Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Мережеві ресурси (1)Наукові періодичні видання Університету (13)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=ПРОДУКТИВНІСТЬ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 80
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


   
    120 Вт в Ка-диапазоне, полученные коаксиально-волноводным суммированием мощности на GaN МИС [Текст] / П. Дж. Кортни [и др.] // CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника. - Киев : ООО Булавиа-Посад, 2017. - № 4. - С. 26-29. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
мікроплоскі плати -- підсилювач серії Spatium -- продуктивність
Дод.точки доступу:
Кортни, Патрик Дж.
Зенг, Джим
Тран, Туан
Хунг
Скотт


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

2.
Шифр: C770899327/2017/4
   Журнал

CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника [Текст] : научно-технический журнал. - Киев : ООО Булавиа-Посад, 2001 - . - Виходить щомісячно
2017р. № 4
Зміст:
Новости мира электронных компонентов. - С.4-9
Кл.слова: модуль для "Інтернету речей", світлодіодні модулі CHIP-ON-BOARD, кварцовий резонатор
Дуку, Драгос-Джордж. Способы борьбы с электромагнитными помехами в схемах с операционными усилителями / Д. -Дж. Дуку. - С.10-12
Кл.слова: електромагнітні перешкоди, датчик струму, коефіцієнт придушення
Захаров, Виталий. Микроконтроллер N76Е003 компании Nuvoton Technology на базе ядра 1Т-8051 / В. Захаров. - С.14-15
Кл.слова: мікроконтролер N76Е003, налагоджувальна плата NuTiny-SDK-№76E003, блок-схема мікроконтролера N76Е003
Курилин, Алексей. Микроконтроллеры Pearl Gecko и Jade Gecko: первые "драгоценные камни" среди микроконтроллеров EFM32 / А. Курилин. - С.16-20. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: мікроконтролер Pearl Gecko, мікроконтролер Jade Gecko, енергоспоживання
Бабушкина, Любовь. Процессоры Intel Skylake: многообразие и применение : Частина 2 / Л. Бабушкина. - С.22-25. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: процесори Intel Skylake, енергоефективність, функціональність
Кортни, Патрик Дж. 120 Вт в Ка-диапазоне, полученные коаксиально-волноводным суммированием мощности на GaN МИС / П. Дж. Кортни [и др.]. - С.26-29. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Зенг Д., Тран Т., Хунг Трин, Скотт Биен
Кл.слова: мікроплоскі плати, підсилювач серії Spatium, продуктивність
Макаренко, Владимир. Мощные светодиоды компании CREE серии XLamp® ХНР / В. Макаренко. - С.30-34. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: світловіддача, менша споживана потужність, стійкість до ударів
Крапп, Иоханнес. Новые возможности токовых шунтов, или хорошо забытое старое / И. Крапп ; пер. А. Колпаков. - С.35-40. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: силова електроніка, потужність, струмові сенсори
Уэрбер, Д. Trench-IGBT-модули с обратной проводимостью / Д. Уэрбер [и др.]. - С.42-46
Інші автори: Ханґep Т., Уиссен Т., Шютц Т. та ін.
Кл.слова: конструкція кристалів, антипаралельні діоди, високовольтні IGBT-модулі
Скуто, Альфио. Выбор полумостового резонансного LLC-преобразователя и MOSFET первичной стороны / А. Скуто, А. Гайто. - С.48-51. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: полумостовий резонансний LLC-перетворювач, жорстке перемикання, жорстка комутація
Рентюк, Владимир. Проблема оптимального выбора комбинации входных и выходных конденсаторов для подавления пульсаций и помех DC/DC-преобразователей : Частина 1 / В. Рентюк. - С.52-56. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: перешкоди DC / DC-перетворювачів, перетворення напруги, електромагнітне випромінювання
Браманпалли, Ранджит. Фильтрация без потерь / Р. Браманпалли. - С.58-59
Кл.слова: ослаблення залишкової пульсації, втрати постійного струму, вихідний фільтр
Паччигар, Мэйсил. АЦП последовательного приближения следующего поколения для прецизионных систем сбора данных / М. Паччигар, А. Уолш. - С.60-66. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: оцифрування аналогових даних, стандартний сигнальний ланцюг, АЦП AD4000/AD4003
Соколов, Михаил. BLE v4.2: быстрее, безопаснее, энергоэффективнее : Частина 1 / М. Соколов. - С.68-75
Кл.слова: Blue-tooth 4.2, енергоспоживання, функція DLE
Донован, Майк. Четыре быстрых шага на пути к производству. Модельно-ориентированное проектирование программно определяемых радиосистем : Часть 4. Быстрое макетирование при помощи комплекта Zynq SDR Kit и автоматических средств генерации кода из Simulink / М. Донован, А. Козьма, Пу Ди. - С.76-82. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: генерація коду на мові HDL, модель ADS-B, MATLAB CODER
Хаксель, Роберт. Кратко об основных условиях разработки и производства гибко-жестких печатных плат / Р. Хаксель, О. Городова. - С.84-86
Кл.слова: гнучко-жорсткі друковані плати, технології, мідь
Хьюбинг, Тодд. Электромагнитная совместимость и разводка печатных плат : Частина 2 / Т. Хьюбинг, Н. Хьюбинг ; пер. О. Очур. - С.88-91
Кл.слова: визначення перебігу струму, визначення антен, визначення механізмів зв'язку
Перейти до зовнішнього ресурсу До змісту
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


