Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Наукові періодичні видання Університету (5)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=розповідь<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 129
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


   
    . - [Б. м. : б. в.]. - Б. ц.

Рубрики: Педагогіка--Дошкільне навчання--Розвиток мовлення

Кл.слова (ненормовані):
сторітелінг -- розповідь

Знайти схожі

2.


    Зленко, Григорій.
    "... Світу білого не випив" [Текст] : Розповідь про життя і загибель поета Аркадія Казки / Г. Зленко // Кур’єр Кривбасу. - Кривий Ріг, 2004. - № 179/181. - С. 207-215


Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ (13.11.2013р. Прим. 1 - Б.ц.) (вільний)


Знайти схожі

3.


   
    27 регіонів України. Інформація про збірку [Текст] // Бібліотечна планета. - Київ : Національна бібліотекаУкраїни імені Ярослава Мудрого, 2013. - N 2. - С. 33

Кл.слова (ненормовані):
збірка оповідань -- розповідь про Україну

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

4.
   908(520)
   K50


    Kiyosawa, Kiyoshi (1890-1945).
    A Diary of Darkness : the Wartime Diary of Kiyosawa Kiyoshi / foreword by Marius Jansen ; edited with an introduction by Eugene Soviak ; translated by Eugene Soviak and Kamiyama Tamie. - Princeton, N.J. : Princeton University Press, 1999. - xx, 391 p. - ISBN 978-0-691-14030-8 : 200.00 грн.
В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Друга світова війна--Спогади--Щоденники, 1939-1945--Популярні видання

   Журналісти--Щоденики--Японія--Популярні видання


Кл.слова (ненормовані):
Journalists -- Diaries -- щоденники -- історична література -- журналісти -- публіцистика
Анотація: Цей воєнний щоденник Кійосі Кіосави (1890-1945), Ankoku Nikki, був спочатку опублікований у 1948 році та незабаром досяг надзвичайного рівня визнання та популярності. Серед причин було те, що це була книга, яка критикувала керівництво воєнного часу, і робила це в той час (щоденник починається в 1942 році), коли інші мовчали. Ще однією причиною постійного інтересу до щоденника є те, що це хроніка японських військових років і містить усілякі промовисті подробиці. Це найцікавіша соціальна історія, яка, як сказав автор, стала «ненавмисною автобіографією». Спочатку призначений як нотатки до історії того періоду (такого, який так і не був написаний через передчасну смерть автора), тепер щоденник вважається одним із найважливіших і переконливих документів Японії часів війни. Тут воно з’являється в англійському перекладі Євгена Сов’яка та Камії Тамі. Сповнена критики японського військового авторитаризму, який довелося придушувати публічно, із зростанням істеричної провійськової пропаганди, зростанням бідності та безладу, а також власних зусиль автора уникнути арешту, це смілива та прониклива розповідь про воєнний час Японії.
Дод.точки доступу:
Soviak, Eugene \editor, transl.\
Tamie, Kamiyama \transl.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

5.
   908(520)
   K81


    Krauss, Ellis S..
    Broadcasting Politics in Japan : NHK and television news / Ellis S. Krauss. - Ithaca : Cornell University Press, 2000. - xiv, 278 p. : il. - ISBN 0-8014-3748-2 : 200.00 грн.
В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Засоби масової інформації--Історія--Японія, 20 ст.

   Телевізійні новини--Політика мовлення--Історія--Японія, 20 ст.


Кл.слова (ненормовані):
television broadcasting of news -- government -- NHK -- television news -- телевізійні новини -- політика мовлення -- уряд
Анотація: У своїй книзі «Політика мовлення в Японії», його розповідь зосереджена на ролі японських засобів масової інформації та, зокрема, японського національного мовника NHK. З 1960-х років телебачення було невід’ємною частиною японського дому, а теленовини NHK донедавна були домінуючим і найбільш надійним джерелом політичної інформації для японців. Стиль новин NHK є відмінним серед систем мовлення промислово розвинених країн; він наголошує на фактах, а не на їх інтерпретаціях, і надає надзвичайного пріоритету висвітленню національної бюрократії. Краусс стверджує, що цей підхід є не просто відображенням японської культури, а результатом організації та процесів NHK та їхніх відносин з державою. Ці фактори мали серйозні наслідки для післявоєнної легітимізації штату, тоді як нещодавній виклик комерційних мереж NHK допоміг породити хвилю цинізму, з якою зараз стикається держава. Краусс проводить читача через складну взаємодію між політикою, медіа-організаціями та японською журналістикою, щоб продемонструвати, як телевізійні новини NHK стали формувачем політичного світу Японії, а не просто лінзою, через яку їх можна розглядати.

Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

6.


    Єсюк, Л.
    Cinema... Cinema... Cinema... [Текст] : Розповідь-естафета. 9-й клас / Л. Єсюк // Шкільний світ. - Київ : Шкільний світ, 2015. - № 22. - С. 24-33

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


Знайти схожі

7.


    Correia, Corlos
    Consciousness and personal identity [Текст] / Corlos Correia // Філософська думка : український наук.-теорет. часопис. - 2018. - № 3. - С. 90-104 . - ISSN 0235-7941

Кл.слова (ненормовані):
свідомість -- особистість -- самоврядування -- розповідь

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

8.
   908(520)
   S44


    Seidensticker, Edward (1921-2007).
    Kafu the Scribbler : The Life and Writings of Nagai Kafu, 1879-1959 / E. Seidensticker. - Ann Arbor, Michigan : Center for Japanese Studies, the University of Michigan, 1st edition 1990 (post 2000). - vi, 360 p. : il. - (Michigan Classics in Japanese Studies ; no. 3). - ISBN 978-0-939512-46-1 : 200.00 грн.
Reprint. Originally published: Stanford, Calif. : Stanford University Press, 1965. В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Письменники, японські--Життя і творчість--Біографії

   Японія--Письменники--Критика та аналіз -- Біографії
Анотація: Розповідь Зайденстікера про автора та його роботу складається з критичної біографії, підкріпленої перекладами самих творів, у тому числі повних кількох найкращих пізніших творів.
Дод.точки доступу:
Нагаї, Кафу (японський письменник, драматург, мемуаліст ; 1879-1959) \про нього\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

9.
   908(520)
   S23


    Sasakawa, Yohei.
    No Matter Where the Journey Takes Me : One Man’s Quest for a Leprosy-Free World / Yohei Sasakawa ; translated by Rei Muroji. - London : Hurst & Company, 2019. - 228 p. - ISBN 9781787381377 : 200.00 грн.
В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Проказа--Права людини
--Громадські діячі--Боротьба--Права хворих людей--Японія

   Медицина--Історія--Інфекційні захворювання


   Інфекційні захворювання--Проказа (лепра)


Кл.слова (ненормовані):
проказа -- лепра -- ізоляція пацієнтів -- божественна кара -- права хворої людини -- індія -- релігійні лідери -- зустрічі -- leprosy -- divine punishment -- India -- storage isolation -- the rights of a sick person -- human rights
Анотація: Брати за руки людей, серйозно спотворених проказою, або тісно їх обіймати... Спостерігаючи за такими ніжними вчинками свого батька, чиї спроби викорінити проказу, на жаль, були невдалими, надихнув Йохея Сасакаву присвятити своє життя її глобальному знищенню. Лепра є унікальною з точки зору стигматизації, яку відчувають її пацієнти, а це означає, що боротьба з недугою має бути не просто пошуком ефективного лікування. Одночасно потрібно виграти битву проти страху та дезінформації. В Японії, наприклад, проказу спочатку називали гобіо, «кармічною хворобою», і вважали її божественною карою.Це пристрасно написана розповідь про близько 60 років невтомної пропаганди. Він може похвалитися виступами Далай-лами та Папи Римського Іоанна Павла II, багатьох глав держав, незліченної кількості впливових дипломатів і чиновників. Він подорожує від Індії до Африки, Південно-Східної Азії, Бразилії, Мальти та Мікронезії. Оскільки, як показує нам Сасакава, проказа є глобальною хворобою, яка потребує інтегрованого, глобального підходу до викорінення, який підтримується як державами, так і релігійними інституціями, підтримується ЗМІ та підтримується постійними медичними дослідженнями та інноваціями.Перш за все, підхід Сасакави полягав у тому, щоб сформулювати ліквідацію прокази як питання прав людини, стверджуючи, що існує право людини на здоров’я, і що ніхто не повинен зазнавати дискримінації через наявність або ураженість проказою. Знищуючи дискримінаційну мову та законодавство, а також захищаючи гідність хворих на проказу, Сасакава та його союзники змогли кинути виклик глибоко вкоріненій тисячолітній стигмі щодо прокази, замінивши її на розширення можливостей і надії.
Дод.точки доступу:
Muroji, Rei \translate.\
Сасакава, Йохей (голова Фонду Ніппон, Посол доброї волі Всесвітньої організації охорони здоров’я з ліквідації прокази та Посол Японії з прав людини людей, які хворіють на проказу. ; 1939-)


