Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Наукові періодичні видання Університету (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=кандидат<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 104
Показані документи с 1 за 30
 1-30    31-60   61-90   91-104 
1.


    Стрельник, Олена.
    10 важливих тез про традиційну українську родину і дитинство : за книгою І. Сердюка "Маленький дорослий.Дитина й дитинство в Гетьманщині XVIII ст." / О. Стрельник // Історія та правознавство : Науково-методичний журнал. - 2019. - N 6. - С. 29-31.

Рубрики: Історія України--Гетьманщина

Кл.слова (ненормовані):
українська родина -- дитинство в Гетьманщині -- вік укладання шлюбу -- модель сім’ї’ -- дитяча смертність -- двопоколінна родина -- фізичне насильство у сімях
Дод.точки доступу:
Сердюк, Ігор Олександрович ( кандидат історичних наук, науковець, педагог ; 1983 р. н.) \о нем\


Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

2.
004.7
G61


    Gollakota, Shyam.
    Embracing Interference in Wireless Systems / S. Gollakota. - New York : ACM Books, 2014. - 157 p. - (ACM Books series ; #1). - ISBN 978-1-62705-474-4 : Б. ц.
Переклад назви: Прийняття перешкод у бездротових системах
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Комп’ютерні мережі--Бездротові системи

Кл.слова (ненормовані):
бездротові носії -- мережі -- втрати переданої інформації
Анотація: Бездротовий носій - це спільний ресурс. Якщо пристрої, які перебувають поблизу, передають одночасно, їх сигнали перешкоджають, що призводить до зіткнення. У традиційних мережах зіткнення викликають втрату переданої інформації. З цієї причини бездротові мережі були розроблені з припущенням, що втручання є суттєво шкідливим і його слід уникати. Ця книга, переглянута версія авторської нагороди кандидат наук. дисертація, використовує альтернативний підхід: Замість того, щоб розглядати втручання як невід'ємне контрпродуктивне явище, якого слід уникати, ми розробляємо практичні системи, які перетворюють втручання в нешкідливе і навіть корисне явище. Для досягнення цієї мети ми розглядаємо, як взаємодіють бездротові сигнали, коли вони перешкоджають, і використовуємо це розуміння в наших системах. Зокрема, коли виникають перешкоди, сигнали змішуються на бездротовому носії. Розуміючи параметри цього змішування, ми можемо інвертувати змішування і декодувати інтерферовані пакети; таким чином, роблячи втручання нешкідливими. Крім того, ми можемо контролювати цей процес змішування для створення стратегічних перешкод, які дозволяють декодируемость у конкретного приймача, що представляє інтерес, але запобігають декодируемости у ненавмисних приймачів та супротивників. Отже, ми можемо перетворити втручання у корисне явище, яке забезпечує безпеку. Спираючись на цей підхід, ми робимо чотири основні внески: Ми представляємо перший приймач WiFi, який може успішно реконструювати передану інформацію за наявності зіткнень пакетів. Далі ми представляємо конструкцію приймача WiFi, яка може декодувати за наявності перехресних технологій високої потужності з таких пристроїв, як дитячі монітори, бездротові телефони, мікрохвильові печі або навіть невідомі технології. Потім ми показуємо, як можна використовувати перешкоди для підвищення безпеки. Зокрема, ми розробляємо першу систему, яка забезпечує незахищений медичний імплантат без будь-яких змін у самому імплантаті. Нарешті, ми представляємо рішення, яке встановлює захищені з'єднання між будь-якими двома пристроями Wi-Fi, не вводячи користувачів вводити паролі та не використовувати загальнодоступні секретні ключі.


Примірників всього: 1
Сервер (1)
Вільні:
Сервер (1)

Знайти схожі

3.


    Nesterova, Maria (кандидат філософських наук; доцент; Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова).
    European Studies of Interactive Visual Communicative Technologies (ICVTs) in High Education / M. Nesterova // Вища освіта України : теорет. та наук.-метод. часопис. - 2016. - № 2. - P80-85. - Бібліогр. в кінці ст. 2 назв.

Рубрики: Інноваційні технології в навчанні

Кл.слова (ненормовані):
когнітивні технології -- освіта -- трансверсальні компетенції -- освіта -- когнітивні технології -- європейські студії
Анотація: Раскрывается европейский подход к внедрению новых когнитивных технологий, основанных на визуальных интерактивных принципах коммуникации (ICVTs), в систему высшего образования.

Є примірники у відділах:
Ф2 (22.06.2016р. Прим. 3 - Б.ц.) (вільний)
Ф3 (23.06.2016р. Прим. 2 - Б.ц.) (вільний)


Знайти схожі

4.
001.9
Г 58


    Гогунський, В. (доктор технічних наук; професор; Одеський національний політехнічний університет).
    SCOPUS: пошук публікацій університету / В. Гогунський, О. Колесніков // Вища школа : наук.-практ. видання. - 2016. - № 2. - С. 99-101 . - ISSN 1682-2366
УДК

Рубрики: Наукометрические базы данных

   Наукометричні бази данних


Кл.слова (ненормовані):
Scopus -- наукові публікації -- научные публикации
Анотація: Охарактеризовано найбільшу мультидисциплінарну базу даних наукових публікацій із повними текстами Scopus. Представлено алгоритм пошуку наукометричних показників для університету.
Дод.точки доступу:
Колесніков, О. (кандидат технічних наук; доцент; Одеський національний політехнічний університет)


Є примірники у відділах:
Ф3 (23.02.2016р. Прим. 3 - ) (вільний)
Ф2 (23.02.2016р. Прим. 4 - ) (вільний)


Знайти схожі

5.


