Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=біфуркація<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.
502/504
Д 75


    Дробноход, М. І.
    Концептуальні основи формування екологічного мислення та здібностей людини будувати гармонійні відносини з природою : колективна монографія / М. І. Дробноход, Ф. В. Вольвач, С. Г. Іващенко ; ред. Хронюк І. В. - Київ : МАУП, 2000. - 76 с. - ISBN 966-608-032-Х : 0.50 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Екологія--Природа--Навколишнє середовище--Навчальні видання

Кл.слова (ненормовані):
концепсія -- біфуркація -- релятивізм -- виховання -- інтеграція
Дод.точки доступу:
Вольвач, Ф. В.
Іващенко, С. Г.
Хронюк І. В. \ред.\


Примірників всього: 1
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (1)

Знайти схожі

2.
Шифр: Е866249912/2016/1
   Журнал

Економіка і менеджмент культури [Текст] : науковий журнал/ Міністерство культури України, Нац. акад. керівних кадрів культури і мистецтв. - Київ, 2014 - . - ISSN 2410-020X. - Виходить двічі на рік
2016р. № 1
Зміст:
Мартинишин, Ярослав. Цивілізація у точці біфуркації: зародження нового соціального порядку і сучасної млделі управління політикою, економічною та соціокультурною сферами / Я. Мартинишин, Є. Коваленко. - С.5-32. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: цивілізація, біфуркація, соціальний порядок, суспільство, модель управління
Солоха, Дмитро. Виокремлення культурологічної складової в інфракструктурі регіону та її вплив на формування культурної політики / Д. Солоха, О. Бєлякова. - С.33-41. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: інфракструктура, регіон, регіональний розвиток, економіка, культура, культурна політика
Кудріна, Ольга. Парадигми сучасного розвитку промислових регіонів в умовах світової фінансової кризи / О. Кудріна. - С.41-57. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: парадигма розвитку, промисловий регіон, фінансова криза
Бойко, В’ячеслав. Децентралізація влади та розвиток соціально-культурної сфери в Україні / В. Бойко. - С.58-61. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: соціально-культурна сфера, розвиток, децентралізація, влада, управління
Малоока, Леся. Ключові функції менеджменту в шоу-бізнесі / Л. Малоока. - С.62-70. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: функції менеджменту, шоу-бізнес, управління, феномен менеджера
Грушина, Аліна. Концептуальні підходи до визначення сутності стратегічного управління фінансовими ресурсами закладів культури / А. Грушина. - С.70-81. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: стратегія, фінансові ресурси, заклад культури
Фейчер, Оксана. Теоретичні аспекти формування поняття "організаційно-економічний механізм"у контексті управління вищим навчальним закладом / О. Фейчер. - С.82-95. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: механізм, система управління, вищий навчальний заклад
Охріменко, Ігор. Концептуальні засади аналізу аграрного ринку / І. Охріменко. - С.96-103. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: макроекономічний аналіз, аграрний ринок, ринкові підсистеми
Дубок, Андрій. Фінансування галузі культури та мистецтва: досвід Японії / А. Дубок. - С.103-110. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: культура та мистецтво, культурна політика, корпоративне меценатство
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


    Мартинишин, Ярослав.
    Цивілізація у точці біфуркації: зародження нового соціального порядку і сучасної млделі управління політикою, економічною та соціокультурною сферами [Текст] / Я. Мартинишин, Є. Коваленко // Економіка і менеджмент культури. - Київ, 2016. - № 1. - С. 5-32. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
цивілізація, біфуркація -- соціальний порядок, суспільство -- модель управління
Дод.точки доступу:
Коваленко, Єлена


Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

4.


    Бутко, Богдан Олександрович.
    Визначення інноваційної детермінанти у моделях циклічного розвитку економічних систем / Б. О. Бутко // Економіка. Фінанси. Право : інформаційно-аналітичний журнал. - 2019. - № 6. - С. 6-10. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2409-1944

Кл.слова (ненормовані):
теорія циклічних коливань -- стохастичний сценарій циклічного розвитку -- реальні бізнес-цикли -- довгі хвилі -- перманентні шоки -- біфуркація -- тренд -- інновації
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


Знайти схожі

5.


    Naumkina, O.
    COVID-19 pandemic: directed or natural fluctuation that changes the world = Пандемія COVID-19: спрямована чи природна флуктуація, яка змінює світ / O. Naumkina // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2021. - № 1. - P32-35. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
атрактор -- біфуркація -- нуклеація -- пандемія Covid-19 -- синергетика -- флуктуація
Анотація: У статті здійснена синергетична інтерпретація характеру, механізму і ролі пандемії Covid-19 як флуктуації, що зазнала нуклеації в глобальній системі. Вибір методологічних засад дослідження зумовлений тим, що синергетика вважається одним із нових перспективних методологічних підходів для розуміння процесів у складних системах, в тому числі соціальних, у переломні моменти їхнього розвитку, в так званих точках біфуркації. Пандемія Covid-19 стала критичною флуктуацією, яка швидко поширилася по всьому світу, тобто зазнала нуклеації. Внаслідок цього глобальна система потрапила до зони біфуркації. Її стан характеризується значним порушенням рівноваги, коли старі зв’язки та структури були зруйновані або руйнуються, а нові ще не сформовані. В такому стані система є вкрай неврівноваженою, нестабільною, чутливою до будь-яких впливів, навіть незначних. Потрапляння до зони біфуркації означає, що подальший розвиток нашої глобальної системи стає непередбачуваним. Сучасний світ постав перед черговим «викликом історії». Через те сьогодні надзвичайно важливо окреслити спектр можливих атракторів подальшої еволюції глобальної системи і водночас таких, які є досяжними та сприятливими для людства. З філософської точки зору, ми говоримо про буття, що постає на наших очах, про народження нової реальності, до якої ми маємо адаптуватися і в якій будемо жити. З’ясовано, що синергетична методологія передбачає можливість свідомого введення до системи необхідної флуктуації, щоб вивести її на бажаний атрактор еволюції. Саме тому сьогодні активно поширюються різні теорії змов щодо походження пандемії Covid-19. У статті наведені деякі конспірологічні теорії щодо виникнення сучасної пандемії. Проте, зазначається, що брак достовірної інформації поки-що не дозволяє дати однозначну відповідь щодо характеру цієї флуктуації: чи є вона спрямованою, чи природною. При цьому наголошується, що безсумнівно, вона спровокувала біфуркаційний перехід до нового (поки що чітко неокресленого) атрактора еволюції глобальної системи та стала потужним чинником формування нової реальності.
Дод.точки доступу:
Олена Наумкіна


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)