Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Мережеві ресурси (1)Наукові періодичні видання Університету (4)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=свідчення<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 85
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-85 
1.
   908(520)
   H33


    Hashimoto, Akiko.
    The Long Defeat : Cultural Trauma, Memory, and Identity in Japan / Akako Hashimoto. - New York : Oxford University Press, 2015. - 192 p. - ISBN 978-0-19-023915 : 100.00 грн.
В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Друга світова війна--Історія--Соціальний аспект--Японія, 1939-1945

   Колективна пам’ять--Націоналізм--Японія


   Японці--Національні характеристики


Кл.слова (ненормовані):
history -- japan -- collective memory -- nationalism -- історія -- націоналізм -- японці -- культура -- пам’ять про національне минуле
Анотація: Нещодавні спроби адміністрації Абе переглянути статтю 9 Конституції Японії про відмову від війни є нагадуванням про спадок капітуляції країни перед союзниками в 1945 році. Автор Акіко Хасімото розглядає цю спадщину через призму «культурної травми», позиціонуючи її як проблематичний досвід, який є частиною колективної ідентичності. Незважаючи на такий характер події, вона стверджує, що колективної пам’яті про травму немає. Швидше, існує матриця співіснуючих і конкуруючих спогадів, результат того, що різні соціальні групи приймають різні наративи травми. Хашимото поділяє ці оповіді на три основні категорії: героїчні, зосереджені на індивідуальній жертві; катастрофічний, зосереджений на жертвах, трагедії та руйнуванні; і агресивні, зосереджені на насильницьких і шкідливих діях імперіалізму та вторгнення. Велика частина книги присвячена тому, як ці оповіді вплітаються в повсякденне післявоєнне життя. Особисті свідчення, популярні засоби масової інформації, підручники та манга досліджуються на предмет того, як вони відображають кожну категорію з точки зору відповідальності за війну, національної приналежності та стосунків між особою та державою. Далі Хасімото пропонує три бачення «морального відновлення» Японії — націоналізм, пацифізм і примирення. Ці шляхи порівнюють із післявоєнною реконструкцією німецької ідентичності, зазначаючи, що глобальні норми спокути, що вкорінені в західній ліберальній традиції, можуть погано підходити для Японії. Сьогодні ми живемо в «культурі пам’яті», де пам’ять про національне минуле життєво необхідна для сучасного життя. Хасімото викладає поліфонічний дискурс Японії про пам’ять про війну, посилений цією культурою пам’яті, і вказує на те, як це можна було б оркеструвати, щоб знайти узгоджений шлях вперед.

Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

2.
821.161.2-92
K20


    Kapsamun, Ivan.
    A Case without a Statute of Limitation [Текст] / Ivan Kapsamun ; general editorship Larysa Ivshyna ; compiler Ivan Kapsamun ; translators: G. Skliar, B. Honcharov, T. Shulha. - Kyiv : Ukrainian Press Group LLC, 2016. - 272 p. - (Contemporary History for Dummies. День = The Day) (The Day’s library "Ukraine Incognita"). - ISBN 978-966-8152-70-2 : 100.00 грн.
Автора вказано на обкладинці книги.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Українська література--Публіцистика--Документальні свідчення--Популярні видання

Анотація: Це не альтернативна історія, а саме та справжня, яку від вас хотіли приховати. У цій книзі представлені документальні свідчення, зібрані Днем. Розкривається, як і чому стають можливими резонансні злочини, зокрема вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, викрадення та побиття громадського активіста Олексія Подольського, замах на депутата Верховної Ради 2-го та 3-го скликань Олександра Єльяшкевича. Це суть сучасної історії України, прикладом якої є людські трагедії, втрачені шанси та деформована країна, яка врешті призвела до війни. Чому це стало можливим і коли це почалося? І головне, коли країна позбудеться небезпечного «вірусу»? Відповіді на ці питання можна знайти в безпрецедентній і гучній книзі «Пастка, або Справа без терміну давності».
Дод.точки доступу:
Ivshyna, Larysa \general editor.\
Kapsamun, Ivan \compiler.\
Skliar, George \transl.\
Honcharov, Borys \transl.\
Shulha, Taras \transl.\
Гонгадзе, Георгій Русланович (український громадський діяч, опозиційний журналіст, радіо та телеведучий, кінорежисер та перекладач грузинського походження ; 1969-2000) \про нього\
Подольський, Олексій Ігорович (український журналіст, політолог, громадський діяч ; 1957-) \про нього\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

3.


