Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Каталог авторефератів та дисертацій (1)Грінченкознавство (1)Рідкісні та цінні видання (1)Мережеві ресурси (1)Наукові періодичні видання Університету (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=новини<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 178
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


   
    20 цікавих фактів про українську мову, які слід знати : інтернет-новини // Історія та правознавство : Науково-методичний журнал. - 2017. - N 27. - С. 7, 15, 16, 17, 30, 31.

Рубрики: Викладання української мови в школі--цікаві матеріали до уроків


Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

2.


   
    20 цікавих фактів про українську мову, які слід знати [Текст] : Інтернет-новини // Історія та правознавство. - Київ : Основа, 2017. - № 27. - С. 7, 15, 16, 17, 30, 31.


Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)


Знайти схожі

3.
   327
   A73


   
    Are the Russian speakers in Baltic states particulary vulnerable to Russia’s disinformation and fake news? [Текст] : police brief / Latvian Transatlantic Organisationn ; editor Ž Ozolina. - Riga : SIA GREEN PRINT, 2021. - 35 p. - ISBN 2661-5136 : 15.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Міжнародні відносини--Балтійські країни

   Засоби масової інформації--Фейкові новини


Дод.точки доступу:
Ozolina, Žaneta \editor.\
Latvian Transatlantic Organisation


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

4.
   908(520)
   K81


    Krauss, Ellis S..
    Broadcasting Politics in Japan : NHK and television news / Ellis S. Krauss. - Ithaca : Cornell University Press, 2000. - xiv, 278 p. : il. - ISBN 0-8014-3748-2 : 200.00 грн.
В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Засоби масової інформації--Історія--Японія, 20 ст.

   Телевізійні новини--Політика мовлення--Історія--Японія, 20 ст.


Кл.слова (ненормовані):
television broadcasting of news -- government -- NHK -- television news -- телевізійні новини -- політика мовлення -- уряд
Анотація: У своїй книзі «Політика мовлення в Японії», його розповідь зосереджена на ролі японських засобів масової інформації та, зокрема, японського національного мовника NHK. З 1960-х років телебачення було невід’ємною частиною японського дому, а теленовини NHK донедавна були домінуючим і найбільш надійним джерелом політичної інформації для японців. Стиль новин NHK є відмінним серед систем мовлення промислово розвинених країн; він наголошує на фактах, а не на їх інтерпретаціях, і надає надзвичайного пріоритету висвітленню національної бюрократії. Краусс стверджує, що цей підхід є не просто відображенням японської культури, а результатом організації та процесів NHK та їхніх відносин з державою. Ці фактори мали серйозні наслідки для післявоєнної легітимізації штату, тоді як нещодавній виклик комерційних мереж NHK допоміг породити хвилю цинізму, з якою зараз стикається держава. Краусс проводить читача через складну взаємодію між політикою, медіа-організаціями та японською журналістикою, щоб продемонструвати, як телевізійні новини NHK стали формувачем політичного світу Японії, а не просто лінзою, через яку їх можна розглядати.

Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

5.


    Reva, N.
    The role of Logic in Critical Thinking = Роль логіки у критичному мисленні / N. Reva // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2020. - № 5. - P49-53. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
критичне мислення -- логічне мислення -- неформальна логіка
Анотація: Стаття присвячена виявленню відмінностей між критичним мисленням і логікою як двома способами раціонального мислення та як навчальними дисциплінами у вищій школі. Стверджується, що помилкова асоціація цих двох типів мислення впливає на те, яким чином викладаються обидві дисципліни. Показано, що інколи в українських університетах відбувається підміна змісту курсу критичного мислення на курси з формальної чи неформальної логіки. Крім того, усі існуючі українські посібники з критичного мислення присвячені лише логічним питанням. І хоча логіка може дати деякі важливі та корисні інструменти, в статті доводиться, що цього недостатньо для правильного використання критичного мислення. Надається порівняльна характеристика критичного та логічного мислення на основі базових параметрів. Аналізується, які характеристики є спільними для обох типів мислення, а які різні. Наводиться порівняльна таблиця з конкретними прикладами, які свідчать про розбіжність критичного мислення і логіки. Розкривається історичне коріння усталеного термінологічного непорозуміння в буденній свідомості щодо ототожнення критичного і логічного мислення. Зазначено, що західна наука вже давно розвела ці дисципліни та визначила основні пріоритети і проблеми для кожної з них. Однак в Україні ми все ще маємо деякі «проблеми з розмежуванням» через відсутність глосарію та помилкову асоціацію цих двох способів раціонального мислення. Щоб довести помилковість заявленої подібності, автор вивчає дві популярні фейкові новини про COVID-19, викриває обидва міфи, використовуючи різні засоби, надані логікою та критичним мисленням, і доводить, що вони є самодостатніми і можуть використовуватися окремо й незалежно один від одного. Стверджується, що критичне мислення – це базова мисленнєва навичка, особливо в кризовий період існування соціуму. Тому надзвичайно важливо, щоб критичне мислення почали правильно викладати в Україні та використовувати не лише в науковій діяльності, а й у повсякденних практиках.
Дод.точки доступу:
Наталія Рева


