Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=interference<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.
004.7
G61


    Gollakota, Shyam.
    Embracing Interference in Wireless Systems / S. Gollakota. - New York : ACM Books, 2014. - 157 p. - (ACM Books series ; #1). - ISBN 978-1-62705-474-4 : Б. ц.
Переклад назви: Прийняття перешкод у бездротових системах
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Комп’ютерні мережі--Бездротові системи

Кл.слова (ненормовані):
бездротові носії -- мережі -- втрати переданої інформації
Анотація: Бездротовий носій - це спільний ресурс. Якщо пристрої, які перебувають поблизу, передають одночасно, їх сигнали перешкоджають, що призводить до зіткнення. У традиційних мережах зіткнення викликають втрату переданої інформації. З цієї причини бездротові мережі були розроблені з припущенням, що втручання є суттєво шкідливим і його слід уникати. Ця книга, переглянута версія авторської нагороди кандидат наук. дисертація, використовує альтернативний підхід: Замість того, щоб розглядати втручання як невід'ємне контрпродуктивне явище, якого слід уникати, ми розробляємо практичні системи, які перетворюють втручання в нешкідливе і навіть корисне явище. Для досягнення цієї мети ми розглядаємо, як взаємодіють бездротові сигнали, коли вони перешкоджають, і використовуємо це розуміння в наших системах. Зокрема, коли виникають перешкоди, сигнали змішуються на бездротовому носії. Розуміючи параметри цього змішування, ми можемо інвертувати змішування і декодувати інтерферовані пакети; таким чином, роблячи втручання нешкідливими. Крім того, ми можемо контролювати цей процес змішування для створення стратегічних перешкод, які дозволяють декодируемость у конкретного приймача, що представляє інтерес, але запобігають декодируемости у ненавмисних приймачів та супротивників. Отже, ми можемо перетворити втручання у корисне явище, яке забезпечує безпеку. Спираючись на цей підхід, ми робимо чотири основні внески: Ми представляємо перший приймач WiFi, який може успішно реконструювати передану інформацію за наявності зіткнень пакетів. Далі ми представляємо конструкцію приймача WiFi, яка може декодувати за наявності перехресних технологій високої потужності з таких пристроїв, як дитячі монітори, бездротові телефони, мікрохвильові печі або навіть невідомі технології. Потім ми показуємо, як можна використовувати перешкоди для підвищення безпеки. Зокрема, ми розробляємо першу систему, яка забезпечує незахищений медичний імплантат без будь-яких змін у самому імплантаті. Нарешті, ми представляємо рішення, яке встановлює захищені з'єднання між будь-якими двома пристроями Wi-Fi, не вводячи користувачів вводити паролі та не використовувати загальнодоступні секретні ключі.


Примірників всього: 1
Сервер (1)
Вільні:
Сервер (1)

Знайти схожі

2.
811.161.2’276(477.62)
Ш 37


    Шевчук - Клюжева, Ольга.
    Українське усне мовлення Донеччини [Текст] : [монографія] / О. Шевчук - Клюжева. - Вінниця : ТОВ Нілан-ЛТД, 2015. - 164 с. - ISBN 978-966-924-059-0 : 40.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Українська мова--Усне мовлення--Монографії

Кл.слова (ненормовані):
мовна ситуація -- language situation -- жаргон -- jargon -- сленг -- slang -- суржик -- суржик -- інтерференція -- interference -- мовне середовище -- language environment -- молодіжний сленг -- усне мовлення -- oral speech -- розмовна мова -- spoken language

Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)