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

10.
   908(520)
   H22


    Hane, Mikiso..
    Premodern Japan : a historical survey / Mikiso Hane, late of Knox College, Louis G. Perez, Illinois State University. - Second edition. - New York : Routledge ; London : Taylor & Francis Group, 2018. - xviii, 395 p. : карти. - ISBN 978-0-8133-4965-7 (pbk. : alk. paper) : 200.00 грн.
В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Історія Японії, 12-19 ст.

   Японія--Історія, 12-19 ст.
Анотація: Цією заявою Луї Г. Перес розпочинає вражаючий перегляд вичерпного путівника по більш ніж тисячолітній історії Японії покійного Мікісо Хане. Починаючи з огляду міфологічних оповідей про походження Японії, цей том досліджує велику історію країни з кількох різних кутів у легкому та доступному прозовому стилі. У наратив включено чіткий аналіз урядових структур, починаючи з раннього періоду, коли жінки відігравали політичні ролі та владу зосереджували при дворі, до зростаючого домінування регіональних сімей військових з 12 століття до періоду Токугава (1603–1867). Розповідь Переса та Хане часто згадує відносини Японії з її сусідами у Східній Азії, документуючи, як ідеї з-за кордону, такі як конфуціанство та буддизм, проникли в Японію з Китаю через Корею. Ці дипломатичні відносини в попередні століття допомогли інформувати пізніші взаємодії як у торгівлі, так і в культурі. Складні нові стосунки з віддаленішими європейськими державами також виникають у 15-му та 16-му століттях, демонструючи, що, будучи островом, досучасна Японія ніколи повністю не відрізала себе від зовнішніх ідей і не вагалася асимілювати ті, які вона цінувала, у власні культурні практики. Ця книга описує ключові події тривалої домодерної епохи Японії, пропонуючи детальні пояснення їхнього контексту та наслідків, не втрачаючи уваги на безперервному характері загальної оповіді. Важлива книга про важливий, але малозрозумілий період японської історії.
Дод.точки доступу:
Perez, Louis G.


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільних прим. немає

Знайти схожі

11.
   908(520)
   N18


    Nakagami, Kenji.
    The Cape and Other Stories from the Japanese Ghetto / Kenji Nakagami ; translated by Eve Zimmerman. - Berkeley, Calif. : Stone Bridge Press, 2008. - 186 p. - ISBN 978-1-933330-43-3 : 100.00 грн.
В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Японська література--Повісті--Переклади англійською--Тексти--Популярні видання

