Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Каталог авторефератів та дисертацій (3)Рідкісні та цінні видання (1)Мережеві ресурси (2)Наукові періодичні видання Університету (9)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=самоідентифікація<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 66
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-66 
1.


    Havelia, Oksana.
    Interaction of gifted personality with artistic culture within the conditions of open educational and cultural systems: expert analysis / O. Havelia // Культура і сучасність : альманах. - 2021. - № 1. - P17-23. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2226-0285

Кл.слова (ненормовані):
аксіосфера -- відкриті освітні і культурні системи -- обдарована особистість -- експертний аналіз -- функції мистецтва -- віртуальна творчість -- мистецькі проєкти -- самоідентифікація особистості

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

2.


    Hnasevych, N.
    Personal development of person in models of cultural creation: ethical-philosophical reflexia = Особистісний розвиток людини в модусах культуротворення:етико-філософські рефлексії / N. Hnasevych, O. Morshchakova // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2020. - № 3. - P27-33. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
особистість -- ідентифікація -- моральнісна самоідентифікація -- цінності -- смисли
Анотація: У статті досліджуються питання сутності процесів особистісного розвитку людини як реалізації її внутрішнього духовного потенціалу. Тематика дослідження формулюється у єдності рівнів усвідомленого само- і світовідношення особистості, що актуалізує проблему ідентичності. У статті акцентується увага на етичних компонентах розвитку внутрішньої духовної структури особистості, зазначається, що ціннісно-смислові позиції особистості безпосередньо впливають на розвиток її свідомості та ідентичну сформованість; найвищим досягненням людини у процесах самоздійснення в світі культури й громадського життя, є моральнісна самоідентифікація як прояв усвідомленого обов'язку та відповідальності особистості у площині соціального самовираження. Джерельною базою дослідження виокремлено праці філософсько-культурологічного спрямування, в яких проблема особистісного розвитку людини, ціннісно-смислових параметрів її соціокультурного буття розглядається в аспектах розуміння природи смислопошуку людини, здатності до культуротворення. У статті акцентується увага на етичних вимірах існування людини у сучасному світі, підкреслюється, що людина здатна до культивування соціального середовища внаслідок можливостей духовного осмислення реальності й змінення власного буття. Етос людини розгортається в напрямку здійснення процесів культуротворчості, що має визначальний вплив як на процеси вдосконалення внутрішнього світу особистості, так і на "культурний космос" довкілля. Згідно етико-культурологічного підходу, проблематика особистісного розвитку людини представлена з позицій філософсько-методологічного аналізу, дослідницька увага концентрується на креативному значенні таких смислових концептів, як "особистість", "ідентичність", "моральність", "смисли" тощо. Проаналізовано етико-смислове підґрунтя особистісного самовизначення людини, яке зароджується як індивідуалізована потенція виходу до обріїв світу зовнішнього й проектування "образу себе" в умовах цього світу. Специфіка особистісного розвитку людини базується на визнанні принципової діалогічності людського існування, вираженої поєднанням ідеальної спрямованості моральнісного світу людського "Я" та проблемою об'єктивних вимог соціальної реальності як практики організації міжособистісних відносин. Узагальнено, що під впливом культури людина зазнає внутрішніх трансформацій, що є необхідною умовою творення її ідентичності, яка не виводиться безпосередньо із соціальних впливів, але є результатом рефлексії, осмислення, ціннісного відношення, зусиль самосвідомості, - завдяки цим культуротворчим можливостям людини відбувається функціонування світу повсякдення, конструюються сучасні індивідуальні практики життя, втілюючись у колективних формах людського співіснування.
Дод.точки доступу:
Morshchakova, O.
Надія Гнасевич


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

3.