    Sysoieva, S.
    Training PhDs in education on research methodology. - C. 96-100. = Підготовка докторів в освіті з методології досліджень / S. Sysoieva // The Modern Higher Educational Review. - 2016. - № 1. - P96-100, DOI 10.28925/2518-7635.2016.1.10. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2518-7635

Кл.слова (ненормовані):
кандидат педагогічних наук -- Методологія дослідження
Перейти до зовнішнього ресурсу https://edreview.kubg.edu.ua/

Дод.точки доступу:
Сисоєва Світлана


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

6.
94(477)
W64


   
    Who is Who в Україні : біограф. енциклопедія успішних людей в Україні : енциклопедія містить близько 1400 біограф. текстів : біографії частково подаються з фотографіями. Вип. 1 / ред. Р. Хюбнер. - Київ : [б. в.], 2012. - 455 с. - (Hubners Who is Whu). - 90.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Політика--Україна--Навчальні видання

   Історія--Навчальні видання


   Наука--Навчальні видання


Кл.слова (ненормовані):
кандидат -- професор -- ректор
Дод.точки доступу:
Хюбнер, Ральф \ред.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

7.
37:001.89:005.71](477-25)ІП
Z99


   
    [До дня науки] // Укр. пед. журн. = UKRAINIAN EDUCATIONAL JOURNAL : наук. журн. - 2015. - № 2. - С. 7-12. . - ISSN 2411-1317
УДК

Рубрики: Педагогіка--інститути

   Персоналії--інститути


Кл.слова (ненормовані):
персоналії -- дні науки -- іменні премії
Анотація: В статті зазначено, що в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України до дня науки започатковано щорічний конкурс на здобуття Премії імені видатних учених Інституту педагогіки.
Дод.точки доступу:
Мамонтов, Яків Андрійович (поет, драматург, історик української драматичної літератури й театру, викладач цих дисциплін в Харківському музично-драматичному інституті в другій половині 1920-х pp. ; 1886-1940) \про нього\
Помагайба, Василь Іванович (український педагог, кандидат педагогічних наук, професор і викладач педагогіки Київського інституту народної освіти, дійсний член і професор Українського науково-дослідного інституту педагогіки, доцент кафедри педагогіки Ніжинського педагогічного інституту, автор монографій, методичних посібників, праць історико-педагогічної тематики, підручників для початкової школи. Досліджував питання дидактики, принципи, закони й методи організації навчального процесу ; 1892-1972) \про нього\
Гончаренко, Семен Устимович (1928-2013) \про нього\

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


Знайти схожі

8.


    Нестерова, Марія (кандидат філософських наук; доцент кафедри управління; інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції НПУ ім. М. П. Драгоманова).
    Імплементація когнітивних технологій соціальної згуртованності в систему вищої освіти: європейський досвід / М. Нестерова // Вища освіта України : теорет. та наук.-метод. часопис. - 2016. - № 1. - С. 37-41. - Бібліогр. в кінці ст. 4 назв
УДК

Рубрики: Соціальна психологія

   Вища освіта


Кл.слова (ненормовані):
вища освіта -- когнітивні технології -- соціальна згуртованість -- трансверсальні компетенції
Анотація: У статті розглядається європейський досвід упровадження когнітивних технологій підвищення соціальної згуртованності в систему сучасної вищої освіти. Окрім упровадження принципів інклюзії, рівності в освіті, важливим фактором, що сприяє покращенню соціальної згуртованності, стабільності та єдності суспільства, є розвиток за допомогою освітніх когнітивних технологій трансверсальних компетенцій. Саме вони створюють умови для громадянського, публічного діалогу, ненасильницького типу комунікації. Ці "навички ХХІ століття" є надзвичайно актуальними не тільки й не стільки для європейського суспільства, а й для нашої країни.

Є примірники у відділах:
Ф2 (24.03.2016р. Прим. 3 - ) (вільний)
Ф3 (22.03.2016р. Прим. 2 - ) (вільний)


Знайти схожі

9.


    Баштовенко, Оксана (кандидат медичних наук; доцент; Ізмаїльський державний гуманітарний університет).
    Інноваційний підхід до фізичного виховання у формуванні здорового способу життя / О. Баштовенко, Г. Ярчук // Вища освіта України : теорет. та наук.-метод. часопис. - 2016. - № 2. - С. 60-65. - Бібліогр. в кінці ст. 11 назв.

