Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Каталог авторефератів та дисертацій (2)Мережеві ресурси (2)Наукові періодичні видання Університету (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=переговори<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 48
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-48 
1.
327:061.1(4)ЄС
A20


   
    Adapting to EU Multi-Level Governance [Текст] : Regional and Environmenta Policies in Cohesion and CEE Countries / editor Ch. Paraskevopoulos. - Cornwall : MPG Books Ltd., 2006. - 18 окр. паг. p., 301 p. - ISBN 0-7546-4533-9 : 48.00 грн.
Переклад назви: Адаптація до багаторівневого управління ЄС: регіональна та екологічна політика в країнах згуртованості та ЦСЄ
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Зовнішня політика--Міжнародні відносини--Європейський Союз--Європа

Кл.слова (ненормовані):
управління ЄС -- екологічна політика -- переговори
Дод.точки доступу:
Paraskevopoulos, Ch. \editor.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

2.
004.415.056.5(075)
R88


    Rubinstein, Aviad.
    Hardness of Approximation Between P and NP / A. Rubinstein ; Association for Computing Machinery. - New York : ACM Books, 2019. - 301 p. - (ACM Books series ; #24). - ISBN 978-1-947487-23-9 : Б. ц.
Переклад назви: Твердість наближення між P і NP
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Проектування систем захисту інформації--Прийняття рішень

Кл.слова (ненормовані):
теорія ігор -- рівновага Неша -- захит інформації
Анотація: Рівновага Неша є центральною концепцією рішення в теорії ігор. Починаючи з оригінального документу Неша в 1951 році, він знайшов незліченну кількість застосувань для моделювання стратегічної поведінки торговців на ринках, (людських) водіїв та (електронних) маршрутизаторів у перевантажених мережах, країн, що ведуть переговори про ядерне роззброєння тощо. Десять років тому актуальність цієї концепції рішення поставила під сумнів комп'ютерні вчені, які довели (за відповідних припущень складності), що обчислення рівноваги Неша є нерозв'язною проблемою. І якщо централізовані, спеціально розроблені алгоритми не можуть знайти рівноваги Неша, то чому ми повинні очікувати, що розподілені, егоїстичні агенти сходяться до одного? Залишилася надія, що принаймні приблизну рівновагу Неша можна ефективно обчислити.


Дод.точки доступу:
Association for Computing Machinery


Примірників всього: 1
Сервер (1)
Вільні:
Сервер (1)

Знайти схожі

3.


    Sahaidak, O.
    Historical particularities of diplomacy at the turn of 20th - 21st centuries = Історичні особливості дипломатії на зламі ХХ - ХХІ століть / O. Sahaidak, Kh. Sholota // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2020. - № 2. - P48-54. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
дипломатія -- публічна дипломатія -- міжнародні відносини -- договори -- переговори -- країна перебування -- країна походження
Анотація: У статті досліджено витоки, еволюцію та сучасний розвиток дипломатії на зламі ХХ-ХХI століть. Актуальність даної проблеми полягає у тому, що в умовах глобалізованого світу поступово зникає межа між зовнішньою і внутрішньою політикою. Проблеми, які раніше вважалися суто внутрішньою справою тієї чи іншої держави, часто можна вирішити лише на міжнародному рівні, зусиллями цілої низки різних акторів. На відміну від країн з авторитарними структурами, в демократичних країнах спостерігається значне розосередження центрів влади і, відповідно, центрів прийняття рішень. Дипломати цих країн не завжди впевнені, чи отримають підтримку своїх закордонних акцій з боку парламентських інститутів, органів місцевої влади та муніципальної влади. Усе це зумовлює необхідність дослідження особливостей сучасної дипломатії та розгляду, наскільки вона є ефективною в умовах ХХІ століття. Дослідження ґрунтується на використанні засадничих методів наукового дослідження. Зокрема системного методу дослідження, який проявляється в узгодженості та послідовності викладення матеріалу на основі проаналізованих джерел. Важливим методом дослідження є історичний, за допомогою якого виявлено та систематизовано хронологічні послідовності розвитку сучасної дипломатії, принцип об'єктивізму, що виявляється в об'єктивному висвітленні джерел наукової інформації. У статті розглянуто основні цілі та функції дипломатії, політичні та неполітичні завдання дипломатичної діяльності. Показано, що найбільш чітко сутність дипломатії можна окреслити через визначення її як науку про міжнародні відносини і мистецтво ведення переговорів главами держав і урядів та спеціальними органами зовнішніх відносин, а також як участь дипломатів у визначенні курсу зовнішньої політики та її втілення в життя мирними засобами з метою захисту інтересів держави та її громадян.
Дод.точки доступу:
Sholota, Kh.
Христина Шолота
Олександра Сагайдак


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

4.


