Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Іванов, Д. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.
Шифр: І254815328/2020/2
   Журнал

Інтегровані комунікації [Електронний ресурс] : науковий журнал/ Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. - Київ : Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, 2016 - . - Назва з титул. екрана. - ISSN 2524-2652. - Виходить двічі на рік
2020р. Вип. 2 (10)
Зміст:
Афанасьєв, І. Ю. Наукова література 2010-х рр. Про теорію і практику реклами та зв’язків з громадкістю / І. Ю. Афанасьєв. - С.6-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Крячок, К. Л. Інноваційні проєкти інклюзивного книговидання (на прикладі інтерактивнтої книжки із завданнями для розвитку та корекції мовленнєвого апарату у дітей з вадами слуху, зору та психофізичними відхиленнями) / К. Л. Крячок. - С.16-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Досенко, А. К. Розвиток української блогосфери: теоретичні аспекти аналізу / А. К. Досенко, В. О. Гандзюк. - С.20-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Матвійчук, О. Є. Історія київської бібліотеки для дітей в іменнах / О. Є. Матвійчук, Н. Р. Петрощук. - С.25-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Стамбол, І. І. Тенденції досліджень у бібліотекознавстві в українській та європейській науці / І. І. Стамбол. - С.34-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Фруктова, Я. С. Забезпечення інформаційної відкритості закладами вищої освіти України / Я. С. Фруктова, А. П. Драч. - С.40-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Іванов, Д. В. Комунізм та ностальгія. Журба за комунізмом у роботах есеїстів з Центрально-Східної Європи та Балкан / Д. В. Іванов. - С.48-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Матвійчук, О. Є. Соціокультурний потенціал освітянських бібліотек / О. Є. Матвійчук. - С.58-59
Слюсаренко, Анжела. Булінг у школі: висвітлення проблеми у соціальній мережі "Facebook" / А. Слюсаренко. - С.66-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Горбенко, Г. В. Медіазнавчі студії в науковому та освітньому дискурсах: реалізація актуальної проблематики (2019-2020) / Г. В. Горбенко, В. Л. Іващенко. - С.71-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)

Учбова література:
ФЖ / ЖНМ / 061 / Сучасні медіадослідження / 10 / ДОП
Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Ivanov, D.
    The superhuman being manipulated: the digital and the real personality on social networks [Текст] = Надлюдна маніпульована: цифра та реальна ідентичність у соціальних мережах / D. Ivanov // Інтегровані комунікації = Integrated communication : науковий журнал. - 2019. - Вип. 1(7). - С. 19-25. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
надлюдина -- соціальна мережа -- профіль ідентичності -- великі дані -- категоризація
Анотація: Метою статті є опис базових механізмів використання даних активності чи пасивності користувачів соціальних мереж та власників гаджетів, а також пов’язаних із цим викликів. Використовуючи метод контент аналізу, профіль у соціальній мережі розглядається як профіль ідентичності власника, в якому наявність чи відсутність інформації свідчить про те, ким є користувач та до яких категорій його можна зарахувати за різноманітними критеріями. Профіль у мережі розглядається як місце сповіді користувача, а гаджет – як «протез», потрібний кожному для реалізації власних потреб. Таким чином, людина з гаджетом розглядається як єдине ціле. Наводено відомості про розвиток методики OCEAN, яка дозволяє «виміряти» психіку особи на підставі її аутоекспресії у соціальній мережі. Подано приклади використання даних користувачів фірмою Кембридж Аналітика для політичних цілей – президентських виборів у США 2016 року, Брексіту, а також приклади, які свідчать про глобальний рівень збору персональних відомостей, їх високу репрезентативність, автоматизацію процесів збору та обробки інформації користувачів соціальних мереж та їх профілювання. Для демонстрації рівня репрезентативності даних наведено порівняння кількості користувачів соціальної мережі Фейсбук у США з кількістю населення країни. Також з метою виявлення співвідношень тих аспектів, які вивчаються проаналізовано статистичні дані користувачів системи Андроід. Ґрунтуючись на методах індукції та дедукції, висвітлено проблеми, пов’язані з процесами використання інформації користувачів гаджетів (крадіжку ідентичності, використання персональних відомостей для маніпуляцій, у тому числі політичних та споживацьких, загрози для демократичності виборів та втрату суб’єктності у прийнятті рішень). Зазначено тенденцію зневіри людей до політичної системи загалом, яка буде розвиватися як реакція на зазначені вище процеси. Запропоновані рішення, що можуть зменшити негативні процеси (вдосконалення законодавства на міжнародному та національному рівнях, сприяння підвищенню обізнаності). Цінність цієї роботи для науки та суспільства вбачається у комплексну висвітленні проблем, які у багатьох аспектах залишаються маргінальними, хоча їх вплив на різні суспільні групи загалом та кожну людину зокрема є надзвичайно вагомими.
Дод.точки доступу:
Іванов Д. В.


Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (2), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (2), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

3.


    Іванов, Д. В.
    Комунізм та ностальгія. Журба за комунізмом у роботах есеїстів з Центрально-Східної Європи та Балкан [Текст] / Д. В. Іванов // Інтегровані комунікації = Integrated communication : науковий журнал. - 2020. - Вип. 2(10). - С. 48-55. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
ностальгія -- комунізм -- есе -- ідентичність -- самоідентифікація -- декомунізація

Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)