Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Мережеві ресурси (3)Наукові періодичні видання Університету (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=освітлення<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 52
Показані документи с 1 за 30
 1-30    31-52 
1.


    Пархуць, Любомир.
    Вплив інтер’єру приміщення на протидію лазерним системам акустичної розвідки / Л. Пархуць, Я. Совин, Л. Ракобовчук // Кібербезпека: освіта, наука, техніка : електронне наукове видання. - 2024. - Том 3, N 23. - С. 246-257, DOI 10.28925/2663-4023.2024.23.246257. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2663-4023

Кл.слова (ненормовані):
лазерні системи акустичної розвідки -- оптоелектронний канал -- мовна інформація -- пасивний захист інформації -- рельєфні плівки -- інтер’єр приміщення
Анотація: Одним з найуразливіших питань в технічному захисті інформації є отримання даних, приватних або конфіденційних, за рахунок витоку по оптоелектронному каналу. Сьогодні найперспективнішим напрямком захисту мовної інформації від лазерних систем акустичної розвідки є розробка пасивних методів захисту. Робота присвячена дослідженню впливу елементів інтер’єру приміщення на захист мовної інформації від ЛСАР, що можуть ефективно та з мінімальними витратами реалізовуватись на етапі проектування з метою комфортного проведення конфіденційних перемовин. На основі проведених досліджень запропоновано системний підхід до визначення захищеності приміщень від витоку мовної інформації оптоелектронним каналом, що включає технічні, інтер’єрні, технологічні та дизайнерські рішення, які допоможуть забезпечити захист мовної інформації від лазерних систем акустичної розвідки. Виявлення проникнення лазерного випромінювання в приміщення вирішується за допомогою наступних технічних рішень: використання сонячних панелей і сенсорів освітлення, геометрія розташування скла у віконних рамах, нанесення спеціальних покриттів. Виявлення впливу елементів приміщення на зондуючий промінь забезпечується за допомогою інтер’єрних рішень: використання матеріалів з високим коефіцієнтом затухання та розташування їх в приміщенні, використання відповідного колорування та компонування поглинаючих поверхонь. Виявлення впливу маскуючої здатності різних видів скла досягається за допомогою технологічних рішень: використання скла з різним рельєфом та розсіювальною здатністю, використання рельєфних захисних плівок. Виявлення впливу екранування приміщення досягається за допомогою дизайнерських рішень: дизайн інтер’єру, врахування розміру і розташування вікон та їх звукоізоляційних характеристик. Напрямком подальших досліджень є вивчення впливу зовнішніх екологічних чинників на зняття мовної інформації лазерними системами акустичної розвідки
Перейти до зовнішнього ресурсу https://csecurity.kubg.edu.ua

Дод.точки доступу:
Совин, Ярослав
Ракобовчук, Лариса


Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

2.
   821.111(73)-94
   Ф 83


    Франклін, Бенджамін (1706-1790).
    Час - гроші. Секрет непроминущого успіху [Текст] / Б. Франклін ; переклад Ігоря Андрущенка. - Київ : Арій, 2023. - 367 с. - ISBN 978-966-498-824-4 : 100.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Американська література--Автобіографії--Мемуари--Популярні видання

   Політики, американські--Мемуари--Автобіографії--Популярні видання


Кл.слова (ненормовані):
мемуари -- автобіографія -- філософія держави -- політика -- відкриття друкарні -- видавництво газети -- організація ополчення за незележність сша -- винайдення печі для обігріву будинків
Анотація: У пропонованій книзі Бенджаміна Франкліна, політичного діяча, письменника, науковця, видавця, одного із засновників Сполучених Штатів Америки, в автобіографічній формі викладено ті принципи, які допоможуть кожній сумлінній людині досягти життєвого успіху. Це, зокрема, працьовитість, поміркованість, ощадливість, стриманість, справедливість, рішучість, внутрішня рівновага, моральна стійкість. Утілюючи ці чесноти в життя, Бенджамін Франклін, навіть зазнаючи невдач і розчарувань, зазвичай досягав успіху в усіх своїх справах і проєктах: створенні власної друкарні, видавництві й редагуванні «Пенсильванської газети», заснуванні Філадельфійської публічної бібліотеки та Філадельфійського університету, Американського філософського товариства, організації народного ополчення в боротьбі за незалежність Сполучених Штатів Америки, винайденні печі для обігріву будинків і вдосконаленні ліхтарів вуличного освітлення, результативних наукових експериментах із електрикою тощо.
Дод.точки доступу:
Андрущенко, Ігор \перекладач.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

3.


    Nalyvaiko, O.
    Creativity in digital environment. Possibilities of application in the educational space = Творчість в цифровому просторі. Можливості застосування в освітньому просторі / O. Nalyvaiko, O. Ronzhes // Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету = Open educational e-environment of modern University : науковий журнал. - 2021. - N 11. - С. 106-120, DOI 10.28925/2414-0325.2021.119. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2414-0325

Кл.слова (ненормовані):
гаджети -- освіта -- проектні технології -- творчість -- цифрове середовище
Анотація: Важливим фактором ефективного функціонування сучасної людини є її долученість до цифрового середовища. Особливо цінним у наш час є здатність до творчості та самовираження і в умовах карантинних обмежень викликаних COVID-19 застосування цифрових технологій у цьому процесі займає велике значення у житті суспільства. У статті аналізуються різні точки зору щодо питання цифровізації суспільних відносин і місці людини у цьому процесі. Крім того, автор розкривають суть визначення цифрова творчість через аналіз визначень «творчість» та «цифрове середовище». Визначення «творчість» розглядається у такій комбінації напрямків застосування: творчість як новаторство, творчість як процес, творчість як здатність, творчість як етапи мислення, творчість як результат діяльності. Автори зазначають, що цифровий простір формується з технічного боку (комп'ютерні технології) та взаємодії з нею людини – як творця цього простору, так і його мешканця. У дослідженні зазначається, що на даний момент місце креативної людини в творчості цифрового середовища можна представити у вигляді двох полюсів і спектру варіантів між ними: перший полюс – заперечення цифрових технологій для своєї творчості, відданість традиційним матеріалам і технікам, або блокування креативності; другий полюс – трансгуманізм для творчих процесів – готовність і прагнення злитися з цифровими технологіями, щоб мати можливість в повному обсязі користуватися нововведеннями, посиливши свої можливості (фізичні, психічні, інтелектуальні тощо) за рахунок біотехнологій і інтерфейсів. Між цими двома полюсами знаходиться велика кількість варіантів - застосування комп'ютерних технологій в супутньому творчості процесі (комунікації, публікації, обладнання); примітивні програми для дозвільної самореалізації (у будь-якого школяра в телефоні); доповнення традиційних сфер мистецтва та творчості новими цифровими можливостями (комп'ютерна графіка, програми для створення і аранжування музики, віртуальні фони, меппінг і сценарії освітлення в театрі і танці); взаємодія цифрового і фізичного простору (доповнена реальність, архітектурний меппінг); віртуальна реальність як альтернатива або аналог фізичної, або як відображення чиєїсь психічної і образної реальності; неінвазивні нейроінтерфейси. Визначено, що одним з найперспективніших напрямів реалізації творчість у цифровому просторі є освітня діяльність. Автори зазначають, що одним з найбільш дієвих засобів реалізації творчості у цифровому просторі є проектна діяльність. Важливо відзначити, що ця діяльність має мати варіативний характер та залучати різні цифрові засоби та технології.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://openedu.kubg.edu.ua

Дод.точки доступу:
Ronzhes, O.
Ронжес О.
Наливайко О.


Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

4.
Шифр: М469087930/2020/38
   Журнал

Мистецтвознавчі записки [Текст] : збірник наукових праць/ Міністерство культури України, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв. - Київ : Міленіум, 2014 - . - ISSN 2226-2180. - Виходить двічі на рік
2020р. Вип. 38
Зміст:
Червінська, Леся Іванівна. Вибір цільових аудиторій для івент-заходів соціокультурного напрямку / Л. І. Червінська. - С.3-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Соколова, Алла Вікторівна. Специфіка національних форм соціуму Британії й Київської Русі в їх спиранні на візантійську модель державотворення / А. В. Соколова. - С.9-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Андрусишин, Тетяна Богданівна. Індикатори ґендерних стереотипів в мистецькій кар’єрі (аналітичний дискурс) / Т. Б. Андрусишин. - С.14-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Вергунова, Наталія Сергіївна. Sustainable design. Проектні підходи і напрямки розвитку / Н. С. Вергунова. - С.20-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Демессіе, Мекуріа Келкай. Реалізація концепції "Регіоналізм в архітектурі" в сучасній архітектурно-дизайнерській практиці / М. К. Демессіе. - С.25-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Дерман, Лілія Миколаївна. Становлення та розвиток індустрій моди в Україні / Л. М. Дерман. - С.30-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Кузьмінець, Микола Петрович. Вплив сучасного мистецтва на архітектоніку друкованих рекламних видань / М. П. Кузьмінець, К. І. Тишкевич. - С.35-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Роготченко, Олексій Олексійович. Ідеологія виразності в українській скульптурі повоєнного часу / О. О. Роготченко. - С.40-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Полтавець-Гуйда, Оксана Вікторівна. Історико-героїчна тематика Київської Русі і Гетьманщини у творчості В. Полтавця у контексті розвитку українського мистецтва / О. В. Полтавець-Гуйда. - С.46-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Домнич, Христина Зіновіївна. Сучасне візуальне мистецтво в контексті міжнародного мультикультурного фестивалю Porto Franko / Х. З. Домнич. - С.52-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Афоніна, Олена Сталівна. Музичний ряд балету "Дама з камеліями" / О. С. Афоніна. - С.57-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Гутник, Ірина Миколаївна. Олександр Колосок - соліст танцювальної групи заслуженого українського народного хору ім. Г. Верьовки / І. М. Гутник. - С.64-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Харчук, Ольга Дмитрівна. Зв’язок народних танців Білорусії з історією, музикою та піснею / О. Д. Харчук. - С.69-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Вакуленко, Олеся Михайлівна. Сюжетно-змістовий аспект хореографічної вистави в контексті тенденцій розвитку сучасного сценічного бального танцю / О. М. Вакуленко. - С.74-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Гриценюк, Роман Анатолійович. Соціальні танці в соціокультурному просторі XXI ст.: спортивно-змагальний аспект / Р. А. Гриценюк. - С.79-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Карлицька, Світлана Вікторівна. Класичний екзерсис в ансамблі народного танцю: методичні принципи та структура / С. В. Карлицька, О. Д. Копієвський. - С.85-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Тимчула, Андрій Васильович. Тенденції розвитку народно-сценічного танцю долинян / А. В. Тимчула. - С.91-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Батовська, Олена Миколаївна. Сучасна білоруська хорова музика a cappella: феномен діалогу у системі "композитор-фольклор" / О. М. Батовська. - С.97-101. - Бібліогр. в кінці ст.
Козлін, Валерій Йосипович. Створення музичних творів у GUITAR PRO 6 / В. Й. Козлін, В. І. Грищенко. - С.102-111. - Бібліогр. в кінці ст.
Антошко, Марина Олегівна. Освіта та виховання артистів для китайського театру / М. О. Антошко. - С.112-115. - Бібліогр. в кінці ст.
Гульцова, Діана Павлівна. Фортепіанний етюд та традиції російського модерну / Д. П. Гульцова. - С.116-122. - Бібліогр. в кінці ст.
Степурко, Віктор Іванович. Етнокультурологічний вимір хорової школи Павла Муравського / В. І. Степурко, Н. М. Степурко. - С.123-127. - Бібліогр. в кінці ст.
Ярошенко, Ірина Володимирівна. Формування професійної майстерності майбутнього диригента в системі мистецької освіти (на прикладі педагогічних методів професора І. Юзюка) / І. В. Ярошенко. - С.128-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Мустафаєв, Фемій Мансурович. Вокально-слуховий самоконтроль як засіб вдосконалення фахової підготовки майбутніх співаків / Ф. М. Мустафаєв. - С.132-136. - Бібліогр. в кінці ст.
Волкомор, Віталій Вікторович. Художньо-естетичні концепції формування звукового образу / В. В. Волкомор. - С.137-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Даценко, Вікторія Петрівна. Характеристика фортепіанних творів В. Косенка житомирського періоду роботи майстра / В. П. Даценко. - С.143-148. - Бібліогр. в кінці ст.
Ларікова, Людмила Анатоліївна. Виховна роль ансамблів малих форм у становленні співіка-початківця / Л. А. Ларікова. - С.149-153. - Бібліогр. в кінці ст.
Леонтієва, Софія Леонідівна. Сучасне вокальне виконавство як збереження духовних цінностей української культури / С. Л. Леонтієва. - С.154-158. - Бібліогр. в кінці ст.
Товкайло, Ярина Миколаївна. Традиційні народні аерофони в контексті навчання у мистецьких школах / Я. М. Товкайло. - С.159-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Кушнір, Тарас Ігорович. Еволюція сприйняття інтерпретаційних версій симфонії для мішаного хору а cappella "Страна Седмиця" Святослава Луньова / Т. І. Кушнір. - С.165-169. - Бібліогр. в кінці ст.
Нішіч, Катерина. Особливості взаємозв’язку сербської та української баянних шкіл / К. Нішіч. - С.170-174. - Бібліогр. в кінці ст.
Пахомов, Юрій Миколайович. Роль дитячих духовних оркестрів у розвитку молодих талантів України / Ю. М. Пахомов. - С.175-180. - Бібліогр. в кінці ст.
Сидір, Марія Орестівна. Інститут церковної музики як складова структури Львівської Богословської академії та Українського католицького університету / М. О. Сидір. - С.181-185. - Бібліогр. в кінці ст.
Бучма, Ольга Євгенівна. Мистецтво ігрової ляльки кінця XX - початку XXI століття як синтетичний вид сценічного мистецтва / О. Є. Бучма. - С.186-190. - Бібліогр. в кінці ст.
Белименко, Ліляна Іванівна. Художньо-творча діяльність режисера естради: основні складові професійної майстерності фахівця / Л. І. Белименко. - С.191-195. - Бібліогр. в кінці ст.
Ільницька, Олександра Анатоліївна. Дигітальні технології сучасного сценічного мистецтва: семіотика освітлення / О. А. Ільницька, В. А. Ільницький. - С.196-200. - Бібліогр. в кінці ст.
Чорна, Кристіна Василівна. Специфіка документальної драми в контексті інфотейнментизації телевізійного простору / К. В. Чорна. - С.201-207. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

