Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Мережеві ресурси (1)Наукові періодичні видання Університету (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=словосполучення<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 96
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-96 
1.


    Нерознак, Людмила. = Речення, його граматична основа. Речення з одним головним членом // Українська мова та література : газета для вчителів української мови та літератури. - 2018. - № 17/18. - С. 6-9. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
речення -- синтаксична одиниця -- словосполучення -- українська мова

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

2.


    Sivaieva, O.
    Corpus analysis of collocations with health in the media texts [Текст] = Корпусний аналіз словосполучень з HEALTH у медіа текстах / O. Sivaieva // Studia Philologica = Філологічні студії : збірник наукових праць. - 2020. - Вип. 15. - С. 14-19. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2311-2425

Кл.слова (ненормовані):
словосполучення -- корпусний аналіз -- медіа -- The Guardian -- The Mirror
Анотація: Стаття присвячена корпусному аналізу концепту HEALTH в газетах The Guardian та The Mirror. Головна увага зосереджена на порівняльному аналізі словосполучень з лексемою HEALTH, представлених у британських суспільно-політичній пресі й таблоїдах. Для дослідження лексеми HEALTH в обох газетах створено корпуси текстів, які проаналізовано за допомогою комп’ютерної програми Sketch Engine. Виокремлені мовні засоби відображають спільні та відмінні аспекти концепту HEALTH, представленого у двох діаметрально протилежних газетах.
Дод.точки доступу:
Сіваєва О.


Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (2), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (2), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

3.


    Sivaieva, O.
    Semantic prosody of the lemma Vaccine in the media texts [Текст] = Семантична просодія леми VACCINE у медіатекстах / O. Sivaieva // Studia Philologica = Філологічні студії : збірник наукових праць. - 2021. - Вип. 16. - С. 42-46. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2311-2425

Кл.слова (ненормовані):
семантична просодія -- корпусний аналіз -- колокація -- медійний дискурс
Анотація: Статтю присвячено корпусному аналізу семантичної просодії словосполучень з VACCINE у британській суспільно-політичній газеті “The Guardian”. Для проведення дослідження створено та проаналізовано за допомогою комп’ютерної програми Sketch Engine корпуси текстів, до складу яких входять словосполучення з VACCINE. Розвідка в основному базується на корпусному аналізі колокацій noun+VACCINE як найчастотніше вживаної групи словосполучень у медіатекстах. У словнику лексема VACCINE пояснюється як слово, яке має позитивну семантичну просодію. Дискурс-аналіз отриманих даних демонструє, що словосполучення з VACCINE можуть отримати позитивне, негативне і нейтральне семантичне забарвлення, яке, головним чином, залежить від контекстного значення аналізованого уривка, а також ґрунтується на семантичній просодії інших слів в уривку, що фактично позначає та передбачає тип просодії відповідних колокацій. Іменники supply, safety, mask, uptake, access, protection, production, certification, які вживаються у газеті “The Guardian” і мають позитивну семантичну просодію, описують VACCINE як метафоричний образ захисту від Covid-19. Однак іменники hesitancy, misinformation, availability та skepticism, маючи негативне семантичне забарвлення, здебільшого використовуються для опису страху та невпевненості людей щодо ефективності вакцини. Колокації з type, mechanism, distribution, usage та VACCINE, що мають нейтральну семантичну просодію, яка демонструє, що такі колокації вживаються у текстових уривках в оточенні ні позитивних, ні негативних слів, а весь уривок служить констатацією деяких фактів без оцінки.
Дод.точки доступу:
Сіваєва О.


Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (2), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (2), Ф1 (1), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

4.


    Sliepushova, А.
    Father-child discourse in Family Guy: a corpus-based analysis = Дискурс батько-дитина в анімаційному серіалі «Family guy»:корпусний аналіз / А. Sliepushova // Синопсис: текст, контекст, медіа : електронний фаховий журнал. - 2020. - Том 26, № 2. - С. 61-65, DOI 10.28925/2311-259x.2020.2.6 . - ISSN 2311-259Х

