Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Каталог авторефератів та дисертацій (4)Грінченкознавство (1)Мережеві ресурси (6)Наукові періодичні видання Університету (31)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=пам’ять<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 283
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.

Форма документа : Багатотомне видання
Шифр видання : 94(477)(082)/A18
Автор(и) :
Назва : Academia. Terra Historiae. Студії на пошану Валерія Смолія = Academia. Terra Historiae. Studies in Honor Valerii Smolii: у 2-х кн./ Інститут історії України Національної академії наук України, Державна установа "Інститут всесвітньої історії національної академії наук України"; відповідальний редактор Г. В. Боряк ; редактор К. Матях. Кн. 2: Простори історика
Паралельн. назви :Book 2 : Spaces of historian
Вихідні дані : Київ: Інститут історії України НАН України, 2020
Кільк.характеристики :653 с
Колективи : Інститут історії України Національної академії наук України, Державна установа "Інститут всесвітньої історії національної академії наук України"
Серія:
ISBN, Ціна 978-966-136-709-7: Б.ц.
ДРНТІ : 03.27
УДК : 94(477)(082)
Предметні рубрики: Історія --Україна
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): джерелознавство--історіографія--історична пам’ять--дослідницький інструментарій
Анотація: У другій книзі ювілейного видання публікуються статті, присвячені проблемам історіографії, джерелознавства, історичної пам’яті й дослідницького інструментарію та ін. Матеріали згруповано за проблемно-тематичними рубриками – «Інструментарій та лабораторія історика», «Історіографічні дискурси», «Memory», «Рецепції та образи», «Ad fontes», «Рефлексії». Для науковців, викладачів, студентів, усіх, хто вивчає історію України.
Примірники :Online(1)
Вільні : Online(1)
Перейти до зовнішнього ресурсу ПОВНИЙ ТЕКСТ
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Bratus, Ivan
Назва : 76-річчя трагедії Бабиного Яру — культурологічний аспект [Електронний ресурс]
Місце публікування : АРТ-простір: науковий журнал/ Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. - Київ: Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, 2016. - Вип. 2. - С. 25-28 (Шифр А986022216/2016/2)
Форма і об'єм ресурсу: Електронні текстові дані
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - Назва з титул. екрана
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): бабин яр--київ--портрети--історична пам’ять
Анотація: У статті розглянуто деякі аспекти минулого і сьогодення в складних процесах художнього осмислення трагедії Бабиного Яру. Досліджено роль і місце художника у створенні справжньої історичної пам’яті.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://art-space.kubg.edu.ua
Знайти схожі

3.

Форма документа :
Шифр видання :
Назва : Hardware
Місце публікування : Компьютеры, сети, программирование. - Киев, 2017. - № 2. - С. 16-28 (Шифр К534862603/2017/2)
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): ssd-накопичувачі--пам’ять--споживчі моделі накопичувачів
Знайти схожі