5.
Шифр: П447988/2020/2
   Журнал

Практика управління закладом освіти [Текст] : спеціалізований журнал/ Міністерство освіти і науки України. - Київ : МЦФЕР-Україна, 2006 - . - Виходить щомісячно. - Видання є додадком до Зразкова школа (r=on-line)
2020р. № 2
Зміст:
Нові нормативні акти у сфері освіти. - С.4-5
Бондар, Алла. Чи є ваш заклад у плані перевірок на 2020 рік? Дізнайтеся завчасно / А. Бондар, Н. Омельяненко. - С.6-8
Кл.слова: інституційний аудит, якість освіти
Бондар, Алла. Як не відповідати не за своє, або Чи має право директор не погодитися з актом перевірки / А. Бондар. - С.9
Іванченко, Ірина. Зміни у порядку перевірок з праці: будьте в курсі / І. Іванченко. - С.10-11
Кл.слова: форма контролю, інспекційні відвідування
Шкарівська, Ірина. Що чекає на директора, який приховав нещасний випадок / І. Шкарівська. - С.12-14
Кл.слова: нещасні випадки, адміністративні санкції, моральна шкода
Оновлені рекомендації, як заповнювати Класний журнал учнів початкових класів. - С.15
Савченко, Анна. На результат: плануйте з Професійним календарем в е-журналі / А. Савченко. - С.16-18
Зміни у Порядку підвищення кваліфікації: вивчаємо за 5 хвилин. - С.19-21
Ільченко, Лариса. За підвищення кваліфікації - до Вищої школи освітнього менеджменту / Л. Ільченко, І. Кіндрат. - С.22-25
Кл.слова: онлайн-навчання
Дуброва, Наталія. Що перевірити на території закладу взимку, поки йдете на роботу: підказки директору / Н. Дуброва. - С.26-27
Кл.слова: освітлення, доріжки, спортивне обладнання
Протидіємо булінгу комплексно: управлінські та просвітницькі заходи. - С.28-29
Кл.слова: управлінський напрям, психологічний комфорт
Святненко, Олена. Березень: готуємося до ДПА / О. Святненко. - С.30-31
Це потрібно знати про державні атестаційні комісії для ДПА. - С.32
ДПА - 2020: з яких навчальних предметів складатимуть. - С.33
Шевич, Кристина. Робоче місце бухгалтера: облаштовуємо з нуля / К. Шевич, Л. Парфелюк. - С.34-36
Кл.слова: кабінет бухгалтера, меблі, техніка
Житкова, Ірина. Проблеми з лікарняними? Комісія із соцстрахування мчить на допомогу! / І. Житкова, М. Кравченко. - С.44-47
Кл.слова: листок непрацездатності
Бєлікова, Галина. Як звільнити "заднім числом" і не отримати на горіхи / Г. Бєлікова. - С.48-51
Кл.слова: звільнення, прогул, вирок суду
Щорічні основні відпустки: 8 розв'язків ситуацій. Тест. - С.52-53
Борисенко, Сергій. Дві, три, чотири? Скільки сторін колективного договору має бути / С. Борисенко. - С.54-57
Кл.слова: колективний договір, профспілковий комітет, нормативно-правовий акт
Кольцов, Микита. Бізнес-план: як скласти для шкільного підприємства / М. Кольцов. - С.58-59
Кл.слова: планування, валідація ідей, шкільне підприємництво
Тюрютікова, Ірина. Підводні камені дитячого вегетаріанства: знайте самі та розкажіть батькам / І. Тюрютікова. - С.60-63
Кл.слова: дитяче харчування
Філоненко, Олена. Коли візиток багато - вбереже від їх втрати мобільний додаток / О. Філоненко. - С.64-65
Кл.слова: мобільні додатки-сканери
Полтавець, Юлія. "Мовні гості": що означають частовживані іншомовні слова / Ю. Полтавець. - С.66-68
Сідорська, Олена. Ми писали, ми трудились: як за робочим столом позбутися втоми / О. Сідорська. - С.69-71
Є примірники у відділах: всього 2 : Ф2 (1), ГП ЧЗ (1)
Вільні: Ф2 (1), ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.


    Дуброва, Наталія.
    Що перевірити на території закладу взимку, поки йдете на роботу: підказки директору [Текст] / Н. Дуброва // Практика управління закладом освіти : спеціалізований журнал. - 2020. - № 2. - С. 26-27

Кл.слова (ненормовані):
освітлення -- доріжки -- спортивне обладнання

Є примірники у відділах: всього 2 : Ф2 (1), ГП ЧЗ (1)
Вільні: Ф2 (1), ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

7.


    Ільницька, Олександра Анатоліївна.
    Дигітальні технології сучасного сценічного мистецтва: семіотика освітлення / О. А. Ільницька, В. А. Ільницький // Мистецтвознавчі записки = NOTES ON ART CRITICISM : збірник наукових праць. - 2020. - Вип. 38. - С. 196-200. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2226-2180

Кл.слова (ненормовані):
сценічне мистецтво -- освітлення -- цифрові технології -- інновації -- постановки -- світло -- тінь -- простір
Дод.точки доступу:
Ільницький, Віталій Андрійович


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

8.
Шифр: Т893832/2019/13/14
   Журнал

Трудове навчання в школі [Текст] : науково-методичний журнал/ Міністерство освіти і науки України. - Київ : Основа, 2008 - . - Виходить двічі на місяць
2019р. № 13/14
Зміст:
Панаріна, С. М. Настільні лампи. Застосування сучасних технік рукоділля в декоруванні предметів інтер"єру / С. М. Панаріна, Г. І. Качаленко, Ю. А. Зінченко. - С.2-6
Кл.слова: освітлення, настільна лампа, рукоділля
Гаврилюк, Г. М. Оригінальна туніка-сітка для літнього відпочинку / Г. М. Гаврилюк, О. Г. Пекна. - С.7-10
Кл.слова: текстильний виріб, туніка-сукня, літній відпочинок
Гаврилюк, Г. М. Текстильний термофутляр як інноваційний об"єкт проектно-технологічної діяльності / Г. М. Гаврилюк, О. Г. Пекна. - С.11-19
Кл.слова: проектно-технологічна діяльність, ьекстильний терморегулятор, конструкційний матеріал
Муравська, Т. І. Плетена сумка яксучасний тренд у трудовій підготовці учнів / Т. І. Муравська, Г. С. Шевчук, Т. І. Грищенко. - С.19-26
Кл.слова: трудова підготовка учнів, сучасний тренд, плетена сумка
Кицюк, И. Н. Органайзер для рукоделия / И. Н. Кицюк, О. Кащенко. - С.27-30
Кл.слова: рукоділля, органайзер, технологічна карта
Стоянова, Н. М. Оргагайзер "Тітонька Совуня" / Н. М. Стоянова, А. Єфременко. - С.31-34
Кл.слова: органайзер, технологічна послідовність виготовлення, графічне зображення
Труфин, Н. М. В"язання спицями як вид декоративно-ужиткового мистецтва. Вибір та обгрунтування об"єкта проектування : 7 клас / Н. М. Труфин. - С.34-38
Кл.слова: вид декоративно-ужиткового мистецтва, в"язання спицями, об"єкт проектування
Білоус, С. В. Пошук інформації для проекту. Методи проектування (метод фокальних об"єктів) і етапи проектування виробу : 7 клас / С. В. Білоус. - С.39-44
Кл.слова: інформація для проекту, метод фокальних об"єктів, етап проектування виробу
Ключка, Г. В. Значення овочів у харчуванні людини. Технологія приготування салатів : 6 клас / Г. В. Ключка. - С.44-45
Кл.слова: овосі, харчування людини, приготування салатів
Бойко, С. М. Виготовлення листівок. Урок з підприємницьким тлом із застосуванням QR-кодів : 6 клас / С. М. Бойко. - С.46-49
Кл.слова: листівка, урок з підприємницьким тлом, 6 клас
Куц, Н. В. Текстильна іграшка "Жар-птиця" / Н. В. Куц. - С.49-50
Кл.слова: текстильна іграшка, заняття із трудового навчання, арслідовність виконання роботи
Бобир, Н. М. Розвивальна книжка "Школярик" / Н. М. Бобир. - С.51-56
Кл.слова: виготовлення проекту, розвивальна книжка, добір інструментів
Куц, М. П. Модель редуктора / М. П. Куц, В. П. Демченко. - С.57-64. - Бібліогр.: 6 назв
Кл.слова: об"єкт проектування, модель редуктора, маркетингове дослідження
Барабаш, А. В. Виготовлення текстильної брошки "Рожева півонія" / А. В. Барабаш. - С.65-72
Кл.слова: текстильна брошка, добір інструментів, опис моделі брошки
Данілушкін, В. В. Настільна лампа майстра / В. В. Данілушкін, Д. Мельник. - С.73-76
Кл.слова: настільна лампа, майстер, технологічна карта для виготовлення
Ревуцька, А. Л. Як запалити іскорки цікавості : творчість у групі продовженого дня / А. Л. Ревуцька. - С.77-78
Кл.слова: група продовженого дня, творчість, розумова діяльність
Чайковська, О. В. Як подолати учніське "Навіщо?" : використання сучасних методів на уроці / О. В. Чайковська. - С.79-83
Кл.слова: урок, сучасний метод роботи, новітні методи роботи
Шепенюк, І. М. Як моделювання ситуацій допомагає засвоєнню термінів курсу "Хімія" / І. М. Шепенюк. - С.83-84
Кл.слова: хімія, терміни, моделювання ситуацій
Лисиця, Н. Я. Кошик для квітів. Гурток лозоплетіння / Н. Я. Лисиця. - С.85-87. - Бібліогр.: 8 назв
Кл.слова: гурток лозлплетіння, кишик для квітів, заняття із тружлвого навчання
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