    Oliinyk, I.
    Self-identification of Precariat Representatives = Самоідентифікація представників прекаріату / I. Oliinyk, T. Bezprozvanna, M. Maletska // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2020. - № 5. - P24-28. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
прекаріат -- самоідентифікація -- професійна ідентичність -- гроші -- селф-брендинг
Анотація: Cтаттю присвячено самоідентифікації представників прекаріату. Дослідження питань самоідентифікації є актуальним, адже для прекаріату, який живе у стані постійної нестабільності та невизначеності, ідентичність як фактор стабілізації є значно більш важливою, аніж для інших соціальних груп. Мета статті – визначити особливості самоідентифікації представників прекаріату. Для досягнення поставленої мети був використаний крос-методологічний підхід, зокрема системний та компаративний методи, синтез та узагальнення матеріалів, представлених у науковій літературі з цієї проблематики. Визначені головні риси, що виокремлюють прекаріат серед інших класів, включаючи відсутність професійної та трудової ідентичності. Авторами зроблено висновок, що відсутність професійної та трудової ідентичності ускладнює формування класової свідомості прекаріату, що, в свою чергу, унеможливлює формування прекаріату як «класу для себе». Сьогодні, формування самоідентичності часто заміщується селф-брендингом, однак, селф-брендинг не сприяє формуванню такої самоідентифікації, яка б могла стабілізувати суспільні позиції і сприяти боротьбі з нестабільністю і невизначеністю. Селф-брендинг призводить до того, що ідентичність людини часто підмінюють сторінками у соціальних мережах, речами, які люди купують, і грошима, які вони заробляють, замість ідентифікації з професією та діяльністю. Формування самоідентифікації представників прекаріату є важливим, адже може сприяти боротьбі з невизначеністю та нестабільністю, і, таким чином, вирішити проблему тривоги, притаманної прекаріату. Дослідження цієї проблематики може вплинути на економічну та політичну сферу. Подальші дослідження самоідентифікації представників прекаріату в Україні є актуальними, так як можуть сприяти розумінню особливостей цього класу і його проявів у нашій країні.
Дод.точки доступу:
Bezprozvanna, T.
Тетяна Безпрозванна
Maletska, M.
Марія Малецька
Іван Олійник


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

4.


    Tsoi, Tetiana.
    The role of environmental and ethnic experience the culture of natural use as a factor of the national self-identification of the Ukrainian people [Текст] / T. Tsoi // Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв = National Academy of Managerial Staff of Culture and Arts Herald : щоквартальний науковий журнал. - 2020. - № 2. - С. 48-51. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2226-3209

Кл.слова (ненормовані):
екологічний та етнічний досвід -- екологічна культура -- етнос -- національна самоідентифікація -- універсальна макроекономіка