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

6.


    Salata, O.
    The radio propaganda as an innovative element of the military tactics and strategies of the Nazi Germany 1933-1941 = Радіопропаганда як невід'ємний елемент військової тактики і стратегії нацистської Німеччини 1933-1941 років / O. Salata // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2020. - № 2. - P42-47. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
радіо -- радіовійна -- інформаційний простір нацистської Німеччини -- пропаганда
Анотація: Розкрито роль радіо як однієї зі складових нацистського інформаційного простору, сформованого напередодні та на початку Другої світової війни. Радіопропаганду представлено як невід'ємний елемент військової тактики і стратегії нацистської Німеччини, який став важливим у психологічній обробці населення перед початком військових дій. Показано, як нацистське керівництво поширювало радіомовлення на зарубіжні країни та на окуповані території, прагнуло досягти популярності, яка дозволяла б йому конкурувати із засобами масової інформації Англії, Франції, США, Австрії та СРСР і радіопередачами іноземних держав. Майже всі програми нацистської пропаганди були орієнтовані перш за все на населення окупованих територій. Значну роль відігравали передачі, які пропагували велику місію Німеччини. Закріпивши за собою європейський радіопростір, пропагандистський штаб Гітлера розпочинає справжню радіовійну на сході Європи. Мета статті - розкрити радіопропаганду як одну з частин інформаційного простору, яку прагнула сформувати влада Гітлера на окупованих територіях Східної Європи. Проаналізовано стан наукової розробки проблеми у вітчизняній та зарубіжній історіографії. Визначено основні підходи до дослідження проблеми та методи дослідження змісту радіопередач, їх вплив на населення Німеччини у 30-х роках XX століття. Дослідження підтвердили, що вже під час німецько-радянської війни технологічний прогрес у радіомовленні використовувався не лише нацистською владою, а й владою Англії, США та СРСР. Німецька радіопропаганда велася за допомогою спеціально розроблених прийомів та методів. Серед них: офіційні повідомлення, в яких детально висвітлювалися хороші новини, та поверхово - погані; повторення офіційних повідомлень противника між інформаційними новинами, які мали певну пропагандистську мету - підірвати віру в успіх дій противника; сенсаційні трансляції, що зосереджувались на одній важливій пропагандистській темі чи події; трансляція повністю cфальшованого матеріалу, тобто вигаданого, що слухачі не могли відразу зрозуміти істину. Транслювалися офіційні радіопрограми, підроблені з посиланням на вигадані джерела, а також передачі на основі джерела інформації, таємно контрольованого Німеччиною. Наукова новизна цього дослідження - демонстрація радіопропаганди як невід'ємного елемента військової тактики та стратегії нацистської Німеччини.
Дод.точки доступу:
Оксана Салата


