Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Мережеві ресурси (1)Наукові періодичні видання Університету (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=повномасштабне вторгнення<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.
Шифр: П706540/2022/10
   Журнал

Право України [Текст] : юридичний журнал/ Національна академія правових наук україни, Нац. акад. наук України, Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького, Нац. ун-т "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого. - Київ : Право України, 1922 - . - ISSN 1026-9932. - Виходить щомісячно
2022р. № 10
Зміст:
"Право в умовах воєнного стану: подальша ескалація агресії Російської Федерації проти України". - С.9-15
Зінгеріс, Емануеліс. Подальша ескалація агресії Російської Федерації проти України: доповідь комітету з політичних питань та демократії / Е. Зінгеріс. - С.16-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Стефанчук, Руслан. Впровадження європейських стандартів у сфері прав людини в національне законодавство щодо примусового годування ув’язнення / Р. Стефанчук, О. Гладун. - С.27-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: права людини, правові гарантії, протест
Музика, Анатолій. Цивільне, сімейне та кримінальне право в аспекті охорони прав дитини: міжгалузевий підхід / А. Музика, Л. Музика, М. Стефанчук. - С.42-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: права дитини, заборгованість, аліменти
Теплюк, Михайло. Юридична доктрина: до визначення поняття / М. Теплюк, О. Ющик. - С.59-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: держава, правова доктрина, публічна влада
Фулей, Тетяна. Упровадження гендерного підходу при проведенні судової реформи як складова забезпечення доступу до правосуддя / Т. Фулей. - С.70-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: доступ до правосуддя, гендер, гендерний підхід
Череватенко, Ірина. Порядок перегляду справ наказного провадження щодо вимоги про стягнення аліментів на утримання дитини (дітей) / І. Череватенко. - С.100-111. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: наказне провадження, заявник, перегляд цивільних справ
Зелінський, Андрій. До питання гарантій захисту пацієнтів-споживачів при здійсненні фармацевтичної діяльності / А. Зелінський. - С.112-129. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: лікарські засоби, ліцензійні умови, фармацевтична діяльність
Поляков, Родіон. Процедура транскордонної неспроможності за правом Англії. Питання внутрішньодержавної процедури неспроможності, ускладненої іноземним елементом, і конкурентних проваджень / Р. Поляков. - С.130-149. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: банкрутство, неспроможність, конкретні провадження
Барабаш, Юрій. Підсумки VI Харківського міжнародного юридичного форуму (Харків, 4-7 жовтня 2022 р.) / Ю. Барабаш. - С.150-163
Кл.слова: повномасштабне вторгнення, форум, дискусія
Є примірники у відділах: всього 2 : Ф3 (1), ГП ЧЗ (1)
Вільні: Ф3 (1), ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі

2.


    Куцик, Руслан.
    Карикатура як один із інформаційних механізмів конструювання образу війни Росії проти України: за матеріалами «The Times» і «The Sunday Times» / Р. Куцик // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2022. - Том 3, № 3. - P15-24. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
карикатура -- інформаційний механізм -- конструювання образу -- повномасштабне вторгнення
Анотація: У статті подано авторське бачення карикатури як інформаційного механізму конструювання образу війни Росії проти України. Предметом дослідження стала сатирична графіка одного із найбільш відомих та авторитетних видань у світі – британської газети «The Times» та її окремого недільного видання «The Sunday Times». Хронологічно робота охоплює невеликий, але показовий період: перших 7 днів повномасштабної збройної агресії Росії. В цей час світові масмедіа у буквальному сенсі «вибухнули» інформаційними повідомленнями про події в Україні.

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

3.


