Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=форматів<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.
   004.92
   С 72


    Співак, Світлана Михайлівна.
    Теоретичні основи комп’ютерної графіки та дизайну : навчальний посібник / С. М. Співак ; Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут суспільства, Кафедра інформатики. - Київ : Київський університет імені Бориса Грінченка, 2013. - 160 с. - Библиогр.: с. 157-158. - 28.54 грн., 30.00 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Комп’ютерний дизайн--Навчальні видання

   Комп’ютерна графіка--Навчальні видання


Кл.слова (ненормовані):
сканування -- зображення -- об'єктів -- векторної -- форматів -- растрової -- фільтрів -- анімації -- основи
Дод.точки доступу:
Київський університет імені Бориса Грінченка
Інститут суспільства
Кафедра інформатики


Примірників всього: 12
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (10),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1),
Фаховий коледж «Універсум» (1)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (10),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (1)

Знайти схожі

2.
Шифр: Б005660/2016/3
   Журнал

Бібліотечний вісник [Текст] : науково-теоретичний та практичний журнал/ Національна академія наук України, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. - Київ, 1993 - . - ISSN 1029-7200. - Виходит раз на два місяця
2016р. № 3
Зміст:
Ржеуський, Антоній. Роль бібліотек як соціальних інститутів в інформаційному забезпеченні е-Бсіепсе / А. Ржеуський [и др.]. - С.3-9. - Библиогр. в конце ст.
Інші автори: Веретеннікова Н., Малиновський О., Кунанець Наталія
Кл.слова: електронна наука, інформаційне забезпечення, електронний архів
Трачук, Людмила. Клієнтоорієнтована парадигма розвитку обласних універсальних наукових бібліотек / Л. Трачук. - С.10-17. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: обласні універсальні наукові бібліотеки, бібліотечне обслуговування, читач
Кобєлєв, Олексій. "Інформаційний аналіз і консалтинг" у системі підготовки спеціалістів бібліотечно-інформаційної сфери / О. Кобєлєв, О. Мар’їна. - С.18-22. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: Інформаційний аналіз і консалтинг, інформаційна аналітика, навчальна дисципліна
Сафонова, Тетяна. Застосування соціально-інформаційних технологій управління в бібліотеках / Т. Сафонова. - С.23-28. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: управління організацією, бібліотечний менеджмент, бібліотечний маркетинг
Заліток, Людмила. Колекція "Фонд В. О. Сухомлинського" - складник національного науково-інформаційного простору / Л. Заліток. - С.29-33
Кл.слова: ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, Колекція "Фонд В. О. Сухомлинського", інформаційні продукти бібліотеки
Шаповал, Андрій. Наукова спадщина С. Я. Парамонова у фондах Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського / А. Шаповал. - С.33-39. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: Парамонов Сергій Якович, про нього, НБУ іменІ В. І. Вернадського, збірник праць зоологічного музею
Зикун, Наталія. Зміна форматів української сатиричної публіцистики як пошук шляхів до читача / Н. Зикун. - С.40-46. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: сатиричне видання, сатиричний листок, сатиричний журнал
Грудініна, Наталія. Бібліографічне оформлення наукових праць / Н. Грудініна. - С.47-50. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: бібліографічний апарат, прикнижкові списки, пристатейні списки
Здановська, Валентина. Бібліотеки наукових установ НАН України: сучасні тенденції та завдання розвитку / В. Здановська. - С.51-52
Кл.слова: семінар з бібліотечної справи, Київ, 2016, інформаційний ресурс, бібліотечно-інформаційні послуги
Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


    Зикун, Наталія.
    Зміна форматів української сатиричної публіцистики як пошук шляхів до читача [Текст] / Н. Зикун // Бібліотечний вісник = Bibliotechnyi visnyk. - Київ, 2016. - № 3. - С. 40-46. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
сатиричне видання -- сатиричний листок -- сатиричний журнал

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

4.