    Serhijchuk, V.
    Native of Pidliaschia and leader of unification of Ukraine (on the 125th anniversary of Tymosh Olesiuk’s birth) = Підляшанин і соборник України (до 125-річчя від дня народження Тимоша Олесіюка) / V. Serhijchuk // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2020. - № 4. - P46-54. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
розселення українців у світі -- народонаселення -- зарубіжне українознавство
Анотація: Висвітлення діяльності активних учасників Української національної революції важливе завдання сучасної історичної науки. Одним з найпослідовніших учасників боротьби за самостійну Українську державу проявив себе у той період уродженець Підляшшя Тиміш Олесіюк, котрий продовжував займатися цією справою, перебуваючи і в еміграції. Мета даної публікації - завдяки використанню сучасних методів дослідження, вводячи до наукового обігу нові документи, висвітлити головні сторінки життя й праці Тимоша Олесіюка, ім’я котрого ще мало знане в незалежній Україні. Обраний у 22-річному віці членом Української Центральної Ради Тиміш Олесіюк не тільки готував документи для делегації УНР на мирні переговори в Бересті, а й зі зброєю в руках захищав молоду українську державу на вулицях Києва в січні 1918 року, потім брав участь в організації освітніх осередків на північно-західних українських землях, був секретарем Дипломатичної місії УНР у Польщі при підготовці Варшавського договору в квітні 1920 року. Після поразки національно-визвольної боротьби Тиміш Олесіюк за дорученням Голови Директорії УНР Симона Петлюри організовував українське студентство в Польщі, водночас досліджував різні аспекти розселення українства в світі. З початком Другої світової війни брав активну участь в створенні українського національного самоврядування в окупованій гітлерівцями Польщі, підтримував тісні контакти з Президентом УНР в екзилі Андрієм Лівицьким. Наприкінці Другої світової Тиміш Олесіюк доклав багато зусиль для організації українського життя в повоєнній Європі як член Уряду УНР в екзилі. З 1947 року переїхав до США, де заробляв на життя спочатку фізичною працею, а потім лікарською практикою, і водночас брав активну участь в громадському й політичному житті української еміграції. Зокрема, був дорадником видавця «Енциклопедії українознавства» Володимира Кубійовича під час підготовки багатьох знакових статей цього проекту, охоче відгукувався на прохання авторів прорецензувати їхні статті на українознавчу тематику. Його перу належать такі наукові розвідки, як «Суспільно-політична соборність української нації», «Расовість українського народу», «Соборність української крови», «Мапа Соборної України і суміжних Заприязнених Країн», «Українські колоніяльні землі», «Полісся», «Підляшане», «Про походження слов’ян», «Козацтво східньо-європейське та азійське» тощо, а також спомини з 1918 - 1919 років «Кам’янець - золотий вінець».
Дод.точки доступу:
Володимир Сергійчук


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

5.
   908(520)
   T44


   
    The Iwakura Mission in America and Europe : a New Assessment / editor I. Nish. - London : Routledge ; New York, 2014. - 228 p. - (Meiji Japan Series ; no. 6). - ISBN 978-0-415-47179-4 : 200.00 грн.
В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Дипломатичні представництва--Японська дипломатія--Америка--Європа

   Японія--Міжнародні відносини--Америка--Європа
Кл.слова (ненормовані):
diplomatic missions -- international relations -- japanese diplomacy -- america -- Europe
Анотація: Більшість статей у цій збірці взято з конференції Європейської асоціації японістів 1997 року, і всі вони відображають одну подію. Це була велика подія в дипломатичній історії Японії – візит місії Івакура до Америки та Європи в 1872-73 роках. Щоправда, це була не перша японська місія, і вона не досягала багатьох політичних цілей, але вона складалася з найвидатніших посадовців, багато з яких відіграли важливу роль у реставрації Мейдзі. Місія мала низку намірів, її основною метою було здійснити перегляд нерівноправних договорів, які Японія була змушена підписати. Тут місія зазнала невдачі, оскільки жодна країна, яку відвідала, не захотіла розглядати переговори про договір. Інші її наміри були більш успішними. Одна з них – дізнатися про наукові та технічні досягнення місць, які вони відвідали. Іншим було знайти належну політичну «модель» для наслідування в країні. Свою модель вони знайшли в Німеччині. Незважаючи на те, що основна мета Місії не була досягнута, багато іншого було досягнуто. Дипломатія була лише одним аспектом, на який слід було звернути увагу. Інша – дізнатися про наукові досягнення Заходу, і в цьому вона досягла успіху.
Дод.точки доступу:
Nish, Ian \editor.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