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

7.
Шифр: 80я43/S 90-306709024/2023/21
   Журнал

Studia Philologica [Електронний ресурс] : науковий журнал/ Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. - Київ : Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, 2012 - . - Назва з титул. екрана. - ISSN 2311-2425. - Виходить двічі на рік
2023р. Вип. 21
Зміст:
Бехта, І. А. Заперечення, правда та хибність / І. А. Бехта, О. В. Татаровська. - С.7-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Благак, Борис. «Творчий переклад» як політична дефамація: велика чеська державницька утопія Гануша Куффнера та її пропагандистична інструменталізація проти Чехословаччини / Б. Благак. - С.20-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Butko, O. A. Основні особливості економічного дискурсу в англійській та іспанській мовах / O. A. Butko. - С.35-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Вітвіцька, Н. М. Лексико-граматичні особливості прямого мовлення персонажа- трикстера у художньому дискурсі (на матеріалі збірки Ніла Геймана «Скандинавська міфологія») / Н. М. Вітвіцька, Н. Г. Єсипенко. - С.46-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Колесник, О. С. JÖTNAR як «надзвичайні істоти»: когнітивна матриця давньопівнічних мовних репрезентацій / О. С. Колесник. - С.57-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Мізін, К. І. Антропоцентрична природа образного порівняння та його кореляція з метафорою / К. І. Мізін, М. Г. Шемуда. - С.77-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Радван, Д. В. Листи і промови імператриці Священної Римської Імперії Адельгейди, доньки короля Русі, у хроніках і книгах кінця 11-12 століття / Д. В. Радван. - С.91-108. - Бібліогр. в кінці ст.
Цапро, Г. Ю. Фейкові новини: створені для чоловіків чи жінок? / Г. Ю. Цапро, О. В. Грищенко. - С.109-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Юрчишин, І. М. Роль металінгвістичного заперечення в міжособистісній комунікації / І. М. Юрчишин. - С.119-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://studiap.kubg.edu.ua
Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.
81
І 23


    Іванченко, Р. Г.
    Адекватність розуміння і ясність тексту [Текст] : науково-популярна література. № 6 / Р. Г. Іванченко. - Київ : [б. в.], 1991. - 44 с. - (Серія 8 "Новини науки і техніки"). - ISBN 5-7770-0532-2
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Мовознавство--Навчальні видання

Кл.слова (ненормовані):
адекватність розуміння -- ясність тексту

Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

9.
Шифр: І823343/2017/2
   Газета

Інформатика [Текст] : всеукраїнська газета для вчителів інформатики/ МОН України, Нац. акад. пед. наук України. - Київ : Шкільний світ, 1999 - . - Виходить двічі на місяць
2017р. № 2
Зміст:
Новини IT. - С.4-5
Кл.слова: Цукерберг Марк і "Джарвіс", штучний мозок, штучний інтелект
Зеленська, Наталія. Алгоритми з повторенням / Н. Зеленська. - С.6-14
Кл.слова: план-конспект уроку, інформатика, 7 клас, середовище Скретч
Журибеда, Оксана. Умовні конструкції. Уроки програмування у 8-му класі / О. Журибеда. - С.15-25
Кл.слова: план-конспект уроків, програмування, 8 клас, розв’язання задач з інформатики
Журибеда, Оксана. Величини логічного типу, операції над ними : Урок № 1 / О. Журибеда. - С.15-17
Кл.слова: план-конспект уроку, величини логічного типу, кон’юнкція
Журибеда, Оксана. Алгоритми з розгалуженнями для опрацювання величин : Урок № 2 / О. Журибеда. - С.17-20
Кл.слова: план-конспект уроку, інформатика, 8 клас, алгоритмічні конструкції розгалуження
Журибеда, Оксана. Елементи для введення даних: прапорець, перемикачі, поле зі списком : Урок № 3-4 / О. Журибеда. - С.20-25
Кл.слова: план-конспект уроку, інформатика, 8 клас, елементи інтерфейсу
Сапетова, Людмила. Створення відеокліпу / Л. Сапетова. - С.26-34
Кл.слова: план-конспект уроку, інформатика, 8 клас, цифровий відео-запис
Сапетова, Людмила. Додавання відеоефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду у відеокліпі / Л. Сапетова. - С.34-36
Кл.слова: план-конспект уроку, інформатика, 8 клас, налаштування часових параметрів
Гуназа, Леся. Загублені деталі : Квест для учнів 8-го класу / Л. Гуназа. - С.37-45
Кл.слова: сценарій квесту з інформатики, веб-квест, використання інформаціЇ
Ще про Excel... Формули для умовного форматування. - С.46-48
Кл.слова: Excel, умовне форматування, правила форматування
Журибеда, Оксана. Plickers. Цікаві технології на урок / О. Журибеда. - С.49-52
Кл.слова: сервіс Plickers, тестування, оперативний контроль знань
Задачі на множини. - С.53-56
Кл.слова: множини в інформатиці, систематизація об’єктів, формування множин
Казанцева, Ольга Павлівна. Розширюємо горизонти Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій. II етап / О. П. Казанцева. - С.57-63
Кл.слова: Інтернет-олімпіада, олімпіада з інформатики, 10-11 класи, зразки завдань
Windows 10. Як роздати Wi-Fi ноутбука?. - С.64-65
Кл.слова: роздача Wi-Fi ноутбука, Windows 10, бездротовий Інтернет
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.
Шифр: І823343/2017/4
   Газета

