Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=програмна інженерія<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.
004.49
Г 54


    Гломозда, Дмитро.
    Комп’ютерна вірусологія : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / Д. Гломозда. - Київ : [б. в.], 2012. - 114 с. ; 20 см. - ISBN 978-966-2410-41-9 (в м. обкл.) : 15.38 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Обчислювальна техніка--Програмне забезпечення--Захист--Засоби безпеки--Навчальні видання для вищих навчальних закладів

Кл.слова (ненормовані):
комп'ютерна вірусологія -- шкідливе програмне забезпечення -- програмна інженерія -- програмний код

Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

2.


    Мороз, О. Г.
    Применение машинного обучения в программной инженерии: обзор / О. Г. Мороз, Г. Б. Мороз // Проблеми програмування : науковий журнал. - 2019. - № 4. - С. 92-110. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1727-4907

Кл.слова (ненормовані):
програмна інженерія -- програмне забезпечення -- машинне навчання -- нейронні мережі
Дод.точки доступу:
Мороз, Г. Б.


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

3.
004.4(075)
T44


   
    The Essentials of Modern Software [Електронний ресурс] : Engineering Free the Practices from the Method Prisons! / I. Jacobson [et al.] ; Association for Computing Machinery. - New York : ACM Books, 2019. - 367 p. - (ACM Books series ; #25). - ISBN 978-1-94748-727-7 : Б. ц.
Переклад назви: Основи сучасної інженерії програмного забезпечення
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Програмне забезпечення--Навчальні видання

Кл.слова (ненормовані):
розробка програмного забезпечення -- сутність -- програмна інженерія
Анотація: Перший курс з розробки програмного забезпечення є найбільш критичним. Навчання повинно починатись із розуміння суті розробки програмного забезпечення, із знайомої основи, яка є загальною для всіх починань із розробки програмного забезпечення. Ця книга є поглибленим ознайомленням з інженерією програмного забезпечення, яка використовує систематичне, універсальне ядро ​​для викладання важливих елементів усіх методів інженерії програмного забезпечення. Це ядро, Сутність, є словником для визначення методів і практик. Сутність була задумана і спочатку створена Іваром Джейкобсоном та його колегами, розроблена методом та теорією програмного забезпечення (SEMAT) та затверджена групою управління об'єктами (OMG) як стандарт у 2014 році. практики, яку ми маємо, і практики, яка нам потрібна. Сутність встановлює спільне та стандартне розуміння того, що лежить в основі розробки програмного забезпечення. Сутність є агностичною для будь-якого конкретного методу, незалежного від життєвого циклу, мови програмування незалежної, стислої, масштабованої, розширюваної та формально визначеної. Сутність звільняє практики від тюремних методів. У першій частині книги описано сутність, основні елементи, з якими потрібно працювати, необхідні речі та основні компетенції, необхідні при розробці програмного забезпечення. Інші три частини описують все більш розширені випадки використання Сутність. Використовуючи реальні, але керовані приклади, він висвітлює основи Сутності та інноваційне використання серйозних ігор для підтримки програмної інженерії. Він також пояснює, як сучасні практики, такі як історії користувачів, випадки використання, скрами та мікросервіси, можна описати за допомогою Сутності, та ілюструє, як їх діяльність може бути представлена ​​за допомогою понять сутності карт і контрольних списків. Четверта частина книги пропонує бачення того, як сутності можна масштабувати для підтримки великих, складних системних інженерій. Сутність підтримується екосистемою, розробленою та підтримуваною спільнотою досвідчених людей у ​​всьому світі. З цієї екосистеми професори та студенти можуть вибрати те, що їм потрібно, та створити власний спосіб роботи, таким чином навчившись створювати ОДИН спосіб роботи, який відповідає конкретній ситуації та потребам.
,
Перейти до зовнішнього ресурсу ПОВНИЙ ТЕКСТ

Дод.точки доступу:
Jacobson, Ivar
Lawson, Harold
Ng, Pan-Wei
McMahon, Paul E.
Goedicke, Michael
Association for Computing Machinery


Примірників всього: 1
Сервер (1)
Вільні:
Сервер (1)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)