Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Мережеві ресурси (1)Наукові періодичні видання Університету (5)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=поділ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 87
Показані документи с 1 за 30
 1-30    31-60   61-87 
1.
Шифр: П464336/2020/1
   Журнал

Практика управління дошкільним закладом [Текст] : щомісячний спеціалізований журнал/ Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. - Київ : МЦФЕР- Україна, 2011 - . - Виходить щомісячно
2020р. N 1
Зміст:
Нові нормативні акти у сфері освіти. - С.4-5
Скримовська, Олеся. Держбюджет-2020: нові розміри посадових окладів і соцвиплат / О. Скримовська. - С.6-10
Кл.слова: розміри соцвиплат, мінімальна зарплата, єдина тарифна сітка
Ященко, Володимир. Системи протипожежного захисту: які встановити в закладі освіти / В. Ященко. - С.11-14
Кл.слова: пожежна сигналізація, система оповіщення, пожежна безпека
Як діяти під час пожежі у закладі. - С.15
Шиманська, Галина. Як запроваджувати систему НАССР: із досвіду / Г. Шиманська. - С.16-21
Кл.слова: харчування, контрольні заходи, документація
Приклад оформлення наказу про впровадження системи НАССР. - С.22-23
Нові рекомендації про медико-педагогічний контроль опанували? Тест. - С.24-25
Божинський, Володимир. Хто працюватиме з дітьми влітку - подумайте вже зараз / В. Божинський, Н. Омельяненко. - С.26-28
Кл.слова: перерозподіл педнавантажень, сумісництво, тимчасове переведення працівника
Відправляєте працівника у відпустку? Що треба пам'ятати. - С.29
Кл.слова: робочий рік, наказ, поділ відпустки
Савченко, Анна. На результат: плануйте з Професійним календарем в е-журналі / А. Савченко. - С.30-32
Житкова, Ірина. Чи можна одним наказом оформити відпустку з наступним звільненням / І. Житкова. - С.33
Бєлікова, Галина. Як звільнити "заднім числом" і не отримати на горіхи / Г. Бєлікова. - С.34-37
Софій, Наталія. Від стільців до занять: як організувати інклюзивне освітнє середовище / Н. Софій, Ю. Найда. - С.38-42
Кл.слова: групові кімнати, осередки діяльності
Два приклади , як облаштувати групові кімнати. - С.43
Скримовська, Олеся. Штатний розпис - 2020: як не помилитися / О. Скримовська. - С.44-48
Кл.слова: формування штатного розпису, затвердження, зміни
Полтавець, Юлія. "Мовні гості": що означають частовживані іншомовні слова / Ю. Полтавець. - С.49-51
Пастернак, Микола. Як оплачувати лікарняні: відповіді, що допоможуть не помилитися / М. Пастернак, М. Кравченко. - С.52-55
Степанець, Ганна. Не приймайте такий лікарняний! 12 зон уваги / Г. Степанець. - С.56-61
Шевич, Кристина. Робоче місце бухгалтера: облаштовуємо з нуля / К. Шевич, Л. Парфелюк. - С.62-64
Козачок, Юлія. Місія "Подолати післясвятковий синдром": історія одного директора / Ю. Козачок. - С.65-69
Філоненко, Олена. Коли візиток багато - вбереже від їх втрати мобільний додаток / О. Філоненко. - С.70-71
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф2 (1)
Вільні: Ф2 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.
Шифр: П838975200/2019/5
   Журнал

Підприємство, господарство і право [Текст] : науково-практичний юридичний журнал/ Науково-дослідний інститут приватного права і підприємства ім. академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України. - Київ : ТОВ "Гарантія", 1996 - . - ISSN 2307-8049. - Виходить щомісячно
2019р. № 5
Зміст:
Вавженчук, Сергій. Деякі ознаки договору як юридичного факту та договору-правовідношення / C. Вавженчук. - С.6-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Гуйван, Петро. Справедливість судового захисту прав українців у Європейському суді з прав людини / П. Гуйван. - С.12-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Карташов, Микита. Проблеми реалізації права на звернення до суду / М. Карташов. - С.20-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Килинник, Наталія. Застосування інституту медіації в справах про розірвання шлюбу / Н. Килинник, І. Ковальчук. - С.24-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Кличков, Андрій. Зміна або припинення майнових та особистих немайнових прав як наслідок визнання фізичної особи безвісно відсутньою, зниклою безвісти та оголошення її померлою / А. Кличков. - С.28-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Лубчук, Олена. Суб’єкти прав інтелектуальної власності на аудіовізуальний твір / О. Лубчук. - С.35-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Лукасевич-Крутник, Ірина. Відправник вантажу як учасник договірних відносин із надання транспортних послуг / І. Лукасевич-Крутник. - С.42-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Люльчук, Наталія. Європейський досвід цивільно-правового регулювання надання правничої допомоги / Н. Люльчук. - С.47-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рассказова, Вікторія. Юридичні особливості відносин із відступного / В. Рассказова. - С.55-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Смірнов, Георгій. Правове регулювання захисту корпоративних прав: порівняльно-правовий аналіз / Г. Смірнов. - С.60-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Смірнова, Вікторія. Правові підстави участі присяжних у цивільному судочинстві України / В. Смірнова. - С.66-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Харченко, Георгій. Поділ речових прав у доктрині цивільного права / Г. Харченко. - С.73-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Шевелуха, Марія. Заочний розгляд справи в цивільному провадженні / М. Шевелуха. - С.79-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Шигапова, Еліза. Відшкодування моральної шкоди в Україні з урахуванням європейського досвіду / Е. Шигапова. - С.83-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Константиновський, Сергій. Кодекс України з процедур банкрутства: новели та перспективи / С. Константиновський. - С.88-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Петруненко, Ярослав. Удосконалення господарсько-правової відповідальності за правопорушення у сфері використання державних коштів / Я. Петруненко. - С.93-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Проценко, Олеся. Нормативи і тривалість робочого часу / О. Проценко. - С.97-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Красноруцька, Любов. Правове регулювання охорони земель від забруднення пестицидами та агрохімікатами / Л. Красноруцька. - С.103-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Бойко, Антон. Якість адміністративно-процесуального законодавства як наукова та правова категорія / А. Бойко. - С.108-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Бондаренко, Олександр. Адміністративна форма вирішення податкового спору: переваги та недоліки / О. Бондаренко. - С.115-119. - Бібліогр. в кінці ст.
Бортник, Сергій. Договірне регулювання права на працю поліцейських / С. Бортник. - С.120-124. - Бібліогр. в кінці ст.
Бугайчук, Костянтин. Кадрова політика та кадрове забезпечення публічного адміністрування в органах Національної поліції / К. Бугайчук. - С.125-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Буряк, Ярослав. Захист прав та законних інтересів працівника судами загальної юрисдикці / Я. Буряк. - С.132-135. - Бібліогр. в кінці ст.
Гаврильців, Марія. Поняття та юридична природа спорів, що розглядаються в порядку адміністративного судочинства / М. Гаврильців, Г. Лук’янова. - С.136-141. - Бібліогр. в кінці ст.
Іванов, Олександр. Принципи діяльності національного агентства з питань запобігання корупції / О. Іванов. - С.142-146. - Бібліогр. в кінці ст.
Капітаненко, Наталія. Адміністративна відповідальність за отримання, використання та розголошення комерційної таємниці за ч. 3 ст. 164-4 КУпАП / Н. Капітаненко. - С.147-150. - Бібліогр. в кінці ст.
Коротун, Олена. Адміністративно-правове регулювання охорони засобів індивідуалізації учасників господарського обороту та послуг / О. Коротун. - С.151-155. - Бібліогр. в кінці ст.
Котенко, Артем. Дотримання принципу правової визначеності в процесі здійснення державного нагляду (контролю) / А. Котенко, О. Паращенко. - С.156-160. - Бібліогр. в кінці ст.
Москаленко, Сергій. Система принципів державного контролю в галузі цивільної авіації / С. Москаленко. - С.161-165. - Бібліогр. в кінці ст.
Разумова, Ольга. Забезпечення митної безпеки України з урахуванням зарубіжного досвіду / О. Разумова. - С.166-169. - Бібліогр. в кінці ст.
Рекуненко, Тетяна. Виконавче провадження у справах про адміністративні правопорушення / Т. Рекуненко. - С.170-174. - Бібліогр. в кінці ст.
Гірняк, Володимир. Земельні ресурси як об’єкти комунальної власності міста / В. Гірняк. - С.175-179. - Бібліогр. в кінці ст.
Піфко, Олександр. Моделі конституційно-правового регулювання статусу професійних спілок у країнах Європейського Союзу / О. Піфко. - С.180-184. - Бібліогр. в кінці ст.
Чепель, Ольга. Реформа муніципальних органів та адміністративно-територіального устрою: на прикладі України, Польщі й Латвії / О. Чепель. - С.185-189. - Бібліогр. в кінці ст.
Форсюк, Віта. Філософсько-правові аспекти тлумачення принципів податкового права / В. Форсюк. - С.190-195. - Бібліогр. в кінці ст.
Берназюк, Олександр. Адміністративні електронні послуги: поняття та умови впровадження в Україні / О. Берназюк. - С.196-199. - Бібліогр. в кінці ст.
Козинець, Олена. Вплив географічних факторів на форму правління: теоретичне обґрунтування / О. Козинець, С. Ігнатенко. - С.200-204. - Бібліогр. в кінці ст.
Прощаєв, Володимир. Зовнішня розвідка за радянських часів: правове регулювання організації та діяльності / В. Прощаєв. - С.205-210. - Бібліогр. в кінці ст.
Січевлюк, Володимир. Складна правосуб’єктність об’єднань осіб: теоретична конструкція та прикладні втілення / В. Січевлюк. - С.211-218. - Бібліогр. в кінці ст.
Ткаля, Олена. Правовий нігілізм як фактор впливу на національну безпеку держави / О. Ткаля, А. Зуєва. - С.219-223. - Бібліогр. в кінці ст.
Беньківський, Володимир. Логічні та юридичні передумови дослідження причинного зв’язку у кримінальному праві / В. Беньківський. - С.224-228. - Бібліогр. в кінці ст.
Боровик, Андрій. Корупційні практики та методи їх подолання у державах Європи / А. Боровик. - С.229-236. - Бібліогр. в кінці ст.
Докучаєва, Валерія. Бандитизм як злочинне діяння, що характеризується особливою суспільною небезпечністю / В. Докучаєва. - С.237-239. - Бібліогр. в кінці ст.
Корнієнкова, Карина. Кримінальна відповідальність за доведення до самогубства / К. Корнієнкова. - С.240-243. - Бібліогр. в кінці ст.
Макарчук, Данило. Поняття кримінально караного діяння у конституціях України, Франції та ФРН / Д. Макарчук. - С.244-249. - Бібліогр. в кінці ст.
Саградян, Маріанна. Убивство у стані сильного душевного хвилювання / М. Саградян. - С.250-254. - Бібліогр. в кінці ст.
Третьяков, Дмитро. Кримінально-правова протидія злочину, передбаченого ст. 369 КК України / Д. Третьяков. - С.255-258. - Бібліогр. в кінці ст.
Христич, Ірина. Генезис пенітенціарної системи в Україні та світі / І. Христич. - С.259-265. - Бібліогр. в кінці ст.
Чігер, Владислав. Кримінальна відповідальність за торгівлю людьми / В. Чігер. - С.266-269. - Бібліогр. в кінці ст.
Бублик, Надія. Процесуальний статус особи, щодо якої обвинувальна діяльність здійснюється без повідомлення про підозру / Н. Бублик. - С.270-274. - Бібліогр. в кінці ст.
Лебедєва, Аліна. Особливості процесуального статусу понятого у кримінальному провадженні / А. Лебедєва. - С.275-279. - Бібліогр. в кінці ст.
Посвистак, Олександр. Здійснення повідомлення про підозру особам, щодо яких здійснюється особливий порядок кримінального провадження / О. Посвистак. - С.280-285. - Бібліогр. в кінці ст.
Турман, Наталя. Інтитут медіації в кримінальному процесі Польщі та України / Н. Турман. - С.286-289. - Бібліогр. в кінці ст.
Шаповалова, Ірина. Застосування слідчим суддею практики Європейського суду з прав людини як напрям підвищення ефективності здійснення судового контролю в кримінальному провадженні / І. Шаповалова. - С.290-294. - Бібліогр. в кінці ст.
Шульгін, Сергій. Поняття обґрунтованості підозри в кримінальному провадженні / С. Шульгін. - С.295-303. - Бібліогр. в кінці ст.
Найдьон, Яна. Поняття та класифікація віртуальних слідів кіберзлочинів / Я. Найдьон. - С.304-307. - Бібліогр. в кінці ст.
Негребецький, Владислав. Законодавча регламентація перевірки показань на місці як підвищення ефективності боротьби зі злочинністю / В. Негребецький. - С.308-312. - Бібліогр. в кінці ст.
Сезонов, Віктор. Сутність і значення комплексного експертно-криміналістичного дослідження транспортних засобів / В. Сезонов. - С.313-317. - Бібліогр. в кінці ст.
Федчишина, Віоллета. Особливості призначення судово-економічної експертизи з питань обліку розрахунків з дебіторами і кредиторами / В. Федчишина. - С.318-322. - Бібліогр. в кінці ст.
Бойко, В’ячеслав. Чинники негативного впливу на судову владу / В. Бойко. - С.323-327. - Бібліогр. в кінці ст.
Циганок, Сергій. Поняття та особливості адміністративних елементів статусу прокуратури України / С. Циганок. - С.328-332. - Бібліогр. в кінці ст.
Булыкина, Татьяна. Проблемы реализации иммунитета должностных лиц государств от уголовной юрисдикции / Т. Булыкина. - С.333-336. - Бібліогр. в кінці ст.
Вайцеховська, Оксана. Інституційні основи міжнародного фінансового правопорядку: шляхи вдосконалення / О. Вайцеховська. - С.337-342. - Бібліогр. в кінці ст.
Міліцина, Катерина. Об'єкти, створені за допомогою штучного інтелекту і штучним інтелектом безпосередньо, та авторське право США / К. Міліцина. - С.343-346. - Бібліогр. в кінці ст.
Перейти до зовнішнього ресурсу ПОВНИЙ ТЕКСТ
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.
Шифр: Д357007/2015/7/8
   Журнал