4.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 908(520)/H33
Автор(и) : Hashimoto, Akiko
Назва : The Long Defeat : Cultural Trauma, Memory, and Identity in Japan
Вихідні дані : New York: Oxford University Press, 2015
Кільк.характеристики :192 с
Примітки : В рамках проєкту "Read Japan Project".
ISBN, Ціна 978-0-19-023915: 100.00 грн.
ДРНТІ : 03.91
УДК : 94(520)"1939/1945"
Предметні рубрики: Друга світова війна-- Історія-- Соціальний аспект --Японія, 1939-1945
Колективна пам’ять-- Націоналізм --Японія
Японці-- Національні характеристики
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): history--japan--collective memory--nationalism--історія--націоналізм--японці--культура--пам’ять про національне минуле
Анотація: Нещодавні спроби адміністрації Абе переглянути статтю 9 Конституції Японії про відмову від війни є нагадуванням про спадок капітуляції країни перед союзниками в 1945 році. Автор Акіко Хасімото розглядає цю спадщину через призму «культурної травми», позиціонуючи її як проблематичний досвід, який є частиною колективної ідентичності. Незважаючи на такий характер події, вона стверджує, що колективної пам’яті про травму немає. Швидше, існує матриця співіснуючих і конкуруючих спогадів, результат того, що різні соціальні групи приймають різні наративи травми. Хашимото поділяє ці оповіді на три основні категорії: героїчні, зосереджені на індивідуальній жертві; катастрофічний, зосереджений на жертвах, трагедії та руйнуванні; і агресивні, зосереджені на насильницьких і шкідливих діях імперіалізму та вторгнення. Велика частина книги присвячена тому, як ці оповіді вплітаються в повсякденне післявоєнне життя. Особисті свідчення, популярні засоби масової інформації, підручники та манга досліджуються на предмет того, як вони відображають кожну категорію з точки зору відповідальності за війну, національної приналежності та стосунків між особою та державою. Далі Хасімото пропонує три бачення «морального відновлення» Японії — націоналізм, пацифізм і примирення. Ці шляхи порівнюють із післявоєнною реконструкцією німецької ідентичності, зазначаючи, що глобальні норми спокути, що вкорінені в західній ліберальній традиції, можуть погано підходити для Японії. Сьогодні ми живемо в «культурі пам’яті», де пам’ять про національне минуле життєво необхідна для сучасного життя. Хасімото викладає поліфонічний дискурс Японії про пам’ять про війну, посилений цією культурою пам’яті, і вказує на те, як це можна було б оркеструвати, щоб знайти узгоджений шлях вперед.
Примірники :ГП КС(1)
Вільні : ГП КС(1)
Знайти схожі

5.