Кл.слова (ненормовані):
japan literature -- stories
Анотація: Кендзі Накагамі (1946-1992) отримав престижну премію Акутагави в 1975 році за свою повість «Мис». У ньому та двох більш коротких оповіданнях, які складають цей том, Накагамі спирається на своє походження як члена японського класу ізгоїв, буракумінів. Хоча Японію часто вважають однорідною культурою, це зовсім не так. Буракуміни є лише однією з кількох соціально незахищених груп у цьому суспільстві. Були зроблені численні спроби скасувати цю дискримінацію, але досі ніщо не змогло повністю викорінити багатовікову дискримінацію щодо цих людей. Накагамі драматизує їхню долю в першій історії, яка розповідає про позашлюбного сина, члена незлагодженої родини, чиї суперечливі почуття до батька зливаються з бажанням самознищення, що неминуче призводить до трагедії. Дві історії «Будинок у вогні» та «Руде волосся» продовжують цю розповідь, наполягаючи на дискримінації, яку зазнали, пережитих розпачливих емоціях і розпачливих пристрастях. Накагамі, якого часто порівнюють із Золя, Горьким і Фолкнером, виступає від імені пригноблених – тих, хто ув’язнений самим суспільством, у якому вони живуть. Його голос, як показує ця колекція, є справжнім дзвінком із японського гетто.
Дод.точки доступу:
Zimmerman, Eve \author afterword, transl.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

12.
   908(520)
   A46


    Ambros, Barbara R..
    Women in Japanese religions / Barbara R. Ambros. - New York : New York University Press ; London, 2015. - x, 237 p. : il. - (Catherine Wessinger). - ISBN 9781479884063 (pb : alk. paper) : 100.00 грн.
В рамках проєкту "Read Japan Project".
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Релігія--Історія--Жінки--Японія

   Жінки і релігія--Історія--Японія


Кл.слова (ненормовані):
японська релігія -- жінки -- походження релігії -- буддизм -- конфуціанство -- популірні релігії -- періоди релігії японії -- зміна статі -- buddhism -- confucianism
Анотація: Це дослідження японських релігій відкидає нормативну структуру наративів релігійної історії, яка висуває на перший план чоловічі постаті, чоловічі інституції та патріархальний родовід, і натомість формулює довгостроковий гіноцентричний аналіз, що пропонує всебічну перспективу ролі та діяльності – і двозначності в них. – жінок у плюралістичній релігійній культурі Японії. Розповідь письменниці Барбари Амброс складається з дев’яти розділів, кожен з яких переглядає релігійну діяльність історичних періодів у контексті жіночих постатей і практиків. Це розкриває багатий ряд персонажів: глиняні богині з високими стегнами приєднуються до Хіміко, королеви Ва, у заселенні туманної передісторії Японії родючими й священними фігурами, тоді як богиня-творець Ідзанамі та богиня сонця Аматерасу з’являються в стародавніх хронологіях як могутні, але неоднозначні божества. У наступних розділах йдеться про інституціоналізацію буддизму в Японії та роль, спочатку публічну, а згодом поступово менш помітну, яку відігравали в ньому жінки. Вони відображаються разом із ширшими змінами в соціальній практиці, що сприяють позбавленню прав жінок, наприклад, шлюбу з виносинами. Також обговорюються уявлення про жінок як про грішників і «забруднювачів», а також про вплив цієї нібито внутрішньої кармічної перешкоди на підкорення жінок. В останньому розділі ми розповідаємо про Японію, яка виникла після бульбашки, і про те, як економічний і демографічний тиск призвели до зміни відносин між статтю та релігією. Контекстуалізуючи релігійне життя та ролі жінок у політичній, соціально-економічній та юридичній історії, Амброс демонструє, як жінки, не будучи маргінальними фігурами, зробили життєво важливий і яскравий – хоча часто неоспіваний – внесок у релігію в Японії.

Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

13.


