Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Наукові періодичні видання Університету (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=витрати<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 169
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.
    (Вільних примірників немає)
Шифр: Д378451527/2017/3
2017р.3
Зміст:
Остапенко, В. Економіка майбутнього - економіка інтелектуального капіталу, культури та любові / В. Остапенко. - С.3-7. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: економіка, корупція, реформи
Захарченко, В. І. Основні аспекти сучасного процесу зіставлення кретитоспроможності регіонів / В. І. Захарченко. - С.8-14. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: регіон, рейтинг, кредит
Коротаєва, Ю. В. Формування та використання потенціалу будівельної галузі / Ю. В. Коротаєва. - С.15-19. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: потенціал, будівельна галузь, продукція
Пожуєва, Т. О. Розвиток готельно-ресторанної галузі Запоріжжя та питання міграції як основоположниці цього процесу / Т. О. Пожуєва. - С.20-23. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: інноваційне підприємництво, регіональний туризм, турична інфраструктура
Потьомкін, Д. М. Роль інновацій у розвитку готельно-ресторанної справи / Д. М. Потьомкін. - С.24-28. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: туризм, інновації, готельно-ресторанна справа
Ткаченко, А. М. Інновації та їх роль у готельно-ресторанному господарстві / А. М. Ткаченко. - С.29-33. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: інноваційний розвиток, технології, конкурентні переваги
Жилінська, Л. О. Методи та інструменти управління забезпеченням розвитку промислових підприємств / Л. О. Жилінська. - С.34-42. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: управління, стратегічний аналіз, класифікація
Пожуєва, Т. О. Причини виникнення та шляхи подолання рейдерства в Україні / Т. О. Пожуєва. - С.43-47. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: рейдерство, захоплення, підборка документів
Силенко, С. А. Скоринг як метод антикризового менеджменту на металургійних підприємствах / С. А. Силенко. - С.48-53. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: скоринг, ризик, банкрутство
Шмиголь, Н. М. Організаційно-економічні методи управління підприємством з використанням інформаційних систем / Н. М. Шмиголь, В. Ю. Цокур. - С.54-58. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: методи управління, інформаційні системи, інформаційні технології
Бікулов, Д. Т. Формування державного замовлення у сфері вищої освіти в інтересах місцевих громад / Д. Т. Бікулов. - С.59-63. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: вища освіта, державний бюджет, місцева громада
Гнезділова, О. М. Бухгалтерські та податкові аспекти формування резерву відпусток на підприємстві / О. М. Гнезділова. - С.64-69. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: резерв, витрати, оподаткування
Всі примірники списані
Знайти схожі

2.
342.52(477)
A95


   
    Ave, Ukraine! Декларація про державний сувернітет України,. Т. 2 : Ave, Ukraine! Філософія буття країни правди, волі і добра : 1990 р. Декларація. 10 років потому 2000 р. : Ч. 4 ; Т. 3 : Чуття честі : Епічна післямова до твору, написаного життям України : Декларація. Акт незалежності України. 1990-1991 р. 20 років потому 2010-2011 р. : тритомний монолог-діалог з двоєдиною Україною : літопис Українотворення / Асоціація народних депутатів України, ; Асоціація народних депутатів України,. - Вид. 2-ге, випр. і доп. - Київ : Освіта України, 2011. - 1293 с. - ISBN 978-966-188-187-6 : 250.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Право--історія України--Популярні видання

Кл.слова (ненормовані):
суспільство -- витрати -- економічне зростання
Дод.точки доступу:
Зайко, Я. Я. \ред.\
Кислий, П. С. \ред.\
Асоціація народних депутатів України


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

3.


    Georgakis, Steve.
    Economic crises and sports mega-events = Економічні кризи та спортивні мегаподії: навчання на прикладах минулого для майбутнього аналізу / S. Georgakis, B. Morozov, J. Nauright // Спортивна наука та здоров’я людини = Sport Science and Human Health : науковий журнал. - 2023. - N 1(9). - С. 4-17, DOI 10.28925/2664-2069.2023.11. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2664-2069

Кл.слова (ненормовані):
спортивні мега події -- Олімпіада 2004 -- спадок
Анотація: Метою нашого дослідження було показати, як політика та витрати греків уряд для інфраструктурних та інших пов'язаних з Олімпійськими проектами зв'язків за зразком фінансова безвідповідальність, яка призвела до краху економіки Греції. Наші методи полягали в дослідженні урядової політики та фінансові показники, що оточують спортивні мегаподії (МСП), і зокрема грецькі справа навколо Олімпіади-2004. Наші результати показують, що поточний аналіз МСП не є адекватним вивчити фінансові показники та реалії, а також економічний і фінансовий аналіз необхідні при визначенні витрат і рентабельності інвестицій.
Дод.точки доступу:
Morozov, Boris
Nauright, John


Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

4.


