Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Мережеві ресурси (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=журналісти<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 54
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-54 
1.


   
    7 фактів про козаків // Історія та правознавство : Науково-методичний журнал. - 2020. - N 4/6. - С. 27-30.

Рубрики: Історія України--козацтво

   Історія України, 16 - 18 ст.


Кл.слова (ненормовані):
Військо Запорозьке -- Гетьманщина -- Запорозька Січ -- Хортицька Січ -- Конституція Пилипа Орлика
Анотація: За допомогою історика Владлена Мараєва журналісти зібрали найцікавіші факти з історії козацтва, які доводять, наскількі міцно воно досі вплетене у наше життя.

Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

2.
   908(520)
   K50


    Kiyosawa, Kiyoshi (1890-1945).
    A Diary of Darkness : the Wartime Diary of Kiyosawa Kiyoshi / foreword by Marius Jansen ; edited with an introduction by Eugene Soviak ; translated by Eugene Soviak and Kamiyama Tamie. - Princeton, N.J. : Princeton University Press, 1999. - xx, 391 p. - ISBN 978-0-691-14030-8 : 200.00 грн.
В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Друга світова війна--Спогади--Щоденники, 1939-1945--Популярні видання

   Журналісти--Щоденики--Японія--Популярні видання


Кл.слова (ненормовані):
Journalists -- Diaries -- щоденники -- історична література -- журналісти -- публіцистика
Анотація: Цей воєнний щоденник Кійосі Кіосави (1890-1945), Ankoku Nikki, був спочатку опублікований у 1948 році та незабаром досяг надзвичайного рівня визнання та популярності. Серед причин було те, що це була книга, яка критикувала керівництво воєнного часу, і робила це в той час (щоденник починається в 1942 році), коли інші мовчали. Ще однією причиною постійного інтересу до щоденника є те, що це хроніка японських військових років і містить усілякі промовисті подробиці. Це найцікавіша соціальна історія, яка, як сказав автор, стала «ненавмисною автобіографією». Спочатку призначений як нотатки до історії того періоду (такого, який так і не був написаний через передчасну смерть автора), тепер щоденник вважається одним із найважливіших і переконливих документів Японії часів війни. Тут воно з’являється в англійському перекладі Євгена Сов’яка та Камії Тамі. Сповнена критики японського військового авторитаризму, який довелося придушувати публічно, із зростанням істеричної провійськової пропаганди, зростанням бідності та безладу, а також власних зусиль автора уникнути арешту, це смілива та прониклива розповідь про воєнний час Японії.
Дод.точки доступу:
Soviak, Eugene \editor, transl.\
Tamie, Kamiyama \transl.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

3.


    Onyiaji, J.
    Digital broadcasting in Nigeria by the eyes of its users: history of development and current state = Цифрове мовлення в Нігерії очима його користувачів: історія розвитку та сучасний стан / J. Onyiaji, E. O. Okwumba // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2019. - № 2. - P75-81. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
адаптація -- електронні мас-медіа -- мовлення -- оцифровка -- журналісти
Анотація: У статті відтворено деякі аспекти з історії впровадження цифрового мовлення в Нігерії, а також міститься оцінка його сучасного стану. Теоретико-методологічною основою для його проведення стала "дифузійна" теорія інновацій, що дозволило встановити дійсний стан готовності Нігерії до цифровізації національних мас-медіа. У рамках цього дослідження було здійснено інтерв'ювання (опитування) 184 журналістів цифрового мовлення зі 150 медійних компаній трьох провінцій (Енугу, Ебоні та Анамбра) Нігерії. Їх результати засвідчили, що основними перешкодами для розвитку цифрового мовлення в Нігерії є обмеженість фінансування, незадовільний стан цифровізації мас-медіа, брак кваліфікованих спеціалістів та потрібного для цього обладнання та відсутність політичної волі. З огляду на це існують всі підстави стверджувати, що нинішній рівень цифровізації мовлення в Нігерії є доволі низьким, і на загал не відповідним потребам розвитку країни на сучасному етапі. Водночас результати дослідження дозволяють стверджувати, що переважна більшість респондентів має високий рівень власної поінформованості про цифрове мовлення. Більша їх частина виявила свою готовність стати першими користувачами цифрового мовлення, як тільки воно буде повністю впроваджене в країні. До цього часу Нігерія досягла незначного прогресу в галузі цифрового мовлення, а подальший його розвиток вимагає вирішення урядом Нігерії низки складних завдань, пов'язаних з цифровізацією телевізійних ЗМІ. По-перше, уряд Нігерії має вирішити питання фінансування для забезпечення розвитку цифрового мовлення в Нігерії, а також запропонувати стратегію його впровадження, забезпечити навчання персоналу та знайти можливість для встановлення сучасного технічного обладнання. Важливим видається й розширення тематики та географії подальших досліджень з цієї проблематики з метою охоплення всіх провінцій країни задля кращого розуміння суті проблеми
Дод.точки доступу:
Okwumba, E. O.
Оквумба Евхарія Огечі
Оньяджи Джудіт


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

4.
   908(520)
   S68


    Smith, Sheila A..
    Intimate Rivals : Japanese Domestic Politics and a Rising China / Sheila A. Smith. - New York : Columbia University Press, 2016. - xviii, 361 p. : il, карти. - ISBN 978-0-231-16788-8 (hardcover : acid-free paper) : 200.00 грн.
A Council on Foreign Relations book.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Японія--Зовнішня політика--Китай
    Китай--Зовнішня політика--Японія