    Dzikovska, M.
    Coaching as the pedagogical technology in professional training of future specialists [Електронний ресурс] / M. Dzikovska. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2019. - Вип. 3. - P45-50, DOI 10.28925/1609-8595.2019.3.4550. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
коуч -- якість освіти -- професійна підготовка -- спеціаліст
Анотація: У статті здійснено теоретичний аналіз коучингу як інноваційної педагогічної технології. Автор, спираючись на порівняльний аналіз науково-педагогічних джерел, зазначає проблеми, які є спільними у наукових дослідженнях вітчизняних та зарубіжних учених. Зазначено, що технологія коучингу отримала ґрунтовний теоретичний аналіз та широке практичне застосування саме в теорії та практичних дослідженнях зарубіжних учених. Показано, що спільними ознаками у вітчизняних та зарубіжних дослідженнях коучингу є: побудова освітнього процесу на мотивуючій взаємодії; створення можливостей для розкриття потенціалу особистості; рівноправна творча діяльність учасників освітнього процесу; партнерство для підтримки людей у досягненні своїх цілей. Доведено, що коучинг має всі ознаки педагогічної технології (модель спiльнoї педaгoгiчнoї дiяльнoстi з прoєктувaння, oргaнiзaцiї та проведення освітнього процесу; oргaнiчна складова структури рiзнoмaнiтних форм oргaнiзaцiї нaвчaльних занять, реaлiзaцiї інших видів педагогічної взaємoдiї суб’єктів освітнього процесу; можливість для розвитку особистісного потенціалу студента та реалізації потенційних можливостей викладача); схарактеризовано етапи реалізації коучингу на основі знань (дванадцять етапів із реалізацією практичних завдань на кожному із них). Автором визначено переваги (підвищення активізації освітнього процесу та мотивації студентів до вивчення навчального курсу; виявлення в студентів здібностей, які розкривають їх як креативних людей, здатних до логічного мислення; розвиток у студентів лідерських якостей та емоційного інтелекту; висока продуктивність освітнього процесу та удосконалення комунікаційних навичок) та недоліки використання технології коучингу у професійній підготовці майбутніх фахівців в умовах закладу вищої освіти. Показано, що коучинг розвиває лідерські якості в студентів, що стимулює формуванню успішних команд, які забезпечують підготовку конкурентоспроможних фахівців в умовах закладу вищої освіти.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

4.