    Жигун, Сніжана.
    «Ноїв ковчег» Галини Гордасевич: як метафора маркує травму [Текст] / С. Жигун // Літературний процес: методологія, імена, традиції. Філологічні науки : збірник наукових праць. - 2023. - № 21. - С. 57-63DOI 10.28925/2412-2475.2023.21.6. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
травма -- метафора -- Ноїв ковчег -- наратив -- мовчання
Анотація: Предметом цього дослідження є метафора, яка сигналізує про неподолану травму. Процес метафоризації є частиною формування наративу про травму, у якому метафора працює як захисний механізм, що дає змогу не говорити про травматичний досвід прямо, але все ж говорити про нього. Мета цієї розвідки — продемонструвати, як у художньому тексті про травматичний дос-від метафора може видаватися способом надання подіям сенсу, але натомість увиразнює неможливість висловити особисте переживання. Методологічною основою дослідження є студії травми, зокрема таких авторів: К. Карут, М. Вілкінсон, Б. Ван дер Колк, К. Бревін, В. Ві-льямс. Продуктивними для аналізу проблеми були також літературознавчі дослідження Дж. Анкер та Т. Гребенюк. Актуальність нашої розвідки полягає у потребі вивчити особливості наративу травми, зо-крема на матеріалі літератури про Другу світову війну. У результаті аналізу повісті Г. Гор-дасевич «Ноїв ковчег» зроблено висновок про те, що метафора у травматичному тексті може бути тією категорією, яка визначає наративні особливості та генерує зміст навіть тоді, коли сама розповідь вже закінчилася. Метафора «Ноїв ковчег» уподібнює життя родини отця Іларія в часи окупації до старозавітної історії. Війна зображається як стихійне лихо (потоп) і кара за гріхи. Дім священника, де збираються представники різних національних і соціальних груп, уподібнюється до ковчега, а незалежність України має стати веселкою після потопу. Водночас у тексті ця метафора виявляє неповноту — нараторка зупиняє розповідь до завершення потопу, відмовившись говорити про те, що спасіння не сталося. Ця неповнота метафори маркує травму неможливість говорити про втрату родини, соціальної групи, національного середовища. Тобто розповідь про війну і окупацію вдалося втілити у цілісний наратив, але розповідь про прихід радянської влади і його наслідки опи-нилася поза текстом. Застигла метафора дає змогу почати розповідь, але невідповідність між знаним претекстом і реальністю не дає її продовжити і вербалізувати травму. Водно-час саме метафора маркує існування травми, замовчуваного досвіду, який авторка не в змо-зі втілити у розповідь. Мотив мовчання як наслідку травми акцентується тематизацією його в тексті.

Є примірники у відділах: всього 6 : Online (1), ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: Online (1), ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

14.
37:001.32](477)
К 21


    Каракоз, С.
    Іван Зязюн (1938–2014) / Сусанна Каракоз // Початкова шк. : наук.-метод. журн. - 2018. - № 5. - С. 8–11. . - ISSN 0131-5358
УДК

Рубрики: Наукові працівники--педагогіка--персоналії

Кл.слова (ненормовані):
наукові працівники -- педагогіка -- персоналії -- наукова діяльність -- педагогічна майстерність
Анотація: Розповідь про директора Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України І. А. Зязюна.
Дод.точки доступу:
Зязюн І. А., Іван Андрійович (1938) \про нього\


Є примірники у відділах: всього 2 : Ф3 (1), Ф2 (1)
Вільні: Ф3 (1), Ф2 (1)


Знайти схожі

15.
821.134.2
Б 83


    Борхес, Хорхе Луїс.
    Алеф : новели, оповідання, есе; пер. з ісп. / Хорхе Луїс Борхес ; перекладач В. Й. Шовкун. - Харків : Фоліо, 2022. - 318 с. - (Зібрання творів). - ISBN 978-966-03-9996-9. - ISBN 978-966-03-8149-0 (Зібрання творів) : 200.00 грн.
    Зміст:
Алеф . - С .3-134
Історія вічності . - С .134-241
Всесвітня історія підлоти . - С .241-287
Чоловік із рожевого перехрестя . - С .294-304
І таке інше . - С .304-308
Розповідь про двох людей, яким наснився сон . - С .308-316
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Художня література--Іспанська література--Новели--Оповідання

Анотація: Книга складається з низки робіт письменника, центральне місце серед яких займає однойменна розповідь «Алеф». Вона є чи не найбільш відомою серед усієї творчості Борхеса – напевно, ще й тому, що автор писав її під враженням від палкого, нестримного, проте дуже нетривалого кохання. Читачі смакуватимуть цю збірку, віддаючи належне майстерності письменника. Деяким її творам і по 60, навіть по 70 років, однак вони не втрачають своєї актуальності та все ще користуються шаленим попитом у своєї відданої цільової аудиторії.
Дод.точки доступу:
Шовкун, В. Й. \перекладач.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Книгосховище (1)