    Стеблина, Н.
    Динаміка присутності ключових ньюзмейкерів у новинах українських онлайн ЗМІ до та під час повномасштабного вторгнення РФ / Н. Стеблина // Синопсис: текст, контекст, медіа : електронний фаховий журнал. - 2022. - Том 28, № 4. - С. 218-224, DOI 10.28925/2311-259x.2022.4.6. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2311-259Х

Кл.слова (ненормовані):
ньюзмейкер -- онлаийн-ЗМІ -- медіасередовище -- новини -- повномасштабне вторгнення
Анотація: Предметом дослідження є динаміка присутності ключових ньюзмейкерів у новинах українських провідних незалежних онлаи н медіа, оскільки це дає змогу зрозуміти особливості цифрового медіи ного середовища і специфіку його трансформації під час повномасштабного вторгнення. Розвиток сучасних ЗМІ зумовлює «гібридна медіасистема», за А. Чадвіком. Під впливом цифровізації , соціальних мереж і нових медіа мас-медіа зазнали змін. ЗМІ вже не є першими, хто виробляє новини, збільшується ї хня залежність від влади і лідерів думок, натомість влада може обіи тися без ЗМІ для того, щоб поширювати повідомлення для суспільства. Окрім того кількість уваги, яку аудиторії готові приділяти новинам, спадає, а мас-медіа вже звертаються не стільки до масової аудиторії , скільки до розрізнених аудиторіи , які в цифровому середовищі об’єднуються довкола обговорення власних інтересів і потреб. Проте ці особливості розвитку ЗМІ не враховують медіасередовище, що трансформується під впливом повномасштабного вторгнення. Тому метою дослідження є проаналізувати динаміку присутності ключових ньюзмеи керів в онлайнових мас-медіа і виявити особливості трансформації українського цифрового медійного середовища під час повномасштабного вторгнення РФ. Методологія дослідження передбачає автоматизованиий алгоритм моніторингу контенту ЗМІ (мова Python). Об‘єктом дослідження стали заголовки провідних якісних украї нських ЗМІ: «Украї нська правда» (50200 заголовків) та «Дзеркало тижня» (41328) за жовтень 2021 – жовтень 2022. У результаті дослідження встановлено, що до повномасштабного вторгнення у медіа були практично відсутні постіи ні популярні ньюзмеи кери, які були б готові генерувати меседжі для мас-медіа. В основному через ЗМІ поширювалися повідомлення, що стосувалися «ковіду». Після 24 лютого в перший період на перший план вийшов Зеленський , популярність якого значно зросла. Також з’явилися інші офіційні джерела: Генштаб і ОДА, щоб контролювати порядок денний і на загальнонаціональному, і на регіональному рівнях. Із часом увага до Зеленського спала, а також з’явилася потреба аналітики віи ни. Поряд із офіційними джерелами з’явилося и одне незалежне. У перспективі дослідження — порівняння присутності ключових ньюзмейкерів в онлайнових медіа і соціальних мережах
Перейти до зовнішнього ресурсу https://synopsis.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

4.


    Бакаєвич, Яна.
    Інструменти «м’якої сили» в контексті російсько-української війни [Текст] / Я. Бакаєвич // Інтегровані комунікації = Integrated communication : науковий журнал. - 2023. - Вип. 1. - С. 104-110DOI 10.28925/2524-2644.2023.1513. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
м’яка сила -- жорстка сила -- російсько-українська війна -- повномасштабне вторгнення -- медіаполітика -- комунікаційна політика -- імідж держави -- інтернет-меми
Анотація: У статті досліджено використання «м’якої сили» в контексті російсько-української війни, висвітлюючи роль і значення таких інструментів, як інформаційна сфера, культура, освіта, дипломатія та міжнародне право. У статті розглядається, як ці інструменти можуть бути використані для формування громадської думки, впливу на відносини між країнами, мобілізації власного населення та просування інтересів на міжнародній арені. Цей аналіз може бути корисним для кращого розуміння динаміки російсько-української війни і пошуку можливих шляхів її вирішення. Наведено конкретні приклади використання інструментів «м’якої сили» з досвіду підтримки України громадяними інших держав, зокрема й відомих і публічних осіб. Авторка доходить висновку, що під час війни зросла зацікавленість іноземців українською культурою, мовою, літературою, музикою та іншими аспектами національного спадку Зазначено, що вагомою ініціативою, заснованою з метою об’єднання світу довкола допомоги Україні, стала платформа UNITED24. Також наведено приклади використання російською стороною інструментів «м’якої сили» з метої пропаганди та виправдення її агресії. Авторка наголошує, що «м’яка сила» в умовах повномасштабного вторгнення Росії в Україну є необхідним інструментом для розв’язання російсько-української війни і забезпечення довгострокового миру. Використання інформаційних технологій, культурних і освітніх програм, а також дипломатії і міжнародного права, може сприяти формуванню конструктивного діалогу, розумінню та, в кінцевому результаті, вирішенню конфлікту. У підсумках визначено, що хоча «м’яка сила» не може вирішити військову або політичну ситуацію, вона може стати важливим елементом комплексного підходу до вирішення існуючих проблем.