Рубрики: Здоровий спосіб життя студентів

   Здоровый образ жизни студентов


Кл.слова (ненормовані):
здоровый образ жизни студентов -- здоровий спосіб життя студентів -- фізичне виховання -- физическое воспитание -- фізична підготовка -- физическая подготовка -- інноватика -- инноватика
Анотація: Необхідність і важливість фізичної культури у ВНЗ потребує нового підходу до організації навчального процесу. Важливою складовою є обгрунтування і підтвердження ролі фізичної культури в збереженні й зміцненні здоров'я, забезпечення високого рівня психофізичної підготовленості, необхідної для самостійного використання засобів фізичної культури у формуванні свідомої спрямованості на здоровий спосіб життя.
Дод.точки доступу:
Ярчук, Геннадій (кандидат філософських наук; доцент; Ізмаїльський державний гуманітарний університет)


Є примірники у відділах:
Ф2 (22.06.2016р. Прим. 3 - Б.ц.) (вільний)
Ф3 (23.06.2016р. Прим. 2 - Б.ц.) (вільний)


Знайти схожі

10.
821.161.2(091)"18"
І 90


   
    Історія української радянської літератури [Текст] : навчальний посібник / Акад. наук УРСР, Ін-т літ. ім. Т. Г. Шевченка ; [ред. Б. С. Буряк]. - Київ : Наукова думка, 1964. - 863 с. - Бібліогр. : с. 839-846. - Покажч. імен : с. 847-860. - Б. ц.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Українська література--Навчальні видання

Кл.слова (ненормовані):
історія літератури -- класична література -- радянська література -- соціалістичний реалізм -- Жовтнева революція -- література періоду відбудови -- довоєнна література -- повоєнна література -- література Західної України -- література радянської доби
Дод.точки доступу:
Буряк, Борис Спиридонович (1913-1993) \ред.\
Рильський, Максим Тадейович (український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч, мовознавець, літературознавець, академік АН України ; 1895-1964)
Головко, Андрій Васильович (український письменник, критик. Лауреат Шевченківської премії ; 1897-1972)
Панч, Петро Йосипович (український письменник ; 1891-1978) \про нього\
Вишня, Остап (український письменник, новеліст, класик сатиричної прози ; 1889-1956) \про нього\
Смолич, Юрій (український письменник, журналіст, театральний критик. Діяч УНР. Редактор журналів «Сільський театр», «УЖ», «Червоний шлях», «Літературний журнал», «Україна». Таємний інформатор репресивних органів СРСР (НКВД-МГБ-КГБ). Депутат Верховної Ради УРСР 8-9-го скликань. Кандидат у члени ЦК КПУ у 1971 — 1976 р. ; 1900-1976)
Яновський, Юрій Іванович (український поет та романіст ; 1902-1954) \про нього\
Довженко, Олександр Петрович (український та радянський письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу ; 1894-1956)
Кочерга, Іван Антонович (український драматург ; 1881-1952)
Бажан, Микола Платонович (український поет, перекладач, культуролог, енциклопедист, філософ, громадський діяч ; 1904-1983) \про нього\
Микитенко, Іван (український письменник і драматург ; 1897-1937)
Ле, Іван Леонтійович (український письменник. Редактор журналу «Забой» ; 1895-1978)
Первомайський, Леонід (український письменник, поет ; 1908-1973)
Галан, Ярослав (український радянський письменник, журналіст, компартійний активіст, писав українською і польською мовами ; 1902-1949) \про нього\
Козланюк, Петро (український радянський письменник, публіцист, літературний критик, громадський діяч ; 1904-1965)
Корнійчук, Олександр Євдокимович (український радянський компартійний письменник, драматург, публіцист, державний та громадський діяч; член Президії ЦК Компартії України[1]. Голова Верховної Ради УРСР, голова Урядового комітету з присудження премій ім. Т. Шевченка; академік АН СРСР ; 1905-1972)
Тичина, Павло Григорович (український поет, перекладач, публіцист ; 1891-1967) \про нього\
Академія наук Української РСР (Київ)
Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка (Київ)


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

11.
930.85(477)
І 90


    Історія цивілізації. Україна [Текст] / О. Б. Бубенко [та ін.]. - Харків : Фоліо, 2021. - ISBN 978-966-03-8940-3.
   Т. II : Від Русі до Галицького князівства (900-1256) / упорядник Олена Черненко ; художник-оформлювач О. А. Гугалова-Мєшкова. - 589 с. - ). - ISBN 978-966-03-9830-6 (Т. 2) : 380.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Історія цивілізації--Україна, 900-1256--Популярні видання

Кл.слова (ненормовані):
історія -- господарство -- мова -- релігія -- культура -- побут -- військова справа -- землі сучасної україни -- язичництво -- християнство
Анотація: Другий том «Історія цивілізації. Україна» присвячено періоду від Русі до Галицького князівства (кінець Х ст.–1256). Зміст видання розроблено з метою висвітлення найважливіших аспектів історико-культурного процесу, що відбувався на землях сучасної України у цей час. До створення книги були залучені як провідні фахівці в галузі середньовічної історії та археології, так і молоді дослідники. Завдяки цьому у виданні вдалося поєднати теоретичні розробки, що є базовими для вітчизняної історичної науки та результати новаторських досліджень, які вперше представлені у такому обсязі. Під однією обкладинкою зібрано відомості про історію, господарство, мову, релігію, культуру (літературу, зображальне та музичне мистецтво, архітектуру), побут (одяг, ігри та розваги тощо) та військову справу середньовічного населення земель сучасної України. Упорядником цього видання є археолог, кандидат історичних наук Олена Черненко, яка більш як тридцять років займається дослідженням археологічних пам’яток та історії України часу середньовіччя.
Дод.точки доступу:
Бубенко, О. Б.
Домановський, А. М.
Дяченко, О. О.
Жишкович, В. І.
Запаско, Я. П.
Черненко, Олена Євгенівна \упорядник.\
Гугалова-Мєшкова, О. А. \художник-оформлювач.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

12.