Дивослово. Українська мова й література в навчальних закладах [Текст] : науково-метод. журнал/ МОН України. - Київ : Редакція журналу "Дивослово", 1951 - . - Виходить щомісячно
2015р. N 7/8
Зміст:
Методичні рекомендації щодо вивчення української мови й літератури у 2015-2016 навчальному році. - С.2-6
Кл.слова: українська мова в загальноосвітних навчальних закладах, навчальна програма, теми
Методичні рекомендації щодо вивчення української літератури у 2015-2016 навчальному році. - С.7-8
Кл.слова: ураїнська література в загальноосвітньому навчальному закладі, навчальні програми, теми
Омельчук, Сергій. Календарно-тематичне планування уроків української мови для 7 класу / С. Омельчук. - С.9-10
Кл.слова: українська мова в 7 класі, теми уроків, зміст програмного матеріалу
Павлів, Ірина. Календарно-тематичне планування уроків української літератури для 7 класу / І. Павлів. - С.11-13
Кл.слова: українська література в 7 класі, теми, зміст програмного матеріалу
Бондаренко, Неллі. "Перезавантаження" програм з мови: стан, виклики, перспективи / Н. Бондаренко. - С.14-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: українська мова в загальноосвітних навчальних закладах, навчальні програми, школи з російською мовою навчання
Омельчук, Сергій. Функціювання терміносполук зі збірним числівником у царині української лінгвометодики / С. Омельчук. - С.18-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: граматична норма, збірний числівник, наукове мовлення
Байдусь, Сніжана. Основні способи словотворення / С. Байдусь. - С.21-24
Кл.слова: план-конспект уроку, морфеміка, словотвір
Мартинюк, Олена. "Чупакабра і чотири "мушкетери" Надії Гуменюк (Урок позакласного читання у 7 класі) / О. Мартинюк. - С.25-29
Кл.слова: план-конспект уроку, позакласне читання у 7 класі, детектив
Ющук, Іван Пилипович. Про поділ слів на частини мови / І. П. Ющук. - С.29
Кл.слова: лексичне значення, граматичні ознаки, будова
Клюй, Оксана. І на тім рушничкові... / О. Клюй. - С.30-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: літературно-музична композиція, сценарій
Бернадська, Ніна. Через пень-колоду чи комар носа не підточить (Зовнішнє незалежне оцінювання - шляхи вдосконалення) / Н. Бернадська. - С.35-38
Кл.слова: технологія тестування, учнівський твір, тести з української літератури
Клочек, Григорій. Мистецтво сторітелінгу в сучасній педагогічній риториці : Прордовження. Початок у № 6. - 2015 / Г. Клочек. - С.39-45
Кл.слова: інтелектуалізація, особистісний підхід, ефект тривкого впливу
Богдан, Світлана. Гроші душу холодять. (Регулятив "гроші" в епістолярній поведінці Тараса Шевченка) / с. Богдан. - С.46-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Ющук, Іван. Синій і жовтий. Верба і калина / І. Ющук. - С.51
Кл.слова: походження слів, тлумачення слів, етимологія
Панченко, Володимир. Хутір з ім'ям "Надія" / В. Панченко. - С.52-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Брайко, Олександр. Повість Володимира Винниченка "Голота" і рання проза Максима Горького: до типології індивідуальних стилів / О. Брайко. - С.61-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Мельничук, Ярослава. Внесок Федора Погребенника в дослідження творчості Ольги Кобилянської / Я. Мельничук. - С.67-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова: Погребенник Федір, кобилянськознавство, життєтворчість
Тимошик, Микола. Про найцінніший скарб нації - з позиції новітньої мовознавчої науки : [рецензія] / М. Тимошик. - С.70-72
Кл.слова: мовна норма, ідеологеми, українська мова
Миненко, Юрій. В Острозькій академії обговорили феномен українського шістдесятництва : Інформація / Ю. Миненко. - С.72
Кл.слова: науково-практична конференція, Острог, 2015 р., шістдесятники, лінгвостилістичний аналіз тексту
Перейти до зовнішнього ресурсу ЗМІСТ
Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ (17.08.2015р. Прим. 1 - ) (вільний)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.
Шифр: П464336/2021/5
   Журнал