Інформатика [Текст] : всеукраїнська газета для вчителів інформатики/ МОН України, Нац. акад. пед. наук України. - Київ : Шкільний світ, 1999 - . - Виходить двічі на місяць
2017р. № 4
Зміст:
Новини IT. - С.4-5
Кл.слова: попередження Вільяма Куосманена, вільна ОС, вірус Fruitfly
Коваленко, Оксана. Територія табличних обчислень : Уроки у 8-му класі / О. Коваленко. - С.6-23
Кл.слова: план-конспект уроків, табличний процесор, інформатика, 8 клас
Коваленко, Оксана. Абсолютні, відносні й мішані посилання на комірки та діапазони комірок / О. Коваленко. - С.6-9
Кл.слова: план-конспект уроку, табличний процесор, інформатика, 8 клас
Коваленко, Оксана. Практична робота "Розв’язування задач на обчислення" / О. Коваленко. - С.9-14
Кл.слова: план-конспект уроку, контроль знань, інформатика, 8 клас
Коваленко, Оксана. Призначення й використання математичних і статистичних функцій табличного процесора / О. Коваленко. - С.15-17
Кл.слова: план-конспект уроку, функція в ЕТ, інформатика, 8 клас
Коваленко, Оксана. Призначення й використання логічних функцій табличного процесора. Умовне форматування / О. Коваленко. - С.18-23
Кл.слова: план-конспект уроку, умовне форматування, інформатика, 8 клас
Явор, Наталія. Система опрацювання табличних даних : Узагальнювальний урок / Н. Явор. - С.24-28
Кл.слова: план-конспект уроку, систематизація знань, інформатика, 11 клас
Грабовецька, Наталія. Висловлювання. Істинні та хибні висловлювання. Умовне висловлювання "Якщо - то - інакше". Алгоритми з розгалуженням / Н. Грабовецька. - С.29-33
Кл.слова: план-конспект уроку, висловлювання "Якщо - то - інакше", інформатика, 7 клас
Пилипчук, Ірина. Використання елемента управління "Розкривний список" / І. Пилипчук. - С.34-38
Кл.слова: план-конспект уроку, програмування елементів інтерфейсу, інформатика, 8 клас
Бодрик, Оксана. Цікаві задачі з програмування / О. Бодрик. - С.39-44
Кл.слова: задачі з програмування, задачі форматування елементів масиву, розбиття на послідовні
Журибеда, Оксана. Умовне форматування в діаграмі / О. Журибеда. - С.45-46
Кл.слова: діаграми в Excel, електронні таблиці, умовне форматування
Журибеда, Оксана. Методичні прийоми у навчально-виховному процесі / О. Журибеда. - С.47-49
Кл.слова: засвоєння знань, методика навчання, домашнє завдання
Синдром Ейнштейна. - С.52-53
Кл.слова: задачі, кросворди, шаховий турнір
Попкова, Світлана. Пошуковий турнір у 9-му класі / С. Попкова. - С.54-57
Кл.слова: сценарій заходу з інформатики, позакласна робота, інформатика, 9 клас
Табличний процесор : Дидактичний супровід уроків. - С.58-63
Кл.слова: роздатковий матеріал для учнів, електронні таблиці, інформатика, 7-8 класи
Запитуєте? Відповідаємо. - С.64-65
Кл.слова: батьківський контроль у You Tube, панель управління, вимкнення реклами
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