    Тупицька, Ольга (доцент кафедри біохімії імені академіка М. Ф. Гулого Національного університету біоресурсів і природокористування України; кандидат біологічних наук; м. Київ).
    Історико-педагогічна ретроспектива підготовки фахівців ветеринарної медицини / О. Тупицька // Вища школа : наук.-практ. видання. - 2016. - № 11/12. - С. 74-82. - Бібліогр.: с. 82 (13 назв) . - ISSN 1682-2366

Рубрики: Ветеринарна медицина

   Ветеринарная медицина


Кл.слова (ненормовані):
історія -- история -- підготовка фахівців-ветеринарів -- подготовка специалистов-ветеринаров -- фахівець ветеринарної медицини -- специалист ветеринарной медицины -- навчальні заклади -- образовательные учреждения -- навчальні плани -- учебные планы -- програми -- учебные планы
Анотація: Аналізуються особливості підготовки фахівців ветеринарної медицини в Україні та закордоном, підходи до надання студентам теоретичних знань і практичних навичок. Автор простежила зміни, що відбулися в концептуальних дидактичних підходах до навчання у ветеринарній освіті.

Є примірники у відділах: всього 2 : Ф3 (1), Ф2 (1)
Вільні: Ф3 (1), Ф2 (1)


Знайти схожі

13.


    Москальов, Д. (кандидат філологічних наук; доцент; Київський міжнародний університет).
    Аксіологічні проблеми сучасної Японії / Д. Москальов // Вища школа : наук.-практ. видання. - 2016. - № 3. - С. 70-78. - Бібліогр. в кінці ст. 17 назв. . - ISSN 1682-2366

Рубрики: культура Японии

   культура Японії


   викладання у ВНЗ


   преподавание в вузе


Кл.слова (ненормовані):
японська література -- японская литература -- симулякр -- ентропія -- энтропия
Анотація: Розглянуто проблему викладання у вищій школі комплексу гуманітарних дисциплін, зокрема пов'язаних з літературою, культурою, мистецтвом, соціологією, історією, політологією, філософією Японії, з метою вдосконалення низки японознавчих курсів.

Є примірники у відділах:
Ф3 (22.03.2016р. Прим. 3 - ) (вільний)
Ф2 (24.03.2016р. Прим. 4 - ) (вільний)
Замовлені прим-ки для відділів: ГП ЧЗ


Знайти схожі

14.


    Щербакова, Олена (кандидат філологічних наук; доцент; провідний науковий співробітник відділу лідерства та інституційного розвитку вищої освіти Інститут вищої освіти НАПН України).
    Аналітичний огляд новітніх франкомовних видань із риторики, ораторського мистецтва і культури мовленнєвої комунікації представників університетської й академічної еліти Франції, Бельгії та Південної Африки / О. Щербакова // Вища освіта України : теорет. та наук.-метод. часопис. - 2016. - № 1. - С. 74-82. - Бібліогр. в кінці ст. 10 назв

Рубрики: Риторика

Кл.слова (ненормовані):
аналітичні огляди -- аналитические обзоры -- новітні франкомовні наукові і навчально-методичні видання початку 2000-х років -- новейшие франкоязычные научные и учебно-методические издания начала 2000-х годов -- риторика -- риторика -- ораторське мистецтво -- ораторское искусство -- культура мовленнєвої комунікації -- культура речевой коммуникации -- сучасні представники зарубіжної університетської й академічної еліти -- современные представители зарубежной университетской и академической элиты -- бібліографічні джерела -- библиографические источники -- джерелознавство -- источниковедение -- міждисциплінарність -- междисциплинарность -- вища риторична освіта -- вышее риторическое образование -- зарубіжне риторикознавство початку ХХІ ст. -- зарубежное риториковедение начала ХХІ в.
Анотація: У статті подано аналітичний огляд новітніх франкомовних наукових і навчально-методичних видань із риторики, ораторського мистецтва й культури мовленнєвої комунікації як важливого бібліографічного ресурсу джерельної бази з багатогранних - міждисциплінарних - риторикознавчих досліджень у системі вищої освіти і науки початку 2000-х років. До огляду залучено праці шістьох сучасних представників університетської й академічної еліти - викладачів і дослідників риторики з Бельгії, Південної Африки і Франціїї - за своєрідність і змістове наповнення цих видань.

Є примірники у відділах:
Ф2 (24.03.2016р. Прим. 3 - ) (вільний)
Ф3 (22.03.2016р. Прим. 2 - ) (вільний)