Кл.слова (ненормовані):
корпуснии аналіз -- дискурс батько-дитина -- анімаційний серіал -- гендерні стереотипи -- сімейні стереотипи
Анотація: Стаття присвячена дослідженню гендерних та сімеи них стереотипів у спілкуванні батько-дитина в анімаціи ному серіалі «Family Guy» про типову американську родину. Предметом дослідження є дискурс Пітера Гріффіна, батька родини, що містить и ого спілкування з двома дітьми-підлітками, сином та донькою, та розкриває гендерні особливості дискурсів батько-син та батько-дочка. Актуальність дослідження обумовлена відсутністю корпусного аналізу дискурсу персонажів анімаціи них серіалів, що представляють соціальні та гендерні стереотипи. Мета дослідження — розкрити, як гендер та сімеи ні ролі вербалізуються у спілкуванні між членами сім'ї . Були використані конверсаціи нии , дискурс та корпуснии аналізи для вивчення дискурсу головного героя через списки наи частіше вживаних слів, списки ключових слів, кластери та словосполучення, щоб виділити специфічну лексику батька, яку він використовує в спілкуванні з сином та дочкою. Результати дослідження показують, що Пітер Гріффін обирає різні мовні засоби залежно від того, чи він спілкується з сином, чи донькою. Таким чином, и ого дискурс, що стосується сина-підлітка Кріса, наповнении прямими звертаннями, здебільшого наказовими реченнями, які батько використовує, коли намагається дисциплінувати свого сина. Пропонуючи синові емоціи ну підтримку чи заохочення, батько залишається прямим з ним, створюючи образ стереотипних розмов «справжніх чоловіків». І навпаки, в звертаннях до доньки Мег батько використовує пестливі honey, sweetheart, one-of-a-kind. Однак, використовуючи пестливі форми, він принижує свою доньку і робить так, щоб вона відчувала себе покинутою дитиною. Таким чином він змушує ї ї відчувати себе особливою, але в негативному сенсі. Сімеи не спілкування, створене в мультсеріалі, відображає гендерні стереотипи у ставленні батька до свої х дітеи різних статеи . Тим не менш, ця мовна тенденція не впливає на стосунки в сім'ї . Перспективи подальших досліджень бачимо в складанні більшого корпусу, включаючи дискурси мати-дитина, дитина-батько, дитина-мати, для отримання більш репрезентативних результатів
Перейти до зовнішнього ресурсу https://synopsis.kubg.edu.ua

Дод.точки доступу:
Слєпушова Ангеліна


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

5.
Шифр: 80я43/S 90-306709024/2016/6
   Журнал

Studia Philologica [Електронний ресурс] : науковий журнал/ Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. - Київ : Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, 2012 - . - Назва з титул. екрана. - ISSN 2311-2425. - Виходить двічі на рік
2016р. Вип. 6 . - 49.18, грн.
Зміст:
Зубченко, О. С. Ідеологічний аналіз британського політичного дискурсу / О. С. Зубченко. - С.10-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Палійчук, Е. О. Іконічні конструкти соціальних ситуацій (на матеріалі англомовного медійного дискурсу з питань торгівля людьми / Е. О. Палійчук. - С.20-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Редька, І. А. Текстові процедури висвітлення емотивно-когнітивної системи вірша (на матеріалі англомовної поезії XX століття) / І. А. Редька. - С.24-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Торговець, Ю. І. Текст-типологічна специфіка есе: історична ретроспектива / Ю. І. Торговець. - С.29-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Чайківська, Г. С. Елементи чарівної та фантастичної картин світу як основа казкового тексту (на матеріалі французької авторської казки) / Г. С. Чайківська. - С.34-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Kuzmenko, A. O. Predicative organization of English infant poetic texts / A. O. Kuzmenko. - С.37-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Калитюк, Л. П. Мовні засоби вираження когезії в англомовному мультфільмі Torill Kove "The Danish Poet” / Л. П. Калитюк, Ю. П. Турта. - С.42-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Колесник, О. С. Структурне наповнення англомовних статей,що зображають стихійне лихо / О. С. Колесник, І. А. Узварик. - С.45-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Борисов, О. О. Невербальна комунікація у британських та українських парламентських дебатах / О. О. Борисов. - С.48-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Поліщук, Н. П. Соціальна зумовленість мовленнєвого акту в комунікативному процесі / Н. П. Поліщук. - С.52-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Стрельченко, К. С. Концептуальний простір таємниця: фреймова модель (на матеріалі англомовних художніх творів) / К. С. Стрельченко. - С.56-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Науменко, Л. П. Лінгвальна природа та категорійний статус професійного концепту / Л. П. Науменко. - С.63-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Ізотова, Н. П. Метафікціональна гра в ракурсі когнітивного дейксису (на матеріалі романів Дж. М. Кутзее) / Н. П. Ізотова. - С.71-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Дроф’як, Н. І. Асиндетичне субстантивне словосполучення в англійській мові як єдність формальної та концептуальної моделі / Н. І. Дроф’як. - С.77-80. - Бібліогр. в кінці ст.
Приходько, А. М. Когнітивно-комунікативна організація гіпотаксису з детермінантним підрядним (на матеріалі німецької та англійської мов) / А. М. Приходько, А. В. Олексієнко. - С.81-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Грипас, О. Ю. Засоби маркування компаративних відношень у формально-синтаксичній структурі речення в українській мові / О. Ю. Грипас. - С.85-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Лахно, Н. В. C. Особливості актантного розподілу семантики абсолютивів / Н. В. C. Лахно. - С.91-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Афанасьєв, І. Ю. Граматичні особливості абревіатури "PR” (public relations) в українській мові / І. Ю. Афанасьєв. - С.97-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Гайдаш, А. В. The portrait of the old lady in Eric Coble’s The Velocity of Autumn / А. В. Гайдаш. - С.101-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Перейти до зовнішнього ресурсу ДО ЗМІСТУ
Є примірники у відділах: всього 4 : Ф2 (1), Ф3 (1), ГП ІБВ (1), ГП ЧЗ (1)
Вільні: Ф2 (1), Ф3 (1), ГП ІБВ (1), ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.
Шифр: 80я43/S 90-306709024/2017/7
   Журнал