Форма документа : Видання, що продовжується
Шифр видання : 94(438)/N13
Назва : Nad Wisla I Dnieprem : Polska i Ukraina W przestrzeni Europejskiej – Przeszlosc i Terazniejszosc. № 4
Вихідні дані : Torun; Saragossa, 2015
Кільк.характеристики :190 с
Колективи : Uniwersytet Mykolaja Kopernika w Toruniu, International Assotiation of Historians and Archivists
Ціна : 15.00, 15.00, грн.
ДРНТІ : 00 + 03
УДК : 94(438) + 94(477)
Предметні рубрики: Історія-- Політика-- Суспільство --Польща --Україна
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): протистояння--річ посполита--православна церква--республіка
Зміст : Interesy narodowe i geopolityczne w interpretacjach wspolczesnych/ І. Монолатій. Kulturpolitische programme der eu (2000-2020)/ М. Савелова. Геополітичні розклади у внутрішньополітичному протистоянні щодо "Аверсного" запуску нафтопроводу "Одеса-Броди" (2007-2009 рр.)/ О. Дуднік. Дипломатичні стосунки між незалежною Україною та Ватиканом: історія та сьогодення/ Ю. Ковальчук. Україна та Росія: розвінчання міфу про "Братерство"/ Ю. Масловська, В. Антонова. Українсько-Чеські культурно-освітні контакти в контексті інтеграції України до європейського союзу/ П. Плісова. Відношення австрійського уряду до польсько-українських протиріч у Галичині (кінець XIX-початку XX ст.)/ Ю. Плекан. Українсько-польський союз 1920 р.: погляд політолога-міжнародника/ В. Головченко. Політико-правове поле України та Республіки Польщі в сфері політики пам’яті/ Х. Федорищак(Федорів). Феномен Польського Рапперсвілю та його роль збереженні зарубіжної полоніки/ М. Г. Палієнко. "Репресований театр": до історії польського театру в Києві (1920-1930-ті роки)/ Н. Томазова. Архівна освіта в Польщі: основні тенденції розвитку/ М. Апеннікова. Станіслав Понятовський: дитинство та входження у дорослий світ останнього короля Речі Посполитої/ А. Котиченко. В. Липинський - О. Скоропис-Йолтуховський: від тісної співпраці до гострого протистояння (1920-ті рр.)/ Ю. Назарук. На передовой - сын министра: Рудольф Фон Риббентроп/ Т. Шиндлер. Ближайшее окружение Адольфа Гитлера/ Е. Мозохина. Османська імперія на шляху реформ XVIII - перша половина XIX ст./ Н. Пророченко. Соціальні практики в сфері торгівлі алкогольними напоями Київської губернії першої половини XIX ст./ Л. Губицький, Г. Мельник. Вплив культурно-ідеологічної доктрини Російської православної церкви на храмову архітектуру в Україні другої половини XIX ст./ А. Острікова. Вплив культурно-ідеологічної доктрини Російської православної церкви на храмову архітектуру в Україні другої половини XIX ст./ А. Острікова. "... Спільною думкою зв’язати й об’єднати тисячі полонених Українців": табірні видання полоненних українців у Німеччині (1915-1917 рр.)/ А. Ситнік. З історії діяльності мистецьких осередків в таборі інтернованих військ Уга Йозефов (Чехословаччина)/ М. Срібняк. Спортивний рух української молоді в Європі в 1920-1939 рр./ О. Гуменюк. Українська політична еміграція в міжвоєнній Польщі: шляхи формування, особливості діяльності, подальша доля/ І. Срібняк. "Опис трьох держав" як уособлення джеролознавчого оновлення аннало-біографічної традиції укладання "династійних історій" в Китаї/ В. А. Рубель. Повсякдення курсисток вищої жіночої школи в Російській імперії (кінець XIX - початок XX ст.)/ О. Драч. Рік перед еміграцією: вищі органи влади української народної республіки у 1920 році/ В. Яблонський. Українське товариство Червоного Хреста у 1918-1922 рр.:деякі аспекти діяльності/ С. Голоско. Природоохоронні аспекти статусу корінного народу кримких татар/ Р. Абкадиров.
Примірники :ГП КС(1)
Вільні : ГП КС(1)
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Osaulenko V. M.
Назва : Simple model for sequence prediction based on dendritic spatiotemporal integration
Місце публікування : Системні дослідження та інформаційні технології: міжнародний науково-технічний журнал/ Національна академія наук України навчально-науковий комплекс "Інститут прикладного системного аналізу" Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". - Київ: Національна академія наук України навчально-науковий комплекс "Інститут прикладного системного аналізу" Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", 2018. - № 4. - С. 133-141. - ISSN 1681-6048 (Шифр С932878503/2018/4). - ISSN 1681-6048
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): передбачення послідовностей--дендритна нелінійність--асоціативна пам’ять
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Pukhonska O.
Назва : "Niewolnicy nie rodza wolnych dzieci": proba samoidentyfikacji jednostki w Terenowych badaniach z ukrainskiego seksu Oksany Zabuzko
Місце публікування : Синопсис: текст, контекст, медіа: електронний фаховий журнал/ Київський університет імені Бориса Грінченка. - Київ: Київський університет імені Бориса Грінченка, 2015. - № 3. - ISSN 2311-259Х, DOI 10.28925/2311-259x.2015.387 (Шифр С325934233/2015/3). - ISSN 2311-259Х, DOI 10.28925/2311-259x.2015.387
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): пам’ять--культурна амнезія--посттоталітарна травма--література--тоталітаризм--досвід
Анотація: Сучасний світ робить активні спроби знайти пояснення втрат і здобутків минулого століття, котре мало значний вплив на розвиток суспільства і його поведінки супроти викликів нового часу. Представники різних культурних осередків, митці, науковці звертають увагу на нагальність реінкарнації пам’яті, втраченої у трагічних історичних умовах. Література, як мистецтво слова, розважає над відтворенням забутої травми, по-своєму формуючи віднайдений простір історії і зціленого минулого. Запропонована стаття порушує проблему припрацювання травматичної пам’яті у романі Оксани Забужко «Польові дослідження з українського сексу».
Перейти до зовнішнього ресурсу https://synopsis.kubg.edu.ua
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванюк О., Ремінна Д.
Назва : Пам’ять і пам’ятники: імперська політика й українське суспільство на початку ХХ ст.
Місце публікування : Київські історичні студії: науковий журнал/ Київський університет імені БорисаГрінченка. - Київ: Київський університет імені Бориса Грінченка, 2022. - № 1. - С. 69-78. - ISSN 2524-0749, DOI 10.28925/2524-0757.2022.19 (Шифр К269584624/2022/1). - ISSN 2524-0749, DOI 10.28925/2524-0757.2022.19
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): політика пам’яті--місця пам’яті--наддніпрянська україна--газета «рада»
Анотація: Статтю присвячено імперській політиці пам’яті й трансформаціям у колективній свідомості, що відбулися в українському суспільстві під її впливом на початку ХХ ст. Основну увагу зосереджено на місцях пам’яті, які мали транслювати і закріплювати ідеологеми й міфологеми, спродуковані російським царатом. Розглянуто також спроби протидії таким заходам з боку української інтелігенції і формування нею власного «пантеону». Встановлено, що державна машина створювала у свідомості українців своєрідний паралельний вимір щодо їхнього історичного минулого та його трактування.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://istorstudio.kubg.edu.ua
Знайти схожі

