ю. Державне управління міжкультурними комунікаціями туристичної сфери в умовах суспільних трансформацій / В. Ю. Степанов, Д. Д. Перелі. - С.112-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

19.
Шифр: В794185/2018/12
   Журнал

Вісник ТІМО. Тестування і моніторинг в освіті [Текст]/ Центр тестових технологій і моніторингу якості освіти. - Харків : Факт, 2005 - . - Виходить щомісячно
2018р. № 12
Зміст:
Ніч проти Різдва. Світовий клас або Як розбудувати шкільну систему XXI сторіччя. - С.2-3
Вакуленко, Т. С. Загальна характеристика першого циклу моніторингового дослідження якості початкової освіти 2018 року "Стан сформованості читацької та математичної компетентності випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти" та ресурсне забезпечення його проведення / Т. С. Вакуленко [и др.]. - С.4-17
Інші автори: Бичко Г. О., Горох В. П., Ломакович С. В., Раков С. А., Терещенко В. М.
Чи дозволяє система використання ваучерів на навчання (спеціальна програма відшкодування вартості навчання в школі) створити рівні можливості для всіх учнів?. - С.18-21
Чи мають сучасні 15-річні підлітки почуття відповідальності за стан довкілля?. - С.22-25
Як навчаються учні-іммігранти в школах із несприятливими передумовами для навчання. - С.26-28
Чим бажають займатися учні після закінчення середньої школи?. - С.29-31
Стадний, Єгор. Рух абітурієнток та абітурієнтів між областями України: порівняння 2017 та 2018 років / Є. Стадний. - С.32-42
Робінсон, Кен. Чи вбивають школи креативність? / К. Робінсон. - С.43-46
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

20.
373.3.016:502/504]:371.31
П 32


    Пилюгина, Л.
    Вічнозелені красуні. Як зберегти ліс від вирубування перед святом Нового року? / Людмила Пилюгина // Початк. шк. : наук.-метод. журн. - 2017. - № 3. - С. 63–64. . - ISSN 0131-5358
УДК

Рубрики: Природознавство--метод проектів--початкова школа

Кл.слова (ненормовані):
природознавство -- метод проектів -- навчально-виховний проект -- проектна діяльність -- хвойні дерева -- сосновий ліс -- ставлення до природи -- збереження довкілля -- початкова школа -- 4 клас
Анотація: Представлена творча робота над проектом "Вічнозелені красуні. Як зберегти ліс від вирубування перед святом Нового року?". У сучасних умовах загострення екологічних проблем виникає необхідність виховувати у молодого покоління бережливе ставлення до природи, змінити споживацьке ставлення до неї.

Є примірники у відділах: всього 2 : Ф3 (1), Ф2 (1)
Вільні: Ф3 (1), Ф2 (1)


Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)