Studia Philologica [Електронний ресурс] : науковий журнал/ Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. - Київ : Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, 2012 - . - Назва з титул. екрана. - ISSN 2311-2425. - Виходить двічі на рік
2017р. Вип. 7 . - 59.65, грн.
Зміст:
Андрейчук, Н. І. Культурний семіозис: до поняття візуальної книги / Н. І. Андрейчук. - С.3-10
Потапенко, С. И. Когнитивная риторика потребностей: как королева Елизавета ІІ говорит о примирении / С. И. Потапенко. - С.11-17
Домніч, О. В. Соціально-історичні передумови формування англійської мови в Сінгапурі / О. В. Домніч. - С.18-25
Бешлей О.В. Концептуальна метафора у фразеологічних одиницях і пареміях, що репрезентують концепт YOUTH / МОЛОДІСТЬ. - С.26-29
Приходько, А. М. Номінативні властивості субстантивованого партиципа німецької мови / А. М. Приходько. - С.30-35
Mykhaylenko, Valeriy Vasilyevich. Functional Overview of Second Person Singular Pronoun in “Beowulf” / V. V. Mykhaylenko. - С.36-43
Очковська, А. П. Структурна реорганізація інфінітива у складі рейзингової конструкції протягом давньоанглійського і середньоанглійського періодів / А. П. Очковська. - С.44-50
Prihodko, H. Actualization of Evaluation in Cognitive-Сommunicative Field / H. Prihodko. - С.50-55
Карамишева, І. Д. Синтаксичний концепт і структурна схема речення: підходи до встановлення співвідношення / І. Д. Карамишева. - С.56-65
Калитюк, Лілія Петрівна. Складнопідрядні порівняльні речення як об’єкт теоретичного синтаксису / Л. П. Калитюк. - С.66-68
Шапочкіна, Ольга Володимирівна. Медіальні та альтернативні станові конструкції готської мови: типологія творення та вживання / О. В. Шапочкіна. - С.69-72
Оксанич, М. П. Функціонування багатозначних сполучників у середньоверхньонімецькій мові / М. П. Оксанич. - С.73-79
Літкович, Ю. В. Плеонастичні словосполучення в сучасних англомовних медіа-текстах / Ю. В. Літкович. - С.80-87
Кукса, І. М. Теорія гри в жанрі англомовних теледебатів / І. М. Кукса. - С.88-96
Денисюк, Ю. І. Лінгвокультурне кодування президентських меморандумів Барака Обами 2009 - 2015 рр. / Ю. І. Денисюк. - С.97-104
Gryshchenko, Olena. Linguistic Personality: Multiplicity and Fake / O. Gryshchenko. - С.105-110
Tsapro, Galyna. Conversations among Friends: Reflecting Gender Social Norms / G. Tsapro, T. Kychan. - С.111-115
Чайківська, Г. С. "Моралізаторська" казка як особливий піджанр французької авторської казки / Г. С. Чайківська. - С.116-121
Макаревич, О. О. Реактивні висловлення американських підлітків у аспекті принципів Кооперації та Ввічливості (на матеріалі американського кінодискурсу) / О. О. Макаревич. - С.122-126
Ребенко, М. Ю. Художній переклад як площина взаємозв’язку об’єктивних і суб’єктивних перетворень / М. Ю. Ребенко. - С.127-132
Перейти до зовнішнього ресурсу До змісту
Є примірники у відділах: всього 6 : ГП АБ (1), ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП АБ (1), ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