9.

Назва газети: Інформатика -2017р.,N 5
Цікаві статті :
Новини IT (стр.4-5) Кл.слова: алгоритм "Фонтан ДНК",голосові інструкції користувача,магнітна пам’ять
Желізняк Л. Редагування та форматування текстового документа/ Л. Желізняк (стр.6-13) Кл.слова: інформатика, 6 клас,план-конспект уроку,форматування тексту
Гуназа Л. Ділова гра з використанням методики case study/ Л. Гуназа (стр.14-17) Кл.слова: кейс-метод,хід гри,рекламна агенція
Матузна К. Абсолютні, відносні й мішані посилання на комірки та діапазони комірок/ К. Матузна (стр.20-24) Кл.слова: план-конспект уроку,інформатика, 8 клас,електронна таблиця
Білоконь О. Принципи побудови й обробки векторних зображень. Засоби графічного редактора, вбудованого в середовище офісних програм; створення простих векторних зображень. Інструменти малювання. Малювання геометричних фігур/ О. Білоконь (стр.25-29) Кл.слова: план-конспект уроку,інформатика, 9 клас,комп’ютерна графіка
Пітка І. Використання стилів, поняття про схему документа. Перегляд документа в різних режимах. Практична робота "Використання стилів і шаблонів документів"/ І. Пітка (стр.30-39) Кл.слова: веб-квест,інформатика, 10 клас,редагування тексту
Журибеда О. Де знайти число?/ О. Журибеда (стр.40-43) Кл.слова: олімпіада з інформатики,завдання,розбір задачі
Чижевська С. Графічний редактор/ С. Чижевська (стр.44-55) Кл.слова: інформатика, 5 клас,роздатковий матеріал для учнів,інструктивні картки
Журибеда О. Логічні задачі/ О. Журибеда (стр.56-58) Кл.слова: ігри розуму,кола Ейлера,логічні задачі
Цікаві статті :
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Історія та правознавство -2020р.,N 10/12
Цікаві статті :
Машика В. Т. Основні новели Виборчого кодексу України/ В. Т. Машика (стр.3-12.)
Мазур Є. Кримці та українці. Історія стосунків/ Є. Мазур (стр.13-16.)
Горпинко О. С. Роль віуалізації інформації у формуванні історичного мислення учнів/ О. С. Горпинко (стр.17-20.)
10 стародавніх див, які досі не розгадані (стр.21-24.)
Пеленська О. Українець Іван Пулюй відкрив промені, які назвали рентгенівськими/ О. Пеленська (стр.25-29.)
Майже мільйон жертв - наслідок геноциду в Руанді (стр.30-32.)
Дініц О. В. Синхроністична таблиця "Козацько-гетьманська доба (1569 р. - перша половина XVIII ст.)"/ О. В. Дініц (стр.33-56.)
Буланов Ю. І. Передумови Другої світової війни/ Ю. І. Буланов (стр.57-60.)
Шиманчик Я. М. Органи місцевого самоврядування. Всеукраїнський тиждень права/ Я. М. Шиманчик (стр.61-62.)
Рубайло Н. В. Козацька Україна кінця 50-х років XVII ст. І. Виговський. Московсько-українська війна/ Н. В. Рубайло (стр.63-67.)
Смирнова Г. О. Креативна гра "Знавці права"/ Г. О. Смирнова (стр.68-72.)
Нарожна Т. Чим покоління Z відрізняється від попередніх: філософи, індивідуали, бунтарі/ Т. Нарожна, К. Мелешко (стр.72-75.)
Бондаровер О. В. Краєзнавча робота в системі історичної освіти/ О. В. Бондаровер (стр.76-81.)
Поліпшуємо пам’ять (стр.82-83.)
Калошин В. Як не згоріти на роботі/ В. Калошин (стр.84-87.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 32.973.26-02я73/А 16-615936808
Автор(и) : Абрамов, Вадим Олексійович
Назва : Архітектура електронно-обчислювальних машин : навчальний посібник
Вихідні дані : Київ: КМПУ ім. Б. Д. Грінченка, 2007
Кільк.характеристики :84 с
Колективи : Міністерство освіти і науки України, Київський міський педагогічний університет імені Бориса Грінченка
Ціна : 5.00 грн.
ДРНТІ : 20
УДК : 004
Предметні рубрики: Архітектура ЕОМ
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): еом--архітерктура еом--процесор--пам’ять комп’ютера--системна плата--система введення-виведення--програмне керування--комп’ютерні системи
Примірники : всього : ГП АБ(96)
Вільні : ГП АБ(95)
Знайти схожі