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

5.
17.023.36(082)
А 43


   
    Актуальні проблеми історії, теорії та практики художньої культури : збірник наукових праць. Вип. 33 / Національна Академія керівних кадрів культури і мистецтв, Міністерство культури України. - Київ : Міленіум, 2014. - 362 с. - ). - 50.00 грн.
    Зміст:
Варивончик, Анастасія Віталіївна. Історія Полтавського виробничо-художнього об’єднання імені Клари Цеткин / А. В. Варивончик. - С .3-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Громченко, Валерій Васильович. Методологія та методи науково-дослідницької діяльності професора В. Н. Апатського / В. В. Громченко. - С .12-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Дорога, Алла Євгенівна. Творчий потенціал форм взаємодії особистості з культурою / А. Є. Дорога. - С .20-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Філіна, Антоніна Петрівна. Основні напрями, завдання, принципи подальшого формування державної культурної політики в Україні / А. П. Філіна. - С .29-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Вантух, Валентина Володимирівна. Методи і форми виховання в дитячій хореографічній школі / В. В. Вантух. - С .37-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Шерстинюк, Леонід Леонідович. Дитяча художня освіта на Хмельниччині: структура, стан, тенденции / Л. Л. Шерстинюк. - С .45-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Барандій, Артем Юрійович. Генезис культурної глобалізації в контексті розвитку національної ідентичності в Австро-Угорщині кінця XIX-початку XX ст. / А. Ю. Барандій. - С .56-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Данчук, Олег Леонідович. Режисура шоу-програм і масових дійств як мистецтво і професія / О. Л. Данчук. - С .65-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Іващенко, Ірина Іванівна. Географічне розповсюдження та особливості знакової системи екомаркування / І. І. Іващенко. - С .70-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Герчанівська, Поліна Евальдівна. Індивід, суб’єкт, особистість, індивідуальність як базові конценти теоретичної культурології: нові підходи і стратегії / П. Е. Герчанівська. - С .78-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Кодьєва, Олена Петрівна. Іронія як актуальна естетична проблема / О. П. Кодьєва. - С .86-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Петрова, Ірина Владиславівна. Культура дозвілля: посткласичні теоретичні рефлексії / І. В. Петрова. - С .93-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Доманська, Олена Анатоліївна. Міжнародне культурне співробітництво України з діаспорою / О. А. Доманська. - С .102-110. - Бібліогр. в кінці ст.
Кириленко, Яна Олексіївна. Сценічна репрезентативність як атрибут концертно-хорового жанру: на шляху до створення хорового театру / Я. О. Кириленко. - С .111-119. - Бібліогр. в кінці ст.
Колесник, Олена Сергіївна. "Синтез значень" при інтерпретації тексту / О. С. Колесник. - С .120-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Скорик, Адріанна Ярославівна. Екранне мистецтво як комунікативний продукт / А. Я. Скорик. - С .126-138. - Бібліогр. в кінці ст.
Шман, Світлана Юріївна. Аналітична інформація щодо стану музейної справи в Україні / С. Ю. Шман. - С .139-146. - Бібліогр. в кінці ст.
Багатікова, Олена Вадимівна. Г. Павлуцький - дослідник церковної архітектури України XVII - XIX ст. / О. В. Багатікова. - С .146-154. - Бібліогр. в кінці ст.
Вовкун, Святослав Васильович. Вплив соціально-економічних умов та політичного середовища України на формування ідеологічних засад спадщини П. О. Куліша / С. В. Вовкун. - С .155-162. - Бібліогр. в кінці ст.
Драбчук, Юрій Павлович. Масова культура та свідомість людей: вплив та наслідки / Ю. П. Драбчук. - С .163-169. - Бібліогр. в кінці ст.
Дьяченко, Роксолана Вікторівна. Готельно-ресторанні заклади Києва епохи модерну: культурно-мистецький контекст / Р. В. Дьяченко. - С .170-178. - Бібліогр. в кінці ст.
Калужська, Валерія Олегівна. Естрадне мистецтво як засіб інституалізації масових видовищ / В. О. Калужська. - С .179-186. - Бібліогр. в кінці ст.
Книшева, Лілія Валеріївна. Історичні передумови формування сучасної системи професійної музичної освіти Донеччини та її регіональна специфіка / Л. В. Книшева. - С .187-194. - Бібліогр. в кінці ст.
Сахневич, Юлія Юріївна. Становлення та розвиток фестивально-конкурсного руху в бальному танці / Ю. Ю. Сахневич. - С .195-201. - Бібліогр. в кінці ст.
Теребун, Дмитро Сергійович. Феномен джазової імпровізації в контексті культурно-філософської концепції діалогізму / Д. С. Теребун. - С .201-209. - Бібліогр. в кінці ст.
Халілова, Ленура Сейтумерівна. Архаїчні елементи у кримськотатарському весільному костюмі / Л. С. Халілова. - С .209-217. - Бібліогр. в кінці ст.
Руденко, Сергій Борисович. Про номенклатурний субстрат сучасної української влади / С. Б. Руденко. - С .218-230. - Бібліогр. в кінці ст.
Сидоренко, Ірина Григорівна. Полікультурність та ідентичність як чинники самовизначення особистості / І. Г. Сидоренко, В. С. Федосова. - С .231-238. - Бібліогр. в кінці ст.
Смоліна, Ольга Олегівна. Особливості культури українського православного чернецтва / О. О. Смоліна. - С .239-247. - Бібліогр. в кінці ст.
Сушицька, Інна Михайлівна. Соціально-культурні особливості сучасної української сім’ї (за матеріалами соціологічного дослідження) / І. М. Сушицька. - С .247-255. - Бібліогр. в кінці ст.
Лісецький, Степан Йосипович. Шевченкові образи, по-новому прочитані в симфонії-диптиху для хору Є. Станковича та симфонії для голосу о. Ківи / С. Й. Лісецький. - С .256-264. - Бібліогр. в кінці ст.
Михалевич, Віктор Вадимович. Самоідентифікація української культури засобами сучасного образотворчого мистецтва в загальноєвропейському просторі / В. В. Михалевич. - С .265-272. - Бібліогр. в кінці ст.
Михальчук, Вадим Володимирович. Інтерактивні форми діяльності художньої галереї в Україні в контексті Contemporary art / В. В. Михальчук. - С .272-282. - Бібліогр. в кінці ст.
Одрехівський, Роман Васильович. Іконостаси в Галичині в XIX - першій половині XX ст.: історія та художні особливості / Р. В. Одрехівський. - С .282-291. - Бібліогр. в кінці ст.
Підлипська, Аліна Миколаївна. Становлення балетмейстерської майстерності П. Вірського та І. Моїсеєва: порівняльний аспект / А. М. Підлипська. - С .291-298. - Бібліогр. в кінці ст.
Татаренко, Марина Генадіївна. Діяльність хореографа-постановника в масових видовищних заходах / М. Г. Татаренко. - С .299-304. - Бібліогр. в кінці ст.
Терещенко-Кайдан, Лілія Володимирівна. Методи виявлення зразків української рукописної спадщини шляхом богослужбової практики / Л. В. Терещенко-Кайдан. - С .305-316. - Бібліогр. в кінці ст.
Тормахова, Вероніка Миколаївна. Вплив гуртку "Брати Гадюкіни" на розвиток української рок-та поп-культури / В. М. Тормахова. - С .317-325. - Бібліогр. в кінці ст.
Тулянцев, Андрій Анатолійович. Оперна студія Дніпропетровської концерваторії ім. М.Глінки / А. А. Тулянцев. - С .325-332. - Бібліогр. в кінці ст.
Щітова, Світлана Анатоліївна. Малі поліфонічні цикли для Бандури / С. А. Щітова. - С .332-339. - Бібліогр. в кінці ст.
Безпала, Світлана Станіславівна. Сучасний рівень осмислення українського джазу / С. С. Безпала. - С .339-346. - Бібліогр. в кінці ст.
Рзаєва, Нателла Сардарівна. "Земля" О. Довженка - шедевр українського кінематографу: культурологічний погляд / Н. С. Рзаєва. - С .347-353. - Бібліогр. в кінці ст.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Художня культура--Збірники