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

5.
355.411(477)"2014/2022"
C56


   
    Chronicle of the War 2014 - 2022. First six months of Full-Scale Agression (24.02.2022 - 24.08.2022) [Текст] / compiler V. Voronin ; translator M. Demyanov. - Kharkiv : Folio, 2022. - 478 p. - ISBN 978-617-7564-06-4 : 60.00 грн.
Переклад назви: Хроніки війни 2014 - 2022. Перші пів року повномасштабної агресії (24.02.2014 - 24.08.2022)
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Воєнні дії
--Війна--Україна, 21 ст.

Кл.слова (ненормовані):
документальна хроніка -- воєнне вторгнення -- повномасштабне вторгнення -- бліцкриг -- офіційні джерела інформації -- воєнні злочини
Дод.точки доступу:
Voronin, V. (professor) \compiler.\
Demyanov, M. \translator.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

6.
070.16:316.776.23
Я 44


   
    Як російський інформаційний корабель пішов на... Наративи пропаганди під час повномасштабної війни : суспільно-політичне видання / Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. - Київ : Саміт-Книга, 2023. - 488 с. - ISBN 978-966-986-640-0 : 200.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Засоби масової інформації--Дезінформація--"Жовта" преса

   Комунікація--Вплив мас-медіа


Кл.слова (ненормовані):
методи пропаганди -- інформаційні війська -- окуповані території -- інформаційна війна -- повномасштабне вторгнення
Анотація: До збірника увійшли вибрані матеріали щоденних дайджестів російських фейків і пропаганди, підготовлені Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики. Матеріали книги день за днем висвітлюють хроніку інформаційної війни: від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022-го до кінця листопада 2023 року. Видання адресоване всім, хто досліджує наративи і методи кремлівської пропаганди, історикам російсько-української війни, а також правоохонним органам, які розслідують інформаційну агресію Росії.
Дод.точки доступу:
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки


Примірників всього: 15
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (13),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1),
Фаховий коледж «Універсум» (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (13),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1),
Фаховий коледж «Універсум» (1)

Знайти схожі

7.
364-787.26/.6:35.071.6
П 14


    Палатна, Дар’я.
    Згуртування громади: соціальний вимір / Д. Палатна, Т. Семигіна. - Таллін : Teadmus, 2024. - 315 с. - ISBN 978-9916-752-00-5 : Б. ц.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Соціологія--Монографії

Кл.слова (ненормовані):
територіальні громади -- колективна діяльність -- децентралізація -- соціальні послуги -- повномасштабне вторгнення -- надзвичайні ситуації
Анотація: У монографії розглянуто теоретичні та практичні аспекти згуртування громади у контексті надання соціальних послуг в умовах децентралізації та надзвичайних ситуацій. Автори досліджують поняття громади, різноманітні підходи до вивчення соціальних практик та стратегії згуртування. Представле- но моделі згуртування громад та їх роль у формуванні резилієнтності в умовах криз та надзвичайних ситуацій. Видання може бути цікавим практикам соціальної роботи, здобувачам вищої освіти за спеціальністю «Соціальна робота» та тим, хто цікавиться питаннями активізації громади.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://www.researchgate.net,
Повний текст / зовнішній ресурс  (посторінковий перегляд): Повний текст або завантажити 

Дод.точки доступу:
Семигіна, Тетяна


Примірників всього: 1
Сервер (1)
Вільні:
Сервер (1)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)