Знайти схожі

15.
Шифр: А863329/2016/2
   Журнал

Археологія [Текст] : науковий журнал/ НАН України, Інститут археології НАН України. - Київ : Академперіодика, 1989 - . - ISSN 0235-3490. - Виходить кожного кварталу
2016р. № 2
Зміст:
Нездолій, Олександр Іванович. Палеолітична стоянка Коробчине-курган у ландшафті басейну Великої Висі / О. І. Нездолій. - С.3-12. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: палеоліт, стоянка Коробчине-курган, палеогеографія
Спіцина, Лариса Анатоліївна. Рогачицький горизонт в степових поховальних традиціях / Л. А. Спіцина. - С.13-29. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: пізній енеоліт, рогачицька культура, рогачицький горизонт
Чечуліна, Ірина Олексіївна. Штампований орнамент на аттичній чорнолаковій кераміці з Ольвії / І. О. Чечуліна. - С.29-40. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: класична доба, Ольвія, аттична чорнолаковий посуд
Могилов, Олександр Дмитрович. Про один із різновидів пряжок скіфського часу / О. Д. Могилов. - С.40-59. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: скіфський час, пряжка, поховання
Мироненко, Людмила Володимирівна. Керамічний посуд другої чверті XVII ст. з території Батурина / Л. В. Мироненко. - С.59-65. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: Батурин, Керамічний посуд, польський період 1625-1648 рр.
Діденко, Сергій Васильович. Кинджали скіфського часу із перехрестями спрощених форм (за матеріалами Національного музею історії України) / С. В. Діденко, О. В. Шелехань. - С.66-77. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: кинджал, орнамент, скіфський звіринний стиль
Козленко, Роман Олександрович. Римські форти на території Ольвійської держави / P. O. Козленко. - С.78-87. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: castellum, римський форт, Ольвія
Аксьонов, Віктор Степанович. Складні луки у похованнях ранньосередньовічного катакомбного могильника біля с. Верхній Салтів / B. C. Аксьонов. - С.88-97. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: салтово-маяцька культура, катакомба, Верхньо-Салтівський могильник
Товкайло, Микола Тихонович. Запорозький Ґард: правда й вигадки / М. Т. Товкайло, О. М. Титова. - С.98-109. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: Запорозький Ґард, Південний Буг, Вольності Війська Запорозького
Прищепа, Богдан Анатолійович. Археологічні дослідження Острога доби князів Острозьких / Б. А. Прищепа. - С.110-118. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: Острог, замок, князі Острозькі
Панченко, Валерій Валентинович. Меценатство і спонсорство та історико-культурна спадщина в Україні / В. В. Панченко. - С.118-121. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: благодійництво, меценатство, історико-культурна спадщина
Костенко, Антон Віталійович. І. В. Фабриціус (1882—1966 pp.): археолог та музеєзнавець / А. В. Костенко, A. B. Шевченко. - С.122-133. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: Фабриціус Ірина, про неї, Гошкевич Віктор, про нього, історія археології
Сегеда, Сергій Петрович. [рецензія] / С. Сегеда. - С.134-137. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: катакомбна культура, краніологія, антропологічні дослідження
Залізняк, Леонід Львович. [рецензія] / Л. Л. Залізняк. - С.137-141. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: неолітична кераміка, концепція східного імпульсу, східні витоки неоліту
До ювілею Світлани Олександрівни Біляєвої. - С.142-143
Кл.слова: Біляєва Світлана, про неї, ювілей, доктор історичних наук
Рудь, Віталій Сергійович. До 60-річчя Михайла Юрійовича Відейка / B. C. Рудь, С. В. Церна. - С.144-145
Кл.слова: Відейко Михайло, про нього, ювілей, археолог
Цьомкало, Л. А. Дві важливі дати в історії скіфознавства : Інформація / Л. А. Цьомкало. - С.146-147
Кл.слова: Більське городище, Шрамко Борис, ювілей, заповідник "Більськ"
Вакуленко, Л. В. Пам’яті Цигилика Володимира Миколайовича / Л. В. Вакуленко, О. В. Петраускас. - С.148
Кл.слова: Цигилик Володимир, про нього, некролог, кандидат історичних наук
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

16.


    Скомороха, Людмила.
    Аспекти правового регулювання формування суддівського корпусу в Україні / Л. Скомороха // Право України : юридичний журнал. - 2020. - № 10. - С. 184-201. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1026-9932

Кл.слова (ненормовані):
судова влада -- кандидат на посаду судді -- професійний добір -- кваліфікаційні вимоги

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

17.


    Політова, Олена (директор бібліотеки Київської дитячої Академії мистецтв; кандидат історичних наук).
    Бібліотека - інформаційний центр творчого розвитку студентів / О. Політова // Вища школа : наук.-практ. видання. - 2016. - № 10. - С. 97-101. - Бібліогр.: с. 101 (2 назви) . - ISSN 1682-2366

Рубрики: Інформаційні ресурси бібліотек

Кл.слова (ненормовані):
бібліотека -- інформаційні ресурси -- информационные ресурсы -- Київська дитяча Академія мистецтв -- Киевская детская Академия искусств -- библиотека
Анотація: У статті висвітлюється діяльність бібліотеки Київської дитячої Академії мистецтв як центру творчого розвитку студентів. Розкриваються основні напрями роботи та особливості формування інформаційних ресурсів бібліотеки.

