Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Struberga, S.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.
Шифр: П225817115/2022/37
   Журнал

Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка [Електронний ресурс] : збірник наук. праць/ Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. - Київ : Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. - ISSN 2311-2409. - Виходить двічі на рік
2022р. № 37 . - Електронні текстові дані. - Назва з титул. екрана
Зміст:
Братко, М. Академічний коучинг: зміст поняття та сутність діяльності / М. Братко. - С.7-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Паламар, Б. Психологічні умови та вплив негативних чинників на ефективність навчання в закладі вищої освіти / Б. Паламар. - С.14-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Śliwerski, B. The reception, comparatistics and timelinessof sergei hessen’s pedagogical thought / B. Śliwerski. - С.21-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Struberga, S. China-CEEC Cooperation in Education and Science: Do Mutual Perceptions and Political Contexts Metter? / S. Struberga. - С.32-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Bilonozhko, O. Technology of the development of lyceum teachers pedagogical culture in the system of methodical work / O. Bilonozhko. - С.42-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Голота, Н. Діалогічні технології як складова практико-зорієнтованої та особистісно-складової підготовки педагогів / Н. Голота. - С.47-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Козир, М. Формування в учнів 5 - 6 класів національної свідомості на уроках української мови та літератури / М. Козир, Н. Філонова. - С.54-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Паламар, С. Саморегуляція особистості як умова формування лідерських якостей майбутнього педагога / С. Паламар, Ю. Cавченко, Є. Антипін. - С.61-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Удовиченко, Л. Проблема культурно-національної ідентичностіта шляхи її вирішення у новій українській школі / Л. Удовиченко. - С.70-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Коханова, О. Дослідження настановлень жінок щодо самореалізації чоловіків / О. Коханова, О. Столярчук, О. Сорокіна. - С.76-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Косенчук, Ю. Теоретичні аспекти реформування шкільної освіти Фінляндської Республіки / Ю. Косенчук. - С.82-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Олійник, О. Поняття "інновація” та "новація" в освітньо-науковому дискурсі / О. Олійник. - С.88-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Перейти до зовнішнього ресурсу До змісту
Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (2), Ф2 (2), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (2), Ф2 (2), Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Struberga, S.
    China-CEEC Cooperation in Education and Science: Do Mutual Perceptions and Political Contexts Metter? [Електронний ресурс] / S. Struberga. - Електронні текстові дані // Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка : збірник наук. праць. - 2022. - № 37. - С. 32-41, DOI 10.28925/2311-2409.2022.374. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2311-2409

Кл.слова (ненормовані):
Китай -- науково-освітній обмін -- міжлюдський обмін
Анотація: Формат «16+1» став однією з найбільш обговорюваних структур регіональної співпраці в рамках ініціативи «Пояс і шлях» (B&R). Незважаючи на те, що цей формат досі в політичному порядку денному деякі країни Східної Європи поставили під сумнів його доцільність, тоді як інші готові продовжувати розширення можливостей взаємовигідних відносин. Обсяг взаємодій всередині механізму організовано навколо 3 осей: торгівля, інвестиції та обміни між людьми. Останнє сприяє фасилітації взаємної довіри, консолідації, міжкультурного розуміння та обміну знаннями між КНР та ЦСЄ, де сектор науки та освіти є важливим інструментом, який веде просування обмінів між людьми. Метою статті є дослідження студентської мобільності та академічних обмінів вищої освіти інститути як інструмент сприяння більш широкому співробітництву між ЦСЄ та КНР, враховуючи можливості, які дає робота у форматі 16+1. Особлива увага приділяється описати основні виклики та перспективи співпраці у сферах науки та освіти з наголосом на різному сприйнятті загроз, викликаних політичним контекстом. Дослідження базується на аналізі існуючих досліджень, статистики та даних, зібраних з 15 глибинних напівструктурованих інтерв’ю з людьми з КНР та 5 країн ЦСЄ, залучених до обміну КНР-ЦСЄ у 2019 р. Інші 5 поглиблених у 2021 році було проведено напівструктуровані інтерв’ю з метою перевірки ситуації у співпраці під час Covid-19 Пандемії, а також з урахуванням політичних викликів, з якими стикається формат 16+1
Перейти до зовнішнього ресурсу https://pedosvita.kubg.edu.ua

Дод.точки доступу:
Струберга С.


Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (2), Ф2 (2), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (2), Ф2 (2), Ф3 (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)