    Wogu, J. O.
    Reaching the Unheard Voices and Hinterlands in the Digital Era: An Assessment of the re-Engineering of Newsgathering in Africa = Урахування непочутих голосів та віддалених районів у цифрову епоху: оцінка реінжинірингу збору новин в Африці / J. O. Wogu // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2019. - № 6. - P53-64. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
збір новин -- внутрішні райони -- Африка -- інтернет-технології -- глобалізація -- розвиток
Анотація: Історично склалося так, що Африка відстає в засвоєнні технологій, у тому числі - в галузі мас-медіа. І хоч Африка є другим (після Азії) за територією континентом, понад 60% її населення живе в районах, віддаленість і небезпечність яких не дозволяють журналістам і ЗМІ повноцінно висвітлювати їх соціально-економічне, культурне і політичне життя. До переліку проблем слід додати нестачу кваліфікованих кадрів, надмірні витрати, внутрішні конфлікти, неспроможність медіа-індустрії навчати та/або запрошувати достатню кількість журналістів, байдужість урядової й муніципальної політики в галузі масових комунікацій. Частково вказані проблеми вирішуються за рахунок ініціатив місцевого населення, представники якого викладають новинний контент в Інтернет-мережах, але вони не можуть принципово зняти питання. Дана стаття присвячена вивченню динаміки надходження новин в епоху технологічно орієнтованого Інтернету для виявлення існуючих обмежень в африканських внутрішніх районах. Географічно дослідження орієнтоване на африканські сільські громади. В статті розглядаються шляхи набуття й використання нових інформаційних технологій, зокрема, мобільних телефонів з інтернет-можливостями, для генерування і розповсюдження новин з африканських внутрішніх районів. Виявлено фактори, що заважають такій практиці і шляхи їх усунення. Хронологічно дослідження охоплює ХХІ століття, тобто від 2000 року до тепер. Саме в цей період відбувалося масове проникнення Інтернету у внутрішні райони та використання його як основного засобу комунікації. Досліджуючи дігіталізацію комунікації в сільській Африці, де більшість населення живе поза регулярним або формальним зв'язком з органами і каналами управління, відірване від зовнішнього світу, автор визначає масштаб проблем, з якими стикається модернізація. Розкриваються технології підходів до збирання новин у сільській Африці, залучення її до участі в електронному управлінні, глобальному діалозі й дискусіях з усіх аспектів людського розвитку, прав і політики. Оцінюються життєздатні альтернативи інтернет-посередництва в галузі журналістики.
Дод.точки доступу:
Йосиф Олучукву Вогу


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

5.


    Самчинська, Я.
    Імплементація теми з розробки чат-ботів в університетський курс "Офісні комп’ютерні технології" / Я. Самчинська, М. Шерман, М. Сікелінда // Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету = Open educational e-environment of modern University : науковий журнал. - 2020. - N 9. - С. 121-133, DOI 10.28925/2414-0325.2020.9.10. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2414-0325