7.
Шифр: 80я43/S 90-306709024/2017/9
   Журнал

Studia Philologica [Електронний ресурс] : науковий журнал/ Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. - Київ : Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, 2012 - . - Назва з титул. екрана. - ISSN 2311-2425. - Виходить двічі на рік
2017р. Вип. 9
Зміст:
Бацевич, Ф. С. Недиспозиційні предикати і модальність в одивнених художніх текстах / Ф. С. Бацевич. - С.3-10
Кл.слова: референт, текстова модальність, предикат
Дуброва, О. М. Презентація синтаксичних концептів / О. М. Дуброва. - С.11-17
Кл.слова: когнітивна лінгвістика, план вираження, типова пропозиція
Кондратенко, Н. В. Типологія мовленнєвих жанрів українського політичного дискурсу / Н. В. Кондратенко. - С.18-22
Кл.слова: політичні тексти, політична комунікація, комплексна типологія
Вінтонів, М. О. Функційні вияви слабкого синтаксичного зв’язку на рівні словосполучення в сучасній українській мові / М. О. Вінтонів. - С.23-29
Кл.слова: керування (мовозн.), підрядний зв’язок, диференційні ознаки
Шатілова, О. С. Суб’єкти авторизації в публіцистичному тексті: класифікаційно-кваліфікаційні ознаки / О. С. Шатілова. - С.30-34
Кл.слова: засоби масової комунікації, суб’єкти авторизації, джерела інформації
Грипас, О. Ю. ’Структура суб’єкта й об’єкта порівняння в українських компаративних конструкціях / О. Ю. Грипас. - С.35-40
Кл.слова: вербальна реалізація, класифікація порівнянь, предикати
Грачова, А. В. Типологічні виміри класифікаційних ознак прислівника у різносистемних мовах (на матеріалі української, англійської та італійської мов) / А. В. Грачова. - С.41-46
Кл.слова: гетерогенність, прислівник, інтерпретаційна стратегія
Кучер, А. С. Нечленовані речення в сучасінй українській мові: статус, функції / А. С. Кучер. - С.47-54
Кл.слова: слова-речення, квазіречення, модальність
Аксьонова, І. О. Синтаксичні конкретизатори в структурі речення: типологічйно-кваліфікаційні ознаки / І. О. Аксьонова. - С.55-59
Кл.слова: просте речення, синтаксичний зв’язок
Бортун, К. О. Категорії імператива в сучасній українській мові / К. О. Бортун. - С.60-65
Кл.слова: імператив, волевиявлення мовця, комунікативний акт
Стишов, О. А. Нові іншомовні слова в українськомовних ЗМІ початку ХХІ ст. / О. А. Стишов. - С.66-75
Кл.слова: мас-медіа, тематична група, дискурс
Навальна, М. І. Функціонально-стилістичні вияви оказіоналізмів у мові сучасної української газетної періодики / М. І. Навальна. - С.76-78
Кл.слова: газетна періодика, тематика публікацій, оказіоналізм
Мялковська, Л. М. Лінгвостилістична парадигма ментальності інтелігенції в прозі І. С. Нечуя-Левицького / Л. М. Мялковська. - С.79-84
Кл.слова: інтелектуальна проза, ментальний, лінгвостилістичний
Вінтонів, Т. М. Роль міфонімів та біблійних онімів у створенні семантичної аури антропоетоніма Мотря в історичній епопеї Богдана Лепкого "Мазепа" / Т. М. Вінтонів. - С.85-92
Кл.слова: поетонім, онімна лексика, міфопоетонім
Кочан, І. М. Українське термінознавство сьогодні / І. М. Кочан. - С.93-101
Кл.слова: термінознавство, дисертації, конференції
Заболотня, Р. В. Джерела походження та морфемна структура фармаконімів оториноларингології / Р. В. Заболотня. - С.102-107
Кл.слова: армаконім, номеноелемент, епонім-фармаконім
Труб, В. М. Про співвідношення значень дієслів допомагати й підтримувати / В. М. Труб. - С.108-114
Кл.слова: колокація, сполучуваність, ресурс
Є примірники у відділах: всього 5 : ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (3), Ф2 (1), Ф3 (1)