Є примірники у відділах:
Ф3 (26.12.2016р. Прим. 3 - Б.ц.) (вільний)
Ф2 (12.01.2017р. Прим. 4 - Б.ц.) (вільний)


Знайти схожі

18.
37(091)(477)-051Сухомлинський
В 11


   
    В. Сухомлинський - майбутньому педагогу [Текст] : науково-методичний посібник / Миколаївський державний університет ; редактор: В. Д. Будак, О. М. Пєхота. - Миколаїв : Іліон, 2004. - 260 с. - ISBN 966-8146-18-2 : 10.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Педагогіка--Українська педагогіка--Видатні пердагоги

Кл.слова (ненормовані):
педагогіка Сухомлинського -- педагогічна спадщина -- виховна робота -- педагогічний супровід -- самовиховання -- дитяче свято
Дод.точки доступу:
Будак, В. Д. \редактор.\
Пєхота, О. М. \редактор.\
Сухомлинський, В. О. (видатний український педагог, публіцист, письменник, поет. Заслужений вчитель УРСР. Кандидат педагогічних наук (1955). Член-кореспондент Академії педагогічних наук РРФСР (1957); член-кореспондент Академії педагогічних наук СРСР (1968) ; 1918-1970) \про нього\
Миколаївський державний університет


Примірників всього: 1
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)
Вільні:
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)

Знайти схожі

19.
37.091.4Сухомлинський
С 42


    Скалько, Світлана.
    Відлуння доброти [Текст] : спогади про Василя Сухомлинського : до 100-річчя від дня народження / С. Скалько. - Кропивницький : Імекс-ЛТД, 2018. - 256 с. - ISBN 978-966-189-454-8 : 80.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Педагогіка--Видатні педагоги

Дод.точки доступу:
Сухомлинський, Василь Олександрович (український радянський педагог, публіцист, письменник, поет. Заслужений вчитель УРСР. Кандидат педагогічних наук (1955). Член-кореспондент Академії педагогічних наук РРФСР (1957); член-кореспондент Академії педагогічних наук СРСР (1968). ; 1918 - 1970) \про нього\


Примірників всього: 2
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)

Знайти схожі

20.
016:929Сухомлинський
С 91


   
    Василь Олександрович Сухомлинський: до 100-річчя від дня народження [Текст] : біобібліографічний покажчик / НАПН України , ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського ; упоряд.: О. В. Сухомлинська, Л. Д. Березівська, Л. І. Страйгородська ; наук. консультант О. В. Сухомлинська ; наук. ред. Л. Д. Березівська ; бібліогр. ред. Є. Ф. Демида. - Вінниця : Твори, 2018. - 395 с. - (Видатні педагоги світу ; Вип. 12). - ISBN 978-617-7536-04-7 : 150.00 грн., 50.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Видатні педагоги--Бібліографія

Дод.точки доступу:
Сухомлинська, О. В. \упоряд.\
Березівська, Л. Д. \упоряд.\
Страйгородська, Л. І. \упоряд.\
Сухомлинська, О. В. \наук. консультант.\
Березівська, Л. Д. \наук. ред.\
Демида, Є. Ф. \бібліогр. ред.\
Сухомлинський, В. О. (український радянський педагог, публіцист, письменник, поет. Заслужений вчитель УРСР. Кандидат педагогічних наук (1955). Член-кореспондент Академії педагогічних наук РРФСР (1957); член-кореспондент Академії педагогічних наук СРСР ; 1918 - 1970) \про нього\
НАПН України
ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського


Примірників всього: 2
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (2)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (2)

Знайти схожі

21.
Шифр: В651854400/2017/4
   Журнал

Всесвітня література в школах України [Текст] : науково-методичний журнал. - Київ : Педагогічна преса, 1976 - . - Виходит раз на два місяця
2017р. № 4
Зміст:
Клименко, Жанна. Проблеми читання очима трьох фантастів Айзека Азімова, Майка Гелпріна і Ніла Геймена / Ж. Клименко. - С.2-5. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: читання навчальне, виробниче, читання пізнавальне та інструментальне, нейрокомп’ютерний інтерфекс
Кононенко, Ю. Г. Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році / Ю. Г. Кононенко. - С.6-11
Кл.слова: підсумкова атестація, освіта, загальні положення
Нечипоренко, Алла. Долаючи тінь... про презентацію перекладу п’єс Федеріко Гарсія Лорки / А. Нечипоренко. - С.11-12
Кл.слова: п’єса, Федеріко Гарсія Лорки, критика
Іванова, Лілія. Віртуоз педагогічної справи / Л. Іванова. - С.13-14
Кл.слова: педагог, навчально-виховний процес, зарубіжна література
Алієва, Тетяна. Суперечлива героїня. Урок за романом Л. Толстого "Анна Кареніна" / Т. Алієва. - С.15-18
Кл.слова: конспект уроку, Анна Кареніна, зарубіжна література
Кондрачук, Людмила. І створять люди інше, прекрасне життя... Урок за оповіданням А. П. Чехова " / Л. Кондрачук. - С.19-22
Кл.слова: конспект-уроку, Людина у футлярі, зарубіжна література
Зайцева, Ірина. Пробудження Галатеї. Парадоксаліст Б. Шоу в жанрі мюзиклу / І. Зайцева. - С.23-26. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: парадоксальність, мюзикл, Б. Шоу
Новосад, Наталія. "Хто не вміє радіти чужій радості, той не зможе бути щасливим" Урок компаративного аналізу новели Рюноске Акутагави "Павутинка" й оповідання Сельми Лагерлеф "господь і Апостол Петро" / Н. Новосад. - С.27-30. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: конспект-уроку, Павутинка, Господь і Апостол Петро
Гацанюк, Галина. Освіта сьогодні і в майбутньому. Урок за творчістю Айзека Азімова із застосуванням інтерактивних технологій / Г. Гацанюк. - С.31-32
Кл.слова: інтерактивні технології, конспект уроку, Азімов "Фах"
Лук’янченко, Наталія. Дидактичний матеріал за повістю Айзека Азімова "Фах" / Н. Лук’янченко. - С.33-34
Кл.слова: дидактична гра, літературна вікторина, математична вікторина, Азімов "Фах"
Первак, Олександр. Орієнтовне планування уроків зарубіжної літератури / О. Первак, В. Аксьонова. - С.35-60
Кл.слова: конспенти уроку, зарубіжна література, планування уроків
Баландина, Надежда. Интервью на уроках языка как разновидность медиатворчиства / Н. Баландина. - С.60-64. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: медиатворчество, интервью, зарубежная литература
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