    Японія--Політика та уряд

    Японія--Соціальні умови

Кл.слова (ненормовані):
foreign relations -- politics and government -- зовнішня політика -- політика -- уряд -- японія -- китай
Анотація: Складні в історичному, політичному та культурному плані відносини між Японією та її найбільшим сусідом писали, обговорювали та кидали виклик подіям понад тисячу років. Більшу частину цього часу науковці, журналісти та оглядачі зосереджувалися на політичних, інституційних та політичних питаннях, які кидали виклик політикам та інтелектуалам з обох сторін. Проте з 1945 року сама «історія» стала головною проблемою, яка формувала відносини між Японією та Китаєм. Із зростанням економічної та політичної могутності Китаю Японії також довелося враховувати торговельні суперечки, культурні стереотипи та територіальні суперечки, які ігнорувалися (часто навмисно) після кінця імперії. У цьому важливому томі розглядаються дипломатичні відносини між Японією та Китаєм через чотири випадки суперечок у 2000-х роках. Обговорюються добре відомі суперечки щодо островів Сенкаку/Дяоюйдао та візитів прем’єр-міністра Дзюньічіро Коїдзумі до храму Ясукуні, а також спільне використання Східно-Китайського моря та інцидент із харчовим отруєнням у ґьодза 2008 року. Останній демонструє складну характер економічного співробітництва між ними.

Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

5.
070
К 79


    Крейг, Р.
    Інтернет-журналістика [Текст] : робота журналіста і редактора у нових ЗМІ / Р. Крейг ; пер. з англ. А. Іщенко. - Київ : Києво-Могилянська академія, 2007. - 323 с. - ISBN 978-966-518-427-0 : 95.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Інтернет-журналістика--Навчальні видання для вищих навчальних закладів

Кл.слова (ненормовані):
журналістика -- інтернет-журналістика -- опрацювання інформації -- інтернет-журналісти -- інтернет-ресурси -- написання матеріалу -- редагування -- стандарти -- закони -- етичні питання -- етика -- кіберпростір -- правові питання -- інтернет-стандарти -- мільтимедіа -- інтернет-редактор
Анотація: Автор знайомить студентів з особливостями інтернет-ЗМІ і професійними навичками, необхідними для адекватного використання переваг нових засобів масової інформації.
Дод.точки доступу:
Іщенко, А. \пер. з англ.\


Примірників всього: 5
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (4)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (4)

Знайти схожі

6.
   070.442(477)
   А 28


   
    Адвокат журналістики. Спогади про Ігоря Лубченка [Текст] / Національна спілка журналістів України ; упорядник: Ю. В. Бондар, М. М. Сорока ; редактор В. В. Біленко. - Київ : ВПК Експрес-поліграф, 2013. - 392 с. - (Золоті імена української журналістики ; випуск 2). - ISBN 978-966-2530-51-3 : 30.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Журналістика--Журналісти

Дод.точки доступу:
Бондар, Ю. В. \упорядник.\
Сорока, М. М. \упорядник.\
Біленко, В. В. \редактор.\
Національна спілка журналістів України


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

7.


   
    В самом центре Средиземноморья [Текст] // Журналіст України. - Київ : Національна спілка журналістів України, 2017. - № 7/8. - С. 78-79

Кл.слова (ненормовані):
Середземномор’я -- прес-тур -- журналісти

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

8.


    Шаповалов, Андрій.
    Війна занадто близько, щоб бути нашою основною тематикою [Текст] / А. Шаповалов ; інтерв'юер О. Войцехівська // Журналіст України. - Київ : Національна спілка журналістів України, 2017. - № 6. - С. 8-11

Кл.слова (ненормовані):
журналісти Донеччини -- журналісти Луганщини
Дод.точки доступу:
Войцехівська, Ольга \інтерв'юер.\


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

9.
   821.161.2-92-94
   К 31


    Кашпор, Ольга.
    Війна очима ТСН : 28 історій по той бік камери / О. Кашпор ; головний редактор А. Чех. - Київ : Основи, 2015. - 213 с. : фот. - ISBN 978-966-500-367-0 : 100.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Українська література--Есеї--Тексти--Популярні видання

   Журналісти--Репортажі--Історії війни--Популярні видання


Кл.слова (ненормовані):
війна 2014-2015 -- журналісти на війні -- історії військових -- спогади -- есеї
Анотація: Війна в Україні розгорнулася не лише на східному фронті: інакші, але так само важливі бої невтомно тривають на фронтах візуальних мистецтв, літератури, журналістики... Ця книга є спробою панорамного погляду на перебіг воєнних подій на Донбасі 2014-2015 рр. у баченні журналістів Телевізійної Служби Новин. Попри власний патріотизм та співпереживання з українськими військовими ці репортери не зраджують журналістським стандартам і намагаються залишатися об’єктивними у висвітленні подій на сході України. «Війна очима ТСН» – це 28 проникливих історій. Їх герої – журналісти, які невтомно їздять у відрядження до зони АТО. Органічне поєднання авторських есе та фотографій роблять цю книгу одним з важливих документальних свідчень нашого часу.
Дод.точки доступу:
Чех, Артем \головний редактор.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

10.


    Курцановська, Анна.
    Варто подумати: а що я сам зробив, щоб влитись в нове суспільство? [Текст] / А. Курцановська ; інтерв'юер О. Войцехівська // Журналіст України. - Київ : Національна спілка журналістів України, 2017. - № 10. - С. 6-10

Кл.слова (ненормовані):
журналістика -- журналісти-переселенці -- життя спочатку
Дод.точки доступу:
Войцехівська, Ольга \інтерв'юер.\


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-54 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)