Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Пошуковий запит: (<.>K=стабілізаційні зусилля<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.


    Ozolina, Z.
    European Union’s contribution to civilian security sector reform in Ukraine after 2014 [Текст] = Внесок Європейського Союзу у реформу цивільного сектору безпеки в Україні після 2014 року / Z. Ozolina, I. Reinholde // Інтегровані комунікації = Integrated communication : науковий журнал. - 2019. - Вип. 1(7). - С. 8-18. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
Спільна політика безпеки та оборони -- Європейський Союз -- Консультативна місія Європейського Союзу -- реформа сектору безпеки -- стабілізаційні зусилля
Анотація: У статті розглядаються шляхи того, як Спільна політика безпеки та оборони Європейського Союзу сприяє миру та стабільності в Україні. Починаючи з 2014 року, після Євромайдану та його вимог до європеїзації країни, ЄС та інші міжнародні організації допомагають Україні в її модернізаційних зусиллях. Поширення жорстокого військового конфлікту на Сході України вимагало багатостороннього залучення стратегічних партнерів у трансформації секторів безпеки та оборони, а також активної участі в управлінні конфліктами у східній частині країни. ЄС брав участь у різних ініціативах, пропонованих державами-членами, Спільнотою та Україною. У статті йдеться про те, чи були використані ті інструменти, які складають суть СПБО (Спільна політика безпеки та оборони), та наскільки вигідні ці зусилля для України. У статті також досліджено, які ініціативи СПБО можуть сприяти трансформації сектору безпеки в Україні та які основні комунікаційні канали використовуються для пояснення реформ. Співпрацю України з ЄС розглянуто в історичному контексті. Автори звертають увагу на те, що перші механізми для співпраці з колишніми республіками Радянського Союзу Європейський Союз запропонував ще в 1994 р. Йдеться про програми «ТАСІS» («Технічна допомога для СНД») і «TEMPUS» (схема співпраці між країнами ЄС і країнами-партнерами в галузі вищої освіти), які Україна використала частково. Розглянуто також співпрацю України з ЄС у межах Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM) в Україні, метою якої було сприяння трансформації сектору цивільної безпеки. Стаття наводить короткий огляд інструментів, які ЄС має у своєму розпорядженні для співпраці з іншими країнами в секторі цивільної безпеки. Розглянуто результати роботи ЄС в Україні після 2014 року, коли Консультативна місія Європейського Союзу в Україні почала діяти. Наведено перелік питань, які варто розглянути в майбутньому.
Дод.точки доступу:
Reinholde, I.
Рейнгольд І.
Озолінья Ж.


Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (2), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (2), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)