Практика управління дошкільним закладом [Текст] : щомісячний спеціалізований журнал/ Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. - Київ : МЦФЕР- Україна, 2011 - . - Виходить щомісячно
2021р. N 5
Зміст:
Положення про ІІ всеукраїнський конкурс "Директор 2021: найкраща практика". - С.4-5
Кл.слова: загальні положення, умови участі, порядок проведення
Мозирко, Ганна. Вісім змін у нормах та порядку організації харчування в закладах освіти / Г. Мозирко ; 6-10
Кл.слова: способи організації харчування, режим харчування, принципи здорового харчування
Документи з організації харчування за новим порядком:чекліст. - С.11
Організовуємо харчування по-новому: словник термінів. - С.12-13
Житкова, Ірина. Правда й міфи про відпустки-2021 / І. Житкова, Г. Мозирко. - С.14-17
Клименко, Антоніна. Поділ щорічної відпустки на частини: чи можливий без згоди працівника / А. Клименко. - С.18-19
Кл.слова: графік відпусток
Житкова, Ірина. Не вимагайте, щоб працівники ходили на роботу, якщо запровадили дистанційку / І. Житкова. - С.20-22
Кл.слова: дистанційна робота, простій, відпустка без збереження зарплати
Юдін, Олег. Працівники відмовляються вакцинуватися від COVID-19: чи допускати до роботи / О. Юдін. - С.23-27
Романчик, Ірина. Складаємо Програму розвитку закладу: інформаційно-аналітична частина / І. Романчик. - С.28-37
Кл.слова: паспорт Програми розвитку, інформаційно-статистична довідка, стратегічний аналіз
Догадкіна, Ольга. Аудит трудових книжок: перевіряємо титульний аркуш / О. Догадкіна. - С.38-41
Кл.слова: зведена таблиця, перевірка записів, виправлення помилок
Якою мовою проводити корекційну роботу, якщо діти та їхні батьки російськомовні. - С.42-43
Кл.слова: освітній процес, державна мова
Клименко, Антоніна. Допомога на оздоровлення працівникам: виплати не можна скасувати / А. Клименко. - С.44-45
Кл.слова: нормативні підстави, матеріальна допомога, фінансове забезпечення
Клименко, Антоніна. Як оплатити роботу медсестри під час карантину: роз'яснює експерт / А. Клименко. - С.46-48
Кл.слова: дистанційна робота, оплата праці
Соколова, Оксана. Закупівля продуктів харчування в місцевого господарства / О. Соколова. - С.49-53
Кл.слова: планування закупівель, річний план, спрощена закупівля
Іскрижицька, Фаїна. Як отримати майно від централізованої бухгалтерії: завершальні кроки / Ф. Іскрижицька. - С.54-58
Кл.слова: господарські питання, бухслужби закладів освіти
Філоненко, Олена. Чотири секрети, як планувати справи, щоб встигати виконувати / О. Філоненко. - С.59-63
Кл.слова: система Стівена Кові, моджо, піраміда Франкліна
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф2 (1)
Вільні: Ф2 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

5.
Шифр: П447988/2014/12
   Журнал

Практика управління закладом освіти [Текст] : спеціалізований журнал/ Міністерство освіти і науки України. - Київ : МЦФЕР-Україна, 2006 - . - Виходить щомісячно. - Видання є додадком до Зразкова школа (r=on-line)
2014р. № 12
Зміст:
Нові нормативні акти у сфері освіти. - С.4-8
Кл.слова: Укази Президента України, Постанови Кабінету Міністрів України, Розпорядження Кабінету Міністрів України
Морєва, Олена. Право державного службовця на викладацьку роботу / О. Морєва. - С.9-11
Кл.слова: сумісництво, суміщення посад, погодинна оплата праці
Сорока, Світлана. Оформлення заяви про прийняття на роботу / С. Сорока. - С.12-16
Кл.слова: заява, реквізити, адресат
Орієнтовний перелік наказів з кадрових питань про встановлення надбавок / підготувала О. Морєва. - С.17-19
Кл.слова: надбавки, складність роботи, напруженість у роботі
Екстернатна форма навчання: нормативно-правові документи / підготувала А. Давидович. - С.20-23
Кл.слова: складання іспитів екстерном, рівень освіти, оцінювання знань
Рекомендації щодо організації екстернатної форми навчання / підготувала А. Давидович. - С.24-26
Кл.слова: екстернатна форма навчання, оцінювання знань , навчальний план екстернів
Приклад оформлення заяви про зарахування на екстернатну форму навчання / підготувала А. Давидович. - С.27
Кл.слова: екстернатна форма навчання, заява, зразок
Приклад оформлення наказу про зарахування осіб на екстернатну форму навчання / підготувала А. Давидович. - С.28
Кл.слова: зразок наказу, екстернатна форма навчання, оцінювання знань
Приклад оформлення наказу про допуск екстерна до державної підсумкової атестації / підготувала А. Давидович. - С.29
Кл.слова: зразок наказу, екстернатна форма навчання, державна і підсумкова атестація
Екстернатна форма навчання: основні терміни та поняття. - С.30-31
Кл.слова: основні терміни, основні поняття, екстернатна форма навчання
Дуброва, Наталія. Розслідування нещасних випадків, що трапилися з працівниками. З додатками 1-9 / Н. Дуброва. - С.32-49
Кл.слова: нещасний випадок з працівником, розслідування нещасного випадку, комісія з розслідування нещасного випадку
Клименко, Антоніна. Доплата за завідування навчальною майстернею / А. Клименко. - С.50-51
Кл.слова: сумісництво, погодинна оплата праці, доплата
Морєва, Олена. Утримання із заробітної плати педагогічного працівника / О. Морєва. - С.52-55
Кл.слова: заробітна плата, податки, збори
Гузько, Руслан. Дії працівників у разі виявлення фактів жорстокого поводження з дітьми. З додатками 1, 2. / Р. Гузько. - С.56-60
Кл.слова: права дитини, жорстоке поводження з дітьми, фізичне і психічне насильство
Давидович, Алла. Підтвердження достовірності диплома про освіту / А. Давидович. - С.61-62
Кл.слова: конфідеційна інформація, фахова освіта, уповноважені органи
Колісник, Тетяна. Тендер на закупівлю природного газу: чи проводити ще раз / Т. Колісник. - С.62-63
Кл.слова: природний газ, курс іноземної валюти, біржові котирування
Святенко, Олена. Поділ класу на групи та педагогічне навантаження вчителя / О. Святенко. - С.63-64
Кл.слова: тижневе педагогічне навантаження, вчитель іноземної мови, кількість учнів
Охріменко, Олена. Право державного службовця на пенсію у разі його роботи на посаді, не пов'язаній із державною службою / О. Охріменко. - С.64-65
Кл.слова: достроковий вихід на пенсію, працюючі пенсіонери, одержання пенсії
Божинський, Володимир. Прийняття на роботу педагогічного працівника, який перебуває у родинних стосунках з учнем, що потребує індивідуального навчання / В. Божинський. - С.65-66
Кл.слова: трудовий договір, законодавчі обмеження, призначення на посаду
Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів. - С.68-69
Кл.слова: Наказ МОН України № 1060, 2014 р., нормативні акти, перелік наказів
Про внесення зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників. - С.70
Кл.слова: Наказ № 720/1642/5, 2014 р., ведення трудових книжок, зміни до інструкції
Перелік публікацій журналу "Практика управління закладом освіти" у 2014 році. - С.71-78
Кл.слова: контроль, робота з документами, робота з кадрами
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф2 (1)
Вільні: Ф2 (1)

Знайти схожі

6.
Шифр: Г149085/2019/11/12
   Журнал

Географія [Текст] : науково-методичний журнал/ Міністерство освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить двічі на місяць
2019р. № 11/12
Зміст:
Назаренко, Т. Г. Всеукраїнський конкурс "Учитель року-2019" у номінації "Географія" : як все відбувалось / Т. Г. Назаренко. - С.2-13
Кл.слова: учитель географії, учитель року (географія), конкурси учителів
Підласий, І. П. Права без обов"язків / І. П. Підласий. - С.14-27
Кл.слова: сучасний учитель, права учителя, обов"язки учителя
Іваченко Л. А., . Інтегроване навчання у школі / Л. А., Іваченко Л. А., Н. В., Позднякова, Н. П. Косенко. - С.28-50
Кл.слова: інтегроване навчання, день інтегрованого навчання, інтегровані уроки (приклади)
Герасимюк, Т. О. Спеціалізація території. Міжнародний поділ праці. Глобалізація та регіональна економічна інтеграція : 9 кл. / Т. О. Герасимюк. - С.51-58
Кл.слова: урок економічної географії (9 клас), спеціалізація території, економічна інтеграція
Величко О. О., . Deutschland. Німеччина : 10 кл. / О. О., Величко О. О., І. М. Лебідь. - С.59-67
Кл.слова: урок географії (10 клас), географія в школі (10 клас), європейські країни (урок географії)
Чуніка, О. В. Я люблю Україну : інтелектуал. географіч. гра / О. В. Чуніка. - С.68-70
Кл.слова: географія в школі, географічна гра, інтелектуальна географічна гра
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