    Pappas, G.
    Educational system and neoliberal educational policy [Електронний ресурс] / G. Pappas. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2020. - Вип. 2. - С. 14-18, DOI 10.28925/1609-8595.2020.2.2. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
система освіти -- неоліберальна -- соціальна цінність -- лібералізм
Анотація: Метою даної роботи є висвітлення позитивних і негативних наслідків застосування ринкових принципів в освіті. Вища освіта забезпечує формування в майбутніх фахівців професійних компетентностей з метою узгодження з потребами ринку праці. Проте вища освіта відіграє іншу, не менш важливу суспільно-політичну роль: сприяє соціальному відтворенню. І якщо перша роль освіти гармонізована із ринковими ціннісними схемами (конкурентоспроможність, технікалізація знань, спеціалізація, продуктивність праці), то друга роль полягає в інтеграції громадян у політичну і соціальну системи. Прихильники застосування ринкових принципів в освіті розглядають її як модель, яка надає практичні навички для майбутньої професії і прагне до розвитку меритократичної конкурентної освітньої системи. У цій системі вища освіта оцінюється на основі критеріїв «продуктивність праці» та «ефективність». В умовах глобалізації національна політика підпорядковується принципам лібералізму та ринку, а роль держави зводиться в основному до ролі гаранта цих принципів та постачальника необхідних людських ресурсів. Противники застосування принципів ринку в освіті вважають, що в цих умовах вища освіта не може виконувати другу, суспільно-політичну, роль; формування особистості та критичного мислення стає вторинним фактором. У таких умовах студенти – в найкритичніший період їх соціалізації – не мають механізмів соціальної інтеграції і розглядаються тільки як робоча сила, а при недостатньому фінансовому та культурному капіталі студенти перетворюються на людей «без соціальної цінності», що підвищує ризик маргіналізації. Отже, в умовах ринку держава постала перед завданням пошуку практичних шляхів та засобів для подолання розриву між лібералізмом і статистизмом, тобто завданням використовувати в системі освіти ринкові механізми, в той же час захищаючи її як місце виробництва наукових знань, що дозволяє передати нові способи мислення і розуміння нових форм організації світу.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

5.


    Pappas, G.
    Quality of education in the European union strategic documents: a critical analysis [Електронний ресурс] / G. Pappas. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2020. - Вип. 1. - P86-92, DOI 10.28925/1609-8595.2020.1.13. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
критична теорія освіти -- стратегічні документи ЄС -- якість освіти -- ринкові механізми у сфері освіти
Анотація: У статті наголошується, що інтернаціоналізація ринку співпала з відкриттям державних кордонів на користь вільного руху капіталу, товарів, робочої сили, послуг та інформації, що призвело до змін в освітньому дискурсі, де стали переважати концептуальні основи бізнесу: вибір, конкуренція, ефективність, управління, продуктивність, споживач. Вторгнення ринкових механізмів у сферу освіти призвело до прийняття та використання відповідних стандартів з метою кількісної оцінки якості. У статті акцентовано, що успішність в міжнародній економічній конкуренції є ключовим критерієм якості освіти. У статті проаналізовано Повідомлення Європейському Парламенту, Раді, Економіко-соціальному комітету та Комітету регіонів (2008 р.) «Про оновлену стратегічну основу європейської співпраці в галузі освіти та навчання», в якому відзначено, що мета стратегії полягає в приведенні людських ресурсів, знань, здібностей, поглядів та поведінки відповідно до стандартів ринку, а сучасна якісна освіта має бути спрямована на підготовку особистості до навчання та адаптації до життя, управління інформацією, інноваціями та виробництвом. Оновлена стратегічна основа європейської співпраці в галузі освіти та навчання дозволяє всім громадянам, незалежно від статі, віку та соціально-економічного походження, набувати, оновлювати та розвивати протягом свого життя як професійні навички, так і основні навички, необхідні для подальшої освіти, активного громадянства та міжкультурного діалогу. У статті також представлений критичний огляд практик оновлених стратегічних рамок європейського співробітництва на основі критичної теорії освіти, яка наголошує, що глобалізація і технологічна революція повинні бути використані для радикальної перебудови і реконструкції освіти для її служіння демократії та прогресивним соціальним змінам.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

6.