Знайти схожі

8.
811.161.2’374(038)
Є11


    Єрмоленко, Світлана Яківна.
    Українська мова. Короткий тлумачний словник лінгвістичних термінів : словник / С. Я. Єрмоленко, С. П. Бибик, О. Г. Тодор ; редактор С. Я. Єрмоленко. - Київ : Либідь, 2001. - 224 с. - Алф. покажч.: с. 208-222. - ISBN 966-06-0177-8 : 10.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Мовознавство --Українська мова--Лінгвістика--Довідкові видання

   
Кл.слова (ненормовані):
стилістика -- лінгвістика -- лексикографія -- морфологія -- соціолингвістика
Анотація: Терміни й термінологічні словосполучення мовознавства.
Дод.точки доступу:
Бибик, Світлана Павлівна
Тодор, Олена Григорівна
Єрмоленко, Світлана Яківна \редактор.\


Примірників всього: 2
Фаховий коледж «Універсум» (1),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Фаховий коледж «Універсум» (1),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

9.


    Іващенко, В. Л.
    Вища школа чи заклад вищої освіти? [Текст] / В. Л. Іващенко // Інтегровані комунікації = Integrated communication : науковий журнал. - 2020. - Вип. 1(9). - С. 73-78. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
вища школа -- заклад вищої освіти -- термін -- абревіатура -- галузеве розшарування -- стилістична диференціація
Анотація: У статті йдеться про розмежування стилістики контекстів та сфер використання термінів «вища шко-ла» й «заклад вищої освіти» в їхній кореляції з абревіатурами «виш» та «ЗВО». Враховано погляди відомих мовознавців щодо вживання лексичних одиниць «вища школа» (виш), «вищий учбовий заклад» (вуз), «вищий навчальний заклад» (ВНЗ), «заклад вищої освіти» (ЗВО) у художніх текстах та повсякденні. Виявлено галузеве розшарування й стилістичну диференціацію словосполучення «вища школа» (виш), його фіксацію в лексико-графічних джерелах та неусталеність стильової належності за різними джерелами й коментарями науковців. Проблема диференціації зазначених вище термінів вимагає застосування методів суцільної вибірки контекстів уживання цих термінів, лексико-семантичного та лексикографічного аналізу.Зосереджено увагу на незнанні механізмів творення складноскороченого слова «виш» в українській мові, що спричиняє некоректне його використання у ЗМІ та нерозрізнення лексичних одиниць «виш» та «ЗВО» у се-редовищі фахівців. Слово «виш» походить від терміносполучення «вища школа» і його активно використову-ють на позначення закладів вищої освіти. Однак терміносполучення «вищий навчальний заклад» і «вища шко-ла» є не абсолютними синоніми, як їх часто позиціонують, а відносними (частковими), які мають відмінності у вживанні.Рекомендовано щодо вживання цих лексичних одиниць у лінгвостилістиці неформального (неофіційного), на-півформального (напівофіційного) ділового епістолярію та у сфері офіційного документообігу. Якщо працювати у законодавчому полі та з офіційно-діловим документообігом, треба послуговуватися офіційним терміном «за-клад вищої освіти». Натомість скорочення «виш» можна використовувати у неформальному (неофіційному) або напівформальному (напівофіційному) діловому епістолярії, в науковій та навчальній літературі.

Є примірники у відділах: всього 5 : Ф3 (1), Ф2 (1), Ф1 (1), ГП ЧЗ (2)
Вільні: Ф3 (1), Ф2 (1), Ф1 (1), ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

10.
   811.111(038)=161.2
   А 64


   
    Англо- український, українсько-англійський словник / укладач: Н. М. Биховець, І. І. Борисенко, Г. О. Герасименко ; редактор Ю. О. Жлуктенко. - Київ : Феміна, 1995. - 696 p. - ISBN 5-7707-6868-1 : 4.20 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Англійська мова--Словники

Кл.слова (ненормовані):
лексикографія -- англійська мова -- словники -- словосполучення
Дод.точки доступу:
Биховець, Н. М. \укладач.\
Борисенко, І. І. \укладач.\
Герасименко, Г. О. \укладач.\
Жлуктенко, Ю. О. \редактор.\