22.
37.014.1:37.015.3
Г 34


   
    Генеза провідництва в освіті [Текст] : монографія / Бердянський державний педагогічний університет ; за ред. І. Т. Богданова. - Видання 2-е, доповнене. - Київ : Освіта України, 2020. - 476 с. - ISBN 978-617-7862-04-7 : 30.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Вища освіта--Провідництво

Кл.слова (ненормовані):
урядові зв’язки -- менеджмент освіти -- управління -- лідерство
Дод.точки доступу:
Богданов, І. Т. \редактор.\
Ушинський, Костянтин Дмитрович (Український та російський педагог українського походження, один із засновників педагогічної науки в Росії ; 1824-1871) \про нього\
Макаренко, Антон Семенович (педагог-новатор, письменник, творець нової методики виховної роботи з дитячим колективом ; 1888-1939) \про нього\
Сухомлинський, Василь Олександрович (видатний український радянський педагог, публіцист, письменник, поет. Заслужений вчитель УРСР. Кандидат педагогічних наук (1955). Член-кореспондент Академії педагогічних наук РРФСР (1957); член-кореспондент Академії педагогічних наук СРСР (1968). ; 1918-1970) \про нього\
Корф, М. О. (педагог і просвітник, земський діяч, почесний член Женевської Академії наук, почесний член Петербурзького педагогічного товариства, а також Московського комітету писемності та Московського університету, землевласник Катеринославської губернії. Палко обстоював право українських дітей на навчання рідною мовою в початковій школі ; 1834-1883) \про нього\
Шаталов, Виктор Федорович (радянський, український вчитель-новатор. Заслужений учитель УРСР (1987). Народний вчитель СРСР (1990). Лауреат премії імені К.Д. Ушинського, імені Н.К. Крупської, «Соросівський учитель». Автор системи навчання із використанням опорних сигналів. ; 1927-2020) \про нього\
Бердянський державний педагогічний університет


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

23.


    Силадій, Іван (кандидат педагогічних наук; доцент (м. Мукачево)).
    Демократизація як відповідь освіти на виклики глобалізованного світу / І. Силадій // Вища освіта України : теорет. та наук.-метод. часопис. - 2016. - № 1. - С. 54-58. - Бібліогр. в кінці ст. 10 назв

Рубрики: Демократизация высшего образования

   Демократизація вищої освіти


Кл.слова (ненормовані):
людина -- человек -- освіта -- образование -- культура -- культура -- демократія -- демократия -- виховання -- воспитание -- гуманізм -- гуманизм
Анотація: Сучасний світ стає все більш демократичним, гуманістичним, людиноцентрованим. І хоча в різних регіонах світу, як і в Україні, локальні війни, демократізація світу стає все більш помітною реальністю. Відповідні процеси в Україні обумовлюють потребу новітніх підходів до освіти як основного механізму підготовки людини до життя у майбутньому демократичному суспільстві. Зрозуміло, освіта для демократії потребує переформування: вона сама має стати демократичною.

Є примірники у відділах:
Ф2 (24.03.2016р. Прим. 3 - ) (вільний)
Ф3 (22.03.2016р. Прим. 2 - ) (вільний)


Знайти схожі

24.


    Опанасюк, Юлия (кандидат економічних наук; докторант НПУ імені М. П. Драгоманова).
    Дистанційне навчання як наслідок еволюції традиційної системи освіти / Ю. Опанасюк // Вища освіта України : теорет. та наук.-метод. часопис. - 2016. - № 1. - С. 49-53. - Бібліогр. в кінці ст. 8

Рубрики: Дистанційне навчання

Кл.слова (ненормовані):
людина -- освіта -- культура -- інформатизація -- дистанційна освіта -- онлайн-освіта -- платформа онлайн-освіти -- онлайн-курс
Анотація: Дистанційне навчання в Україні є надзвичайно актуальним з огляду на велику кількість бажаючих не тільки здобути вищу освіту, але й підвищити кваліфікацію, пройти перепідготовку тощо. Сьогодні вищі навчальні заклади країни пропонують різні навчальні курси в режимі реального часу, які грунтуються на різних освітніх платформах. Однак за ступенем використання систем віртуальної освіти їх можна поділити на ті, робота яких будується виключно на інтернет-технологіях, та ті котрі поєднують традиційні форми з технологічними інтернет-нововеденнями. Спостерігається своєрідна спадкоємність дистанційного навчання з традиційною системою освіти, що має не тільки позитивні, але й негативні наслідки для здобуття знань.

Є примірники у відділах:
Ф2 (24.03.2016р. Прим. 3 - ) (вільний)
Ф3 (22.03.2016р. Прим. 2 - ) (вільний)


Знайти схожі

25.