Кл.слова (ненормовані):
культурологія -- дозвілля -- естетика -- мистецтво -- етика -- мораль -- особистість -- рукописна спадщина -- музика -- українська влада
Анотація: Запропонований увазі читачів збірник наукових праць є XXXIII випуском із започаткованої науковою спільнотою серії наукових видань. Статті збірника пропонують різноманітність поглядів щодо розв'язання проблем у сучасній художній культурі.
Для викладачів і студентів гуманітарних вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться розвитком художньої культури України.
Дод.точки доступу:
Національна Академія керівних кадрів культури і мистецтв
Міністерство культури України


Примірників всього: 2
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)

Знайти схожі

6.
821.161.2.09
А 43


   
    Актуальні проблеми української літератури і фольклору [Текст] : науковий збірник . Вип. 12. Василь Стус : життєві і творчі контексти : матеріали ІV Всеукраїнської наукової конференції, 25 вересня 2008 р. / Міністерство освіти і науки України, Донецький державний університет, Кафедра історії української літератури і фольклористики. - Донецьк : Норд-Прес, 2008. - 457 с. - ISBN 966-7418-12-Х : 30.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Літературознавство--Збірники

Кл.слова (ненормовані):
післямодерновий текст -- постсимволізм -- самоідентифікація
Дод.точки доступу:
Міністерство освіти і науки України
Донецький державний університет
Кафедра історії української літератури і фольклористики


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

7.


    Жулинський, Микола.
    Апостольська місія Тараса Шевченка та ідеали слов'янської єдності [Текст] / М. Жулинський // Слово і час : наук.-теорет. журнал. - 2015. - № 3. - С. 3-19. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 0236-1477
ДРНТІ

Рубрики: Літературознавство--Персоналія--аналіз творчості--життєвий шлях

Кл.слова (ненормовані):
Кирило-Мефодієвське братство -- націоналізм -- християнство -- мовна самоідентифікація -- месіанізм
Дод.точки доступу:
Шевченко, Тарас Григорович (український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч ; 1814-1861) \про нього\


Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ (16.06.2015р. Прим. 1 - ) (вільний)


Знайти схожі

8.


