Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=турніри<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Коноваленко, Л. П.
    15-й Всеукраїнський турнір юних правознавців очима членів журі / Л. П. Коноваленко, В. Т. Машика // Історія та правознавство : Науково-методичний журнал. - 2017. - N 34/36. - С. 39-44.

Рубрики: Викладання правознавства в школі--позакласна робота--конкурси, турніри

Кл.слова (ненормовані):
турнири юних правознавців
Дод.точки доступу:
Машика, В. Т.


Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

2.
37.016:94(477)
Г 52


    Гладченко, О. М.
    Турнір за темою "Українська революція 1917-1921 рр.” / О. М. Гладченко, Л. М. Волкова // Історія та правознавство : Науково-методичний журнал. - 2018. - N 10/11. - С. 39-47.
УДК

Рубрики: Викладання історії України в школі--Турніри

Кл.слова (ненормовані):
турнір-вікторина з історії України -- запитання турніру-вікторини
Дод.точки доступу:
Волкова, Л. М.


Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

3.
37.091.4Сухомлинський
Д 50


    Дишко, О. П.
    Педагогічний турнір "Серце, вівддане дітям" / О. П. Дишко // Управління школою : наук.-метод. журн. - 2018. - № 25/27. - С. 54–63. - Бібліогр.: 5 назв.
УДК

Рубрики: Сухомлиністика--конкурси

Кл.слова (ненормовані):
конкурси -- педагогічна спадщина -- педагогічні турніри
Анотація: Педагогічний турнір присвячений Сухомлинському В. О.
Дод.точки доступу:
Сухомлинський, Василь Олександрович (український педагог, публіцист, письменник, поет ; 1918-1970) \про нього\


Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

4.


    Машика, Віктор.
    16 Всеукраїнський турнір юних правознавців очима члена журі / В. Машика // Історія та правознавство : Науково-методичний журнал. - 2019. - N 6. - С. 2-6.

Рубрики: Викладання правознавства в школі--позакласна робота--конкурси, турніри

Кл.слова (ненормовані):
Всеукраїнський турнір юних правознавців -- правова термінологія
Анотація: В статті йде мова про 16 Всеукраїнський турнір юних правознавців, який проходив на базі Вінницької ЗОШ № 16 з 24 по 28 жовтня 2018 року.

Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

5.


    Павлюк, Тетяна Сергіївна.
    Становлення та тенденції розвитку спортивного бального танцю в Німеччині [Текст] / Т. С. Павлюк // Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв = National Academy of Managerial Staff of Culture and Arts Herald : щоквартальний науковий журнал. - 2020. - № 1. - С. 88-92. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2226-3209

Кл.слова (ненормовані):
бальні танці -- спортивний бальний танець -- німецькі танцювальні організації -- танцювальні турніри

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

6.


    Salata, O.
    Development of scientific communication of student’s youth by means of tournament’s competitions [Електронний ресурс] / O. Salata. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2020. - Вип. 4. - P44-51, DOI 10.28925/1609-8595.2020.4.5. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
комунікація -- змагання -- студенти -- турніри -- пошук
Анотація: Це дослідження спрямоване на вивчення ролі конкурсних змагань, зокрема студентських турнірів з історії, у розвитку наукової комунікації в студентської молоді в процесі навчання в закладі вищої освіти. Експеримент, який став частиною дослідження, включав 130 респондентів, 100 з яких – це студенти – учасники турнірних змагань, а 30 осіб – члени журі, які оцінювали турнірні ігри і брали участь у дослідженні цього інноваційного явища. Для визначення ефективності турнірних змагань та їх ролі в розвитку наукової комунікації було залучено метод спостереження для виявлення проявів почуттів і поведінки учасників турнірних змагань на різних етапах гри. Порівняльний метод застосовано для виявлення особливості турнірних змагань у системі олімпіад, конкурсів, що проводяться в Україні. Метод опитування використано для виявлення рівня досягнень учасників під час турніру та впливу турнірних змагань на подальше навчання та наукову діяльність студентів. Результати дослідження довели, що турнірні змагання з історії є важливим чинником у розвитку наукової комунікації студентської молоді. Вони сприяють розвитку в здобувачів вищої освіти критичного мислення, здатності працювати в команді, вміння самостійно здійснювати наукові дослідження і захищати публічно власні ідеї. У результаті дослідження було виявлено, що студенти, які розробляли проєкти наукових тем до турніру і брали участь у турнірних змаганнях (публічному захисті та опонуванні), мають значно вищий рівень навчальних досягнень, ніж їхні однокурсники. Відповідно до результатів дослідження рекомендовано створення наукових дискусійних колоквіумів між студентами, які цікавляться наукою, і досвідченими вітчизняними та зарубіжними науковцями.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

7.


    Хіменес, Христина.
    Система змагань у професійному тенісі: еволюція та сучасність / Х. Хіменес, М. Пітин, Ю. Бріскін // Спортивна наука та здоров’я людини = Sport Science and Human Health : науковий журнал. - 2023. - N 2. - С. 167-181, DOI 10.28925/2664-2069.2023.213. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2664-2069

Кл.слова (ненормовані):
професійний теніс -- змагання -- організація -- компоненти
Анотація: Сучасна система змагань у професійному тенісі формувалась та розвивалася понад два століття. На різних історичних етапах вона зазнавала впливу різноманітних чинників, що спричиняло до реформування і заміни окремих компонентів системи, проте сприяло постійному підвищенню її організаційної та економічної ефективності. Мета: виявити особливості становлення та розвитку компонентів системи змагань у професійному тенісі в контексті історії та сучасності. Матеріал і методи. Дослідження проведено із використанням матеріалів теоретичного характеру. Аналізу, порівнянню та систематизації піддавалися зокрема сучасні праці, у яких визначено, описано окремі складові системи змагань у професійному тенісі, а також чинники, котрі визначають напрями удосконалення окремих турнірів чи турів, а також системи змагань у виді спорті у комплексі. Результати. Професійний напрям тенісу розвивався починаючи з 1820-х років. Широкої популярності він почав набувати з 1968 року, коли було проголошено «еру Відкритого тенісу». З того часу і до сьогодні основними змаганнями в системі змагань професійних тенісистів залишаються чотири турніри Grand Slam. Не меншого значення, починаючи з 1970-х років набуває турова система організації тенісних змагань. На сьогодні в структурі календаря змагань провідна роль належить зокрема наступним змаганням і турам (розташовані в порядку значущості): ATP Finals, ATP Masters 1000, Кубок ATP, Tour ATP 500, Tour ATP 250, ATP Challenger Tour. Усі зазначені змагання передбачають високі призові для лідерів. Окрім того в структурі системи змагань з професійного тенісу важливе місце належить рейтингу ATP, який з одного боку визначає статус (бальність) кожного змагання, а з іншого – позиції спортсменів у змагальних перегонах Висновки. У професійному тенісі сьогодні сформувалася достатньо складна, розгалужена і водночас високо комерціалізована система змагань, яка містить велику кількість компонентів. Формування цієї системи відбувалося з постійним урахуванням чинників соціального, економічного, політичного, технологічного характеру, які були/є актуальними в той чи інший час
Дод.точки доступу:
Пітин, Мар’ян
Бріскін, Юрій


Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)