Примірників всього: 7
Фаховий коледж «Універсум» (7)
Вільні:
Фаховий коледж «Універсум» (7)

Знайти схожі

11.
811.161.2(038)=111
А 64


   
    Англо-український фразеологічний словник : близько 30 000 фразеологічних виразів / уклад. К. Т. Баранцев. - 2-ге вид., стереотип. - Київ : Знання, 2006. - 1056 с. ; 24 см. - ISBN 966-620-230-1 (в тв. обкл.) : 180.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Мовознавство--Англійська мова--Фразеологія--Словники

   Українська мова--Лексикографія--Фразеологія--Словники


Кл.слова (ненормовані):
сталі словосполучення -- ідіоматичні вирази -- прислів'я -- приказки -- крилаті вислови
Дод.точки доступу:
Баранцев, Костянтин Тимофійович \уклад.\


Примірників всього: 3
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (3)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (3)

Знайти схожі

12.
811.111(038)
А 64


   
    Англо-український фразеологічний словник : близько 30 000 фразеологічних виразів / уклад. К. Т. Баранцев. - 3-тє вид., стереотип. - Київ : Знання, 2006. - 1056 с. ; 24 см. - ISBN 966-620-225-5 (в тв. обкл.) : 180.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Англійська мова--Лексикографія--Фразеологізми--Словники

   Українська мова--Лексикографія--Фразеологізми--Словники


Кл.слова (ненормовані):
сталі словосполучення -- ідіоматичні вирази -- прислів'я -- приказки -- крилаті вислови
Дод.точки доступу:
Баранцев, Костянтин Тимофійович \уклад.\


Примірників всього: 1
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)
Вільні:
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)

Знайти схожі

13.
Шифр: Б240038372/2018/4
   Журнал

Бібліотечка "Дивослова" [Текст] : методичний журнал. - Київ : Ред. журн. "Дивослово", 2005 - . - Виходить щомісячно
2018р. № 4
Зміст:
Голосні члени речення. - С.4-6
Кл.слова: фразеологія, орфографія
Тире між підметом і присудком. - С.6-8
Другорядні члени речення. - С.8-11
Односкладні речення. - С.11-14
Однорідні члени речення. - С.14-16
Вставні слова, словосполучення, речення. - С.17-19
Звертання. - С.19-22
Відокремлені члени речення. - С.22-26
Відокремлені означення. - С.26-30
Відокремлені обставини. - С.30-33
Відокремлені прикладки. - С.33-36
Порівняльний зворот. - С.36-39
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

14.
811.161.2/Б 36-663322

    Бевзенко, Степан Пилипович.
    Сучасна українська мова. Синтаксис : навчальний посібник / С. П. Бевзенко, Л. П. Литвин, Г. В. Семеренко. - Київ : Вища школа, 2005. - 270 с. - ISBN 966-642-190-9 : 13.73 грн., 12.51 грн., 13.73 грн., 13.43 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Мовознавство--Українська мова--Граматика--Синтаксис--Навчальні видання

Кл.слова (ненормовані):
словосполучення -- речення -- двоскладне речення -- односкладне речення -- неповні речення -- складні синтаксичні конструкції -- пунктуація
Дод.точки доступу:
Литвин, Любов Петрівна
Семеренко, Ганна Василівна


Примірників всього: 138
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (49),
Левка Лук'яненка, 13-Б. Філія 1 (2),
Фаховий коледж «Універсум» (15),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (2),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (70)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (49),
Левка Лук'яненка, 13-Б. Філія 1 (2),
Фаховий коледж «Універсум» (15),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (2),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (70)

Знайти схожі

15.


    БОЙЧУК, Марія.
    Полілексемні неологізми у заголовках періодичних інтернет-видань [Текст] / М. БОЙЧУК // Українська мова. - Київ : Інститут української мови НАН України, 2012. - N 2. - С. 97-103. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
полілексемні неологізми -- заголовк -- СЛОВОСПОЛУЧЕННЯ

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

16.