    Рудь, Віталій Сергійович.
    До 90-річчя Павла Івановича Хавлюка [Текст] / B. C. Рудь, В. А. Косаківський // Археологія : науковий журнал. - 2015. - № 2. - С. 148-152 . - ISSN 0235-3490
ДРНТІ

Рубрики: Історія--археологія--музеєзнавство--персоналія

Кл.слова (ненормовані):
трипільська культура -- Побужжя -- Подністров'я -- пам'ятки археології -- слов'янські старожитності
Дод.точки доступу:
Косаківський, Віктор Афанасійович
Хавлюк, Павло Іванович (кандидат історичних наук, археолог, краєзнавець, падагог ; 1925-2001) \про нього\


Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ (21.08.2015р. Прим. 1 - ) (вільний)


Знайти схожі

26.


    Нечипоренко, Алла.
    Долаючи тінь... про презентацію перекладу п’єс Федеріко Гарсія Лорки [Текст] / А. Нечипоренко // Всесвітня література в школах України. - Київ : Педагогічна преса, 2017. - № 4. - С. 11-12

Кл.слова (ненормовані):
п’єса -- Федеріко Гарсія Лорки -- критика

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

27.
373.3.016
Ч-49


    Чернуха, В. Г.
    Дорога мудрості : навчальний посібник для 4 класу / В. Г. Чернуха, Е. В. Бєлкіна . - Київ : Навчальна книга, 2007. - 144 с. - (Християнська етика в українській культурі). - ISBN 978-966-329-107-9 : 40.11 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Християнська етика--методика викладання--2 клас--Методичні посібники

Кл.слова (ненормовані):
християнська етика -- християнство -- етика
Дод.точки доступу:
Бєлкіна , Е. В. (кандидат педагогічних наук, доцент)


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

28.


    Туниця, Юрій (ректор Національного лісотехнічного університету України; професор кафедри екологічної економіки; доктор економічних наук; професор; академік НАН України; м. Львів).
    Економічний дискурс освіти для сталого розвитку / Ю. Туниця, Л. Загвойська, О. Адамовський // Вища школа : наук.-практ. видання. - 2016. - № 11/12. - С. 7-27. - рис. . - ISSN 1682-2366

Рубрики: Економічне зростання

   Освіта


Кл.слова (ненормовані):
освіта для сталого розвитку -- компетентність зі сталого розвитку -- екологічна компетентність -- трансдисциплінарність
Анотація: Розкривається об'єктивна необхідність освіти для сталого розвитку (ОСР) на тлі безпрецедентних змін довкілля і суспільства, досліджується сутність економічної ОСР, ії особливості та принципи, форми і методи, а також здобутки і завдання. Реалізація запропонованого підходу забеспечить випускникам теоретичне підгрунтя та інструментарій для ідентифікації й вирішення проблем на засадах сталого розвитку.
Дод.точки доступу:
Загвойська, Людмила (доцент кафедри екологічної економіки національного лісотехнічного університету України; кандидат економічних наук; м. Львів)
Адамовський, Олександр (доцент кафедри екологічної економіки Національного лісотехнічного університету України; кандидат економічних наук; м. Львів)


Є примірники у відділах: всього 2 : Ф3 (1), Ф2 (1)
Вільні: Ф3 (1), Ф2 (1)


Знайти схожі

29.


    Кірик, Т. (кандидат педагогічних наук; доцент; Київський медичний університет Української асоціації народної медицини).
    Етос вищої медичної освіти в епохи стагнацій і суспільних змін / Т. Кірик // Вища освіта України : теорет. та наук.-метод. часопис. - 2016. - № 2. - С. 12-17. - Бібліогр. в кінці ст. 6 назв.

Рубрики: Філософія освіти

   Медична професійна освіта


Кл.слова (ненормовані):
криза цивілізації -- фах лікаря -- антична медицина -- європейська деонтологія -- американізація медицини -- неогуманізм
Анотація: Відзначено факт швидкої кадрової і кількісної розбудови медичної сфери у світі та виникнення багатьох несподіваних етичних та інших проблем. На основі нових даних досліджено витоки фаху лікаря, причини появи гуманізму і європейської медичної деонтології як цілісного етосу.

Є примірники у відділах:
Ф2 (22.06.2016р. Прим. 3 - Б.ц.) (вільний)
Ф3 (23.06.2016р. Прим. 2 - Б.ц.) (вільний)


Знайти схожі

30.


    Хачатурян, Хачатур (кандидат філософських наук; професор; президент; Київський міжнародний університет).
    Київський міжнародний університет: історія, сучасність і перспективи розвитку / Х. Хачатурян // Вища школа : наук.-практ. видання. - 2016. - № 3. - С. 7-10 . - ISSN 1682-2366

Рубрики: Вищі навчальні заклади--Україна

Кл.слова (ненормовані):
історія ВНЗ -- ВНЗ України
Анотація: Розглянуто історію заснування вищого навчального закладу "Київський міжнародний університет", віхи його становлення, структуру, наукову діяльність колективу, представлено головні досягнення університету.
Дод.точки доступу:
Київський міжнародний університет \о нем\
Киевский международный университет \о нем\


Є примірники у відділах:
Ф3 (22.03.2016р. Прим. 3 - ) (вільний)
Ф2 (24.03.2016р. Прим. 4 - ) (вільний)
Замовлені прим-ки для відділів: ГП ЧЗ


Знайти схожі

 1-30    31-60   61-90   91-104 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)