6.
316.462
L47


    Lee, Blaine.
    The Power Principle : Influence with Honor / B. Lee ; Covey Leadership Center. - New York : Simon & Schuster, 1997. - 363 p. - ISBN 0-684-81058-1 : 100.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Влада--Лідерство--Соціальні процеси--Популярні видання

Кл.слова (ненормовані):
влада -- вплив -- принцип влади -- честь -- лідер -- leader -- pover princsple
Анотація: «Принцип влади», про який пише автор, — це кардинальна книга для всіх людей, яка виходить за рамки традиційних уявлень про силу, страх, розумні переговори та укладення угод як основних джерел влади з іншими. Лі досліджує, як ми можемо по-справжньому впливати на людей з честю, а не здаватися, поступатися чи брати верх. Лі вчить, що влада, зосереджена на принципах, — це здатність впливати на поведінку інших, а не контролювати, змінювати чи маніпулювати нею. Сила — це те, що інші люди відчувають у вашій присутності через те, ким ви є, за що відстоюєте та куди йдете. Честь — це влада, та влада, яка є справжньою та тривалою. Ваш вплив може бути значним, коли ви вимагаєте від інших найвищого та найкращого. Вони цінують те, чим ви займаєтеся, не тому, що вони отримали щось в обмін, і не тому, що вони бояться вас, а тому, що вірять у вашу чесність. Влада, отримана через те, що ви можете зробити з кимось, призводить до тимчасового, реактивного контролю. Влада, яка покладається на те, що ви можете зробити для когось, дає лише умовний, непостійний вплив. Однак, коли ви використовуєте принцип влади з іншими, вони набувають повноважень, довіра та лояльність зростають, і можливі надзвичайні результати. Лі розвінчує всі інші теорії про придбання та використання влади. Його розуміння влади назавжди змінить ваше мислення та поведінку по відношенню до ваших співробітників, клієнтів, колег і сім’ї.
Дод.точки доступу:
Covey Leadership Center


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

7.
327.7:061.1(4)ЄС
L 81


   
    Unification of Europe and Lithuania’s EU Accession Negotiation / ред.: K. Maniokas , R. Vіlpisauskas, D. Zeruolis. - Vilnius : Eugrimas, 2005. - 577 p. - ISBN 9955-682-08-6 : 50.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Міжнародні організації--Діяльність--Європейський Союз--Литва--Каталоги-довідники

Кл.слова (ненормовані):
європарламент -- європейський союз -- депутати -- переговори
Дод.точки доступу:
Maniokas, Klaudijus \ред.\
Vіlpisauskas, Ramunas \ред.\
Zeruolis, Darius \ред.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

8.


    Козловський, Віктор.
    Європейська парадигма миру для України [Текст] / В. Козловський // Філософська думка. - 2015. - № 1. - С. 35-39

Кл.слова (ненормовані):
переговори -- замороження конфлікту -- політика сакцій

Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ (10.03.2015р. Прим. 1 - ) (вільний)


Знайти схожі

9.


    Пивовар, С.
    Берестейський мирний договір з погляду історичної ретроспективи [Текст] / С. Пивовар // Київські історичні студії = Kyiv Historical Studies : науковий журнал. - 2018. - № 1. - С. 12-19, DOI 10.28925/2524-0757.2018.1.1219 . - ISSN 2524-0749

Кл.слова (ненормовані):
сепаратний договір -- Четверний союз -- мирні переговори
Анотація: У статті здійснено ретроспективний огляд подій кінця 1917 — початку 1918 р., що призвели до зміни зовнішньополітичного курсу Української Центральної Ради і підписання мирного договору між Українською Народною Республікою і державами Четверного союзу. Визначено негативні наслідки сепаратного договору для України.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://istorstudio.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 4 : ГП ЧЗ (2), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (2), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

10.


    Клименко, Антоніна.
    Внесення змін у колективний договір [Текст] / А. Клименко // Практика управління закладом освіти. - Київ : МЦФЕР-Україна, 2016. - № 8. - С. 61-63

Кл.слова (ненормовані):
зобов'язання -- колективні переговори -- робоча комісія

Є примірники у відділах: всього 1 : Ф2 (1)
Вільні: Ф2 (1)


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-48 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)