7.
Шифр: У901231/2019/1/2
   Журнал

Українська мова і література в школах України [Текст] : наук.-метод. та літературно-мистецький журн./ Інститут педагогіки НАПН України. - Київ : Педагогічна преса, 1997 - . - Виходить щомісячно
2019р. № 1/2
Зміст:
Сазонова, Олена. Письменницький епістолярій: теоретичні та практичні аспекти / О. Сазонова, В. Борисенко. - С.4-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Будугай, Ольга. Художній світ поезії Василя Діденка для дітей / О. Будугай. - С.10-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Грицай, Яна. Терміни як художній сплав ліричної емоції та інтелекту у творах Ліни Костенко / Я. Грицай. - С.18-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Олійник, Алла. Дидактичний матеріал з морфології. Прикметник : профільний рівень / А. Олійник. - С.23-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Голик, Олена. Повість Ольги Кобилянської "В неділю рано зілля копала". Гімн високим людським почуттям / О. Голик. - С.28-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Баняс, Сергій. Григір Тютюнник. Віддзеркалення внутрішнього світу письменника у новелі "Три зозулі з поклоном". Складність людських почуттів. "ВІчна тема" нещасного кохання / С. Баняс. - С.36-39
Гончаренко, Катерина. Поділ іменників на відміни : українська мова, 6 клас / К. Гончаренко. - С.42-43
Фещенко, Марія. Історична основа новели "Камінний хрест" Василя Стефаника (психологічне розкриття теми еміграції в Канаду галицького селянства) : українська література, 10 клас / М. Фещенко. - С.49-50
Савчук, Людмила. "Стежина в зоряний час" інтелектуальна гра-розвага на основі творів Василя Сухомлинського / Л. Савчук. - С.64-68
Александрова, Валентина. Розгадуємо кросворди із фразеологізмами на уроках української мови та у процесі позакласної роботи / В. Александрова. - С.69-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.
Шифр: П447988/2018/10
   Журнал

Практика управління закладом освіти [Текст] : спеціалізований журнал/ Міністерство освіти і науки України. - Київ : МЦФЕР-Україна, 2006 - . - Виходить щомісячно. - Видання є додадком до Зразкова школа (r=on-line)
2018р. № 10
Зміст:
Нові нормативні акти у сфері освіти. - С.4-9
Омельяненко, Ніна. Концепція розвитку педагогічної освіти: акцент на практиці / Ніна Омельяненко. - С.10-13
Кл.слова: педагогічна інтернатура, підвищення кваліфікації, педагогічне наставництво
Омельяненко, Ніна. Готуємо заклад освіти до опалювального періоду / Ніна Омельяненко. - С.14-17
Кл.слова: приміщення, темпетатура повітря, енергозбереження
Житкова, Ірина. Виробничий календар - 2019 для "п'ятиденки" / І. Житкова. - С.18-20
Кл.слова: тривалість роботи напередодні свят, перенесення вихідних днів, перенесення робочих днів
Третяк, Вікторія. Звіт про чисельність та склад педагогів. Нова форма з підказками / В. Третяк. - С.21-25
Кл.слова: робота з документами, термін подання звіту, форма звіту
10 запитань про педагогічну раду. Тест. - С.26-27
Омельяненко, Ніна. Про комісію (уповноваженого) із соціального страхування: вивчаємо положення за 5 хвилин / Н. Омельяненко. - С.28-30
Кл.слова: соціальне страхування, профспілка
Морєва, Олена. Яку оплату встановити учителю за індивідуальне навчання / О. Морєва. - С.31-33
Кл.слова: учні з особливими освітніми потребами, перевірка зошитів, оплата праці
Морєва, Олена. Як встановити зарплату педагогам: розглядаємо на прикладах / О. Морєва. - С.34-39
Кл.слова: педагог-організатор, практичний психолог, директор
Сергійчук, Наталія. Чи можна проводити фото-, відеозйомку в закладі освіти / Н. Сергійчук. - С.40-43
Кл.слова: зйомка в закладі освіти, конфідеційна інформація
Юдін, Олег. Вакцина від істерик: як відповісти на закиди батьків щодо обов'язковості щеплень / О. Юдін. - С.44-46
Кл.слова: щеплення, вакцинація
Міняйло, Ірина. Які пільги мають педагоги, які працюють у сільській місцевості / І. Міняйло. - С.47-49
Кл.слова: безплатне користування житлом, опалення , освітлення
Гоголь, Марта. Контроль у сфері закупівель: хто, коли і як / М. Гоголь. - С.50-56
Кл.слова: контроль замовника, Держаудитслужба, Рахункова палата
Дуброва, Ярослава. Як визначити предмет закупівлі для шкільного приладдя / Я. Дуброва. - С.57-59
Кл.слова: коди предмета закупівлі, назви предмета закупівлі, поділ на лоти
Дорош, Марина. Як підвищити медіаграмотність: і теорія, і практика / М. Дорош. - С.60-66
Кл.слова: освітня платформа, ІКТ
Поліщук, Володимир. Дітям - флікери! / В. Поліщук, А. Савченко. - С.66-69
Кл.слова: світлоповертальний пристрій, світлоповертальні елементи
Сергійчук, Наталія. Відеоспостереження в закладі освіти: чи можна встановлювати / Н. Сергійчук. - С.70-71
Кл.слова: камери відеоспостереження
Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (1), Ф2 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1), Ф2 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

9.
Шифр: П244655558/2017/4
   Журнал

Початкова школа і сучасність [Текст] : науково-методичний журнал. - Київ : Білий Тигр, 2014 - . - Виходить щомісячно
2017р. № 4
Зміст:
Мартиненко, Світлана. Діагностичні методики визначення стилю педагогічного спілкування вчителя початкової школи / С. Мартиненко, Н. Кипиченко. - С.6-9
Кл.слова: класифікація стилів, педагогічна майстерність
Шкарбан, Людмила. Склад. Поділ слова на склади. Урок письма, 1 клас / Л. Шкарбан. - С.10-12
Кл.слова: частина слова, звуко-буквений аналіз
Швець, Ірина. Народні традиції, родинні свята і здоров'я. Урок основ здоров'я, 1 клас / І. Швець. - С.13-17
Кл.слова: прислів'я, приказки, народні звичаї
Вишнівська, Наталія. Виховання турботливості у першокласників. Виховна година, 1 клас / Н. Вишнівська. - С.18-19
Порядченко, Леся. Побудова тексту-опису. Урок розвитку зв'язного мовлення, 2 клас / Л. Порядченко. - С.20-22
Кл.слова: художні тексти, опис
Ващенко, Олена. Віртуальна екскурсія з теми "Спостереження за природою навесні". Урок природознавства, 2 клас / О. Ващенко, І. Друць. - С.23-26
Кл.слова: весна, рослини, тварини
Гнед, Інна. Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти! Виховна година, 3 клас / І. Гнед. - С.27-29
Кл.слова: дружба, друг, виховання
Бондарь, Алла. Як навчити молодших учнів математиці. Ділення на розрядне число. Розв'язування задач на рух. Урок математики, 4 клас / А. Бондарь. - С.30-33
Кл.слова: початкові класи, математика
Тишкун, Юлія. Прислівник. Система завдань з української мови, 4 клас / Ю. Тишкун. - С.34-39
Кл.слова: аналітико-синтетичні вправи
Капкіна, Любов. Гра-конкурс із літературної пропедевтики. Урок літературного читання, 4 клас / Л. Капкіна. - С.40-42
Кл.слова: художня література, жанр
Толубко, Ірина. А вже весна, а вже красна! / І. Толубко. - С.43-45
Кл.слова: веснянка-гра, веснянка, весільна пісня
Гнед, Інна. Казки про весну учнів спеціалізованої школи І ступеня з поглибленням англійської мови НВК "Домінанта" Дніпровського р-ну М. Києва / І. Гнед. - С.46-47
Кл.слова: "Красуня весна", "Казка про весну"
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф2 (1)
Вільні: Ф2 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.
Шифр: В901257/2017/9
   Журнал

Вивчаємо українську мову та літературу [Текст] : науково-методичний журнал/ Міністерство освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2017р. № 9
Зміст:
Перші редактори "Основи". - С.2-5
Кл.слова: українська книга, українська видавнича справа (історія), видавництво
Літвінчук, Л. А. Іван Франко. Казка "Фарбований лис". Додавання і віднімання десяткових дробів : бінарний урок: 5 клас / Л. А. Літвінчук, В. М. Тищенко. - С.6-9
Кл.слова: українська література (5 клас), 5 клас (українська література та математика), математика (5 клас)
Овчинник, А. М. Відмінювання іменників. Поділ іменників на відміни : 6 клас / А. М. Овчинник. - С.10-12
Кл.слова: українська мова (6 клас), 6 клас (українська мова), іменник (українська мова; 6 клас)
Крижна, Ю. О. Узагальнення й систематизація вивченого про дієслово : урок-подорож: 7 клас / Ю. О. Крижна. - С.13-15
Кл.слова: українська мова (7 клас), 7 клас (українська мова), дієслово (українська мова)
Гайдар, О. М. Використання сполучників у простому і складному реченнях: сполучники сурядності та підрядності : 7 клас / О. М. Гайдар. - С.16-18. - Бібліогр.: 5 назв.
Кл.слова: українська мова (7 клас), 7 клас (українська мова), просте і складне речення (українська мова)
Бойчук, Н. П. Ліна Костенко "Чайка на крижині" : 7 клас / Н. П. Бойчук. - С.19-23
Кл.слова: українська література (7 клас), 7 клас (українська література0, українська письменниця
Олійник, О. М. Поетитчна збірка І. Я. Франка "Зів'яле листя" : 10 клас / О. М. Олійник. - С.24-27. - Бібліогр.: 4 назви.
Кл.слова: українська література (10 клас), 10 клас (українська література), українськаий письменник
Шабаш, Л. Л. Поезія - це завжди неповторність... До Всесвітнього дня поезії / Л. Л. Шабаш. - С.28-30. - Бібліогр.: 6 назв.
Кл.слова: українська література (позакласна робота), позакласний захід (українська література), всесвітній день поезії
Ревякіна, Н. М. Жива душа поезії Миколи Вінграновського : конкурс читців-декламаторів: 5 -7 класи / Н. М. Ревякіна. - С.31-33. - Бібліогр.: 7 назв.
Кл.слова: українська література (позакласна робота), конкурс читців-декламаторів (українська література), українська література (5 клас)
Степаненко, М. І. На сторожі коло нас він ставить слово рідне : до ювілею проф. Олексія Неживого / М. І. Степаненко. - С.34-38
Кл.слова: українська література, українське літературознавство, український письменник
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