    Rodyhin, K.
    Legends and realities of Ukrainian alchemy: the way of being and the typology of the phenomenon = Легенди та реалії української алхімії: спосіб буття та типологія феномена / K. Rodyhin, M. Rodyhin // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2018. - № 3. - P10-15. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
алхімія -- українська алхімія -- історичний та легендарний модуси -- прояви алхімії -- філософський аналіз -- типологія
Анотація: У статті розглядаються прояви соціокультурного існування алхімії. У рамках виконаного філософського аналізу феномену типологічно визначено два релятивні модуси алхімії - історичний та легендарний, - що є рамковими й окреслюють її контури. До першого автори відносять документально зафіксовані свідчення про історичні реалії буття феномена алхімії, до другого - відомості, відповідність яких історичним реаліям не має жодного значення і які утворюють окремий вимір алхімічної реальності в соціокультурному просторі. Найпоширеніші прояви численних похідних визначених модусів можна формалізувати як "авантюрні" та "міфологічно-чорнокнижні". На підставі запропонованої класифікації проведено аналіз алхімічних сакрально-когнітивних комплексів, диференційовано їх на складові, встановлено їх спосіб буття та взаємодії. Результати аналізу феномену алхімії в історико-філософському вимірі дозволяють сформулювати тезу про існування в Україні неперервної алхімічної традиції принаймні протягом семи століть, зокрема: в рамках легендарного модусу видається можливим пролонгувати існування феномена алхімії на українських теренах до ХХ - ХХІ ст. У межах історичного модусу феномена алхімії аналіз наявної інформації (зокрема, щодо "алхімічного сліду" на теренах Київщини за часів Олельківського ренесансу та в Галичині) дозволяє визначити нижню межу існування алхімії в Україні принаймні XIV - XV ст.
Дод.точки доступу:
Rodyhin, M.
Родигін Михайло
Родигін Костянтин


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

4.
004.42
S56


    Shun, Julian.
    Shared-Memory Parallelism Can Be Simple, Fast, and Scalable / J. Shun ; Association for Computing Machinery. - New York : ACM Books, 2017. - 426 p. - (ACM Books series ; #15). - ISBN 978-1-970001-91-4 : Б. ц.
Переклад назви: Паралелізм спільної пам’яті може бути простим, швидким та масштабованим
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Програмування--Паралельні програми

Кл.слова (ненормовані):
тристоронній підхід -- методи програмування -- алгоритми спільної пам’яті -- рамки пам’яті
Анотація: Паралелізм є запорукою досягнення високої продуктивності в обчислювальній техніці. Однак писати ефективні та масштабовані паралельні програми, як відомо, важко і часто вимагає значних знань. Для вирішення цього завдання надзвичайно важливо забезпечити програмістів інструментами високого рівня, які дозволять їм легко розробляти рішення, і в той же час підкреслюють теоретичні та практичні аспекти розробки алгоритмів, щоб дозволяти розробленим рішенням ефективно працювати в багатьох різних налаштуваннях . Ця книга, переглянута версія тези, яка отримала премію докторської дисертації ACM 2015 року, вирішує цю проблему, використовуючи тристоронній підхід, що складається з розробки методів програмування, рамки та алгоритмів спільної пам'яті для важливих проблем в обчисленні. Це дає свідчення того, що за допомогою відповідних методик програмування, фреймворків та алгоритмів програми спільної пам’яті можуть бути простими, швидкими та масштабованими, як теоретично, так і на практиці. Результати служать для полегшення переходу в багатоядерну епоху.
Повний текст / зовнішній ресурс  (посторінковий перегляд): ПОВНИЙ ТЕКСТ або завантажити 

Дод.точки доступу:
Association for Computing Machinery


Примірників всього: 1
Сервер (1)
Вільні:
Сервер (1)

Знайти схожі

5.


    Ємець-Доброносова, Юлія.
    Відповідальність свідчення, свідчення відповідальности [Текст] / Ю. Ємець-Доброносова // Критика : часопис. - 2018. - Число 11/12. - С. 9-15 . - ISSN 1563-6461

Кл.слова (ненормовані):
Революція Гідності, 2013-2014 -- історія незалежної України -- українська література

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

6.


    Єсипенко, Дмитро.
    У пошуках справедливості: архівні свідчення про звільнення Бориса Грінченка із Чернігівської губернської земської управи [Текст] / Д. Єсипенко // Слово і час. - Київ : Фенікс, 2016. - № 7. - С. 95-105. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
Грінченко Борис, про нього -- професійний письменник -- ревізійна комісія

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

7.
Шифр: А863329/2013/1
   Журнал

Археологія [Текст] : науковий журнал/ НАН України, Інститут археології НАН України. - Київ : Академперіодика, 1989 - . - ISSN 0235-3490. - Виходить кожного кварталу
2013р. № 1
Зміст:
Толочко, П. П. Витоки Давньоруської державності / П. П. Толочко. - С.7-31
Кл.слова: варяги, Давня Русь, соціально-економічний
Бунятян, К. П. Етнокультурна ситуація на Західній Волині за доби ранььої бронзи / К. П. Бунятян. - С.33-49
Кл.слова: городоцько-здовбицька культура, межановицька, бабинська
Гершкович, Я. П. Скіфські святилища Ареса: археологічні дані та свідчення Геродота / Я. П. Гершкович, О. В. Ромашко. - С.61-75
Кл.слова: жертовник, вівтар, Арей
Козак, Д. Н. Проблема контактів давніх слов'ян і германців (поморсько-кльошова та ясторфська культури на Волині) / Д. Н. Козак. - С.76-84
Кл.слова: етногенез, праслов'яни
Сорочан, К. С. Про ювелірів та їхню спеціалізацію у Візантії IV-IX ст. / К. С. Сорочан. - С.85-96
Кл.слова: кредитор, аргіропрат, міняйло
Рудич, Т. О. Антропологічний склад населення культури кулястих амфор території України / Т. О. Рудич. - С.97-106
Кл.слова: краніологія, демографія
Колода, В. В. Нові дані про тваринництво ранньосередньовічного населення Верхнього Салтова / В. В. Колода, Р. В. Кройтор, С. А. Горбаненко. - С.129-138
Кл.слова: археозоологія, домобудвництво
Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ (09.10.2013р. Прим. 1 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.
94:341.485](=411.16)"1939/1945"
Б 29