Кл.слова (ненормовані):
чат-бот -- офісні комп’ютерні технології -- дослідницька компетентність -- професійна компетентність -- інженерія програмного забезпечення -- комп’ютерні науки
Анотація: В статті розглянуто доцільність модифікації змісту навчальної дисципліни «Офісні комп’ютерні технології» шляхом запровадження теми «Розробка чат-ботів з допомогою безкоштовних онлайн-конструкторів». Вибір зазначеної навчальної теми обумовлений тим, що чат-бот є одним з найбільш перспективних інформаційнокомунікаційних інструментів для підвищення ефективності діяльності компаній. Використання чат-ботів є одним з найактуальніших сучасних способів комунікацій з користувачами на мобільних пристроях, що дає можливість компаніям знизити маркетингові витрати та витрати на просування своїх товарів та послуг. Впровадження чатботів дозволяє значно прискорити процес взаємодії з клієнтами, знання та навички з цієї технології наразі є затребуваною компетентністю для ІТ-фахівця у бізнес-середовищі. Результатом вивчення даної теми з дисципліни «Офісні комп’ютерні технології» студентами є розробка бот-консультанта для роботи в платформі Telegram, що надає стислу інформацію та відповіді з питань діяльності компанії. Впровадження теми «Розробка чатботів з допомогою безкоштовних онлайн-конструкторів» до змісту навчальної дисципліни «Офісні комп’ютерні технології» відповідає основному фокусу освітніх програм першого (бакалаврського) рівня освіти «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки» та «Інформаційні системи та технології». Досвід роботи зі студентами Херсонського державного університету з вивчення теми «Розробка чат-ботів з допомогою безкоштовних онлайн-ресурсів» та результати педагогічного експерименту засвідчили, що вона може бути успішно імплементована у навчальний курс «Офісні комп’ютерні технології» з підготовки бакалаврів спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення», 122 «Комп’ютерні науки», 126 «Інформаційні системи та технології», а також студентів споріднених спеціальностей з метою мотивації їх до вирішення завдань професійної спрямованості та формування дослідницької компетентності.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://openedu.kubg.edu.ua

Дод.точки доступу:
Шерман, М.
Сікелінда, М.


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

6.
Шифр: І223278906/2019/12
   Журнал

Інвестиції: практика та досвід [Текст] : науково-практичний журнал/ Чорноморський державний університет імені Петра Могили. - Київ : ТОВ "ДКС Центр", 2002 - . - ISSN 2306-6814. - Виходить двічі на місяць
2019р. № 12
Зміст:
Мармуль, Л. О. Проблеми та перспективи розвитку споживчої кооперації на селі / Л. О. Мармуль. - С.5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Шульга, Н. П. Стрес-тестування кредитного ризику банків України на основі макроекономічних змінних / Н. П. Шульга, Л. Л. Белянко. - С.10-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Островський, І. А. Інноваційне підприємництво в сфері поводження з побутовими відходами: міжнародний контекст і регіональні особливості України / І. А. Островський, С. Ю. Юр’єва, О. П. Коюда. - С.16-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Наумов, М. С. Створення сприятливого інвестиційного клімату як чинник інтенсифікації інноваційного розвитку економіки України / М. С. Наумов. - С.22-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Ткаченко, О. С. Державна підтримка сільськогосподарських підприємств - реалії сьогодення / О. С. Ткаченко. - С.27-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Шемігон, О. І. Публічно-приватне партнерство як інструмент соціально-економічного розвитку села / О. І. Шемігон, М. В. Вихор, М. В. Руденко. - С.31-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Скорнякова, Ю. Б. Витрати на ремонт та поліпшення основних засобів: обліково-податковий аспект / Ю. Б. Скорнякова. - С.37-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Третяк, Д. Д. Сутність та соціально-економічне значення медичного страхування / Д. Д. Третяк. - С.43-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Вертелєва, О. В. Математичне моделювання економічних процесів в умовах парадигмальних зрушень / О. В. Вертелєва. - С.48-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Данькевич, С. М. Організаційно-економічні аспекти залучення інвестицій як інструменту в забезпеченні збалансованого використання земель лісогосподарського призначення / С. М. Данькевич. - С.57-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Галайко, А. М. Оцінка ефективності податкового стимулювання розвитку агропромислового комплексу / А. М. Галайко. - С.74-80. - Бібліогр. в кінці ст.
Чабан, Г. М. Організаційно-економічний механізм визначення вартості впровадження комплексу обробки даних з безпеки польотів у системі управління ризиками / Г. М. Чабан. - С.81-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Кладченко, М. В. Напрями розвитку системи фінансового забезпечення державних ЗВО України / М. В. Кладченко. - С.88-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Стовпова, А. С. Порівняльний аналіз та прогноз транзакцій провідних криптовалют / А. С. Стовпова. - С.94-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Дума, О. І. Розроблення методу комплексного оцінювання інвестиційної привабливості підприємства / О. І. Дума. - С.101-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Козловський, Є. В. Особливості управління регіональними туристичними проектами на основі використання кластерного підходу / Є. В. Козловський, Т. І. Ткаченко. - С.107-111. - Бібліогр. в кінці ст.
Дмитренко, Р. М. Вектори державного регулювання створення "зелених" робочих місць у процесі трансформаційних перетворень з "озеленення" аграрного бізнесу / Р. М. Дмитренко. - С.118-122. - Бібліогр. в кінці ст.
Марушева, О. А. Розвиток політико-адміністративних процесів нормативно-правового регулювання соціально-економічних відносин у будівельній галузі / О. А. Марушева. - С.123-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Семенова, Ю. М. Законодавче регулювання комунального водокористування / Ю. М. Семенова. - С.127-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Левченко, О. В. Моніторинг та оцінювання реалізації партисипативних бюджетів в Україні / О. В. Левченко. - С.131-136. - Бібліогр. в кінці ст.
Перейти до зовнішнього ресурсу ПОВНИЙ ТЕКСТ
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

7.