    Огнев’юк, Віктор Олександрович.
    Борис Грінченко: спроба реконструкції філософії життя / Віктор Олександрович Огнев'юк // "Я йшов туди, де гуркіт праці чути..." (до 150-річчя від дня народження Бориса Грінченка) : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (VI Грінченківські читання), 22 січ. 2014 р, м. Київ / М-во освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Київський університет імені Бориса Грінченка, Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка. - Київ : Київ. міськ. пед. ун-т ім. Б. Д. Грінченка, 2014. - С. 5-24. - Библиогр. в конце ст.
ДРНТІ

Рубрики: Філософія

Кл.слова (ненормовані):
філософія життя -- світоглядна парадигма -- самоідентифікація -- націєтворча місія
Дод.точки доступу:
Огнев’юк, Віктор Олександрович \ред.\
Хоружа, Людмила Леонідівна \ред.\
Мовчун, Антоніна Іванівна \ред.\
Грінченко, Борис Дмитрович (письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист, громадсько-культурний діяч, політичний діяч ; 1863-1910) \про нього\
Міністерство освіти і науки України
Національна академія педагогічних наук України
Київський університет імені Бориса Грінченка
Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


Знайти схожі

9.


    Саух, Петро.
    Вища освіта: портрет без фантазій і прикрас / П. Саух // Вища освіта України : теоретичний та науково-метод. часопис. - 2021. - № 1. - С. 13-19. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2078-1016

Кл.слова (ненормовані):
вища освіта -- ренесанс -- культурно-цивілізаційна самоідентифікація -- експоненційні технології -- когнітивний дисонанс -- конкурентоспроможність -- університет світового класу

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

10.


    Вовченко, Ольга.
    Влив емоційного інтелекту на процеси самоідентифікації підлітків з порушеннями розумового розвитку / О. Вовченко // Наука і освіта = Science and education : науково-практичний журнал. - 2020. - № 2. - С. 14-21. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2311-8466

Кл.слова (ненормовані):
підлітковий вік -- порушення розумового розвитку -- самоідентифікація -- самооцінка -- образ-Я -- емоційний інтелект

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

11.
37.013
Г 94


   
    Гуманістичний потенціал педагогічної комунікації : науково-методичний посібник для вчителів / за ред. С. О. Мусатова. - Київ : Педагогічна думка, 2008. - 96 с. - ISBN 978-966-644-105-1 : 7.00 грн., 12.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Педагогіка--Вчитель--Методичні посібники

Кл.слова (ненормовані):
педагогічна комунікація -- педагог -- самоідентифікація вчителя -- вчитель-гуманіст -- першокласники
Дод.точки доступу:
Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України


Примірників всього: 6
Левка Лук'яненка, 13-Б. Філія 1 (4),
Фаховий коледж «Універсум» (1),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)
Вільні:
Левка Лук'яненка, 13-Б. Філія 1 (4),
Фаховий коледж «Універсум» (1),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)

Знайти схожі

12.


    Афанасенко, Л.
    Дослідження показників професійної самоідентифікації майбутніх аграріїв в умовах професійного навчання [Текст] / Л. Афанасенко // Педагогічний процес: теорія і практика : науковий журнал. - 2018. - Вип. 3. - С. 21-28, DOI 10.28925/2078-1687.2018.3.2128 . - ISSN 2078-1687

Кл.слова (ненормовані):
професійна самоідентифікація -- фахівець-аграрій -- професійне навчання

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

13.


    Кдирова, Інеш Осербаївна.
    Етнічний ренесанс в умовах розбудови української державності / І. О. Кдирова // Мистецтвознавчі записки = NOTES ON ART CRITICISM : збірник наукових праць. - 2019. - Вип. 36. - С. 211-215. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2226-2180

Кл.слова (ненормовані):
етнічна культура -- національна самоідентифікація -- етнічне мистецтво -- творча діяльність національно-культурних спільнот -- національна єдність

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

14.
159.922.4(477)
Ч-44


    Чепа, Мирослав-Любомир Андрійович.
    Етнопсихологічний дискурс глобалізації [Текст] : монографія / М.-Л. А. Чепа ; Нац. акад. пед. наук України, Ін-т психології ім. Г. С. Костюка. - Київ : [б. в.], 2013. - 104 с. - ISBN 978-966-189-220-9 : 10.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Етнопсихологія

Кл.слова (ненормовані):
самоідентифікація -- месіанізм
Дод.точки доступу:
Національна академія педагогічних наук України
Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України


Примірників всього: 2
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (2)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (2)