    Трофименко, Олена Григорівна.
    Soft skills для розробників програмного забезпечення / О. Г. Трофименко, О. С. Савєльєва, Ю. В. Прокоп // Кібербезпека: освіта, наука, техніка : електронне наукове видання. - 2023. - Том 3, N 19. - С. 6-19, DOI 10.28925/2663-4023.2023.19.619. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2663-4023

Кл.слова (ненормовані):
омунікація -- розробники програмного забезпечення -- соціальна компетентність -- робота в команді
Анотація: Нині сформувалося розуміння важливості поведінкових компетентностейдля ІТ-фахівців. Аналіз публікацій підтверджує зростання потреб і зацікавленості розробників програмного забезпечення у розвитку не лише технічних навичок, а й соціальних (поведінкових) компетентностей для ефективного та дієвого виконання професійної діяльності. Під час співбесід з рекрутами ІТ-компанії намагаються з’ясувати не лише рівень hard skills, а і наявність набору soft skills. На відміну від hard skills, soft skills є спільною мовою емпатії, співпраці та добробуту людей на робочому місці. Їх варторозглядати цілісно, адже вони можуть змінюватися, відповідно до змін у житті людини. Вони формують стійкість і водночас гнучкість команди, що врешті решт впливає на успішність компанії. Кожна конкретна компанія сама визначає свою модель soft skills як набір компетентностей, необхідних для успішного виконання роботи в ній з метою досягнення її стратегічних цілей. Наразі не існує чітко визначеного, усталеного, загальноприйнятого переліку soft skills для розробників програмного забезпечення. У роботі проведено аналіз численних публікацій від ІТ-компаній та сформовано перелік soft skills, найбільш важливих для розробників програмного забезпечення з урахуванням специфіки комунікативних навичок відповідної галузі. Комунікація, робота в команді, управління часом, визнання помилок, емпатія, емоційний інтелект, терпіння, адаптивність, креативність, лідерство, розв’язання проблем і навички роботи з людьми є основними навичками soft skills, які потрібно розвинути розробнику програмного забезпечення, щоб успішно розв’язувати свої професійні завдання в команді, значно покращити продуктивність та підвищити загальне задоволення від своєї роботи. Також у статті досліджено ключові проблеми при формуванні відповідних soft skills та способи їх подолання. Врахування важливості та розвитку соціальних компетентностей працівників сприяє їх спільному залученню до роботи, ефективній взаємодії та зацікавленості у досягненні гарних результатів, високій якості й продуктивності для довгострокової стійкості компанії у глобальному професійному середовищ
Перейти до зовнішнього ресурсу https://csecurity.kubg.edu.ua

Дод.точки доступу:
Савєльєва, Оксана Степанівна
Прокоп, Юлія Віталіївна


Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

7.