11.
Шифр: С794174244/2019/2
   Журнал

Схід : аналітично-інформаційний журнал/ Київський університет імені Бориса Грінченка. - Маріуполь : Український культурологічний центр, 1995 - . - on-line. - Назва з титул. екрана. - ISSN 1728-93432411-3093. - Виходить кожного кварталу
2019р. № 2
Зміст:
Demchenko, A. The industrial injuries in the daily life of workers of the metallurgical industry of Ukraine in the late XIX - early XX centuries / A. Demchenko. - P.5-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Kalishchuk, O. Volyn tragedy in cinema and theatre / O. Kalishchuk. - P.11-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Klapchuk, V. Administrative-territorial division and population dynamics in Galicia during the second half of the 19th century - the first third of the 20th century / V. Klapchuk, M. Klapchuk, O. Pozdniakov. - P.17-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Levyk, B. Lviv achievements of Armenian Julian Oktawian Zachariewicz / B. Levyk. - P.25-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Melnуk, R. Ukrainian military-theoretical opinion 1920-1939: the first attempts to form a military doctrine / R. Melnуk, V. Melnуk. - P.32-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Strilchuk, L. The Volyn tragedy in modern Ukrainian-Polish relations / L. Strilchuk. - P.38-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Abdurahman, A. The Gada system and the Oromo's (Ethiopia) culture of peace / A. Abdurahman. - P.45-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Gever, V. C. Effect of Mobile phone communication messages on participation in agriculture among university unemployed graduates / V. C. Gever. - P.52-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Zelinska, M. The "weak state" concept: theoretical roots and practical implementation / M. Zelinska, A. Chechel. - P.60-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Kryvyzyuk, L. Stalingrad strategic offensive operation (19.11.1942 - 02.02.1943): factors of success of tank for surrounding and destruction of large factions of enemy / L. Kryvyzyuk. - P.66-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Onyiaji, J. Digital broadcasting in Nigeria by the eyes of its users: history of development and current state / J. Onyiaji, E. O. Okwumba. - P.75-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Sukhiashvili, D. A comparative analysis of Georgia's European integration policy during the presidency of M. Saakashvili and after the change of power October 1, 2012 / D. Sukhiashvili. - P.82-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Hoshko, T. Oriental technologies in the production of cauldrons of Late Bronze Age / T. Hoshko. - P.87-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Semerhei, N. Ukrainization of educational space of the 1920s: national context and historiographical navigation / N. Semerhei. - P.93-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

12.
Шифр: У172688/2012/5
   Журнал

Український історичний журнал [Текст] : науковий журнал. - Київ : УІЖ, 1957 - . - ISSN 0130-5247. - Виходит раз на два місяця
2012р. № 5
Зміст:
Ясь, Олексій Васильович. Традиції великих історичних наративів у світлі культурних епох кінця XVIII-ХХ ст. / О. В. Ясь. - С.6 - 38
Кл.слова: УКРАЇНСЬКИЙ ҐРАНД-НАРАТИВ XVIII-ХХ СТ., АКСІОЛОГІЧНІ НАСТАНОВИ, ТРАНСФОРМАЦІЇ НАРАТИВУ
Козубовський, Георгій Анатолійович. Шляхи надходження празьких грошів до Східної Європи (XIV -XV ст.) / Г. А. Козубовський. - С.39-51
Кл.слова: СХІДНА ЄВРОПА XIV -XV СТ., ПРАЗЬКІ ГРОШІ, ТОРГОВЕЛЬНІ ЗВ'ЯЗКИ
Федорук, Ярослав Олександрович. Українська проблематика на Віленських переговорах між Річчю Посполитою та Росією восени 1656 р. / Я. О. Федорук. - С.52- 64
Кл.слова: ВІЛЕНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ 1656 Р., УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ КОРДОН, ПОДІЛ УКРАЇНИ
Моця, Олександр Петрович. Зрада й донос у контексті дослідження діяльності І. Мазепи / О. П. Моця. - С.65-76
Кл.слова: ПОЛІТИКА ПЕТРА I, КОНФЕДЕРАТИВНА ДЕРЖАВА, ПОЛТАВСЬКА БИТВА
Андрєєв, Віталій Миколайович. Діяльність В. Петрова в етнографічній комісії при ВУАН (1921 - 1933рр.) / В. М. Андрєєв. - С.77-93
Кл.слова: УКРАЇНСЬКИЙ ВЧЕНИЙ, ЕТНОГРАФІЧНА КОМІСІЯ ПРИ ВУАН, ЧУМАЦТВО ТА КОБЗАРСТВО
Євсєєва, Тетяна Миколаївна. Особливості збереження/порушення православним священством вірності парстирському служінню в контексті історії повсякдення (УСРР, 1930-ті рр.) / Т. М. Євсєєва. - С.94-108
Кл.слова: УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО 1930-Х РР., КОМУНІСТИЧНА МОДЕРНІЗАЦІЯ СОЦІУМУ, ЗРЕЧЕННЯ ДУХОВНОГО САНУ
Верменич, Ярослава Володимирівна. Теоретичні засади дослідження політичних репресій у Радянській Україні: соціальні, етнічні, регіональні аспекти / Я. В. Верменич. - С.109-119
Кл.слова: ДЕРЖАВНИЙ ТЕРОР У СРСР, РЕПРЕСИВНА ПОЛІТИКА, ЕТНІЧНА СЕЛЕКЦІЯ
Калакура, Ярослав Степанович. Зарубіжний світ як предмет дослідження новітньої української історіографії / Я. С. Калакура
Кл.слова: УКРАЇНСЬКА ІСТОРІОГРАФІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ ЗАРУБІЖНОЇ ІСТОРІЇ, УКРАЇНОЗНАВЧИЙ ВИМІР ІСТОРІЇ
Колесник, Ірина Іванівна. Ментальне картографування та професія історика: між раціональним й уявленим / І. І. Колесник. - С.135-156
Кл.слова: КОҐНІТИВНІ МАПИ, МАПИ ОСОБИСТОСТІ, МЕНТАЛЬНІ МАПИ
Жданович, Олеся Петрівна. Візантійське посольство 568 р. до тюрків за твором Менендра Протектора / О. П. Жданович. - С.157-164
Кл.слова: ДИПЛОМАТИЧНІ ЦЕРЕМОНІЇ, МІЖЦИВІЛІЗАЦІЙНІ ВЗАЄМОДІЇ, ВІЗАНТІЙСЬКА ІМПЕРІЯ VIСТ.
Вілкун, Тетяна Леонідівна. "Старьци" та "старъишины" в "Повісті временних літ" і давньослов'янському Восьмикнижжі / Т. Л. Вілкун. - С.165-176
Кл.слова: КНЯЗЮВАННЯ ВОЛОДИМИРА СВЯТОСЛАВИЧА, БІБЛІЙНІ НАРАЦІЇ, СОЦІАЛЬНІ ВІДНОСИНИ
Ададуров, Вадим Валентинович. Запорозький козак Твердовський проти Наполеона: відображення вірнопідданих настроїв малоросійського дворянства в україномовному памфлеті 1807 р. з національного архіву Франції / В. В. Ададуров. - С.177-186
Кл.слова: ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ, СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА, ГЛУЗУВАННЯ НАД НАПОЛЕОНОМ
Шевчук, Тетяна Миколаївна. Чи були герої зрадниками, або ще раз про проблематику історизму фольклору (з приводу статті О. І. Галенка "Зрадники-герої або український ідеал потурченця", опублікованої в альманаху "Соціум" (2006р., вип. 6) / Т. М. Шевчук, В. Г. Балушок
Кл.слова: ІСТОРИЗМ ФОЛЬКЛОРУ, ТЕКСТИ УСНОЇ СЛОВЕСНОСТІ, МІФОЛОГІЗАЦІЯ У ФОЛЬКЛОРІ
Галенко, Олександр Іванович. Уроки історії не роблять висновку й для фольклористики / О. І. Галенко. - С.196-198
Кл.слова: ІСТОРИЧНІ ДЖЕРЕЛА, СЮЖЕТИ ДУМ, ТЛУМАЧЕННЯ ФОЛЬКЛОРУ
Ясь, О. В. [рецензія] / О. В. Ясь. - С.199-201
Кл.слова: МЕМУАРНИЙ ТЕКСТ, ЕМОЦІЙНО-ЕКСПРЕСИВНИЙ ФРАГМЕНТ, КИЇВСЬКА ПАЛІТРА
Гейда, О. С. [рецензія] / О. С. Гейда, Т. П. Демченко. - С.202 - 207
Кл.слова: ІСТОРИКО-ПРАВОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ, ЦЕРКОВНА ІСТОРІЯ, СОВІСНІ СУДИ
Гогун, О. С. [рецензія] / О. С. Гогун. - С.208-213
Кл.слова: ПОЛЬСЬКО - УКРАЇНСЬКИЙ КОНФЛІКТ 1943-1947 РР., ВОЛИНСЬКА РІЗАНИНА, ДЕПОРТАЦІЯ УКРАЇНЦІВ
Кот, Сергій Іванович. [рецензія] / С. І. Кот. - С.214-221
Кл.слова: СПІВПРАЦЯ ПОЛЬЩІ І УКРАЇНИ, КУЛЬТУРНІ ЦІННОСТІ, ОХОРОНА ПАМ'ЯТОК
Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ (24.12.2013р. Прим. 1 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