9.
Шифр: П447988/2019/8
   Журнал

Практика управління закладом освіти [Текст] : спеціалізований журнал/ Міністерство освіти і науки України. - Київ : МЦФЕР-Україна, 2006 - . - Виходить щомісячно. - Видання є додадком до Зразкова школа (r=on-line)
2019р. № 8
Зміст:
Нові нормативні акти у сфері освіти
Кл.слова: 4-5
Омельяненко, Ніна. Виконуємо сезонні справи на відмінно: вересень / Н. Омельяненко. - С.6-15
Кл.слова: освітній процес, облік учнів, робота з кадрами
Мазирко, Ганна. Звіт ЗНЗ-1: заповнюємо без помилок / Г. Мазирко. - С.16-17
Кл.слова: нова форма звітності, загальна середня освіта
Ященко, Володимир. Замінування закладу - не жарт: що робити / В. Ященко. - С.18-21
Кл.слова: надзвичайні ситуації, безпечні умови
Дуброва, Наталія. Стороннім входу немає, або Як забезпечити охорону території закладу освіти / Н. Дуброва. - С.22-24
Кл.слова: охорона, відеоспостереження, освітлення території
Де розмістити засоби охорони на території закладу освіти. Шпаргалка для керівника. - С.22-24
Гурковська, Тетяна. Адаптаційний місяць: про що поговорити з батьками першокласників / Т. Гурковська. - С.25-28
Кл.слова: психологічний комфорт, фізичні умови, шкільна зрілість
Як організувати день першокласника: 7 порад. - С.29
А ви правильно встановили зарплату працівникам? Тест. - С.30-31
Кл.слова: оплата праці, мінімальна заробітна плата, працівники бюджетної сфери
Мартинюк, Тетяна. Як ознайомити працівника з кадровими документами: три способа / Т. Мартинюк, О. Денисенко. - С.32-38
Кл.слова: наказ із кадрових питань, колективний договір, посадові інструкції
Візування документів та ознайомлення з документами: розбіжності. Шпаргалка для керівника. - С.39
Нове Положення про освітній округ та опорний заклад освіти: вивчаємо за 5 хвилин. - С.40-43
Кл.слова: правовий статус, завдання освітнього округу, повноваження засновника
Полтавець, Юлія. Знайте росіянізми в лице: як розпізнати, чим замінити / Ю. Полтавець. - С.44-47
Кл.слова: лексичні росіянізми, граматичні росіянізми, вимова
Якимчук, Дмитро. Підвезення до закладу освіти: що варто знати, щоб організувати / Д. Якимчук. - С.48-52
Кл.слова: сільська місцевість, варіанти перевезень, шкільний автобус
Шкарівська, Ірина. До закладу надійшов адвокатський запит: без паніки / І. Шкарівська. - С.53-57
Кл.слова: зміст запиту, форма запиту, конфіденційна інформація
Обережно вами маніпулюють: як врятуватися. - С.58-61
Філоненко, Олена. Google Документи: корисні фішки у роботі / О. Філоненко. - С.62-65
Є примірники у відділах: всього 2 : Ф2 (1), ГП ЧЗ (1)
Вільні: Ф2 (1), ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.


    Дуброва, Наталія.
    Стороннім входу немає, або Як забезпечити охорону території закладу освіти / Н. Дуброва // Практика управління дошкільним закладом : щомісячний спеціалізований журнал. - 2019. - N 7. - С. 20-22

Кл.слова (ненормовані):
відеоспостереження -- освітлення території -- охорона

Є примірники у відділах: всього 1 : Ф2 (1)
Вільні: Ф2 (1)


Знайти схожі

11.
Шифр: П464336/2019/7
   Журнал

Практика управління дошкільним закладом [Текст] : щомісячний спеціалізований журнал/ Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. - Київ : МЦФЕР- Україна, 2011 - . - Виходить щомісячно
2019р. N 7
Зміст:
Нові нормативні акти у сфері освіти. - С.4
Порядок організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти. - С.5-9
Кл.слова: нормативні акти, індивідуальна програма розвитку, інклюзивна освіта
Полтавець, Юлія. Правопис у новій редакції: які норми застосовувати треба, а які можна / Ю. Полтавець. - С.10-13
Кл.слова: новий правопис, складноскорочені слова, іншомовні слова
Чи освоїли новий Український правопис? Тест. - С.14-15
Яценко, Володимир. Замінування закладу - не жарт: що робити / В. Яценко. - С.16-19
Кл.слова: надзвичайна ситуація, План реагування, запобіжні заходи
Дуброва, Наталія. Стороннім входу немає, або Як забезпечити охорону території закладу освіти / Н. Дуброва. - С.20-22
Кл.слова: відеоспостереження, освітлення території, охорона
Де на території закладу освіти розмістити засоби охорони. Пам'ятка. - С.23
Морєва, Олена. Працівник іде у відпустку: як замінити / О. Морєва. - С.24-27
Кл.слова: внутрішнє сумісництво, тимчасове заступництво
Морєва, Олена. Допомога на оздоровлення: чи надавати помічнику вихователя, кухарю, прибиральнику / О. Морєва. - С.28-30
Кл.слова: матеріальна допомога, оплата праці
Шкарівська, Ірина. До закладу надійшов адвокатський запит: без паніки / І. Шкарівська. - С.31-35
Кл.слова: відповідь на запит, адвокатський запит, конфідеційна інформація
Житкова, Ірина. П’ять днів для запису про прийняття на роботу - календарних чи робочих? / І. Житкова. - С.36-37
Кл.слова: трудова книжка, прийняття на роботу
Нерянова, Світлана. Чи безпечні пісочниці? Що проконтролювати / С. Нерянова. - С.38-39
Кл.слова: конструкції пісочниць, встановлення пісочниць, догляд за пісочницями
Швачова, Олена. Відомчі заохочувальні відзнаки: кого, за що нагороджують / О. Швачова. - С.40-42
Кл.слова: нагородний лист, заохочення працівників
Відомчі відзнаки МОН: послідовність отримання. - С.43-44
Дуброва, Ярослава. Зміни у закупівлях комунальних послуг / Я. Дуброва. - С.45-50
Кл.слова: предмет закупівлі, нові нормативні акти, договори
Не сміти: принципи відповідального споживання. - С.51
Клименко, Антоніна. Розмір посадового окладу керівника: хто встановлює та що враховують / А. Клименко. - С.52-53
Кл.слова: посадовий оклад, директор дошкільного закладу
Обережно, вами маніпулюють: як врятуватися. - С.54-57
Кл.слова: працівники-маніпулятори
8 типів працівників-маніпуляторів: як розпізнати. Шпаргалка для керівника. - С.58-59
Чепурний, Геннадій. Елементарно, Ватсоне, або Як легко запам'ятати цифрову інформацію / Г. Чепурний. - С.60-64
Кл.слова: мнемотехніка, прийом "Піктограми", цифрообраз
Вгадай, хто я: вчимося запам’ятовувати цифри. Пам’ятка. - С.65-66
Запам’ятовую і уявляю: тестуємо пам’ять. - С.67
Філоненко, Олена. Google Документи: корисні у роботі фішки / О. Філоненко. - С.68-71
Кл.слова: доповнення, великі файли, доповнення-перекладачі
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф2 (1)
Вільні: Ф2 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

12.


    Панаріна, С. М.
    Настільні лампи. Застосування сучасних технік рукоділля в декоруванні предметів інтер"єру / С. М. Панаріна, Г. І. Качаленко, Ю. А. Зінченко // Трудове навчання в школі : науково-методичний журнал. Заснований у квітні 2008 р. - 2019. - N 13/14. - С. 2-6

Рубрики: Трудове навчання -- методика викладання -- художньо-декоративна праця

Кл.слова (ненормовані):
освітлення -- настільна лампа -- рукоділля -- настільний світильник -- оригінальна форма -- декоративний світильник
Дод.точки доступу:
Качаленко, Г. І.
Зінченко, Ю. А.


Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

13.


    Дуброва, Наталія.
    Стороннім входу немає, або Як забезпечити охорону території закладу освіти [Текст] / Н. Дуброва // Практика управління закладом освіти : спеціалізований журнал. - 2019. - № 8. - С. 22-24

Кл.слова (ненормовані):
охорона -- відеоспостереження -- освітлення території

Є примірники у відділах: всього 2 : Ф2 (1), ГП ЧЗ (1)
Вільні: Ф2 (1), ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

14.


    Чирчик, Сергій.
    Освітлення як функціонально-художній засіб візуалізації / С. Чирчик // Вища школа : науково-практичне видання. - 2018. - № 5/6. - С. 16-33. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366

Кл.слова (ненормовані):
світлодизайн -- освітлення -- світлотехнічні засоби -- дизайн-проектування

Є примірники у відділах: всього 3 : Ф2 (1), Ф3 (1), ГП ЧЗ (1)
Вільні: Ф2 (1), Ф3 (1), ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

15.
Шифр: П447988/2018/10
   Журнал

Практика управління закладом освіти [Текст] : спеціалізований журнал/ Міністерство освіти і науки України. - Київ : МЦФЕР-Україна, 2006 - . - Виходить щомісячно. - Видання є додадком до Зразкова школа (r=on-line)
2018р. № 10
Зміст:
Нові нормативні акти у сфері освіти. - С.4-9
Омельяненко, Ніна. Концепція розвитку педагогічної освіти: акцент на практиці / Ніна Омельяненко. - С.10-13
Кл.слова: педагогічна інтернатура, підвищення кваліфікації, педагогічне наставництво
Омельяненко, Ніна. Готуємо заклад освіти до опалювального періоду / Ніна Омельяненко. - С.14-17
Кл.слова: приміщення, темпетатура повітря, енергозбереження
Житкова, Ірина. Виробничий календар - 2019 для "п'ятиденки" / І. Житкова. - С.18-20
Кл.слова: тривалість роботи напередодні свят, перенесення вихідних днів, перенесення робочих днів
Третяк, Вікторія. Звіт про чисельність та склад педагогів. Нова форма з підказками / В. Третяк. - С.21-25
Кл.слова: робота з документами, термін подання звіту, форма звіту
10 запитань про педагогічну раду. Тест. - С.26-27
Омельяненко, Ніна. Про комісію (уповноваженого) із соціального страхування: вивчаємо положення за 5 хвилин / Н. Омельяненко. - С.28-30
Кл.слова: соціальне страхування, профспілка
Морєва, Олена. Яку оплату встановити учителю за індивідуальне навчання / О. Морєва. - С.31-33
Кл.слова: учні з особливими освітніми потребами, перевірка зошитів, оплата праці
Морєва, Олена. Як встановити зарплату педагогам: розглядаємо на прикладах / О. Морєва. - С.34-39
Кл.слова: педагог-організатор, практичний психолог, директор
Сергійчук, Наталія. Чи можна проводити фото-, відеозйомку в закладі освіти / Н. Сергійчук. - С.40-43
Кл.слова: зйомка в закладі освіти, конфідеційна інформація
Юдін, Олег. Вакцина від істерик: як відповісти на закиди батьків щодо обов'язковості щеплень / О. Юдін. - С.44-46
Кл.слова: щеплення, вакцинація
Міняйло, Ірина. Які пільги мають педагоги, які працюють у сільській місцевості / І. Міняйло. - С.47-49
Кл.слова: безплатне користування житлом, опалення , освітлення
Гоголь, Марта. Контроль у сфері закупівель: хто, коли і як / М. Гоголь. - С.50-56
Кл.слова: контроль замовника, Держаудитслужба, Рахункова палата
Дуброва, Ярослава. Як визначити предмет закупівлі для шкільного приладдя / Я. Дуброва. - С.57-59
Кл.слова: коди предмета закупівлі, назви предмета закупівлі, поділ на лоти
Дорош, Марина. Як підвищити медіаграмотність: і теорія, і практика / М. Дорош. - С.60-66
Кл.слова: освітня платформа, ІКТ
Поліщук, Володимир. Дітям - флікери! / В. Поліщук, А. Савченко. - С.66-69
Кл.слова: світлоповертальний пристрій, світлоповертальні елементи
Сергійчук, Наталія. Відеоспостереження в закладі освіти: чи можна встановлювати / Н. Сергійчук. - С.70-71
Кл.слова: камери відеоспостереження
Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (1), Ф2 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1), Ф2 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

16.


    Міняйло, Ірина.
    Які пільги мають педагоги, які працюють у сільській місцевості [Текст] / І. Міняйло // Практика управління закладом освіти : спеціалізований журнал. - 2018. - № 10. - С. 47-49

Кл.слова (ненормовані):
безплатне користування житлом -- опалення -- освітлення

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (1), Ф2 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1), Ф2 (1)


Знайти схожі

17.


    Левчук, Дмитрий.
    LED-освещение для растений [Текст] / Д. Левчук // CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника. - Киев : ООО Булавиа-Посад, 2018. - № 3. - С. 66-67

Кл.слова (ненормовані):
світлодіодне освітлення -- світлодіодні світильники -- світильники для рослин

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

18.


    Юсупов, Сакен.
    Новые линзы LEDIL и новые светодиоды Cree для создания мощного и малогабаритного уличного светильника [Текст] / C. Юсупов, Е. Ильина, М. Червинский // CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника : научно-технический журнал. - 2018. - № 4. - С. 62-65

Кл.слова (ненормовані):
світодіод -- LED-лампи -- освітлення
Дод.точки доступу:
Ильина, Екатерина
Червинский, Михаил


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

19.
Шифр: В730231/2018/5/6
   Журнал

Вища школа [Текст] : науково-практичне видання/ МОН України. - Київ : Знання, 2001 - . - ISSN 1682-2366. - Виходить щомісячно
2018р. № 5/6
Зміст:
Полтавська, Юлія. Колиска професійного декоративно-прикладного мистецтва і дизайну / Ю. Полтавська. - С.7-15
Чирчик, Сергій. Освітлення як функціонально-художній засіб візуалізації / С. Чирчик. - С.16-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Безручко, Олександр. Навчання студентів Київського державного інституту кінематографії Олександром Довженком на знімальному майданчику фільму "Іван" / О. Безручко. - С.34-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Татомир, Ірина. Інноваційні моделі діяльності мега-університетів у сучасній парадигмі освіти / І. Татомир. - С.43-57
Патрикеєва, Олена. Особливості створення та функціонування STEM-центру / О. Патрикеєва, О. Лозова, С. Горбенко. - С.58-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Кузьменко, Ольга. Програмно-педагогічне забезпечення у навчанні фізики як елемент STEM-освіти в технічних закладах вищої освіти / О. Кузьменко, Наталія Гончарова. - С.66-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Сікорський, Петро. До проблеми формування методологічних засад під час психолого-педагогічних досліджень / П. Сікорський. - С.79-93
Пятничук, Тетяна. Принципи розроблення стандартів професійної (професійно-технічної) освіти / Т. Пятничук. - С.94-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Омельчук, Сергій. Нова українська школа - діалог з Василем Сухомлинським / С. Омельчук. - С.103-105
Є примірники у відділах: всього 3 : Ф2 (1), Ф3 (1), ГП ЧЗ (1)
Вільні: Ф2 (1), Ф3 (1), ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

20.


   
    Учителям трудового навчання присвячується. Як відчувати себе щасливим на роботі та вдома // Трудове навчання в школі : науково-методичний журнал. Заснований у квітні 2008 р. - 2018. - N 3/4. - С. 27-31

Рубрики: Трудове навчання--методика викладання--учитель

Кл.слова (ненормовані):
вчитель -- дім -- затишок -- хьюгте -- неквапливість процесу -- затишок і тепло -- приємне освітлення -- зустріч з друзями

Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

21.