    Batechko N., N., Durdas A. .
    The French model for assessing the quality of higher education: current trends [Електронний ресурс] / N., Durdas A. Batechko N. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2020. - Вип. 1. - P93-98, DOI 10.28925/1609-8595.2020.1.14. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
університетська освіта -- оцінювання -- якість університетської освіти
Анотація: У статті розглядається сучасний стан розвитку вищої освіти у Французькій Республіці. Висвітлено якість вищої освіти Франції з огляду на сучасні європейські тенденції; проаналізовано французьку модель оцінювання якості вищої освіти; проаналізовано поняття якості вищої освіти. У статті охарактеризовано сучасний стан вищої освіти у Франції. Підкреслено збільшення кількості студентського населення у цій країні у другій половині ХХ століття й до сьогодні; констатовано зростання кількості академічного персоналу, яке відбувалось разом зі зростанням кількості студентів. У статті охарактеризовано типи дипломів, які студенти можуть здобути після завершення навчання у закладах вищої освіти; розкрито особливості типів французьких дипломів. В статті аналізується структура вищої освіти Франції, підкреслюється ефективність, інноваційність та продуктивність, яких очікують від вищої освіти в Європі сьогодні. В статті підкреслено ефективність вищої освіти як якісну характеристику. Проаналізовано систему оцінювання якості вищої освіти як сукупність процесів, які можна розділити на дві широкі категорії, а також виділено значення постійного оцінювання у французькій системі вищої освіти. У статті розглядаються історичні передумови для розвитку французької моделі оцінювання якості вищої освіти. Проаналізовано органи, які беруть участь у оцінюванні якості вищої освіти у Франції, зазначено їхню роль та завдання. Розглянуто підходи та методи забезпечення якості вищої освіти у Франції; виділено зовнішнє та внутрішнє оцінювання та зазначено їхні особливості. У статті згадуються процедури самооцінки, інструменти для їх реалізації та їх склад. Зазначається можливість використання позитивного французького досвіду при оцінюванні якості вищої освіти в Україні.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

8.
004.056.5
P27


    Parno, Bryan Jeffrey.
    Trust Extension as a Mechanism for Secure Code Execution on Commodity Computers / B. J. Parno. - [Б. м. : б. в.]. - (ACM Books series ; #2). - ISBN 978-1-62705-477-5 : Б. ц.
Є повнотекстові версії (для доступу потрібна авторизація)
Переклад назви: Розширення довіри як механізм безпечного виконання коду на товарних комп’ютерах
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Захист інформації--Інформаційні технології

Кл.слова (ненормовані):
оцифрування інформації -- захист безпеки
Анотація: Оскільки суспільство поспішає оцифровувати конфіденційну інформацію та послуги, вкрай важливо прийняти належний захист безпеки. Однак такі захисти принципово суперечать тим вигодам, які ми очікуємо від товарних комп'ютерів. Іншими словами, споживачі та підприємства цінують товарні комп’ютери, оскільки вони забезпечують хорошу продуктивність та безліч функцій при відносно низьких витратах. Тим часом спроби побудови захищених систем з нуля зазвичай відмовляються від таких цілей, і тому вони рідко приймаються [Karger et al. 1991, Голд та ін. 1984, Еймс 1981].У цій книзі, переглянутій версії моєї докторської дисертації, спочатку написаної під час навчання в університеті Карнегі Меллона, я стверджую, що ми можемо вирішити напругу між безпекою та функціями, використовуючи довіру, яку користувач має в одному пристрої, щоб вона змогла безпечно використовувати інший товарний пристрій або послуга, не приносячи шкоди продуктивності та особливостям, що очікуються від товарних систем. Ми підтримуємо цю передумову протягом наступних розділів.


Примірників всього: 1
Сервер (1)
Вільні:
Сервер (1)

Знайти схожі

9.


    Шабранська, Н. І.
    Інноваційна складова у зростанні продуктивності праці / Н. І. Шабранська // Формування ринкових відносин в Україні : збірник наукових праць. - 2019. - № 4. - С. 39-46. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
продуктивність праці -- інноваційна складова -- науково-технічний прогрес -- вартість праці на одиницю продукції -- валовий внутрішній продукт

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

10.


    Перегудова, Т. В.
    Інституційні особливості еластичності зайнятості в Україні: тренди та детермінанти [Текст] / Т. В. Перегудова // Економіка України = Economy of Ukraine : науковий журнал. - 2020. - № 9. - С. 80-92. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 0131-775X

Кл.слова (ненормовані):
економічне зростання -- ринок праці -- еластичність зайнятості -- продуктивність праці -- соціально-трудова ексклюзія -- інституційна пастка -- соціальний захист

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)