    Бауман, Зиґмунт.
    Модерність і Голокост = Modernity and the Holocaust / З. Бауман ; перекладач К. Диса ; Національний університет «Києво-Могилянська академія», Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства. - Київ : Дух і літера, 2022. - 342 с. - ISBN 978-966-378-916-3 : 100.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Історія--Голокост--Євреї, 1939-1945--Популярні видання

   Голокост--Міжнародна політика--Популярні видання


   Національна дискримінація та сегрегація--Історія--Популярні видання


Кл.слова (ненормовані):
модерність -- моральна байдужість -- расизм -- знищення -- модерність расизму -- модерний геноцид -- особливості -- етика покірності
Анотація: Книга відомого соціолога та філософа Зиґмунта Баумана «Модерність і Голокост» посіла особливе місце серед численних праць про трагедію європейського єврейства. Автор послідовно спростовує тезу про те, що цей геноцид був проявом крихкості цивілізації, натомість пропонує подивитися на Голокост як на свідчення її потужного потенціалу. Зиґмунт Бауман демонструє, що коріння геноциду сягає самої природи модерності, важливими ознаками якої є націоналізм, конструювання штучного соціального порядку, раціональне бюрократичне управління тощо. Автор відмовляється обмежувати вивчення та осмислення Голокосту рамками єврейської історіїй водночас пропонує глибокий аналіз аспектів, що мають «модерний присмак» та вирізняють цей геноцид з-поміж інших. На думку Зиґмунта Баумана, «Голокост був законним мешканцем дому, що зветься модерністю».
Дод.точки доступу:
Диса, Катерина \перекладач.\
Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

9.


    Баумейстер, Андрій.
    Ґадамер як міфотворець: міф Гайдеґера [Текст] / А. Баумейстер // Філософська думка. - 2016. - № 1. - С. 112-117. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
оповідач -- міф-свідчення -- гайдеґер-міфотворець

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

10.


    Бонь, О.
    Протоколи допитів з архівно-слідчих справ українських гуманітаріїв 1920–1930-х рр.: аналіз та інтерпретація [Текст] / О. Бонь // Київські історичні студії = Kyiv Historical Studies : науковий журнал. - 2018. - № 2. - С. 124-129, DOI 10.28925/2524-0757.2018.2.124-9 . - ISSN 2524-0749

Кл.слова (ненормовані):
гуманітарна інтелігенція -- протоколи допитів -- архівно-слідчі справи
Анотація: У статті аналізуються важливі документальні свідчення про репресії проти гуманітарної інтелігенції радянської України 1920–1930-х рр. Досліджуються складні історичні джерела — архівно-слідчі справи репресованих. За слідчими та реабілітаційними частинами справ Євгенії Спаської, Федора Козубовського, Михайла Козоріса показано, яке значення мали у фабрикуванні справ протоколи допитів українських гуманітаріїв. Також розглянуто критерії і визначення достовірності інформації, яка міститься у цих протоколах
Перейти до зовнішнього ресурсу https://istorstudio.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 4 : ГП ЧЗ (2), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (2), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

11.
94(477)"1530/179"
Б 81


    Боплан Г. Л.
    Опис України / Г. Л. де Боплан. Українські козаки та їхні останні гетьмани. Богдан Хмельницький / П. Меріме ; П. Мериме ; пер., авт. прим., авт. передм. Я. І. Кравець. - Львів : Каменяр, 1990. - 304 с. : іл. - Бібліогр. в підрядковій прим. - ISBN 5-7745-0300-3 : 4.40 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Історія--Історія України--Популярні видання

Кл.слова (ненормовані):
історія України -- українське козацтво
Анотація: Праця Боплана тривалий час була єдиним, найавторитетнішим джерелом пізнання героїчної історії запорізького козацтва, звичаїв українців, флори та фауни краю. Твори П. Меріме - унікальне свідчення українознавчих зацікавлень класика французької літератури.
Дод.точки доступу:
Боплан, Г. Л.
Меріме, Проспер
Кравець, Ярема Іванович \пер., авт. прим., авт. передм.\
Хмельницький, Богдан-Зиновій Михайлович (військ., політ. та держ. діяч, гетьман Війська Запорозького ; 1595 - 1657) \про нього\


Примірників всього: 2
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (2)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (2)

Знайти схожі

12.