Знайти схожі

16.
   780.647.2
   А 71


   
    Ансамблі баяністів . Зошит 4 / упорядник Т. Г. Мурзіна. - Київ : Музична Україна, 1989. - 68 с. - 1.10 грн.
    Зміст:
Чапкій, С. Розповідь / С. Чапкій
Гайденко, А. Вечір у горах / А. Гайденко
Подгорний, В. Українське каприччіо / В. Подгорний
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Музика--Баян--Нотні видання

Дод.точки доступу:
Мурзіна, Т. Г. \упорядник.\


Примірників всього: 1
Фаховий коледж «Універсум» (1)
Вільні:
Фаховий коледж «Універсум» (1)

Знайти схожі

17.
Шифр: Б982359/2013/2
   Журнал

Бібліотечна планета [Текст] : науково-виробничий журнал/ Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого. - Київ : Національна бібліотекаУкраїни імені Ярослава Мудрого, 1998 - . - Виходить кожного кварталу
2013р. N 2
Зміст:
Вилегжаніна, Т. Національний електронний ресурс "Шевченкіана": створимо разом / Т. Вилегжаніна. - С.4-5
Кл.слова: НАЦІОНАЛЬНА ПАРЛАМЕНТСЬКА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ, ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ТВІЙ ШЕВЧЕНКО, ШЕВЧЕНКІАНА, ЕЛЕКТРОННИЙ РЕСУРС
Бакуменко, О. Масштабна Шевченкіана / О. Бакуменко. - С.6-7
Кл.слова: ШЕВЧЕНКІВСЬКА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ, НАЦІОНАЛЬНА ПАРЛАМЕНТСЬКА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ, ШЕВЧЕНКО ТАРАС, ТВОРЧА СПАДЩИНА
Мастіпан, О. Стан охоплення бібліотечним обслуговуванням сільського населення України (Попередні висновки за результатами досліджень) / О. Мастіпан. - С.8-11
Кл.слова: СІЛЬСЬКІ БІБЛІОТЕКИ, БІБЛІОТЕЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД
Календар знаменних дат "Дати і події" на друге півріччя 2013 року. Інформація. - С.11
Кл.слова: ФАКТОГРАФІЧНА ІНФОРМАЦІЯ, БІБЛІОГРАФІЧНА ІНФОРМАЦІЯ, ЗНАМЕННІ І ПАМ'ЯТНІ ДАТИ, 2013 РІК
Григаш, Л. В зоні уваги - сільська бібліотека / Л. Григаш. - С.12-16. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: СІЛЬСЬКІ БІБЛІОТЕКИ, ОСВОЄННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, КАДРОВІ РЕСУРСИ
Новальська, Н. Кафедра бібліотекознавства Київського національного університету культури і мистецтв в іменах (1968-2003) / Н. Новальська, І. Тимошенко. - С.21-24. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: БІБЛІОТЕЧНА ОСВІТА, БІБЛІОТЕКОЗНАВЕЦЬ, ПЕДАГОГ
Лосієвський, І. Унікальні пам'ятки у фондах ХДНБ ім. В. Г. Короленка / І. Лосієвський. - С.25
Кл.слова: АНТИЧНІ АРТЕФАКТИ, КЕРАМІЧНІ КЛЕЙМА, АЛЬБОМ АВТОГРАФІВ
Чумак, В. Бібліотеки - мости до електронного урядування / В. Чумак
Кл.слова: БІБЛІОМІСТ, ЕЛЕКТРОННІ ПОСЛУГИ, МИКОЛАЇВСЬКА ЦБ ІМ. М. Л. КРОПИВНИЦЬКОГО
Бейліс, Л. Бібліотека і книга в контексті часу : VII Всеукраїнська науково-практична конференція, Київ, 2013 р. / Л. Бейліс. - С.27-29