12.

Форма документа :
Шифр видання :
Назва : Александр Грейам Белл передал свое первое сообщение 2 июня 1875 года
Місце публікування : Компьютеры, сети, программирование. - Киев, 2017. - № 6. - С. 10-13 (Шифр К534862603/2017/6)
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): олександ грейам--світовий пк-ринок--кріогенна пам’ять
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Антонюк А. А.
Назва : В пам’ять про страшний той тридцять третій
Місце публікування : Шкільний бібліотекар (Осн.). - Харків: Основа, 2017. - N 11. - С. 21-22. (Шифр Ш505267/2017/11)
Знайти схожі

14.

Форма документа :
Шифр видання :
Автор(и) : Антонюк А. А.
Назва : В пам’ять про страшний той тридцять третій
Місце публікування : Шкільний бібліотекар. - Київ: Основа, 2017. - № 11. - С. 21-22. (Шифр Ш505267/2017/11)
Знайти схожі

15.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 159.9.018/А 72
Автор(и) : Антощук, Євген
Назва : Знайомтеся, ваша пам’ять! : швидка педагогічна допомога, або "Вузлики на пам’ять" від "Української школи ейдетики" Євгена Антощука
Вихідні дані : Київ: Шкільний світ, 2010
Кільк.характеристики :191 с
Серія: Психологічна скарбничка
ISBN, Ціна 978-966-451-370-5: 60.00 грн.
ДРНТІ : 15
УДК : 159.9.018
Предметні рубрики: Психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): метод ейдетики
Примірники :ГП ЧЗ(1)
Вільні : ГП ЧЗ(1)
Знайти схожі

16.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 159.9.018/А 72
Автор(и) : Антощук, Євген
Назва : Учімося запам’ятовувати і пригадувати : швидка педагогічна допомога від Української школи ейдетики "Мнемозина"
Вихідні дані : Київ: Вирій, 2007
Кільк.характеристики :156 с
ISBN, Ціна 966-7295-21-4: 50.00 грн.
ДРНТІ : 15
УДК : 159.9.018
Предметні рубрики: Психологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): ейдетика--пам’ять--уява
Примірники :ГП ЧЗ(1)
Вільні : ГП ЧЗ(1)
Знайти схожі

17.