11.
Шифр: І823343/2017/5
   Газета

Інформатика [Текст] : всеукраїнська газета для вчителів інформатики/ МОН України, Нац. акад. пед. наук України. - Київ : Шкільний світ, 1999 - . - Виходить двічі на місяць
2017р. № 5
Зміст:
Новини IT . - С.4-5
Кл.слова: алгоритм "Фонтан ДНК", голосові інструкції користувача, магнітна пам’ять
Желізняк, Людмила. Редагування та форматування текстового документа : практична робота / Л. Желізняк. - С.6-13
Кл.слова: інформатика, 6 клас, план-конспект уроку, форматування тексту
Гуназа, Леся. Ділова гра з використанням методики case study / Л. Гуназа. - С.14-17. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: кейс-метод, хід гри, рекламна агенція
Матузна, Ксенія. Абсолютні, відносні й мішані посилання на комірки та діапазони комірок : Divide et impera (розділяй і володарюй) / К. Матузна. - С.20-24
Кл.слова: план-конспект уроку, інформатика, 8 клас, електронна таблиця
Білоконь, Олена. Принципи побудови й обробки векторних зображень. Засоби графічного редактора, вбудованого в середовище офісних програм; створення простих векторних зображень. Інструменти малювання. Малювання геометричних фігур : Формуємо вектор зображення / О. Білоконь. - С.25-29
Кл.слова: план-конспект уроку, інформатика, 9 клас, комп’ютерна графіка
Пітка, Ірина. Використання стилів, поняття про схему документа. Перегляд документа в різних режимах. Практична робота "Використання стилів і шаблонів документів" : У ролі слідопита / І. Пітка. - С.30-39
Кл.слова: веб-квест, інформатика, 10 клас, редагування тексту
Журибеда, Оксана. Де знайти число? : Робота з текстовими функціями в табличному процесорі / О. Журибеда. - С.40-43
Кл.слова: олімпіада з інформатики, завдання, розбір задачі
Чижевська, Світлана. Графічний редактор : Диво-картинки / С. Чижевська. - С.44-55
Кл.слова: інформатика, 5 клас, роздатковий матеріал для учнів, інструктивні картки
Журибеда, Оксана. Логічні задачі : Ворожіння на кавовій гущі / О. Журибеда. - С.56-58
Кл.слова: ігри розуму, кола Ейлера, логічні задачі
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Учбова література:
ІЛ
Знайти схожі
Перейти до описів статей

12.
Шифр: І691205/2017/1/2
   Журнал

Історія та правознавство [Текст] : науково-методичний журнал/ М-во освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2017р. № 1/2
Зміст:
Хамуляк, С. Б. Дещо про портрети... / С. Б. Хамуляк. - С.3-7.
Чаркіна, Т. І. Теоретичні аспекти формування полікультурних компетенцій в сучасному освітньому просторі / Т. І. Чаркіна. - С.8-12. - Бібліогр.: 9 назв.
Гінетова, Т. Л. Інтелектуальні змагання з історії як засіб формування компетентності особистості / Т. Л. Гінетова. - С.13-16. - Бібліогр.: 6 назв.
Прус, Ф. А. Селянський повстанський рух на Поділлі у 1919-1926 роках. Отаман Яків Орел-Гальчевський / Ф. А. Прус. - С.17-19. - Бібліогр.: 5 назв.
Горохова, К. М. Культура України другої половини 1940-х - початку 1950-х рр. : історія України. 11 клас / К. М. Горохова. - С.20-24.
Петрик, О. О. Європейська інтеграція: здобутки і труднощі : всесвітня історія. 11 клас / О. О. Петрик. - С.25-27.
Іванчук, І. М. Голодомор 1932-1933 рр. : історія України. 10 клас / І. М. Іванчук. - С.28-32. - Бібліогр.: 4 назви.
Зуб, Едуард. Зворотній бік Голодомору. Про тих, хто вдосталь їв і не вдавився / Е. Зуб. - С.30-31.
Нужа, Ю. П. Відродження громадівського руху в 70-90-ті роки XIX ст. : історія України. 9 клас / Ю. П. Нужа. - С.33-37.
Польова, Г. М. Природні умови Італії. Виникнення міста Рима : всесвітня історія. 6 клас / Г. М. Польова. - С.38-41. - Бібліогр.: 5 назв.
Сичик, О. В. Вплив Візантії, імперії Карла Великого, перший Арабський халіфатів на становлення Середньовічної Європи : всесвітня історія. 7 клас. Практичне заняття № 1. / О. В. Сичик. - С.42-44.
Корупція безсмертна?. - С.45-46.
Курин, М. М. Про що й про кого розповідає історія : вступ до історії. 5 клас / М. М. Курин. - С.47-49. - Бібліогр.: 5 назв.
Кожина, А. Г. Сполучені Штати Америки за часів Великої депресії : всесвітня історія. 10 клас / А. Г. Кожина. - С.50-63. - Бібліогр.: 17 назв.
Вітаємо ювеляра : від редакції. - С.16.
Клишоногий капрал : інтернет-новини. - С.44.
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

