Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=social conditions<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 908(520)/J24
Назва : Japan : the precarious future
Вихідні дані : New York: New York University Press; London, 2015
Кільк.характеристики :viii с.: il, карти; 352 с
Колективи : NYU Press, Social Science Research Council (USA)
Серія: Possible Futures Series
Примітки : A joint publication of the Social Science Research Council and New York University Press.В рамках проєкту "Read Japan Project".
ISBN, Ціна 978-1-4798-5145-4: 200.00 грн.
ДРНТІ : 06.43
УДК : 338.1(520)
Предметні рубрики: Японці-- Національні особливості
Економічний розвиток-- Історія --Японія
Географіч. рубрики: Японія-- Прогнозування
Японія-- Соціальні умови, 21 ст.
Японія-- Економічні умови, 21ст.
Японія-- Міжнародні відносини, 21ст.
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): national characteristics--japanese--social conditions--forecasting--японці--національні особливості--соціальні умови--прогнозування--international relations--міжнародні відносини
Анотація: Ця книга являє собою збірку з 13 есе західних і японських вчених із Японії, США та Франції. Під редакцією Френка Болдуіна та Енн Еллісон це японське видання серії наукових томів під назвою «Можливе майбутнє», які намагаються проаналізувати найближче майбутнє різних суспільств. 13 розділів поділено на чотири тематичні розділи, об’єднані концепцією «нестабільності» – віри в те, що з різних точок зору найближче майбутнє для Японії є нестабільним. Перші чотири розділи зосереджені на скороченні та швидкому старінні японського суспільства та майбутньому економічної нерівності та практики зайнятості. Наступні два розділи зосереджені на управлінні катастрофами та відновленні, особливо актуальному після «потрійної катастрофи» 2011 року. Усі наступні три розділи стосуються аспектів фінансового, промислового та технологічного майбутнього Японії. В останніх чотирьох розділах автори розглядають політичні питання безпеки Японії та регіональне суперництво з Китаєм, перспективи майбутнього політичного лідерства в Японії та конституційні зміни у внутрішній політиці. У той час як перша частина песимістично оцінює здатність Японії справлятися з проблемами, пов’язаними з народонаселенням, практикою зайнятості та економічною нерівністю, друга і третя частини висловлюються стримано оптимістично, бачачи позитивне покращення в боротьбі зі стихійними лихами та внутрішні сильні сторони фінансових і промислових позицій Японії. Незважаючи на те, що майбутнє міжнародної та внутрішньої політики залишається неоднозначним, позитивні результати в дипломатії та трансформаційна політика всередині країни безумовно можливі. Книга пропонує цікавий, спекулятивний погляд на сучасні проблеми, з якими стикається Японія.
Примірники :ГП КС(1)
Вільні : ГП КС(1)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 908(520)/O-99
Автор(и) : O’Bryan, Scott
Назва : The Growth Idea : purpose and prosperity in postwar Japan
Вихідні дані : Honolulu : University of Hawaii Press, 2009
Кільк.характеристики :xi с.: il; 261 с
Примітки : В рамках проєкту "Read Japan Project".
ISBN, Ціна 978-0-8248-3282-7: 200.00 грн.
ДРНТІ : 06.52
УДК : 330.34(520)(091)
Предметні рубрики: Економічний розвиток-- Історія --Японія, 20 ст.
Географіч. рубрики: Японія-- Історія, 1945-
Японія-- Економічні умови, 1945-1989
Японія-- Соціальні умови, 1945-
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): economic development--economic conditions--social conditions--економічний розвиток--економічні умови--соціальний розвиток
Анотація: Автор Скотт О’Брайан по-новому дивиться на добре відому історію надзвичайного післявоєнного економічного зростання Японії, досліджуючи його походження та розвиток, досліджуючи управління та показники, що стоять за цим. Таким чином, він пропонує історію прагнення нації до зростання, розглядаючи «концептуальні рамки, способи економічної уяви та політичні програми», за допомогою яких послідовні японські уряди намагалися зрозуміти та спрямувати матеріальні зміни та, таким чином, переосмислити національні ідеї мети і процвітання.