Назва журналу :Археологія -2017р.,N 1
Цікаві статті :
Залізняк Л. Л. Овруцький варіант епігравету Східної Європи/ Л. Л. Залізняк (стр.3-16) Кл.слова: верхній палеоліт,епігравет,Овруцький кряж
Котенко В. В. Про один із векторів Херсонеської торгівлі/ В. В. Котенко (стр.17-23) Кл.слова: античність,еллінський час,Херсонес Таврійський
Никоненко Д. Д. Сіроглиняна кераміка Нижнього Подніпров’я І ст. до н. е. - II ст. н. е./ Д. Д. Никоненко (стр.24-33) Кл.слова: сіроглиняна кераміка,пізньоскіфські пам’ятки,Нижнє Подніпров'я
Готун І. А. Маловідома сторона давньоруського селянського побуту/ І. А. Готун, М. С. Сергєєва, М. О. Гунь (стр.34-44) Кл.слова: Софіївська Борщагівка,Київська Русь,посуд
Моця О. П. Литовсько-польська доба в археології України/ О. П. Моця (стр.45-57) Кл.слова: Велике князівство Литовське,Річ Посполита,місто
Мироненко Л. В. Керамічний посуд Батурина XVII - початку XVIII ст. : типологія та хронологія/ Л. В. Мироненко (стр.58-73) Кл.слова: Батурин,кераміка,типологія та хронологія
Голубєв А. М. Два нових салтово-маяцьких кремаційних могильники навколо с. Суха Гомільша на Харківщині/ А. М. Голубєв (стр.74-79) Кл.слова: салтово-маяцька культура,кремаційний могильник,Верхнє Подінців’я
Кравченко Р. А. Археологічні комплекси X - початку XI ст. з городища Замкова гора у Новгород-Сіверському/ Р. А. Кравченко (стр.80-87) Кл.слова: Новгород-Сіверський,роменська культура,споруда
Скороход В. М. Давньоруська забудова Виповзівського городища/ В. М. Скороход, В. С. Жигола (стр.88-98) Кл.слова: Виповзів,городище,житло
Горбаненко С. А. Риболовецький промисел ранніх слов’ян Середнього Подніпров'я/ С. А. Горбаненко, О. М. Ковальчук (стр.99-109) Кл.слова: Монастирок,ранньослов'яський період,рибальство
Бібіков Д. В. Печі для випалювання вапна посаду давньоруського Вишгорода/ Д. В. Бібіков, В. Г. Івакін, А. М. Оленич (стр.110-119) Кл.слова: Давня Русь,Вишгород,виробничі печі
Тарасенко І. Г. Олена Федорівна Лагодовська - дослідниця доби енеоліту-бронзи / І. Г. Тарасенко (стр.120-133) Кл.слова: Лагодовська Олена, про неї,культура кулястих амфор,усатівська культура
Кислий О. Є. Валентина Дмитрівна Рибалова: вдячність та пам’ять залишаються (8.03.1911-11.12.1996)/ О. Є. Кислий (стр.134-141) Кл.слова: Рибалова Валентина, про неї,кам’янська культура,Ермітаж
До ювілею Лариси Іванівні Виногродської (стр.142) Кл.слова: Виногродська Лариса, про неї,ювілей,археолог
До ювілею Гліба Юрійовича Івакіна (стр.143-144) Кл.слова: Івакін Гліб, про нього,ювілей,археолог
Скорий С. А. Читання пам’яті Ірини Володимирівни Яценко/ С. А. Скорий (стр.145-147) Кл.слова: Яценко Ірина, про неї,вшанування пам'яті,скіфознавець
Пам’яті Юлії Іванівни Козуб (стр.147-148) Кл.слова: Козуб Юлія, про неї,вшанування пам'яті,археолог
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Форма документа :
Шифр видання :
Автор(и) : Астаф’єв, Олександр, Ляшенко, Олеся
Назва : Болісна пам’ять як діалог культур : Рецензія: "Зимомря Іван. Австрійська література: моделі рецепції тексту; Зимомря Іван. Мала проза Томаса Бернгарда: контекст рецепції та генеалогії"
Місце публікування : Слово і час. - Київ: Фенікс, 2011. - № 3. - С. 106-112 (Шифр С707612/2011/3)
Знайти схожі

19.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 159.953/А 92
Автор(и) : Аткинсон, Ричард
Назва : Человеческая память и процесс обучения : пер. с англ.
Паралельн. назви :Human Memory and the Learninj Process
Вихідні дані : Москва: Прогресс, 1980
Кільк.характеристики :528 с
Серія: Общественные науки за рубежом. Психология
Ціна : Б.ц.
ДРНТІ : 15
УДК : 159.953
Предметні рубрики: Мнемотехніка-- Пам’ять-- Навчання
Примірники :ГП КС(1)
Вільні : ГП КС(1)
Знайти схожі

20.