13.
Шифр: А863329/2013/2
   Журнал

Археологія [Текст] : науковий журнал/ НАН України, Інститут археології НАН України. - Київ : Академперіодика, 1989 - . - ISSN 0235-3490. - Виходить кожного кварталу
2013р. № 2
Зміст:
Снитко, І. О. Про соціально-демографічний та адміністративно-територіальний поділ Ольвійського Поліса / І. О. Снитко. - С.3-14
Кл.слова: хора, садиба, агломерація
Фіалко, О. Є. Музичні інструменти номадів скіфського часу / О. Є. Фіалко. - С.14-28
Кл.слова: номади, скіфський час, амазонки
Мурзін, В. Ю. Про північні межі Геродотової Скіфії / В. Ю. Мурзін. - С.29-33
Кл.слова: скіфи царські, меланхелени, Герос
Сергєєва, М. С. До вивчення техніки орнаментації давньоруських дерев'яних виробів / М. С. Сергєєва. - С.34-42
Кл.слова: деревообробка, орнамент, різьблене дерево
Долженко, Ю. В. Антропологічні матеріали з давньоруського курганного могильника Зелений Гай / Ю. В. Долженко. - С.43-55
Кл.слова: краніометрія, краніоскопія, курганний могильник
Козубовський, Г. А. Про початок карбування литовських монет типу "печать" / "спис з хрестом" / Г. А. Козубовський. - С.56-63
Кл.слова: Монета, Ольгерд, датування
Терещенко, О. І. Підводно-археологічне дослідження античного торгівельного судна поблизу о. Зміїний у Чорному морі (польовий сезон 2011р.) / О. І. Терещенко. - С.64-76
Хомчик, М. А. Етруська кераміка буккеро VII-V ст. до н. е. в збірці Національного музею історії України / М. А. Хомчик, І. А. Костюк. - С.77-82
Кл.слова: етруски, кераміка, буккеро
Нємцев, С. О. Можливості метрологічного аналізу для побудови хронології на прикладі колекції з поселення Каталине 1 / С. О. Нємцев. - С.83-99
Кл.слова: Ольвія, АМФОРА, хора
Савельєв, О. К. Фібули з Тіри (знахідки 1996-2010рр.) / О. К. Савельєв. - С.100-115
Кл.слова: Тіра, фібула, латен
Івченко, А. В. Статер Емінака з предмістя Ольвії / А. В. Івченко. - С.115-118
Кл.слова: ОЛЬВІЯ, статер Емінака
Гошко, Т. Ю. Ніж із Володимирівки / Т. Ю. Гошко. - С.119-123
Кл.слова: пізня бронза, технологічний аналіз
Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ (09.10.2013р. Прим. 1 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

14.


    Фицик, Ігор.
    Правобережна шляхта в освітньому просторі Російської імперії (перша третина xix ст.) [Електронний ресурс] / І. Фицик // Київські історичні студії = Kyiv Historical Studies : науковий журнал. - 2016. - № 1. - С. 108-115, DOI 10.28925/2524-0757.2016.1.14. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2524-0749

Кл.слова (ненормовані):
Російська імперія -- третій поділ Речі Посполитої -- українське Правобережжя -- Адам Чарторийський -- Тадеуш Чацький -- освіта -- шляхта
Анотація: У статті розглянуто головні напрямки політики царського уряду в першій третині ХІХ ст. у сфері шляхетської освіти українського Правобережжя, яке було анексованим Російською імперією в результаті третього поділу Речі Посполитої (1795). З’ясовано, що в період перебування при владі Олександра І польські магнати, передусім А. Чарторийський, Т. Чацький, С. Потоцький, отримали змогу долучитися до вироблення й реалізації імперської освітньої політики. Це, у свою чергу, сприяло виникненню цілої низки польськомовних навчальних закладів — гімназій, ліцеїв, університетів, де виховували польську молодь на засадах патріотизму й віри у відновлення Речі Посполитої. Після приходу до влади Миколи І (1825) і Листопадового повстання (1830–1831) ситуація погіршилася, набув небувалого розмаху процес деполонізації та русифікації шляхти
Перейти до зовнішнього ресурсу https://istorstudio.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 6 : Online (1), ГП ІБВ (1), ГП ЧЗ (1), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: Online (1), ГП ІБВ (1), ГП ЧЗ (1), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

15.


    Шабельник, Тетяна Володимирівна.
    Система автоматичного пілотування безпілотних летальних апаратів вумовах відсутності радіозв'язку / Т. В. Шабельник, С. В. Крівенко, О. І. Конєва // Кібербезпека: освіта, наука, техніка : електронне наукове видання. - 2020. - N 9. - С. 93-103, DOI 10.28925/2663-4023.2020.9.93103. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2663-4023

Кл.слова (ненормовані):
безпілотний літальний апарат -- технічний зір -- навігація
Анотація: У статті розглядається одна з найбільш актуальних проблем пілотування безпілотних летальних апаратів (БПЛА) в умовах відсутності радіозв'язку. Тому метою статті є розробка алгоритму та способу автоматичного пілотування БПЛА в умовах втрати сигналу радіоуправління з використанням методів технічного зору. Найбільш ефективні методи відстеження, ідентифікації і детектування наземних орієнтирів основані на порівнянні еталонної інформації (база даних відомих навігаційних об'єктів) зі спостережною сценою в реальному масштабі часу. Розроблено працездатну систему автоматичного пілотування БПЛА в умовах втрати радіо сигналу управління або GPS-навігації. Апаратне та програмне забезпечення БПЛА забезпечує повноцінне автоматичне управління. Програмування системи складається з двох етапів: планування польотного завдання і розрахунок траєкторії руху БПЛА в польоті. Планування польотного завдання здійснюється заданням орієнтирів топооснови і параметрів польоту щодо них. На цьому етапі складаються критерії генералізації різних компонентів ландшафту і їх поділ по градаціях. Цю роботупоєднують з упізнанням точок, що мають висотні позначки, і фіксуванням висот горизонтальних поверхонь, наявних у районі. Всі горизонтальні поверхні прив'язують найкоротшими знімальними ходами не менше ніж до трьох точок з висотними відмітками. Процес виділення об'єктів на топооснові безпосередньо пов'язаний з її сегментацією, результати якої значно впливають на подальший процес аналізу зображення і управління БПЛА. Під час запуску БПЛА відбувається калібрування початкової точки маршруту. Протягом усієї траєкторії руху система управління автоматично відстежує по топооснові розташування БПЛА щодо заздалегідь зазначених орієнтирів. У процесі польоту зіставляються структуровані кадри місцевості і топооснови. Алгоритм, заснований на зіставленні геометричних параметрів орієнтирів. Такими параметрами прийнято координати геометричногоцентруО(х, у) та площа S. Відповідністьсегментованих відеокадру і кадру топооснови має забезпечуватись виконанням умови мінімального відхилення координат (хк, ук) орієнтирів, а також їх площ Sк. Вперше методом найменших квадратів визначають сигнал управління в трьох осях ОХ, ОY і OZ в залежності від значень розрахованих коефіцієнтів вихідних рівнянь.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://csecurity.kubg.edu.ua

Дод.точки доступу:
Крівенко, Сергій Вікторович
Конєва, Олена Ігорівна


Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

16.


    Тараненко, Сергій.
    Площі Подолу в Києві доби Княжої Русі [Електронний ресурс] / С. Тараненко // Київські історичні студії = Kyiv Historical Studies : науковий журнал. - 2015. - № 1. - С. 3-10. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2524-0749

Кл.слова (ненормовані):
Київський Поділ -- княжа Русь -- площа
Анотація: У статті розглянуто проблему розміщення площ у планувальній структурі Подолу Києва доби княжої Русі. Під час дослідження, спираючись на письмові, картографічні та археологічні джерела як основні, запропоновано місце локалізації головної площі — Торговища. Крім того, висунуто гіпотези щодо розміщення інших площ Подолу.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://istorstudio.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 10 : Online (1), ГП ІБВ (1), ГП ЧЗ (3), Ф1 (1), Ф2 (2), Ф3 (2)
Вільні: Online (1), ГП ІБВ (1), ГП ЧЗ (3), Ф1 (1), Ф2 (2), Ф3 (2)


Знайти схожі

17.