    Yaqub, A. K.
    Some farmans and inscriptions: a source of study for waqf in Indian subcontinent = Деякі фармани та написи: джерела вивчення вакфу на індійському субконтиненті / A. K. Yaqub // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2018. - № 6. - P69-76. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
Аукаф -- суюргал -- мадад-і мааш -- мазар -- махсул -- баглюлі
Анотація: Система вакфів, або аукаф (множина від "вакф") є невід'ємною частиною ісламського права, легітимація якої базується на численних хадісах. Ця інституція є постійним спрямуванням прибутків від рухомого чи нерухомого майна на специфічні релігійні чи благочестиві заходи, санкціоновані мусульманським законодавством. Часто вакф спрямований на підтримку мечеті, медресе або могили якогось святого, але іноді також це адресна допомога конкретній людині - релігійному діячу або нужденному. Делійські султани та правителі Могольскої імперії впроваджували такі релігійні гранти, як Інам, суюргал та мадад-і мааш. Ці гранти завжди були цільовими, їх треба було оновлювати після смерті грантодавця. Отже, їм бракувало перманентності, яка є важливою ознакою вакфової системи, втім, саме ці гранти безпосередньо сприяли постанню вакфів. Аналіз даних з публічних записів доколоніального часу дає важливий ключ для розуміння тогочасних фіскальних правовідносин. Є кілька документів, що проливають світло на природу та деталі існування вакфів протягом індійської історії, але в цій статті автор зосереджується на могольському періоді. Зокрема, доступний фарман від могольського імператора Акбара, де він наказує чиновникам району Самбгар (Марвар, Раджпутана) постачати олію для освітлення мазару (усипальниці) Ходжи Муїнуддіна з Аджмеру. Інший фарман дійшов від могольського імператора Джагангіра, який доручає чиновникам асигнувати 100 бігха (приблизно 2,5 га) землі Бібі Джан та іншим удовам святих людей Аджмера. Ще один документ, від імператора Фарруха Сіяра, наказує виплачувати 1 рупію на день святому. Збереглися також два приписи про виділення прибутків від ренти (махсул) селу для забезпечення щорічної пам'ятної церемонії 'Урс на могилі Шейха Хамідуддіна Мітха Шаха з Гаграуна та інші приписи часів Аурангзеба, де імператор наказує губернатору підтримувати Джамі масджид (Соборну мечеть), виділяючи на це певну суму щоденно. Мета статті - проаналізувати перські архівні записи та приписи, які свідчать про такі тимчасові цільові гранти, що в подальшому стали функціонувати як повноцінні вакфи. У контексті глобалізаційних процесів та стрімкого поширення ісламу в світі, дослідження мусульманського права є вельми актуальним. Важливо, що стаття присвячена не лише теоретичним питанням функціонування мусульманського права, але висвітлює практичну реалізацію інституту вакфів в історії. Таким чином можна побачити на основі документів, як розвивався відповідний інститут, як відрізнялося його практичне втілення від еталонних зразків, з огляду на специфіку історичного контексту. Дослідження контексту Могольської імперії важливе, серед іншого, через те, що дає змогу простежити розвиток мусульманського права поза арабським світом.
Дод.точки доступу:
Якуб Алі Хан


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

22.
Шифр: C770899327/2018/3
   Журнал

CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника [Текст] : научно-технический журнал. - Киев : ООО Булавиа-Посад, 2001 - . - Виходить щомісячно
2018р. № 3
Зміст:
Вальпа, Олег. Современные 32-разрядные ARM-микроконтроллеры серии STM32: программный инструмент для настройки синхронизации микроконтроллеров STM32 / О. Вальпа. - С.13-14
Кл.слова: програмний інструмент, мікроконтролер, створення програм
Гаевский, Сергей. Новый интегрированный трансивер CMT2300AW — универсальное решение для передачи данных на короткие дистанции / С. Гаевский. - С.16-19
Кл.слова: налаштування радиоканалу, безпровідні комунікаційні технології, налаштування трансивера
Черных, Константин. Построение системы телеметрии космического назначения на базе безлицензионных радиационно-стойких компонентов STMicroelectronics / К. Черных. - С.20-22
Кл.слова: телеметричні системи, передача інформації, радіаційно-стійкі компоненти
Йост, Сара. Технологии 5G становятся ближе / С. Йост ; пер. В. Алексеев. - С.24-27
Кл.слова: бездротовий зв’язок, електрозв’язок, системи зв’язку
Авир, Виктория. Гибкие ферритовые пластины WE-FSFS и их выбор / Хорхе В Авир. - С.28-30
Кл.слова: феритові пластини, електромагнітне випромінювання, магнітний потік
Андреасян, Арамаис. Энергосбергающие технологии для транспорта / А. Андреасян. - С.32-33
Кл.слова: енергозбередження, сонячна енергія, табло зупинок
Промышленные мониторы XXL: лучшее решение для современного производства. - С.34
Кл.слова: процес виробництва, промисловий монітор, відображення інформації
Weidmüller делает акцент на компонентах связи, цифровых и автоматизированных процессах. - С.36-38
Кл.слова: автоматизація виробництва, щитове обладнання, автоматизована модульна система
Колпаков, Андрей. Базовые проблемы силовой электроники: EMI и EMC / А. Колпаков. - С.39-46
Кл.слова: силові напівпровідники, електромагнітна сумісність, електромагнітні перешкоди
Петит, Гери. Что требуется при подготовке изделия для испытаний, как их проводят и чем они заканчиваются / Г. Петит ; пер. В. Рентюк. - С.48-56
Кл.слова: електромагнітна сумісність, випробувальна лабораторія, програма випробувань
Флеминг, Эрнст. Высокоточные измерения целостности питания / Э. Флеминг, П. Струнин. - С.58-60
Кл.слова: напівпровідникові пристрої, вимірювальна техніка, пробник шин
Гнутов, Алексей. ECOTEST — кабельные сборки для измерений на рабочих местах / А. Гнутов. - С.62-64
Кл.слова: вимірювальна техніка, вимірювальна кабельна збірка, характеристики кабельної збірки
Левчук, Дмитрий. LED-освещение для растений / Д. Левчук. - С.66-67
Кл.слова: світлодіодне освітлення, світлодіодні світильники, світильники для рослин
Макаренко, Владимир. Светодиоды CREE со сверхвысокой плотностью светового потока XLamp® XD16 / В. Макаренко. - С.68-70
Кл.слова: світловий потік, характеристики світлодіодів, густина світлового потоку
Левит, Дэвид. Работа силовых кремниевых полупроводниковых приборов в средневольтных электроприводах на основе каскадных H-мостовых ячеек / Д. Левит [и др.]. - С.71-74
Інші автори: Фрэнк Т., Сари М., Янсен Уве, Фогель К.
Кл.слова: електропривід, силова електроніка, перетворювач
Инверторы для электротранспорта с максимально высоким КПД / пер. Е. Карташев, коммент. О. Гнеушев. - С.76-78
Кл.слова: джерело живлення, електротранспорт, автомобільна електроніка
Гайказьян, Тигран. Источники питания RECOM на DIN-рейке, предназначенные для длительной непрерывной работы / Т. Гайказьян. - С.80-82
Кл.слова: джерело живлення, електролітичний конденсатор, тепловий розрахунок
Источники питания от TRACO POWER серии TEQ 300WIR. - С.84
Кл.слова: перетворювач, джерело живлення, вхідна напруга
Верещагин, Алексей. Миниатюрные соединители UltiMate и MiniMax компании Fisсher Connectors / А. Верещагин. - С.85-88
Кл.слова: циліндричні з’єднувачі, електронна апаратура, інформаційний інтерфейс
Тютюков, Семен. Проектирование современных печатных плат. Часть 3. Предельный ток печатной дорожки / С. Тютюков. - С.90-92
Кл.слова: друковані плати, вплив провідників, скін-ефект
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