    Боронь, О.
    Чи малював Шевченко портрет Марії Козачковської? (проблема достовірності мемуарних записів її онука) / О. Боронь // Синопсис: текст, контекст, медіа : електронний фаховий журнал. - 2023. - Том 29, № 1. - С. 30-37, DOI 10.28925/2311-259x.2023.1.5. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2311-259Х

Кл.слова (ненормовані):
біографія -- мемуарні записи -- достовірні джерела -- епістолярій -- малюнок
Анотація: Актуальність статті полягає в тому, що у фокусі уваги ї ї автора опинилася важлива проблема достовірності спогадів Марії Козачковської в записі ї ї онука Андрія Козачковського-молодшого. Тож предмет пропонованого дослідження — відповідність спогадів перевіреним фактам, а мета полягала у з’ясуванні ступеня такої відповідності. Досягненню мети сприяло застосування традиціи ної методології біографістики, зокрема прии ому перехресної перевірки викладених відомостеи за надіи ними джерелами (документальними, мемуарними, епістолярними тощо). У результаті дослідження вдалося переконливо довести, що публікація Андрія Козачковського-молодшого містить недостовірні твердження. На підставі цих спогадів до переліку незнаи дених малюнків Шевченка в останньому на сьогодні Повному зібранні творів потрапили хибні відомості. Як з’ясовано, Шевченко не міг малювати жінку Андрія Козачковського-старшого у Переяславі 1845 року, бо ті одружилися лише 1847-го. Поет не писав присвяченого ї и вірша «Марусі». Частина інших детальних повідомлень публікатора є результатом белетризації туманних спогадів про розповіді бабусі, доповнених відомою и ому інформацією про Шевченкове перебування в Переяславі. Андріи Козачковськии - молодшии навряд чи був здатен запам’ятати і точно відтворити розповіді бабусі через свіи юнии вік — 12–13 років (у рік ї ї смерті). Повідомлення М. Козачковської не слід використовувати під час створення нової наукової біографії поета. Власні спогади А. Козачковського-молодшого про бачении у дядька Івана першии «Кобзар» із вклеєними Шевченковими листами, як і пізніша розповідь про викрадення в нього ж «Кобзаря» 1860 року з авторським інскриптом, не викликають довіри. Не мають ці свідчення якої сь наукової значущості навіть у тому разі, якби були цілком правдивими. У перспективі слід ретельно і прискіпливо переглянути весь корпус незнаи дених Шевченкових творів, щоб відкинути недостовірні чи сумнівні відомості, очистивши мистецьку спадщину від вигаданих малюнків. Це має стати одним із важливих завдань наступного академічного видання
Перейти до зовнішнього ресурсу https://synopsis.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

13.
94(439.55)
Б 83


    Борха Ласерас, Франсіско (де).
    Боснія в лімбі. Свідчення з ріки Дрини [Текст] / Франсіско Борха Ласерас ; перекладач А. Корбут. - Київ : ДІПА, 2019. - 112 с. - ISBN 978-617-7606-29-0 : 45.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Всесвітня історія--Історія Боснії

Кл.слова (ненормовані):
історія Боснії
Дод.точки доступу:
Корбут, Анна \перекладач.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

14.
39(=161.2)
Б 84


    Боряк, Олена.
    Україна: етнокультурна мозаїка / О. Боряк ; головний редактор С. Головко ; редактор Ю. Медюк. - Київ : Либiдь, 2006. - 325 с. - ISBN 966-06-0437-8 : 100.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Етнографія--Традиції українців--Історія, 19-20 ст.--Популярні видання

   Етнокультура, українська, 19-20 ст.--Популярні видання


   Українці--Звичаї та обряди, 19-20 ст.--Популярні видання


Кл.слова (ненормовані):
традиції -- побут українців -- свята та будні -- звичаї та обряди -- свідчення очевидців -- культурні надбання -- українська минувшина
Анотація: В етнокультурологічних нарисах, присвячених традиційному буттю пересічного українця XIX — першої половини XX ст., йдеться про свята й будні, звичаї та обряди, повір’я і символіку та багато що інше. Разом зі свідченнями очевидців, узагальненнями дослідників та маловідомим ілюстративним матеріалом із архівів та малярських майстерень усе це складає своєрідну мозаїчну панораму народного світосприйняття. Для всіх, хто цікавиться українською минувщиною.
Дод.точки доступу:
Головко, Світлана \головний редактор.\
Медюк, Юрій \редактор.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

15.


    Будзар, М.
    Портрети XVIII ст. з фамільної галереї Ґалаґанів: соціокультурна динаміка у візуальних образах історії [Текст] / М. Будзар, Я. Ярмоленко // Київські історичні студії = Kyiv Historical Studies : науковий журнал. - 2023. - № 1(16). - С. 144-156, DOI 10.28925/2524-0757.2023.117. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2524-0749

Кл.слова (ненормовані):
портрет -- фамільна галерея -- соціокультурна динаміка -- Ґалаґани -- Лівобережна Україна
Анотація: У статті портрети з фамільних галерей української панства XVIII ст. розглянуто як візуальні свідчення соціальної динаміки всередині цієї страти. Концепція розвідки базується на тому твердженні, що портрет як історичне джерело репрезентує людину в сукупності особистих характеристик і суспільної ролі. Метою статті є аналіз відтворення соціокультурних змін, яких зазнала еліта Гетьманщини впродовж XVIII ст., на прикладі колекції Ґалаґанів. Портрети Ґалаґанів унаочнюють процес перетворення козацько-старшинського роду на дворянський і показують зміну соціальних ролей у межах однієї сім’ї. Твори фамільної колекції красномовно засвідчують дві моделі у поведінці осіб з верхівки козацького війська та їхніх нащадків — наслідування традицій предків і запозичення стилю життя імперської аристократії. Водночас ці полотна демонструють, як для нащадків Ґалаґанів уже в XIX ст. портрети предків стали символічним капіталом, сприяли формуванню уявлень про козацьке коріння роду
Перейти до зовнішнього ресурсу https://istorstudio.kubg.edu.ua

Дод.точки доступу:
Ярмоленко, Я.


Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

16.
Шифр: В890024/2013/11
   Журнал

Вісник Книжкової палати [Текст] : науково-практичний журнал/ Книжкова палата України імені Івана Федорова. - Київ : КПУ, 1996 - . - ISSN 2076-9326. - Виходить щомісячно
2013р. N 11 (208)
Зміст:
Шпак, Віктор. Становлення та розвиток поліграфічного бізнесу незалежної України / В. Шпак. - С.3-6. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: ПОЛІГРАФІЯ, ДЕРЖАВА, ПРИВАТИЗАЦІЯ
Каїді, Вікторія. До питання розвитку електронного книговидання за кордоном / В. Каїді. - С.6-10. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: ЕЛЕКТРОННЕ КНИГОВИДАННЯ, КНИЖКОВА ІНДУСТРІЯ, СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ
Ейсмонт, Юлія. Специфіка редагування реферативних ресурсів НБУВ / Ю. Ейсмонт. - С.10-13
Кл.слова: НАУКОВИЙ ТЕКСТ, ТЕРМІНОЗНАВСТВО, НАУКОВЕ РЕДАГУВАННЯ
Доркену, Алла . Колекція "Мініатюрні книги" у фонді Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського / А. Доркену. - С.14-17
Кл.слова: МІНІАТЮРНІ ВИДАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ КНИЖКОВИХ ПАМ'ЯТОК, МІНІАТЮРНІ КНИГИ
Маловська, Ірина. Науково-дослідна діяльність бібліотеки КНУКіМ / І. Маловська. - С.18-20. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: БІБЛІОТЕКИ ВНЗ, НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА, БІБЛІОТЕЧНО-БІБЛІОГРАФІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Асєєв, Георгій. Концепція компонента уведення електронних документів у повнотекстову базу даних / Г. Асєєв. - С.20-23. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: АРХІВ, ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ, ЕЛЕКТРОННІ СХОВИЩА
Проценко, Тамара. Діяльнісні чинники формування інформаційних потреб сімейних лікарів / Т. Проценко. - С.23-25. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, СІМЕЙНА МЕДИЦИНА, ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ
Відеоцикл "Незнаний Шевченко" : Інформація. - С.25
Кл.слова: ШЕВЧЕНКІВСЬКА ТЕМАТИКА, ТЕЛЕЛЕКЦІЇ, ВІДЕОЦИКЛ КУЛЬТУРОЛОГІЧНИХ ПРОГРАМ
Цибенко, Ірина. "Історія української літератури" Михайла Грушевського - важливий етап у розвитку вітчизняного літературознавства / І. Цибенко. - С.26-28. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ, ПЕРІОДИЗАЦІЯ ЛІТЕРАТУРИ, ПРОБЛЕМИ УКРАЇНСЬКОГО ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА
Домбровська, Лариса. Журнал "Літературно-науковий вістник" (1898-1932) - правдиве свідчення доби / Л. Домбровська, В. Гулак. - С.29-32. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: ПЕРІОДИЧНЕ ВИДАННЯ, ПЕРШОДЖЕРЕЛО, ПИСЬМЕННИК
Козак, Сергій. Проблема Ді-Пі в часописі "Українські вісті" / С. Козак. - С.32-35. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ, БАГРЯНИЙ ІВАН, УКРАЇНСЬКА ПРЕСА
Стамбол, Ігор. Одеса в полтавських урочистостях, присвячених Івану Котляревському в 1903 році / І. Стамбол. - С.35-38
Кл.слова: КОТЛЯРЕВСЬКИЙ ІВАН, ЕНЕЇДА, ПАМ'ЯТНИК І. КОТЛЯРЕВСЬКОМУ В 1903 Р.
Моісєєва, Наталія. Мовний дискурс в системі соціально-комунікаційного знання / Н. Моісєєва. - С.38-41. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: МОВА, КОМУНІКАЦІЯ, СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ
Крайнікова, Тетяна. Агресивні інформаційні потоки в українському медіаландшафті та медіаспоживанні / Т. Крайнікова. - С.41-45. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: АГРЕСИВНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПОТОКИ, АГРЕСИВНІ КОМУНІКАЦІЇ, МЕДІАСПОЖИВАННЯ
Гусєва, Олена. Художня публіцистика в системі літератури соціалістичного реалізму / О. Гусєва. - С.45-49. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: НАРИС, СОЦІАЛІСТИЧНИЙ РЕАЛІЗМ, ДОКУМЕНТАЛІЗМ
9 листопада - День української писемності та мови / підготував К. Терещенко. - С.49
Кл.слова: УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРНА МОВА, ЗАХОДИ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ
Афонін, Олександр. Кримський міжнародний книжковий форум та його уроки / О. Афонін. - С.50-51
Кл.слова: КНИЖКОВИЙ ФОРУМ, ДОПОВІДІ, ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ КНИГОТОРГІВЛІ
На честь 69-ї річниці визволення України від гітлерівців. - С.52
Кл.слова: МАСОВІ ЗАХОДИ В БІБЛІОТЕКАХ, СВЯТКОВІ ЗАХОДИ
Перейти до зовнішнього ресурсу до змісту
Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ Прим. 1 - Б.ц. (вільний)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