    Щока, О.
    Тематичні групи фразем у творах Бориса Грінченка / О. Щока // Синопсис: текст, контекст, медіа : електронний фаховий журнал. - 2019. - Том 25, № 1. - С. 53-58, DOI 10.28925/2311-259x.2019.1.8. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2311-259Х

Кл.слова (ненормовані):
ідеографічна класифікація фразеологізмів української мови; фразеосемантичний ряд; структурно-семантична модель. -- фразеотематична група -- фразеосемантичне поле -- варіантно-синонімічна група -- фразеосемантичний ряд -- структурно-семантична модель
Анотація: У статті розглянуто тематичні групи, семантичні поля та варіантно-синонімічні групи фразем у художніх творах Бориса Грінченка. Створено структурно-семантичні моделі фразеологізмів у прозовій спадщині письменника. У роботі також подано таблиці ідеографічної класифікації стійких словосполучень. На їх основі здійснено статистичні підрахунки в межах фразеотематичних груп. У роботі ми опиралися передусім на ідеографічний поділ фразеологізмів, здійснений Віктором та Дмитром Ужченками. Вчені пропонують виділення мовних універсалій (структурно-семантичних моделей — ССМ), за допомогою яких будуються фраземи. На сьогодні ця класифікація застосована лише до вивчення лексики творів Бориса Грінченка. Найбільше стійких словосполучень виявлено у фразеотематичній групі «Людина» (95 %), а саме у ФТП «Людина як розумна істота». У цьому тематичному полі особливо багате на фразеологізми ФСП «Емоції, почуття, стан». Це пов’язано насамперед із тим, що Борис Грінченко мав певні психологічні здібності, майстерно розкриваючи характери та почуття своїх персонажів. У ФТГ «Абстрактні відношення» (3 %) найбільш численним виявилось ФСП «Якість», найменш численним — «Кількість». Це можна пояснити біднішим виражальним потенціалом останнього поля. ФСП «Можливість» у цій фразеотематичній групі відсутнє на противагу класифікації Віктора Ужченка. ФТГ «Природа» (2 %) так само є невеликим, проте у ньому вдалося виділити три ССМ. Крім того, класифікація Віктора Ужченка у статті була доповнена необхідними ВСГ. Аналіз художньої прози Бориса Грінченка в ідеографічному аспекті фразеології доводить її багатство й різноманітність майже в усіх тематичних групах
Перейти до зовнішнього ресурсу https://synopsis.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1


Знайти схожі

18.


    Varchenko-Trotsenko, L.
    Main aspects of educational video materials design for use in educational process of higher educational institutions = Основні аспекти створення навчальних відеоматеріалів для використання в освітньому процесізакладів вищої освіти / L. Varchenko-Trotsenko, V. Vember, T. Terletska // Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету = Open educational e-environment of modern University : науковий журнал. - 2019. - N 7. - С. 119-126, DOI 10.28925/2414-0325.2019.7.12. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2414-0325

Кл.слова (ненормовані):
відеоматеріали -- мікронавчання -- відео-лекція
Анотація: Одним з сучасних трендів як в освіті, так і для організацій, є мікронавчання, що передбачає використання коротких відео в освітньому процесі. Мікронавчання має ряд переваг, зокрема це підхід, більше орієнтований на студентів, спрямований на підвищення рівня засвоєння знань, вимагає менше часу на навчання у студентів, надає можливість навчатися будь-коли та будь-де з використанням власних пристроїв, покращує мотивацію тощо. У статті розглянуто методичні аспекти створення навчальних відеоматеріалів, враховуючи психологічні особливості та навчальні звички сучасних студентів. Відеоматеріали належать до найпотужніших інструментів в освітньому процесі, оскільки вони забезпечують одночасне сприйняття учасниками навчання аудіальної та візуальної інформації. Відеоматеріали для мікронавчання мають бути чітко структурованими та залучати студентів до освітнього процесу, зокрема вони можуть бути включені до різних ресурсів електронних навчальних курсів (ЕНК). Існують різні типи відео, що використовуються в ЕНК, такі як вступне відео, відео-лекції, відео-інструкції, додаткові матеріали, інтерактивні відео. Не зважаючи на різноманітність контенту, всі відеоматеріали проходять однакову процедуру створення, що включає: поділ матеріалу на завершені частини, визначення понять, написання змістових питань, структуризація компонентів тощо. Створення відео для електронного навчального курсу має бути чітко спланованим процесом, щоб забезпечити високу якість вихідного продукту. В статті також розглядаються особливості вебінарів як можливості використання відеоматеріалів в освітньому процесі закладів вищої освіти. Проаналізовано різні типи вебінарів, зокрема вебінар-консультація, теоретичний вебінар, практичний вебінар.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://openedu.kubg.edu.ua

Дод.точки доступу:
Vember, V.
Вембер, Вікторія Павлівна
Terletska, T.
Терлецька Т.
Варченко-Троценко, Лілія Олександрівна


Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1


Знайти схожі

19.


    Наход, С.
    Особливості професійної взаємодії майбутніх фахівців соціономічних професій в умовах інклюзивного середовища: SWOT-аналіз [Електронний ресурс] / С. Наход. - Електронні текстові дані // Освітологічний дискурс : наукове електронне видання. - 2020. - № 4. - С. 69-84, DOI 10.28925/2312-5829.2020.4.5. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2312-5829

Кл.слова (ненормовані):
інклюзивне середовище -- інтегративний підхід -- професійна взаємодія -- спільне навчання -- технологія спільного навчання -- фахівці соціономічних професій -- SWOT-аналіз
Анотація: Стаття присвячена проведенню SWOT-аналізу особливостей професійної взаємодії майбутніх фахівців соціономічних професій в умовах інклюзивного середовища. У роботі розглянуто соціально-педагогічний та психологічний напрямок соціономічних професій: психолог, педагог, соціальний педагог, соціальний робітник, тьютор. З’ясовано сильні сторони професійної взаємодії фахівців: можливість спільно ставити цілі і розподіляти функції професійної діяльності, визначати шляхи їх досягнення і планувати цей процес; встановлювати послідовність у роботі; аналізувати результати діагностики індивідуальних особливостей дитини; використовувати теоретичні знання для вирішення практичних завдань професійної діяльності, тощо. До слабких сторін віднесено: трансляцію інформації професійною термінологією; здійснення цілісної рефлексії; поділ відповідальності; конкретизацію досягнення метапредметних результатів. Можливості знайдено у: підвищенні ефективності роботи з конкретною дитиною; цілісному уявленні про дитину; спроможності індивідуалізації освітнього процесу з урахуванням результатів діагностики, проєктуванні адаптивної стратегії навчання; наданні дієвої допомоги дитині в подоланні комунікативних, регулятивних, пізнавальних та особистісних труднощів в освітньому процесі, тощо. Загрози встановленню ефективної професійної взаємодії виявилися у: комунікативній неготовності сторін, небажанні працювати у колективі; недостатньому розумінні фахівцями власних функцій у галузі психологопедагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами. Зроблено висновок, що спільна, особливим чином організована навчальна діяльність майбутніх фахівців соціономічних професій, сприятиме міцному та осмисленому засвоєнню теоретичних знань, набуттю практичних умінь та досвіду професійного спілкування. Встановлено, що реалізація програми спільної підготовки педагогів, психологів, тьюторів, соціальних педагогів, соціальних робітників допоможе створити єдине поле, що поєднає майбутніх фахівців у процесі формування у них інтегративних компетентностей, необхідних для роботи в системі інклюзивної освіти.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://od.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

20.
784.9:78.087(477)
П 12


    Павленко, Тамара.
    Сольфеджіо на основі українських народних пісень : нотне видання / Т. Павленко. - [Б. м.] : Музична Україна, 2017. - 112 с. - ISBN М-707502-20-4 : 78.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Музика--Сольфеджіо--Українські народні пісні--Нотні видання

Кл.слова (ненормовані):
До мажор -- Ля мінор -- види мінору -- інтервали -- ритмічні групи -- ритмічний поділ

Примірників всього: 2
Фаховий коледж «Універсум» (2)
Вільні:
Фаховий коледж «Універсум» (2)

Знайти схожі

21.


    Грекало, Тетяна.
    Наголос. Основні правила наголошування слів / Т. Грекало, А. Доценко, І. Жила // Українська мова та література : газета для вчителів української мови та літератури. - 2019. - № 7. - С. 42-43. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
поділ слів на склади -- склади відкриті й закриті -- наголошений склад -- орфоепічні норми -- орфоепічні правила
Дод.точки доступу:
Доценко, Алла
Жила, Ірина


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

22.


    Дробчак, Я.
    Урок-мандрівка як засіб формування в учнів початкової школи ключових компетентностей / Ярослава Дробчак, Іван Кутняк // Початкова шк. : наук.-метод. журн. - 2019. - № 6. - С. 51–53. . - ISSN 0131-5358

Рубрики: Нестандартні уроки--урок-мандрівка--математика--початкова школа

Кл.слова (ненормовані):
нестандартні уроки -- методика викладання -- математика -- урок-мандрівка -- міжпредметні зв’язки -- геометричні фігури -- склад числа -- початкова школа -- 1 клас
Анотація: У статті представлено розробку уроку-мандрівки з математики на тему: "Урок-мандрівка "Я пізнаю світ" для учнів 1 класу. Мета: закріпити знання про геометричні фігури, про їх поділ на окремі частини; узагальнити знання про склад числа, про рослинний і тваринний світ.
Дод.точки доступу:
Кутняк, І.


Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)
Замовлені прим-ки для відділів: Ф2


Знайти схожі

23.