Назва журналу :Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія -2016р.,N 4
Цікаві статті :
Арматова Н. О. Патентна документація в системі інформаційного забезпечення науки: сутність, функції, значення/ Н. О. Арматова, Л. Я. Філіпова (стр.4-10) Кл.слова: патентна документація,інформаційне забезпечення,наукові комунікації, інтернет
Ляхоцький В. П. Методика використання хмарних обчислень для ефектної організації наукової роботи/ В. П. Ляхоцький, Л. Л. Ляхоцька (стр.11-17) Кл.слова: хмарні обчислення,організація наукової роботи,сервіси Coogle
Вєдєнєєв Д. В. Документи радянських спецслужб щодо зовнішніх контактів українського екзархату руської православної церкви у 1950-х роках/ Д. В. Вєдєнєєв (стр.18-27) Кл.слова: документи, археографія,документознавство, релігія,Православна Церква, церковна дипломатія
Бриль Ю. О. Професійна підготовка фахівців документно-інформаційної сфери: міжнародний досвід/ Ю. О. Бриль (стр.28-36) Кл.слова: документознавство, керування документацією,міжнародний досвід, професійна підготовка,школа бібліотекознавства
Матвійчук Л. О. Бібліографічні видання кінця XX -початку XXI століття в Національній Академії Наук України: традиції та інновації (1992-2012)/ Л. О. Матвійчук (стр.37-43) Кл.слова: бібліографічні покажчики вчених,бібліографічні праці,академічні бібліографії
Рибачок О. М. Стратегії бібліотеки конгресу США в галузі створення національної цифрової бібліотеки у 1995-2015 роках/ О. М. Рибачок (стр.44-50) Кл.слова: національна цифрова бібліотека,програма"Пам’ять Америки",цифрові колекції
Тур О. М. Мовні помилки в ДСТУ 8302:2015 "Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання"/ О. М. Тур (стр.51-55) Кл.слова: стандарт,бібліографічне посилання,термін, мовна конструкція
Кашеварова Н. Г. Документи канцелярії А. Розенберга в складі зібрань федерального архіву в Берліні як джерело з ідеологічної складової нацистської окупаційної політики в східній Європі під час Другої Світової Війни/ Н. Г. Кашеварова (стр.56-66) Кл.слова: історичне джерело,ідеологія націонал-соціалізму,концепція А. Розенберга
Шматко Т. Г. Архівно-документальні матеріали органів держбезпеки в забезпеченні (організації) ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (1986 рік)/ Т. Г. Шматко ; 67-81 Кл.слова: органи держбезпеки,аварія на Чорнобильській АЕС,оперативно-слідча група
Курбан О. В. Сучасна гібридна війна та її інформаційна складова/ О. В. Курбан (стр.82-90) Кл.слова: гібридна війна,соціальні онлайнові мережі,інформаційна війна
Толок Є. В. Рекламна діяльність в Україні: основні підходи до побудови системи державного управління/ Є. В. Толок (стр.90-96) Кл.слова: реклама, державний контроль,управління рекламною діяльністю,державне регулювання
Шипота Г. Є. Трансформація інформаційного забезпечення професійної комунікації фахівців в умовах розвитку медіакультури/ Г. Є. Шипота (стр.96-103) Кл.слова: професійна комуніуація, галузеві ресурси,інформаційні потреби спеціалістів,медіакультура
Цікаві статті :
Перейти до зовнішнього ресурсу Наукова періодика України
Знайти схожі


 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)