17.
Шифр: В925416057/2019/3
   Журнал

Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв [Текст] : щоквартальний науковий журнал/ Міністерство культури України, Нац. акад. керівних кадрів культури і мистецтв. - Київ : Міленіум, 2015 - . - ISSN 2226-3209. - Виходить кожного кварталу
2019р. № 3
Зміст:
Павлова, Олена Юріївна. Homo Picpor та культурна практика образу в концепції Готфріда Бьома / О. Ю. Павлова. - С.8-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Бєлов, Дмитро Миколайович. Культурологічні фактори та природа конституцій: історія та сучасність / Д. М. Бєлов, Б. Б. Шандра. - С.19-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Кириленко, Катерина Михайлівна. Еволюція моделей поширення інновацій як свідчення трансформації інноваційної культури / К. М. Кириленко. - С.24-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Гиренко, Інна Володимирівна. Природоохоронні території як об’єкт соціокультурного простору / І. В. Гиренко, В. І. Биркович, С. П. Паламарчук. - С.28-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Мушенок, Віктор Васильович. Формування правової культури і правової свідомості державних службовців / В. В. Мушенок, Г. М. Грабовська. - С.43-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Кодинець, Анатолій Олександрович. Права працівників культурно-мистецької сфери в сучасних умовах / А. О. Кодинець, С. Я. Вавженчук, Т. І. Биркович. - С.47-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Курило, Володимир Іванович. Професійна діяльність як чинник формування культури особистості / В. І. Курило, О. П. Світличний, Л. І. Курило. - С.51-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Остапенко, Олексій Іванович. Українська мова як елемент правової культури державного службовця / О. І. Остапенко, Я. Ф. Жовнірчик. - С.55-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Кабанець, Олександр Сергійович. Феномен культури через призму державного управління / О. С. Кабанець, С. В. Слюсаренко. - С.59-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Шинкарук, Василь Дмитрович. Роль Пантелеймона Куліша в українському культуротвопенні / В. Д. Шинкарук, О. В. Шинкарук. - С.63-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Юхимик, Юлія Віталіївна. Ольфакторні коди християнства / Ю. В. Юхимик. - С.79-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Дичковський, Степан Іванович. Культурний туризм як сфера реалізації дозвіллєвих технологій та віртуального досвіду / С. І. Дичковський. - С.89-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Добровольська, Вікторія Василівна. Культурні практики публічних бібліотек Півдня України в контексті динаміки соціокультурного поступу регіону / В. В. Добровольська, Т. В. Сидоренко, А. І. Сидоренко. - С.96-101. - Бібліогр. в кінці ст.
Коваленко, Єлена Ярославівна. Міжкультурні менеджмент-комунікації: моделювання та культурологічний прогноз / Є. Я. Коваленко. - С.106-115. - Бібліогр. в кінці ст.
Косінова, Олена Миколаївна. Корпоративна культура як вагомий чинник професійної підготовки телеведучих / О. М. Косінова. - С.120-124. - Бібліогр. в кінці ст.
Кундеревич, Олена Вікторівна. Неправда як моральне зло в історії культури / О. В. Кундеревич. - С.124-129. - Бібліогр. в кінці ст.
Лисенко, Любов Володимирівна. Аналіз впливу лінгвокультури на ментальну ідентичність етносів / Л. В. Лисенко. - С.134-139. - Бібліогр. в кінці ст.
Філіна, Тетяна Вікторівна. Забезпечення культурних потреб національних меншин у Словацькій Республіці (частина I: нормативно-правова база) / Т. В. Філіна. - С.139-143. - Бібліогр. в кінці ст.
Волкова, Галина Вікторівна. Феноменологічність ритуалу у вибудові культурних цінностей / Г. В. Волкова. - С.144-149. - Бібліогр. в кінці ст.
Ангелова, Ангеліна Олегівна. Етнорелігійні витоки театральних забобонів / А. О. Ангелова. - С.150-155. - Бібліогр. в кінці ст.
Калашник, Марія Павлівна. Становлення європейського піанізму кінця XVIII - першої половини XIX ст. / М. П. Калашник, А. О. Генкін. - С.155-160. - Бібліогр. в кінці ст.
Муравська, Ольга Вікторівна. Поетика вокального циклу П. Хіндеміта "Житіє Марії" в руслі духовних і стильових шукань німецької культури і музики першої половини XX століття / О. В. Муравська. - С.161-166. - Бібліогр. в кінці ст.
Рощенко, Олена Георгіївна. Символіка Монсальвату і Валгалли у музичній драматургії оперного міфу Р. Вагнера "Лоенгрін" / О. Г. Рощенко. - С.166-171. - Бібліогр. в кінці ст.
Трофімов, Антон. Становлення "простого" стилю в композиторській творчості другої половини XX - початку XXI ст. / А. Трофімов. - С.171-176. - Бібліогр. в кінці ст.
Шульгіна, Валерія Дмитрівна. Повернення у музичний олімпійський простір видатної нотної пам’ятки Бориса Лятошинського / В. Д. Шульгіна, Г. М. Росенко. - С.176-180. - Бібліогр. в кінці ст.
Школьна, Олена Володимирівна. Торгові знаки Києво-Межигірської фаянсової фабрики у сучасній мистецтвознавчій експертизі / О. В. Школьна. - С.180-185. - Бібліогр. в кінці ст.
Бардік, Марина Афанасіївна. Колірний модуль божественного світу в українському сакральному стінописі 1850-1900-х років / М. А. Бардік. - С.185-188. - Бібліогр. в кінці ст.
Беліченко, Наталія Миколаївна. Трактат "Правила гармонійні й мелодичні..." В. Манфредіні у перекладі С. Дегтярьова в парадигмі сучасної теорії поліфонії / Н. М. Беліченко. - С.189-195. - Бібліогр. в кінці ст.
Бєлявін, Володимир Федорович. Математизація як основа формування базових знань та компетентностей сучасного звукорежисера / В. Ф. Бєлявін. - С.196-201. - Бібліогр. в кінці ст.
Бойко, Ольга Степанівна. Сутність взаємодії партнерів у спортивних бальних танцях / О. С. Бойко. - С.202-205. - Бібліогр. в кінці ст.