    Вінтонів, Михайло.
    Керування як різновид прислівного синтаксичного зв’язку [Текст] / М. Вінтонів // Українська мова і література в школах України. - Київ : Педагогічна преса, 2017. - № 2. - С. 3-7. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
словосполучення -- прислівний зв’язок -- узгодження

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

17.
   821.161.2(035)
   В 23


    Вашуленко, М. С. (Д-р пед. наук, академік АПН України).
    Довідник молодшого школяра з української мови і мовлення : посібник для учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів / М. С. Вашуленко ; редактор О. С. Криворучко. - Київ : Освіта, 2015. - 160 с. - ISBN 978-617-656-190-3 : 25.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Мовознавство --Українська мова--Довідники

Кл.слова (ненормовані):
мова і мовлення -- текст -- словосполучення -- речення -- слово -- частини мови
Дод.точки доступу:
Криворучко, О. С. \редактор.\


Примірників всього: 1
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)
Вільні:
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)

Знайти схожі

18.


    Векшина, Валентина.
    Словосполучення лексичні і фразеологічні (практично). Граматична помилка та її умовне позначення (практично) [Текст] / В. Векшина // Українська мова і література в школах України. - Київ : Педагогічна преса, 2015. - № 5(145). - С. 52-53

Кл.слова (ненормовані):
план-конспект уроку -- лексичне словосполучення -- фразеологічне словосполучення
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


Знайти схожі

19.


    Векшина, Валентина.
    Словосполучення. Відмінність словосполучення від слова, його форми і речення. Головне та залежне слово у словосполученні. Українська мова, 5 клас [Текст] / В. Векшина // Українська мова і література в школах України. - Київ : Педагогічна преса, 2015. - № 4. - С. 37-39

Кл.слова (ненормовані):
план-конспект уроку -- мовознавство -- словосполучення
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


Знайти схожі

20.
Шифр: В901257/2017/33
   Журнал

Вивчаємо українську мову та літературу [Текст] : науково-методичний журнал/ Міністерство освіти і науки України. - Київ : Основа, 2003 - . - Виходить тричі на місяць
2017р. № 33
Зміст:
Супрун, Т. П. Залучення учня до соціального й духовного саморозвитку на уроках української мови та літератури / Т. П. Супрун. - С.2-6. - Бібліогр.: 4 назви.
Кл.слова: українська мова в школі, українська література в школі, соціальний й духовний саморозвиток в школі
Лісова, О. В. "Обступи мене, ліс... Я тихо з тобою побуду..." (Л. Костенко) : урок розвитку зв'язного мовлення: 6 клас / О. В. Лісова. - С.7-9. - Бібліогр.: 5 назв.
Кл.слова: українська мова в школі, зв'язне мовлення (урок), українська література в школі
Дідик, М. М. Володимир Сосюра. "Любіть Україну!" : патріотичний пафос поезії: 8 клас / М. М. Дідик. - С.10-14. - Бібліогр.: 2 назви.
Кл.слова: українська література (8 клас), 8 клас (українська література), українська поезія
Юдіна, О. О. Українські народні думи. "Маруся Богуславка" : морально-етична проблематика твору / О. О. Юдіна. - С.15-19. - Бібліогр.: 3 назви.
Кл.слова: українська література в школі, українські народні думи, український фольклор
Латишева, Г. Л. Структурування складних синтаксичних цілих у висловлюваннях, що не належать до різних типів мовлення : 9 клас / Г. Л. Латишева. - С.20-22
Кл.слова: українська мова (9 клас), 9 клас (українська мова), міжфразовий зв'язок (українська мова)
Рижук, Л. О. Іван Нечуй-Левицький. Життя митця і його творчість як новий імпульс української літератури: 9 клас / Л. О. Рижук. - С.23-27. - Бібліогр.: 11 назв.
Кл.слова: українська література (9 клас), 9 клас (українська література), український письменник
Пудло, Д. С. Найважливіші відомості із синтаксису й пунктуації: словосполучення та речення, синтаксичні зв'язки в них. Класифікація речень за будовою / Д. С. Пудло. - С.28-31
Кл.слова: українська мова в школі, словосплучення, речення (класифікація)
Кликова, Н. П. Розвиток комунікативних умінь. Фанфік як одна із форм написання творчого домашнього завдання : 10 клас / Н. П. Кликова. - С.32-36
Кл.слова: українська література в школі, українська мова в школі, фанфік на уроках словесності
Якубовська, С. М. Ірен Роздобудько. "Арсен" (пригодницька повість про підлітків і для підлітків) : 7 клас / С. М. Якубовська. - С.37-39. - Бібліогр.: 6 назв.
Кл.слова: українська література (7 клас), 7 клас (українська література), література для підлітків
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф3 (1)
Вільні: Ф3 (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-96 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)