13.
Шифр: І691205/2017/19/21
   Журнал

Історія та правознавство [Текст] : науково-методичний журнал/ М-во освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2017р. № 19/21
Зміст:
Морозова, Н. М. Календарне планування : історія України. 9 клас / Н. М. Морозова. - С.4-13.
Івакін, О. О. Календарне планування : всесвітня історія. 9 клас / О. О. Івакін. - С.13-22.
Кагітіна, Н. А. Розробки уроків : історія України. 9 клас / Н. А. Кагітіна, О. П. Мокрогуз. - С.22-31.
Гриценко, А. П. Розробки уроків : всесвітня історія. 9 клас / А. П. Гриценко. - С.31-48.
Олексин, М. Д. Війни наполеонівської Франції : всесвітня історія. 9 клас / М. Д. Олексин. - С.48-58.
В’ятрович, В. Кінці в землю : (вшанування жертв “Великого терору”) / В. В’ятрович. - С.58-61.
Стецюк, С. А. 100 років боротьби. Українська революція 1917-1921 рр. : історія України. 10 клас. історичний квест / С. А. Стецюк. - С.61-65.
Борисенко, О. А. Обдаровані діти на уроках історії / О. А. Борисенко, Т. Ю. Германовська. - С.65-67.
Куцак, О. В. Друга світова війна : історія України. 11 клас / О. В. Куцак. - С.67-70.
Грицун, В. П. Основні напрямки НТР у другій половині XX - на початку XXI ст. та їх вплив на життя пересічного громадянина : всесвітня історія. Інформатика. 11 клас / В. П. Грицун, І. П. Соловей. - С.70-73.
Меделяєв, В. М. Законодавство країн ЄС : (з історії Європейського Союзу) / В. М. Меделяєв. - С.73-80.
Горбачова, Г. Г. Українські землі в XVI ст. : історія України. 8 клас / Г. Г. Горбачова. - С.80-86.
Буланов, Ю. І. Гетьмани України : тестові завдання. Історія України. 8 клас / Ю. І. Буланов. - С.86-95.
Архіви ЦРУ: хто і як шпигував за українцями : інтернет-новини. - С.86-89.
Грецький проект Катерини II : інтернет-новини. - С.90-93, 95.
[Зміст електронного журналу "Історія та правознавство. Позакласна робота”. - 2017, №7(43)]. - Фаховий сервер : http://journal.osnova.com.ua
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Учбова література:
ФПМВ / МВМП / 293 / Європейське право: Європейське інституційне право / 7 / ОСН
ФПМВ / МВМП / 293 / Європейське право: Інститути та галузі права Європейського Союзу / 7 / ОСН
Знайти схожі
Перейти до описів статей

14.
Шифр: І691205/2017/24
   Журнал

Історія та правознавство [Текст] : науково-методичний журнал/ М-во освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2017р. № 24
Зміст:
Методичний коментар щодо вивчення предметів суспільно-гуманітарного спрямування у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 н.р. - С.2-9.
Машика, В. Т. Щодо особливостей викладання правознавства / В. Т. Машика. - С.9-13.
Мартинова, І. С. Фотографія як історичне джерело / І. С. Мартинова. - С.13-15.
Машика, В. Т. Дидактичні матеріали до практичних занять : основи правознавства. 9 клас / В. Т. Машика. - С.15-20.
Машика, В. Т. Завдання та відповіді IV етапу 25 Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2016-2017 н. р. / В. Т. Машика. - С.20-31.
Життя середньовічних студентів : інтернет-новини. - С.12, 16, 17, 19, 21.
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