Примірники :ГП КС(1)
Вільні : ГП КС(1)
Знайти схожі

3.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 908(520)/S70
Назва : Social Inequality in Post-Growth Japan : Transformation during economic and demographic stagnation
Вихідні дані : London: Routledge; New York: Taylor & Francis Group, 2017
Кільк.характеристики :xiv с.: il, карти; 304 с
Примітки : В рамках проєкту "Read Japan Project".
ISBN, Ціна 978-1-138-63898-3: 200.00 грн.
ДРНТІ : 04.51
УДК : 316.47-021.23(520)
Предметні рубрики: Соціальна нерівність --Японія
Географіч. рубрики: Японія-- Соціальні умови, 1989-
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): social conditions--equality
Анотація: Чи була соціальна нерівність посилена такими фундаментальними структурними змінами, чи нація ніколи не була настільки егалітарною, як вважалося раніше, залишається відкритим. Незаперечним є те, що ця збірка есе показує, що нерівність існує, вона складна і вимагає глибоких реформ, щоб її виправити. Компендіум під редакцією Девіда К’яваччі та Кароли Хоммеріх розглядає, як особиста та колективна волі взаємодіють у створенні та відтворенні нерівності. Конкретні тематичні дослідження стосуються п’яти ключових сфер: ринок праці та система зайнятості, соціальна держава та сім’я, освіта та соціальна мобільність, розрив між містом і селом, імміграція та етнічні меншини. Стать також враховується, оскільки вона загальна для всього вищезазначеного. Звертаючись до все більш поляризованих розривів у багатстві, доходах і соціальних винагородах, а також до тривоги привілейованих верств населення, які бояться втрати статусу, робота розкриває переконливу картину соціальної нерівності в сучасній Японії.
Примірники :ГП КС(1)
Вільні : ГП КС(1)
Знайти схожі

4.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 908(520)/T44
Автор(и) : Rosenbluth F. M.
Назва : The Political Economy of Japan’s Low Fertility
Вихідні дані : Stanford, Calif. : Stanford University Press, 2007
Кільк.характеристики :xiii с.: il; 222 с
Примітки : В рамках проєкту "Read Japan Project".
ISBN, Ціна 978-0-8047-5486-6: 200.00 грн.
ДРНТІ : 05.11.21
УДК : 314.12(520)
Предметні рубрики: Народжуваність --Японія
Жінки-- Соціальні умови --Японія
ЖІнки-- Економічні умови --Японія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): fertility--low fertility--women--social conditions--economic conditions--народжуваність --жінки--низька народжуваність
Анотація: Ця книга використовує міждисциплінарний підхід до одного з найгостріших питань державної політики Японії: чому жінки все частіше відмовляються від материнства? В основі справи лежить парадокс: хоча загальна тенденція серед багатих країн полягає в тому, що народжуваність зменшується в міру збільшення зайнятості жінок, країни, які сприяють гендерній проблематиці, протистоять цій тенденції. Навпаки, у країнах, які не є дружніми до статі, рівень народжуваності нижчий, ніж був би, якби вони змінили свої ринки праці, щоб заохотити наймати жінок, і в цьому полягає проблема Японії. Автори стверджують, що негостинний ринок праці для жінок і недостатня підтримка догляду за дітьми спонукають жінок працювати більше, щоб просувати свою кар’єру, на шкоду дітонароджуваності. Суперечлива та повчальна, ця книга містить політичні рекомендації щодо вирішення проблеми народжуваності не лише в Японії, але й в інших сучасних демократичних країнах, які стикаються з подібною кризою.
Примірники :ГП КС(1)
Вільні : ГП КС(1)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)