Знайти схожі

15.
Шифр: К855253314/2002/6
   Журнал

Київська старовина [Текст] : науковий історико-філологічний журнал/ АртЕк. - Київ : АртЕк, 1882 - . - ISSN 0869-3595. - Виходит раз на два місяця
2002р. N 6
Зміст:
Брицин, Михайло. Юридичні терміни зобов’язального права у східних слов’ян до XVI століття / М. Брицин. - С.3-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Осіпян, Олександр. Вірменкська діаспора у середньовічному Києві / О. Осіпян. - С.17-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Сокульський, Арнольд. До питання про виникнення та локалізацію першої Запорізької Січі / А. Сокульський. - С.40-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Болебрух, Анатолій. Світосприйняття давньоруських людей / А. Болебрух. - С.56-80. - Бібліогр. в кінці ст.
Лиханова, Ірина. Становлення національної бібліографії в Україні / І. Лиханова. - С.80-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Масненко, Віталій. Самоідентифікація українських істориків у контексті становлення національної історичної думки (брати А. В. та М. В. Стороженки, І. А. Линниченко, Д. І. Багалій) / В. Масненко. - С.92-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Євсєєв, Федір. Теоретичні питання демонології та ритуалознавства: Мара і Морена / Ф. Євсєєв. - С.106-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Вавжик, Генрик. "Мазурка Домбровського": історія і традиції / Г. Вавжик. - С.113-118
Винниченко, Володимир. Щоденники / В. Винниченко. - С.119-142
Світленко, Сергій. Народолюбець Олександр Стронін / С. Світленко. - С.143-155. - Бібліогр. в кінці ст.
Сконка, Чеслав. Вінценти Поль і Україна / Ч. Сконка. - С.155-158
Слухай, Наталія. Американська школа очима українця / Н. Слухай. - С.159-165
Євтух, Володимир. Закон УНР про національно-персональну автономію: проекція на сучасність / В. Євтух. - С.165-170. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

16.


    Новохатько, Леонід.
    Ключові тенденції та досягнення бренду українського кіно після повномасштабного російського вторгнення [Текст] / Л. Новохатько, В. Снопкова // Інтегровані комунікації = Integrated communication : науковий журнал. - 2023. - Вип. 2. - С. 83-88DOI 10.28925/2524-2644.2023.1610. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
бренд українського кіно -- кінофестивалі -- промоція кіно -- цінності кіно -- українська оптика -- особливості українського кіно
Анотація: Стаття розглядає ключові тенденції та досягнення бренду українського кіно після повномасштабного російського вторгнення. Реалії просування бренду українського кіно – це фестивальна залученість та репрезентація української оптики на міжнародних майданчиках. В Україні активно розвивається власний кінематографічний бренд. Щороку створюються нові заходи, присвячені популяризації українського кіно, з’являються нові імена в індустрії. Українське кіно відображає цінності, сформовані в ході історії, такі як боротьба, незалежність, інноваційність, культурна самоідентифікація та авторство. У дослідженні застосовано методи проблемного, системного та контент-аналізу, описовий, методи спостереження, аналітичний. Залучено також соціологічні дослідження; експертні оцінки; моніторинг фестивалів. Вкрай важливим є визначення цільової аудиторії, що складається з різних груп, які виявляють інтерес до різних аспектів кіноіндустрії, взаємодія та адаптація стратегій просування. Успіхи українського кіно (касовий успіх фільмів «Мавка» та «Довбуш») дають надію на зміну сприйняття глядачем власного продукту та набуття статусу канону. Надзвичайно важлива на сьогодні всебічна підтримка українського кіно в міжнародних кіноінституціях та організаціях. Пильна увага та інтерес до українського кіно під час Берлінале 2023 року свідчить про зміну ставлення до нього в світі. Україна вдало використала фестивальну платформу для представлення свого кіно та демонстрації солідарності в контексті російської агресії. Новий образ України на Берлінале відзначається символічною зміною кольорів ведмедя Берлінале на кольори українського прапора. Водночас необхідна державна підтримка та ефективні механізми розвитку для подолання проблем та підвищення впливу українського кіно на світовій арені.
Дод.точки доступу:
Снопкова, Валерія


Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

17.
323.1(477)
К 72


    Костомаров, Микола.
    Книги битія українського народу / М. Костомаров ; Український музей-архів, Українська вільна академія наук. - Авґсбург : [б. в.], 1947. - 60 с. - (Пам’ятки і Матеріали ; ч. I). - 100.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Українська нація--Самоідентифікація--Християнська історія--Монографії

Кл.слова (ненормовані):
українська нація -- формування -- вплив релігії -- українство
Дод.точки доступу:
Український музей-архів
Українська вільна академія наук
\про нього\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

18.