15.
Шифр: І691205/2017/27
   Журнал

Історія та правознавство [Текст] : науково-методичний журнал/ М-во освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2017р. № 27
Зміст:
Машика, В. Т. Завдання та відповіді IV етапу 25 Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2016-2017 н. р. / В. Т. Машика. - С.2-13.
20 цікавих фактів про українську мову, які слід знати : Інтернет-новини. - С.7, 15, 16, 17, 30, 31.
Болтромюк, В. В. Кросворди з правознавства / В. В. Болтромюк. - С.14-17.
Болтромюк, В. В. Справа товариша Берії / В. В. Болтромюк. - С.18-19.
Швець, Л. М. Тема "Основи приватного права України". 10 клас / Л. М. Швець. - С.21-25.
Пирогова, Ю. В. Юридична відповідальність. 9 клас / Ю. В. Пирогова. - С.26-31.
На вкладках: Історичні міфи (кольорована вкладка) ; Це солодке слово “Свобода” (кольорована вкладка)
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

16.
Шифр: І691205/2017/33
   Журнал

Історія та правознавство [Текст] : науково-методичний журнал/ М-во освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2017р. № 33
Зміст:
Обличчя диктатури : готуючись до уроку. - Фаховий сервер № 47. http://journal.osnova.com.ua
Який вигляд насправді мала Клеопатра : інтернет-новини. - С.8-9.
Клімова, Г. Д. Правопорядок та правопорушення. : Правознавство. 10 клас / Г. Д. Клімова. - С.22-27.
Швець, Л. М. Цивільне право. Цивільно-правова відповідальність : правознавство. 10 клас / Л. М. Швець. - С.27-31.
Прокоф’єв, О. В. Соціальна мобільність. Підприємницька діяльність як "соціальний ліфт" : 11 клас / О. В. Прокоф’єв. - С.16-22.
Машика, В. Т. Основні новели Закону України "Про освіту" / В. Т. Машика. - С.2-16.
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Учбова література:
ФПМВ / ППП / 081 / Цивільне та сімейне право: Цивільне право / 3 / ОСН
ФПМВ / ППП / 081 / Цивільне та сімейне право: Цивільне право / 4 / ОСН
ФПМВ / ППП / 081 / Цивільне та сімейне право: Цивільне право України / 5 / ОСН
ФПМВ / ППП / 081 / Цивільне та сімейне право: Цивільне право України / 6 / ОСН
Знайти схожі
Перейти до описів статей

17.
Шифр: І691205/2017/6
   Журнал

Історія та правознавство [Текст] : науково-методичний журнал/ М-во освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2017р. № 6
Зміст:
Мощенко, К. В. Перші редактори "Основи" : до 15-річчя Видавничої групи "Основи" / К. В. Мощенко. - С.2-5.
Рябовол, Л. Т. Компетентнісно-орієнтована методична система навчання правознавства: модель, умови впровадження, практика реалізації / Л. Т. Рябовол. - С.6-7. - Бібліогр.: 9 назв.
Машика, В. Т. Методичні рекомендації щодо викладання основних новел конституційної реформи у сфері правосуддя та державної служби під час навчання правознавства у 9-х та 10-х класах у 2016 - 2017 н. р. / В. Т. Машика ; В. Т. Машина. - С.8-13.
Жолоб, Л. І. Правознавчий квест / Л. І. Жолоб. - С.14-17.
Кучер, Л. М. Квест-тест з правознавства / Л. М. Кучер. - С.18-19.
Незвичні податки в історії людства : інтернет-новини. - С.19-20.
Фісун, Е. Г. Конструювання олімпіадних задач та встановлення критеріїв їх оцінювання / Е. Г. Фісун. - С.20-21.
Сапа, С. М. Юридична відповідальність : правознавство (практичний курс). 9 клас / С. М. Сапа. - С.23-25.
Сукач, Т. М. Право на освіту в Україні : правознавство (практичний курс). 9 клас / Т. М. Сукач. - С.26-28.
Гапєєв, Л. Правова допомога: що корисно знати / Л. Гапєєв. - С.29-31.
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