    Карпук, А. І.
    Інвестиційне забезпечення відтворення лісового біорізноманіття в контексті диверсифікації діяльності лісогосподарських підприємств / А. І. Карпук, Ю. Ю. Несторяк, О. М. Олексієвець // Інвестиції: практика та досвід : науково-практичний журнал. - 2019. - № 1. - С. 5-12. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2306-6814

Кл.слова (ненормовані):
інвестиційне забезпечення -- диверсифікація -- рентна плата -- власні кошти -- поточні витрати -- чистий прибуток
Дод.точки доступу:
Несторяк, Ю. Ю.
Олексієвець, О. М.


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

8.


    Роганова, Г. О.
    Індексний метод аналізу цін продукції харчової промисловості / Г. О. Роганова // Актуальні проблеми економіки = Actual problems of economics : науковий економічний журнал. - 2018. - № 4. - С. 73-85. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1993-6788

Кл.слова (ненормовані):
індекс споживних цін -- харчова промисловість -- ціна -- доходи -- витрати -- доходність підприємств

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

9.


    Курбан, О. В.
    Інноваційні системи управління рекламними та PR-процесами в мережі Інтернет [Текст] / О. В. Курбан // Інтегровані комунікації = Integrated communication : науковий журнал. - 2019. - Вип. 1(7). - С. 33-37. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
соціальні онлайн-мережі -- Інтернет -- реклама -- маркетингові комунікації -- управлінські процеси
Анотація: Стаття порушує тематику дослідження інформаційно-комунікаційних технологій, які використовують в мережі Інтернет з метою управління рекламними та PR-процесами. Представлено перспективний напрям використання контенту в мережевому просторі, що передбачає застосування технологій автоматизованого управління інформаційних процесів (web 3.0). Названі й охарактеризовані автором інструменти є інноваційними та мають широкий спектр використання для проведення прикладних і теоретико-методологічних досліджень, а також для практики. Зазначені технології дають можливість зменшити матеріальні витрати та вдосконалити якість роботи із контентом, прискорити його розповсюдження. Описані в статті інструменти мають важливе значення для вдосконалення таких традиційних маркетингових комунікацій, як реклама і PR. Охарактеризовані автором системи – це онлайн-сервіси з широким доступом інтернет-користувачів на безоплатних та платних умовах. Найпопулярнішими на ринку реклами і PR є такі сервіси: SMM Box, RePublic, NovaPress Publisher, SMM Aero, Kuku.io, Publbox, Postmypost. Ці програми мають зручний інтерфейс і просту систему навігації, що робить їх відкритими навіть для користувачів-початківців

Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (2), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (2), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

10.
330.837(075.8)
Ч-96


    Чухно, Анатолій Андрійович.
    Інституціонально-інформаційна економіка : підручник / А. А. Чухно, П. М. Леоненко, П. І. Юхименко ; за ред. А. А. Чухна. - Київ : Знання, 2010. - 687 с. : табл. - Глосарій: с. 699-687. - Бібліогр. в кінці розд. - Бібліогр. в підрядковій прим. - ISBN 978-966-346-640-8 : 185.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Економіка--Інституціональна економіка--Навчальні видання для вищої школи

   
Кл.слова (ненормовані):
інституціональна економічна теорія -- інституціоналізм -- теорія постіндустріальної цивілізації -- інтелектуальна власність -- інтелектуальний капітал -- інституціональне середовище -- права власності -- трансакційні витрати -- економічні організації -- домогосподарства -- контракти
Анотація: Теоретико-методологічні основи, структура, сутність, етапи розвитку інституціонально-інформаційної економіки, її місце та роль у системі сучасних економічних знань.
Дод.точки доступу:
Леоненко, Петро Михайлович
Юхименко, Петро Іванович
Чухно, Анатолій Андрійович \ред.\


Примірників всього: 2
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (2)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (2)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)