Кл.слова: VII ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ, КИЇВ, 2013 Р., МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, УПРАВЛІННЯ БІБЛІОТЕЧНИМИ ФОНДАМИ
Рекомендації VII Всеукраїнської науково-практичної конференції "Бібліотека і книга в контексті часу". - С.29-30
Кл.слова: ПІДВИЩЕННЯ ФАХОВОГО РІВНЯ, ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМ, ЗАКУПІВЛЯ КНИГ
Швецова-Водка, Галина Миколаївна. Монографія з історії науки про документ : [рецензія] / Г. М. Швецова-Водка. - С.30-31
Кл.слова: ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО, ЗНАННЯ ПРО ДОКУМЕНТ, ІСТОРІЯ ДОКУМЕНТУ
Ворона, Ю. Спілка письменників України визначилася з переможцями книжкового рейтингу / Ю. Ворона. - С.32
Кл.слова: НОМІНАЦІЇ, КНИЖКОВИЙ РЕЙТИНГ, 2012 Р., ПЕРЕМОЖЦІ
Ворона, Ю. Експерти "ЛітАкцену року - 2012" оголосили результати книжкового рейтингу / Ю. Ворона. - С.32
Кл.слова: ЛИШЕГА О. "ВЕЛИКИЙ МІСТ", АГЕЄВА В. "МИСТЕЦТВО РІВНОВАГИ. МАКСИМ РИЛЬСЬКИЙ НА ТЛІ ЕПОХИ", ДЕРЕШ Л. "ГОЛОВА ЯКОВА"
Ворона, Ю. Більше половини українців не читають книг / Ю. Ворона. - С.33
Кл.слова: ТЕКСТОВІ НОСІЇ, ЖАНРОВІ УПОДОБАННЯ, КІЛЬКІСТЬ ПРОЧИТАНИХ КНИГ
Ворона, Ю. Бібліотеки електронних ресурсів у США і Німеччині / Ю. Ворона
Кл.слова: ПУБЛІЧНІ БІБЛІОТЕКИ, ЕЛЕКТРОННІ КНИГИ, ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ
27 регіонів України. Інформація про збірку. - С.33
Кл.слова: ЗБІРКА ОПОВІДАНЬ, РОЗПОВІДЬ ПРО УКРАЇНУ
Вибір на все життя. - С.34
Кл.слова: КОНОНЕНКО ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСІЇВНА, НАУКОВО-БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ВІДДІЛ, ЮВІЛЯРИ
Добко, Т. Книгознавець Галина Ковальчук / Т. Добко. - С.35-37
Кл.слова: ІСТОРИКО-БІБЛІОТЕКОЗНАВЧІ ПУБЛІКАЦІЇ, КОВАЛЬЧУК ГАЛИНА ІВАНІВНА, ЮВІЛЯРИ
Сенс життя - бібліотека. - С.37
Кл.слова: СОРОКА ГАЛИНА ЙОСИПІВНА, ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИЙ ФАХІВЕЦЬ, ЮВІЛЯРИ
Про схвалення Концепції Державної цільової національно-культурної програми популяризації вітчизняної видавничої продукції та читання на 2014-2018 роки : розпорядження. - С.38-40
Кл.слова: РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБМІНУ УКРАЇНИ, № 257-Р, 2013 Р., КНИГА, ЧИТАННЯ
Світлій пам'яті професора В. Дерлеменка. - С.41
Кл.слова: ДЕРЛЕМЕНКО ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, ПРО НЬОГО, НАУКОВЕЦЬ, ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ
Світлій пам'яті Лілії Олександровні Зінченко. - С.42
Кл.слова: ЗІНЧЕНКО ЛІЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, ПРО НЕЇ, ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИЙ ФАХІВЕЦЬ
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