18.
Шифр: І691205/2018/4/5
   Журнал

Історія та правознавство [Текст] : науково-методичний журнал/ М-во освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2018р. № 4/5
Зміст:
Тютюнник, І. С. Розвиток предметних компетентностей учнів ПТНЗ на уроках історії / І. С. Тютюнник. - С.3-6. - Бібліогр.: 8 назв.
Матросова, Т. О. Роль проектної діяльності у підвищенні навчально-пізнавальної діяльності учнів / Т. О. Матросова. - С.7-9.
Рафальська, М. Формування громадянської та соціальної компетентностей на уроках історії / М. Рафальська, О. Боярчук, Н. Герасим. - С.10-12.
10 головних проблем, які постануть перед людством до 2050 року. - С.13-15.
Музиченко, Ярослава. Бандерівці проти кримінальників : урок історії / Я. Музиченко. - С.16-17.
Мотичак, М. І. Складання опорного конспекту з теми "Україна в роки Другої світової війни (1939-1945)" : історія України. 10 клас / М. І. Мотичак. - С.18-34. - Бібліогр.: 14 назв.
Царенко, О. А. Дидактичні матеріали за темою "Україна в роки Першої світової війни” : історія України. 9 клас / О. А. Царенко. - С.35-41.
Горбачова, Г. Г. Українські землі наприкінці 50-х рр. XVII ст. - на початку XVIII ст. : історія України. 8 клас / Г. Г. Горбачова. - С.42-55.
Дослідники знайшли ім’я Аллаха на поховальному вбранні вікінга : Інтернет-новини. - С.48.
Сичик, О. В. Проект за темою "Виникнення давньоруських міст на території мого краю” : історія України, 7 клас / О. В. Сичик. - С.56-59.
Косюк, О. А. Заснування Рима : всесвітня історія. 6 клас / О. А. Косюк. - С.60-63.
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

19.
Шифр: І691205/2018/6
   Журнал

Історія та правознавство [Текст] : науково-методичний журнал/ М-во освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2018р. № 6
Зміст:
Машика, В. Розвиток критичного мислення на уроках правознавства / В. Машика, Л. Коноваленко, Ю. Шимон. - С.2-10.
Котенко, О. М. Графічні організатори : правознавство. 10 клас / О. М. Котенко. - С.11-24.
Клімова, Г. Д. Кримінальне право : презентація уроку / Г. Д. Клімова. - С.25-30.
Жертви терору талібів в Афганістані : інтернет-новини. - С.30.
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

20.
Шифр: І691205/2018/7/8
   Журнал

Історія та правознавство [Текст] : науково-методичний журнал/ М-во освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2018р. № 7/8
Зміст:
Желіба, Олександр Володимирович. Метод тестування у перевірці навчальних досягнень учнів / О. В. Желіба. - С.3-15. - Бібліогр.: 25 назв.
Бармас, О. В. Формування історичної компетентності учнів на практичних заняттях з історії України / О. В. Бармас. - С.16-17. - Бібліогр.: 8 назв.
Терещук, Г. Похорон Володимира Івасюка перетворився на непокору тисяч людей комуністичній владі / Г. Терещук. - С.18-20.
Терещенко, Ю. Консервативна революція гетьмана Павла Скоропадського / Ю. Терещенко. - С.21-27.
Буланов, Ю. І. Тестові завдання. Персоналії : історія України. 7 клас / Ю. І. Буланов. - С.28-31.
Чернік, С. Д. Використання кейс-методу на уроках історії в старшій школі / С. Д. Чернік. - С.32-36. - Бібліогр.: 13 назв.
Вчені встановили причину масової загибелі ацтеків : [Інтернет-новини]. - С.36.
Воронцова, Ю. В. Семінар "Уроки державотворчих процесів” (до 100-річчя української революції) : історія України. 10 клас / Ю. В. Воронцова. - С.37-40. - Бібліогр.: 6 назв.
Косюк, О. А. Римська республіка у V-VIII ст. до н. е. 6 клас / О. А. Косюк. - С.41-45.
Цікаві факти про Давній Рим : [цікаво знати]. - С.42, 43, 44, 45.
Болтромюк, В. В. Перші землероби та скотарі на території України. Трипільська археологічна культура. 6 клас / В. В. Болтромюк. - С.46-48.
Куцак, О. В. Терени творення нової України : узагальнення. 5 клас / О. В. Куцак. - С.49-52.
Дорошенко, О. Г. Княжа Русь-Україна: Володимир Великий : 5 клас. Бінарний урок з історії України та української літератури / О. Г. Дорошенко. - С.53-62.
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)