23.
Шифр: Ж679164451/2018/24/3/4
   Журнал

Журнал Національної академії медичних наук України [Текст] : науковий журнал. - Київ : ТОВ "НТМТ", 1995 - . - ISSN 2413-7944. - Виходить кожного кварталу
2018р. Т. 24 № 3/4
Зміст:
Базика, Д. А. Розподіл генотипів поліморфного варіанта RS6983267 в некодуючій ділянці хромосоми 8Q24.1 у хворих на хронічну лімфоцитарну лейкемію та ризик розвитку вторинних пухлин / Д. А. Базика, А. А. Чумак, Н. І. Білоус. - С.227-231. - Бібліогр. в кінці ст.
Педаченко, Є. Г. Вплив різної концентрації тромбоцитів у плазмі крові на хондрогенез клітин пульпозного ядра щурів IN VITRO / Є. Г. Педаченко, М. В. Хижняк, І. Г. Васильєва. - С.232-238. - Бібліогр. в кінці ст.
Лисяный, Н. И. Функции фенотипы микроглиальных клеток центральной нервной системы / Н. И. Лисяный. - С.239-249. - Бібліогр. в кінці ст.
Котенко, О. Г. Выбор метода хирургического лечения перихилярной холангиокарциномы / О. Г. Котенко, А. О. Попов, А. В. Гриненко. - С.250-257. - Бібліогр. в кінці ст.
Тронько, М. Д. Хірургічні аспекти тиреотоксикозу та хронічного аутоімунного тиреоїдиту / М. Д. Тронько, А. Є. Коваленко, Ю. М. Таращенко. - С.258-267. - Бібліогр. в кінці ст.
Щеглов, Д. В. Сучасні можливості надання невідкладної допомоги при ішемічному інсульті / Д. В. Щеглов, С. В. Чебанюк, С. В. Конотопчик. - С.268-279. - Бібліогр. в кінці ст.
Медведь, В. І. Тромбоемболія легеневої артерії в акушерстві (сучасні міжнародні рекомендації та нотатки з практики) / В. І. Медведь, Т. Р. Савка. - С.277-289. - Бібліогр. в кінці ст.
Шатило, В. Б. Эффективность препарата "Кратал" у больных с преадиабетическим нарушением углеводного обмена / В. Б. Шатило, Л. М. Ена, М. А. Орынчак. - С.290-300. - Бібліогр. в кінці ст.
Романенко, А. М. Особенности репарации поврежденной ДНК уротелия мочевого пузыря у лиц, проживающих на загрязненных радионуклидами территориях Украины / А. М. Романенко, С. А. Возианов, Ш. Фукушима. - С.301-307. - Бібліогр. в кінці ст.
Мавров, Г. І. Клініко-епідеміологічні аспекти протозойної інвазії TRICHOMONAS VAGINALIS та ультраструктурні особливості морфотипів збудника / Г. І. Мавров, П. В. Федорич, М. В. Репін. - С.308-319. - Бібліогр. в кінці ст.
Горяінова, Н. В. Оцінка ефективності лікування та прогноз перебігу мієлодиспластичного синдрому на підставі врахування експресії внутрішньоядерного білка КІ-67 / Н. В. Горяінова, Н. М. Третяк, А. І. Гордієнко. - С.320-328. - Бібліогр. в кінці ст.
Сердюк, А. М. Результати вивчення взаємозв’язки між суб’єктивною оцінкою опитування стану свого здоров’я та умовами природного освітлення та інсоляції їх житла / А. М. Сердюк, В. Я. Акіменко, Н. М. Стеблій. - С.329-339. - Бібліогр. в кінці ст.
Магльований, А. В. Пам’яті Михайла Васильовича Даниленка / А. В. Магльований, В. С. Гриновець, В. І. Тищенко. - С.349-353. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

24.


    Сердюк, А. М.
    Результати вивчення взаємозв’язки між суб’єктивною оцінкою опитування стану свого здоров’я та умовами природного освітлення та інсоляції їх житла / А. М. Сердюк, В. Я. Акіменко, Н. М. Стеблій // Журнал Національної академії медичних наук України : науковий журнал. - 2018. - Т. 24, № 3/4. - С. 329-339. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2413-7944

Кл.слова (ненормовані):
інсоляція -- природне освітлення -- житло -- суб’єктивна оцінка здоров’я -- реактивна тривожність -- гостра респіраторна вірусна інфекція
Дод.точки доступу:
Акіменко, В. Я.
Стеблій, Н. М.


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

25.


    Білецький, В.
    Розвиток нафтовидобутку в Східних Карпатах: хронологія, значення, досягнення / В. Білецький, Г. Гайко, П. Салуга // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2017. - № 1. - P38-42. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
Східні Карпати -- видобуток нафти -- гас -- гасова лампа -- нафтовий колодязь -- свердловина
Анотація: У статті описано історичний процес заснування й розвитку перших промислових центрів видобутку нафти в Східних Карпатах. Показано, що видобування нафти в Європі розпочинається вже в пізньому середньовіччі (XV-XVII ст.) на базі родовищ Східних і Південних Карпат. Першим кроком, який сформував масштабні потреби нафти, був винахід гасу й гасової світильної лампи для освітлення помешкань і вулиць, що помітно змінило на краще побут людей. Уперше технологія дистиляції та хімічного очищення сирої нафти була розроблена 1853 р. у Львові хіміками-фармацевтами Йоганном Зегом та Ігнатієм Лукасевичем. Численні нафтові родовища на території сучасної України, Польщі та Румунії в центрі Європи мали найкоротший шлях до європейських споживачів, формували нові потреби застосування нафтопродуктів і були своєрідним полігоном для впровадження нових технологічних ідей і наукових розробок
Дод.точки доступу:
Гайко, Г.
Салуга, П.


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

26.
331.45(075)
О-75


   
    Основи охорони праці : підручник / О. І. Запорожець [та ін.]. - 2-е видання. - Київ : Центр учбової літератури, 2017. - 264 с. - ISBN 978-617-673-423-9 : 145.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Охорона праці--Підручник--Підручники для вищих навчальних закладів

Кл.слова (ненормовані):
нещасні випадки -- виробнича санітарія -- повітря робочої зони -- освітлення -- лезерні випромінювання -- іонізуючі випромінювання -- захист від шуму -- вібрації -- техніка безпеки -- захист від блискавки -- ураження електричним струмом -- статична електрика -- пожежна безпека -- гасіння пожеж -- засоби індивідуального захисту
Дод.точки доступу:
Запорожець, О. І.
Протоєрейський, О. С.
Франчук, Г. М.
Боровик, І. М.


Примірників всього: 2
Фаховий коледж «Універсум» (2)
Вільні:
Фаховий коледж «Універсум» (2)

Знайти схожі

27.


    Богомолов, Андрей.
    Светодиодные драйверы для управления автомобильным освещением [Текст] / А. Богомолов // CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника. - Киев : ООО Булавиа-Посад, 2017. - № 6. - С. 28-30

Кл.слова (ненормовані):
світлодіодний драйвер -- типологія драйверів -- автомобільне освітлення