Бокотей, Михайло Андрійович. Стилістичні особливості проектів тиражних гутних виробів авторства Андрія Бокотея / М. А. Бокотей. - С.206-210. - Бібліогр. в кінці ст.
Васильєва, Лариса Леонідівна. Семантика музичної композиції в hard-and-heavy / Л. Л. Васильєва. - С.216-220. - Бібліогр. в кінці ст.
Варивончик, Анастасія Віталіївна. Історична еволюція розвитку художних промислів України / А. В. Варивончик. - С.221-225. - Бібліогр. в кінці ст.
Вергунова, Наталія Сергіївна. Концепція цифрового морфогенезу в дизайні. Емергентність та самоорганізація / Н. С. Вергунова, С. В. Вергунов. - С.226-231. - Бібліогр. в кінці ст.
Гайдаш, Анна Владиславівна. Поетика пізньої зрілості у виставах Київського академічного молодого театру / А. В. Гайдаш. - С.236-240. - Бібліогр. в кінці ст.
Гончарук, Сергій Миколайович. Трансформація телевізійних новин у цифрову епоху (на прикладі технологічно розвинених ринків) / С. М. Гончарук. - С.241-245. - Бібліогр. в кінці ст.
Гончарук, Олександр Віталійович. Модерністичні пошуки в скульптурних портретах художників - нонконфомістів Львова / О. В. Гончарук. - С.246-250. - Бібліогр. в кінці ст.
Гутник, Ірина Миколаївна. Кафедра народної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв в контексті становлення та розвитку вищої хореографічної освіти в Україні / І. М. Гутник. - С.251-257. - Бібліогр. в кінці ст.
Дениско, Петро Васильович. Теоретична навантаженість сприйняття візуальної схожості між об’єктами візуальної метафори / П. В. Дениско. - С.258-262. - Бібліогр. в кінці ст.
Довжинець, Інна Георгіївна. Музичне середовище: досвід теоретичного аналізу / І. Г. Довжинець. - С.263-267. - Бібліогр. в кінці ст.
Дьяченко, Роксолана Вікторівна. Інноваційний розвиток індустрії гостинності: готельний сервіс / Р. В. Дьяченко, Ю. С. Твердохліб. - С.268-273. - Бібліогр. в кінці ст.
Ейвас, Лариса Феліксівна. Декоративно-живописні елементи народної картини в Українських інтер’єрах козацької доби / Л. Ф. Ейвас, І. М. Удріс. - С.274-278. - Бібліогр. в кінці ст.
Куценко, Сергій Володимиров. Наратив фольклористичних досліджень народного танцю центральної України / С. В. Куценко. - С.279-283. - Бібліогр. в кінці ст.
Кушнірук, Ольга Панасівна. Жанр симфонії крізь призму інноваційного підходу О. Яковчука (на прикладі симфонії-концерту №6 "Пам’яті С. Барбера") / О. П. Кушнірук. - С.283-286. - Бібліогр. в кінці ст.
Олексів, Галина Василівна. "Марш" з опери "Любов до трьох апельсинів" Сергія Прокоф’єва: перекладення для баяна / Г. В. Олексів. - С.291-295. - Бібліогр. в кінці ст.
Палійчук, Анна Вікторівна. Діалогічні виміри творчості В. Івасюка у контексті соціокультурного розвитку України другої половини XX століття / А. В. Палійчук, Л. І. Чавус. - С.305-310. - Бібліогр. в кінці ст.
Полюга, Вікторія Володимирівна. Кітч в музиці (рецепція досвіду і дійсності) / В. В. Полюга. - С.317-320. - Бібліогр. в кінці ст.
Протас, Марина Олександрівна. Когнітивні інновації культури як ризик посткультурної стагнації / М. О. Протас. - С.321-324. - Бібліогр. в кінці ст.
Пупина, Олеся Александровна. Исполнительная стратегия Д. Циффры в организации музыкального времени (на примере фортепианного цикла "Третий год странствий" Ф. Листа) / О. А. Пупина. - С.325-328. - Бібліогр. в кінці ст.
Підлипський, Андрій Ігорович. Народно-сценічний танець Тернопільщини в хореографічній культурі України радянського періоду / А. І. Підлипський. - С.329-333. - Бібліогр. в кінці ст.
Сідлецька, Тетяна Іванівна. Народно-інстументальне мистецтво України як явище музичної культури / Т. І. Сідлецька. - С.338-342. - Бібліогр. в кінці ст.
Підлипська, Аліна Миколаївна. Соцреалістичний канон та балетна критика середини 30-х рр. XX ст. / А. М. Підлипська. - С.347-351. - Бібліогр. в кінці ст.
Трач, Юлія Василівна. Проблеми вивчення культури в світлі її взаємодії з технікою / Ю. В. Трач. - С.352-356. - Бібліогр. в кінці ст.
Тукова, Ірина Генадіївна. Класична наукова картина світу і класичний музичний стиль: про особливості умонастрою епохи / І. Г. Тукова. - С.357-361. - Бібліогр. в кінці ст.
Турчак, Леся Іванівна. Творчість Давида Бурлюка у контексті світової культури / Л. І. Турчак. - С.361-366. - Бібліогр. в кінці ст.
Хорошавіна, Олена Анатоліївна. Фольклорна тенденція як виявлення національного стилю у творчості У. Дойчиновича (на прикладі "З землі опанака") / О. А. Хорошавіна. - С.367-371. - Бібліогр. в кінці ст.
Шевченко, Лілія Михайлівна. Музика О. Скрябіна в Одесі і в репертуарних вподобаннях одеських піаністів / Л. М. Шевченко. - С.372-377. - Бібліогр. в кінці ст.
Лесів, Тарас Васильович. Естетичний та соціальний вимір сучасного іконопису / Т. В. Лесів. - С.377-381. - Бібліогр. в кінці ст.
Панова, Наталія Анатоліївна. Давидсбюнд Роберта Шумана в авторському слові та поетиці фортепіанних творів 1830-х років / Н. А. Панова. - С.381-385. - Бібліогр. в кінці ст.
Глуханич, Олеся Мирославівна. Використання народнопісенних інтонацій у хоровій творчості закарпатських композиторів у контексті полікультурного розвитку краю / О. М. Глуханич. - С.389-392. - Бібліогр. в кінці ст.
Руснак, Юлія Миколаївна. Вплив європейських традицій на формування одеської піаністичної школи / Ю. М. Руснак. - С.393-398. - Бібліогр. в кінці ст.
Цугорка, Олександ Петрович. Ікона як один із традиційних елементів українського інтер’єру / О. П. Цугорка, І. С. Бондар. - С.399-402. - Бібліогр. в кінці ст.
Чабаненко, Наталія Анатоліївна. Розвиток бандурного виконавства діаспори в контексті міжкультурних взаємодій / Н. А. Чабаненко. - С.403-407. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