18.
Шифр: Б982359/2018/3
   Журнал

Бібліотечна планета [Текст] : науково-виробничий журнал/ Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого. - Київ : Національна бібліотекаУкраїни імені Ярослава Мудрого, 1998 - . - Виходить кожного кварталу
2018р. N 3
Зміст:
Вилегжаніна, Т. Журнал "Бібліотечна планета” як форма фахової взаємодії бібліотечної спільноти України / Т. Вилегжаніна. - С.4-6.
Білик, О. "Бібліотечна планета” як явище професійної думки: аспекти двадцятирічної діяльності / О. Білик. - С.6-10.
Канюка, О. Аргумент на користь читання і перечитування (до 20-річчя журналу "Бібліотечна планета”) / О. Канюка. - С.10-12.
[Привітання журналу "Бібліотечна планета”]. - С.12-13.
Путівник "Бібліотечною планетою”. - С.14-15.
Пашкова, В. Бібліотеки і неформальна безперервна освіта (у контексті забезпечення сталого й збалансованого розвитку суспільства) / В. Пашкова. - С.15-17.
Розколупа, Н. Установчі документи та локальні акти публічних бібліотек / Н. Розколупа. - С.17-19.
Муравйова, В. Методичне забезпечення діяльності публічних бібліотек з упровадження Універсальної десяткової класифікації (до 100-річчя Книжкової палати України імені Івана Федорова) / В. Муравйова. - С.19-22.
Кулик, О. Ретроконверсія карткового каталогу в електронну форму (досвід роботи ОУНБ ім. Д. І. Чижевського) / О. Кулик. - С.22-26.
Глоба, Т. "ДніпроКультура”: просвітницький проект та краєзнавча локація в соціальних мережах / Т. Глоба. - С.26-27.
Мальована, А. Бібліотеки Польщі: досвід для України / А. Мальована. - С.27-30.
"Познайомимось? Центральна міська бібліотека імені Лесі Українки м. Львова” / розповідь записала Л. Цяпало, Н. Білута. - С.30-33.
Інші автори: Білута Н., Майбула Л., Іленьків О.
Кремньова, О. Діти та книги - без кордонів! / О. Кремньова. - С.33-35.
Адвокація у стилі ЕТНО / підгот. Т. Богуш. - С.35-37.
Бібліотеки - партнери в досягненні сталого розвитку. Глобальне зібрання в рамках Міжнародної програми з адвокації ІФЛА в м. Нью-Йорку / підгот. В. Пашкова. - С.37-38.
Переплелися життя та покликання : [про Інну павлівну Степаненко]. - С.39-40.
[Укази Президента України: "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки", "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України", "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України"]. - С.40.
Пам’ятаємо Любов Степанівну Рудик. - С.41.
Життя минуло у невтомній праці : [некролог Ніни Олександрівни Гудімової]. - С.42.
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

19.
821.161.1
Т 87


    Тургенев, И. С.
    Бежин луг : рассказ / И. С. Тургенев ; авт. послесл. П. Т. Пустовойт ; худож. А. Пахомова. - Ленинград : Детская литература, 1979. - 31 с. : ил. - (Школьная библиотека). - 0.59 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Дитяча література--Розповідь--Популярні видання

Дод.точки доступу:
Пустовойт, П. Т. \авт. послесл.\
Пахомова, А. \худож.\


Примірників всього: 1
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)
Вільні:
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)

Знайти схожі

20.
821.161.2.09Олійник
К 21


    Каракоз, С.
    Борис Олійник : (1935–2017) / Суссана Каракоз // Початкова шк. : наук.-метод. журн. - 2018. - № 12. - С. 9–13. . - ISSN 0131-5358
УДК

Рубрики: Українська література--персоналії

Кл.слова (ненормовані):
українська література -- український поет -- творчість поета -- персоналії -- літературна творчість -- поезія -- поетика
Анотація: Розповідь про українського поета, перекладача, дійсного члена НАНУ, голову Українського фонду культури, академіка Академії мистецтв України Б. І. Олійника.
Дод.точки доступу:
Олійник, Борис Ілліч (український поет, дійсний член НАНУ, голова Українського фонду культури. Почесний академік Академії мистецтв України ; 1935–2017) \про нього\


Є примірники у відділах: всього 2 : Ф3 (1), Ф2 (1)
Вільні: Ф3 (1), Ф2 (1)


Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)