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

28.
Шифр: C770899327/2017/5
   Журнал

CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника [Текст] : научно-технический журнал. - Киев : ООО Булавиа-Посад, 2001 - . - Виходить щомісячно
2017р. № 5
Зміст:
Новости мира электронных компонентов. - С.4-9
Кл.слова: цифро-аналогові перетворювачі, корпусування дискретних IGBT, нові серії конденсаторів
Черненко, Владимир. Новый продукт от компании DEGSON - серия разъемов для зарядки электромобилей / В. Черненко. - С.10-11
Кл.слова: зарядка електромобілів, кабелі, роз'єм
Паллонс, Марк. Использование 8-разрядных микроконтроллеров в светодиодных драйверах : світлодіодні драйвери / М. Паллонс. - С.12-15
Кл.слова: світлодіодні драйвери, 8-розрядні мікроконтролери, мерехтіння
Рахно, Евгений. PIC16F188xx - новое семейство микроконтроллеров компании Microchip с расширенным наборомпериферийных модулей 16 / Е. Рахно. - С.16-18
Кл.слова: мікроконтролери серії PIC16F188xx, система живлення, система енергоспоживання
Баранов, Вадим. Цифровая фильтрация на микроконтроллере AVR : Частина 1 / В. Баранов. - С.20-27
Кл.слова: цифрові сигнальні процесори, фільтри, цифрові фільтри
Дамле, Бакул. Контроллер уровня заряда батареи для всех / Б. Дамле. - С.28-31
Кл.слова: контролери рівня заряду батареї, мікроконтролери, акумуляторна батарея
Захаров, Виталий. Новые TFT индикаторы компании Raystar Optronics, Inc / В. Захаров. - С.32-33
Кл.слова: TFT індикатори, 5-дюймовий індикатор, індикатор FF50XB-1IW-DHS
Хофштёттер, Никлас. Вопросы уравления IGBT: однополярное управление, использование внешней емкости затвора / Н. Хофштёттер, П. Бекедаль ; пер. А. Колпаков. - С.34-40
Кл.слова: управління ізольованим затвором IGBT, вплив ємності Міллера, вимикання антипаралельного діода
Раш, Вильгельм. Расчет срока службы модулей PrimePACK™ с использованием IGBT5 и .XT / В. Раш, Н. Хьюк. - С.42-45
Кл.слова: силові модулі, теплове навантаження, силова електроніка
Проектирование недорогих многовыходных DC/DC-преобразователей - стабилизаторов напряжения : Частина 1 / пер. В. Рентюк. - С.46-52
Кл.слова: джерела живлення, двовихідний перетворювач, особливості 1:1 магнітозв’язаної індуктивності
Проблема оптимального выбора комбинации входных и выходных конденсаторов для подавления пульсаций и помех DC/DC-преобразователей : Частина 2 / пер. В. Рентюк. - С.54-61
Кл.слова: багатошарові керамічні конденсатори, полімерні електролітичні конденсатори
Алексеев, Виктор. Технологии мобильной связи для IOT стандарта 3GPP Rel. 13 / В. Алексеев. - С.62-70
Кл.слова: технологія EMTC, Сотовий зв’язок 3GPP для IOT, технологія TC-GSM-IOT
Джуринский, Кива. Радиочастотные соединители SMC и SSMC / К. Джуринский, А. Сотников. - С.72-76
Кл.слова: з'єднувачі SMC, з'єднувачі SSMC, параметри з'єднувачів SSMC
Макаренко, Владимир. Светодиоды CREE для искусственного освещения в растениеводстве / В. Макаренко. - С.78-82
Кл.слова: системи освітлення, тепличні господарства, вирощування рослин в штучних умовах
Беляев, Виктор. Теплоотводящий радиатор синусоидальной формы / В. Беляев, А. Курилов, К. Д. Нессемон. - С.84-87
Кл.слова: світлодіодне освітлення, світлодіодні світильники, промодулювана синусоїда
Хьюбинг, Тодд. Электромагнитная совместимость и разводка печатных плат : Частина 3 / Т. Хьюбинг, Н. Хьюбинг ; пер. О. Очур. - С.88-90
Кл.слова: електромагнітна сумісність, розводка провідних доріжок, розводка друкованих плат
Перейти до зовнішнього ресурсу До змісту
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

29.
Шифр: C770899327/2017/6
   Журнал

CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника [Текст] : научно-технический журнал. - Киев : ООО Булавиа-Посад, 2001 - . - Виходить щомісячно
2017р. № 6
Зміст:
Новости мира электронных компонентов. - С.4-9
Кл.слова: мікроконтролер, драйвер для живлення світлодіодів, цифровий ізолятор
Юсупов, Сакен. Искусство световых акцентов / С. Юсупов, М. Червинский. - С.10-14
Кл.слова: акцентні світильники, рекомендації щодо освітлення, рефлектор
Макаренко, Владимир. Драйверы светодиодов с низким уровнем электромагнитных помех компании Linear Technology / В. Макаренко. - С.16-21
Кл.слова: мікросхема, драйвери світлодіодів, електромагнітні завади
Рентюк, Владимир. Светодиод — такой знакомый и неизвестный. Часть 1. История, особенности применения / В. Рентюк. - С.22-26
Кл.слова: світлодіод, види світлодіодів, застосування світлодіодів
Богомолов, Андрей. Светодиодные драйверы для управления автомобильным освещением / А. Богомолов. - С.28-30
Кл.слова: світлодіодний драйвер, типологія драйверів, автомобільне освітлення
Пескин, Александр. Новые драйверы питания светодиодов, построенные на микросхеме HT7L5600 компании HOLTEK / А. Пескин. - С.32-35
Кл.слова: мікроелектроніка, мікроконтролер, драйвер живлення світлодіодів
Новая линейка продуктов Acrich COB. - С.36
Кл.слова: освітлювальний пристрій, джерело світла, світлодіод
Сумаг, Кристина Анжелика. Программируемый генератор пилообразного напряжения в микроконтроллерах PIC / К. -А. Сумаг. - С.38-40
Кл.слова: генератор пилкоподібної напруги, мікроконтролер, конденсатор
Вальпа, Олег. Современные 32-разрядные ARM-микроконтроллеры серии STM32: использование карт памяти SD и MMC в режиме SPI / О. Вальпа. - С.42-47
Кл.слова: карта пам’яті, мікроконтролер, обмін даних
Баранов, Вадим. Цифровая фильтрация на микроконтроллере AVR. Часть 2 / В. Баранов. - С.48-51
Кл.слова: цифровий фільтр, мікроконтролер, програма цифрової фільтрації
Чистохвалов, Андрей. Процессор смешанных сигналов ADSP-CM40x от Analog Devices / А. Чистохвалов. - С.52-57
Кл.слова: процесор змішаних сигналів, матричний перемикач, генератор тактових послідовностей
Винтрих, Арендт. О «феноменальном» поведении диодов / А. Винтрих [и др.], перевод и комментарии Колпаков А. - С.58-64
Інші автори: Николаи У., Турски В., Рейман Т.
Кл.слова: діоди, комунікаційне перевантаження, опозитні діоди
Лобач, Эдуард. SIM7500E — три головы китайского дракона / Э. Лобач. - С.65
Кл.слова: стандарт мобільного зв’язку, ринок електронних пристроїв, мобільний зв’язок
Соколов, Михаил. BLE v4.2: быстрее, безопаснее, энергоэффективнее. Часть 2 / М. Соколов. - С.66-70
Кл.слова: безпека бездротових систем, безпечна передача даних, об’єднання пристроїв
Головков, Сергей. Преобразователи постоянного напряжения Aimtec для применения в железнодорожном транспорте / С. Головков. - С.72-78
Кл.слова: перетворювачі постійної напруги, залізничний транспорт, способи фільтрації перешкод
Неяскин, Константин. Регулировка параметров AC/DC-преобразователей Mean Well и удаленное управление ими / К. Неяскин. - С.76-79
Кл.слова: джерело живлення, вихідна напруга
Черненко, Владимир. Герконы Standex. Всегда сухой контакт! / В. Черненко. - С.80
Кл.слова: герметизовані контакти, комутаційний пристрій
Ричардсон, Кристофер. Выбор и использование ферритовых бусин для подавления звона в импульсных преобразователях / К. Ричардсон, Р. Браманпалли. - С.82-88
Кл.слова: феритові намистини, швидкість наростання імпульсу, частота дзвону
Андреасян, Арамаис. Cистема видеонаблюдения и регистрации в общественном транспорте «Видеотранс» / А. Андреасян, А. Горшковский. - С.90-92
Кл.слова: відеоспостереження, громадський транспорт, відеомоніторинг
Семинар «Современные технологии беспроводной связи». - С.93
Кл.слова: сучасні технології, радіоелектронна продукція, бездротовий зв’язок
Перейти до зовнішнього ресурсу До змісту
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Учбова література:
ФІТМ / ІКБ / 125 / Прикладна загальна теорія систем безпеки / 9 / ОСН
Знайти схожі
Перейти до описів статей

30.


   
    Ночное небо [Текст] // Компьютеры, сети, программирование. - Киев, 2017. - № 1. - С. 27-28

Кл.слова (ненормовані):
освітлення -- споживання енергії -- небо

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

 1-30    31-52 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)