    Іванов, Д. В.
    Комунізм та ностальгія. Журба за комунізмом у роботах есеїстів з Центрально-Східної Європи та Балкан [Текст] / Д. В. Іванов // Інтегровані комунікації = Integrated communication : науковий журнал. - 2020. - Вип. 2(10). - С. 48-55. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
ностальгія -- комунізм -- есе -- ідентичність -- самоідентифікація -- декомунізація

Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

19.


    Попович, Олена Вікторівна.
    Культура дитинства як особливий соціокультурний мікрокосм [Текст] / О. В. Попович // Актуальні проблеми історії, теорії та практики художньої культури = Topikal problems of History, Theori, and Practice of Artistic Culture : збірник наукових праць. - 2015. - Вип. 35. - С. 49-56. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2225-7586

Кл.слова (ненормовані):
культура -- культура дитинства -- субкультура дитинства -- самоідентифікація -- соціалізація
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


Знайти схожі

20.
37.014(08)
К 90


   
    Культурно-історична спадщина Польщі та України як чинник розвитку полікультурної освіти : збірник наукових праць / Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Відділення загальної педагогіки та філософії освіти ; за редакцією: В. Кременя, Т. Левовичький, С. О. Сисоєва. - Київ ; Хмельницький : [б. в.], 2011. - 433 с. - ISBN 978-966-2597-00-4 : 40.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Полікультурна освіта--Культурно-історична спадщина--Польща--Україна--Збірники

Кл.слова (ненормовані):
полікультурна освіта -- національне -- духовне -- глобально-раціональне -- толерантність -- міжполікультурна освіта -- цінності -- демократичне суспільство -- освіта України -- освіта Польщі -- культурно-цивілізаційна самоідентифікація -- полікультурний глобалізаційний світ -- вища освіта -- соціально-педагогічна діяльність -- педагогіка -- загальнометодичні проблеми -- професійний розвиток -- педагоги -- полікультурна підготовка -- Вальдорфська педагогіка -- полікультурність -- Вищі Народні Школи Європи -- медіа-освіта -- полікультурне виховання -- патріотизм -- польська педагогіка -- українська педагогіка -- культурні традиції -- етична компонента -- культурно-історична теорія -- Л. Виготський -- польська громада -- Правобережна Україна -- комплексна пам'ять -- полікультурні суспільства -- Школа базиліанського кляштора -- українська мова -- полікультурність -- вищі педагогічні школи -- етноспадщина Поділля -- вчителі образотворчого мистецтва -- освіта особистості -- розвиток особистості -- біографії -- контрольно-оцінювальна діяльність -- початкова школа -- проблемне навчання -- диференціація навчання -- робота з дітьми -- культурно-соціальна ідентифікація -- дошкільники -- полікультурна компетентність -- менеджер освіти -- професійна компетентність -- менеджер туризму -- вища освіта Польщі -- вища освіта України -- магістри -- культурологічний підхід -- педагоги вищої школи -- українська меншість -- греко-католицька церква -- сімейне виховання -- товариство "Полонія" -- прольська громада -- університетська освіта -- педагогічна література -- національно-культурні товариства -- Донецький регіон -- полікультурні зв'язки -- менеджмент туризму -- образ жінок -- професійна роль -- неоміфілогізм -- драматургія -- художній образ -- товариство "Просвіта" -- педагогічна персонологія -- І. Огієнко -- Януш Корчак -- Г. С. Сковорода -- педагогічна спадщина -- П. Холодний -- М. Дарманський -- О. Мишуга
Анотація: У збірнику висвітлено сучасні тенднції розвитку полікультурної освіти в Польщі та Україні у контексті процесів глобалізації та євроінтеграції.
Дод.точки доступу:
Кременя, Василя \редактор.\
Левовичький, Тадеуш \редактор.\
Сисоєва, Світлана \редактор.\
Міністерство освіти і науки України
Національна академія педагогічних наук України
Відділення загальної педагогіки та філософії освіти


Примірників всього: 2
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (2)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (2)

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-66 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)