18.


    Василенко, Вадим.
    Збираючи уламки досвіду: теоретична (ре) концептуалізація травми [Текст] / В. Василенко // Слово і час : наук.-теорет. журнал. - 2018. - № 11. - С. 109-122. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 0236-1477

Кл.слова (ненормовані):
травма -- пам’ять -- ідентичністть -- свідчення -- наративний фетишизм -- незатребуваний досвід

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

19.


    Василенко, Вадим.
    Оприявнюючи незриме, проговорюючи невимовне: категорія травми в об’єктиві сучасних досліджень [Текст] / В. Василенко // Слово і час. - Київ : Фенікс, 2017. - № 11. - С. 43-55. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
свідчення -- меланхолія -- тоталітаризм

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

20.
94(477)"1932/1933":341.485
В 27


    Великий голод в Україні 1932-1933 років [Текст] : у 4 томах / упорядник Джеймс Мейс. - Київ : Києво-Могилянська академія, 2008. - ISBN 978-966-518-472-0.
   Т. 1 : Свідчення очевидців для Комісії Конгресу США. - 2008. - 838 с. - ISBN 978-966-518-473-7 : 50.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Голодомор--Україна, 1932-1933

   Голодомор--Житомирська обл., 1932-1933


   
    с. Михайлівка Коростенського р-ну Житомирської обл.--Голодомор, 1932-1933

    Попільнянський р-н Житомирської обл.--Голодомор, 1932-1933

    с. Березівка Коростишівського р-ну Житомирської обл.--Голодомор, 1932-1933

Кл.слова (ненормовані):
геноцид
Анотація: Свідчення очевидців- емігрантів з України про Голодомор. Подаються дані по Житомирській обл.: с. Михайлівка Коростенського р-ну Житомирської обл. - с.88-107; Попільнянський р-н Житомирської обл. - с.513-537; с. Березівка Коростишівського р-ну Житомирської обл. - с.641-661.
Дод.точки доступу:
Мейс, Джеймс \упоряд.\
Інститут історії України НАН України


Примірників всього: 2
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-85 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)