    Abdurahman, A.
    The Gada system and the Oromo's (Ethiopia) culture of peace = Система Гада і культура миру оромо (Ефіопія) / A. Abdurahman // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2019. - № 2. - P45-51. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
мир -- система миру -- культура -- цінності -- Гада -- оромо -- корінне населення -- Африка -- Ефіопія
Анотація: Автор акцентує, що ключовим питанням для всього африканського континенту є встановлення стійкої системи світу і безпеки, під якою він розуміє сталий розвиток, а не просто відсутність війни чи насильства. Його ідея полягає в тому, що в якості інструменту для встановлення системи світу краще застосовувати традиційні ціннісні й соціально-організаційні системи народів Африки, які сформувалися і застосовувалися задовго до ініціативи ООН щодо створення культури світу, яка зараз сформована в якості базової програми ООН для Африки та просуває демократичні цінності західної (американської і європейської) культури. Як дієву альтернативу оонівській парадигмі встановлення миру на африканському континенті він пропонує традиційний інститут соціальної організації народу оромо (що населяє різні області Ефіопії) - систему вікових класів гада (гадаа). Її основним структурним принципом є поділ на генеалогічні покоління. Інтервал між поколіннями становить 40 років і включає п'ять вікових класів, що послідовно проходять п'ятиланкову систему вікових ступенів. Всі вікові класи є корпоративними прооб'єднаннями, кожне з яких виконує ряд нормативно визначених функцій (господарських, військових, ритуальних). Функцію організатора життєдіяльності соціального організму віковий клас отримує при переході у віковий ступінь лубу - ступінь "правління". Серед оромійців, що досягли за віком цього ступеня, обирається група лідерів, так звана рада гада. Всі три основні функції з керівництва плем'ям - організаційно-управлінську, військову, релігійно-ідеологічну - у оромо здійснює рада гада. У релігійно-ідеологічній сфері діє, крім ради гада, релігійний лідер Абба муда ("батько помазання"). Ядром громади є патрилінійна родова група. Сусідні села, як правило, населені спорідненими групами. Важлива роль в сільськогосподарському виробництві і суспільному житті належить групам сусідської трудової взаємодопомоги. Частина оромо працює за наймом в промисловості й сільському господарстві; останнім часом збільшується національна інтелігенція. Важливим досягненням автора статті є концептуальний порівняльний аналіз системи гада оромо і концепції встановлення миру, запропонованої програмою ООН. Він робить висновок, що традиційна концепція більш зрозуміла і природна для африканських народів, аніж західна концепція миру, що розуміється тільки як відсутність насильства і військових дій. Одночасно він вказує на принципи системи гада, які зупинилися в своєму розвитку і не відповідають викликам сучасного африканського суспільства. Такими він вважає, наприклад, питання участі жінок в управлінні та організації соціального життя. На його переконання, вивчення і просування природних для Африки систем соціальної організації життя сприятиме зміцненню миру і злагоди на континенті набагато більше, аніж західні методики організації життя і примусу до миру
Дод.точки доступу:
Абдурахман Абдулалі


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

24.


    Gever, V. C.
    Effect of Mobile phone communication messages on participation in agriculture among university unemployed graduates = Вплив смс-повідомлень на процес працевлаштування безробітних молодих спеціалістів з університетською освітою до сільськогосподарських підприємств Нігерії (історико-соціологічне дослідження) / V. C. Gever // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2019. - № 2. - P52-59. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
сільське господарство -- спілкування -- повідомлення -- випускники університетів -- участь
Анотація: У статті проаналізовано вплив 412 смс-повідомлень від Mtn Nigeria agro info Services Added Value, які протягом 2018 р. надсилались випускникам університетів із сільськогосподарськими спеціальностями. Автором був вивчений зміст цих повідомлень та їх ефективність у прийнятті рішень молодими спеціалістами щодо власного працевлаштування до сільськогосподарських підприємств Нігерії. Задля досягнення цього завдання автор здійснив поділ усього масиву смс-повідомлень на чотири категорії ("доказові", "локальні", "дескриптивні" та "ударні"). З них "доказові" повідомлення були найефективнішими в комунікації, спонукаючи безробітних до прийняття конструктивних рішень щодо свого працевлаштування. Загалом результати дослідження свідчать про те, що повідомлення, надіслані на мобільні телефони абонентів, є дуже ефективних засобом у залученні кваліфікованих спеціалістів до роботи в аграрному секторі країни. Окрім історичної, важливою є й соціологічна компонента даного дослідження, бо безробіття випускників університетів робить їх вразливими, і до того ж може мати негативний вплив на суспільство. Важливим є й те, що це дослідження може прислужитись й до позитивних змін у деяких поведінкових стереотипах, бо нині мобільний телефон є дуже ефективним засобом не лише у передачі повідомлень, але й у формуванні певних смаків та ціннісних уявлень. Нарешті, отримані результати дослідження впливатимуть на змістовне наповнення контенту для користувачів мобільних телефонів, оскільки вони свідчать про доволі суттєву різноаспектну ефективність згадуваних категорій смс-повідомлень. Відтак найголовнішою інновацією даної статті є доведення впливу мобільного зв'язку на важливі поведінкові рефлекси, а поданий в ній фактаж та сформульовані висновки будуть корисними та повчальними як для постачальників телекомунікаційних послуг та експертів з комунікації, так і для менеджерів аграрних підприємств, соціальних працівників та дослідників даної проблематики. Найважливішим результатом даного дослідження є доведення того, що завдяки отриманню безробітними випускниками університетів агроінформаційних підказок значна їх частина зуміла працевлаштуватись, водночас ті, хто не зважив на цю інформацію, залишалися безробітними
Дод.точки доступу:
Гевер Верлумун Селестин


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

25.
811.161.2(075)
М 77


    Монастирська, Р. І.
    Тести з дисципліни "Українська мова за професійним спрямуванням" (навчально-методичний посібник для студентів нефілологічних спеціальностей) / Р. І. Монастирська, А. М. Сірант ; Кам’янець-Поділ. нац. ун-т ім. І. Огієнка. - Кам’янець-Подільський : Друкарня Рута, 2017. - 110 с. - 20.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Українська мова--Навчальні видання для вищих навчальних закладів

Кл.слова (ненормовані):
мовні норми -- ділові папери -- риторика -- культура спілкування -- етикет листування
Дод.точки доступу:
Сірант, А. М.
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

26.
339.9(075.8)
М 58


   
    Міжнародна економіка : підручник для студентів ВНЗ / ред.: Ю. Г. Козак, Д. Г. Лук’яненко, Ю. В. Макогон. - 3-є вид., перероб та доп. - Київ : Центр навчальної літератури, 2018. - 559 с. - ISBN 978-966-364-814-9 : 300.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Світова економіка--Навчальні видання для вищих навчальних закладів

Кл.слова (ненормовані):
міжнародний поділ праці -- світове господарство -- міжнародна торгівля -- світова валютна система -- міжнародний валютний ринок -- валютна політика -- поняття економічної інтеграції -- міжнародний базіс
Анотація: У навчальному посібнику міститься аналіз закономірностей розвітку та функціонування міжнародної економіки з урахуванням специфіки країн з перехідною економікою, насамперед, України.
Дод.точки доступу:
Козак, Ю. Г. \ред.\
Лук’яненко, Д. Г. \ред.\
Макогон, Ю. В. \ред.\


Примірників всього: 4
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (3)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (3)

Знайти схожі

27.
811.161.2(076)
К 21


    Караман, Станіслав Олександрович.
    Українська мова. Як писати переказ : (навчально-метод. посібник) / С. О. Караман, Л. І. Мацько, О. В. Караман ; Міністерство освіти України. Головне управління середньої освіти. - Київ : Магістр-S, 1998. - 224 с. - Рек. літ.: с. 222. - ISBN 966-557-062-5 : 20.00 грн.
    Зміст:
Переказ як вид роботи з розвитку зв'язного мовлення . - С .6-23
Текст . - С .24-66
Кл.слова: Поділ тексту на частини, Стилі мовлення, типи мовлення
Теоретичні основи методики проведення переказу . - С .67-86
Види переказів та методика їх проведення . - С .87-221
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Українська мова--Розвиток мовлення--Переказ--Навчально-методичні посібники

Дод.точки доступу:
Мацько, Любов Іванівна
Караман, Ольга Володимирівна
Міністерство освіти України
Головне управління середньої освіти


Примірників всього: 6
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (6)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (6)

Знайти схожі

28.


    Козаченко, Анатолій.
    Система місцевого самоврядування за проектами конституцій Української Народної Республіки 1917, 1918 і 1920 рр.: джерела, основні риси та історичне значення / А. Козаченко // Право України : юридичний журнал. - 2018. - № 4. - С. 51-63. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1026-9932

Кл.слова (ненормовані):
Українська Народна Республіка -- Українська Центральна Рада -- конституція -- місцеве самоврядування -- децентралізація -- адміністративно-територіальний поділ

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

29.


    Малець, О.
    Міжнародний соціалістичний рух напередодні Першої світової війни / О. Малець // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2017. - № 6. - P56-60. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
соціалізм -- ІІ Інтернаціонал -- капіталізм -- парламент
Анотація: У статті розглянуто особливості діяльності міжнародного соціалістичного руху напередодні Першої світової війни. З'ясовано, що, попри зростання ролі соціалістів у суспільнополітичному житті європейських держав, вони репрезентували лише організований робітничий рух. Лівим удалось досягнути значного успіху в пропаганді соціалістичних гасел та організації робітничого класу після витіснення анархістів. Попри задекларовану єдність у ІІ Інтернаціоналі, соціалісти з різних країн не мали спільного бачення перспектив розвитку соціалістичного руху, його цілей та пріоритетів, а також ставлення до співпраці з офіційними урядами держав. Це спричинило ідейний поділ на реформістів та радикалів у соціалістичному русі. Більшість лівих об'єднань та рухів були переконані, що австрійсько-сербський конфлікт удасться локалізувати і він не стане початком масштабних військових дій. Доведено, що ідеологічно-політичні поділи у ІІ Інтернаціоналі зрештою стали причиною розколу міжнародного соціалістичного руху з початком масштабних бойових дій у Європі.

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

30.


    Шедяков, В. Е.
    Разделение труда в системе международных экономических отношений / В. Е. Шедяков // Формування ринкових відносин в Україні : збірник наукових праць. - 2020. - № 7/8. - С. 129-136. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
міжнародні економічні відносини -- пост-глобальність -- управління -- поділ праці -- економічний суверенітет

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

 1-30    31-60   61-87 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)