    Фамілярська, Л.
    Реалізація віддаленої освітньої взаємодії в післядипломній педагогічній освіті / Л. Фамілярська // Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету = Open educational e-environment of modern University : науковий журнал. - 2020. - N 9. - С. 169-180, DOI 10.28925/2414-0325.2020.9.14. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2414-0325

Кл.слова (ненормовані):
дистанційна взаємодія -- підвищення кваліфікації -- онлайн навчання -- розвиток -- цифрові технології
Анотація: Оновлення способів взаємодії між суб’єктами освітнього простору, зміна форматів професійної діяльності фахівця потребує пошуку вдосконалення освітніх практик спрямованих на розвиток цифрової компетентності науково-педагогічних та педагогічних працівників у післядипломній педагогічній освіті. У статті досліджено основні виклики реалізації дистанційної освітньої взаємодії в умовах карантинних обмежень на курсах підвищення кваліфікації у закладі післядипломної педагогічної освіти. Запропоновано підходи, які реалізують навчальну комунікацію з використанням можливостей цифрових технологій у післядипломній педагогічній освіті. Виокремлено переваги та обмеження віддаленої освітньої взаємодії в процесі навчання дорослих. Систематизовано цифрові засоби та технології організації навчання на курсах підвищення кваліфікації педагогів. Охарактеризовано особливості проєктування сучасного освітнього середовища в закладі післядипломної педагогічної освіти, що дозволяє створити і впровадити комплекс освітніх стратегій для реалізації віддаленої освітньої взаємодії. Розглянуто зміст поняття «дистанційне навчання», «онлайн навчання» та охарактеризовано моделі організації підвищення кваліфікації педагогів на платформі дистанційного навчання Комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради. Результати дослідження досвіду організації підвищення кваліфікації педагогів Житомирської області отримано з використанням емпіричних методів: спостереження, опитування, анкетування, бесіди. Проведене опитування науковопедагогічних працівників та педагогів курсів підвищення кваліфікації виявило необхідність адаптування змісту, форм та засобів навчання до вимог суспільних запитів, змін у роботі науково-педагогічних працівників закладів післядипломної педагогічної освіти та вдосконалення цифрової компетентності вчителів-предметників.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://openedu.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

5.


    Волянюк, А. С.
    Розвиток сталої мотивації у майбутніх вчителів початкової школи в умовах змішаного навчання / А. С. Волянюк // Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету = Open educational e-environment of modern University : науковий журнал. - 2021. - N 10. - С. 56-66, DOI 10.28925/2414-0325.2021.106. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2414-0325

Кл.слова (ненормовані):
стала мотивація -- дистанційне навчання -- змішане навчання -- мотив -- здобувач освіти
Анотація: У статті розглянуто проблеми реалізації дистанційного та змішаного форматів навчання, труднощі підвищення сталої мотивації у здобувачів освіти, шляхи вирішення цих проблем та труднощів. Визначено мотиви, що спонукають вчитися в таких умовах дорослих здобувачів: самостверджувальні, матеріальні, соціальні, внутрішні, мотиви підстрахування та дозвіллєві. Акцентовано, що мотивація є джерелом та чинником, який спонукає до навчальної діяльності та підвищення рівня професійної компетентності майбутніх педагогів. Труднощі реалізації дистанційного формату об`єднано у 4 групи: особистісні труднощі (початкова невисока внутрішня мотивація здобувача, звичка до жорсткого контролю з боку викладача, слабка самоорганізація здобувачів освіти, відсутність емоційно-психологічного контакту з колегами по навчанню, невисока відповідальність, відсутність відчуття приналежності до групи в здобувачів освіти), організаційні проблеми (нечітка організація курсу, проблеми з доступом до певних навчальних ресурсів), професійні (недостатній професійний рівень як в області володіння комп'ютером, так і в подачі матеріалу без адаптації до дистанційного формату), технічні (нестійкий доступ в Інтернет, відсутність необхідного технічного або програмного забезпечення). Увагу приділено таким стратегічно важливим компонентам, як увага, впевненість, задоволеність. В статті проаналізовані засоби впливу на кожен компонент в умовах змішаного навчання. Застосування матеріалів, описаних в статті, буде сприяти підтримці і підвищенню мотивації навчання в змішаній та дистанційній формі, допоможе мінімізувати зазначені вище ризики труднощі та проблеми. Наведено конкретні приклади засобів та інструментів: під час реалізації освітнього процесу в умовах змішаного навчання ефективним є чітко визначений зворотний зв`язок, створення «ситуації успіху», формулювання цілей всього курсу і окремих модулів, рефлексія досвіду дистанційного навчання за допомогою заповнення спеціально розроблених анкет і виконання завдань рефлексивного характеру. Інструментарій можна розширити за допомогою додаткових функцій вже відомих платформ та засобів – сесійні зали та керування екраном на платформі ZOOM для онлайн-конференцій, google-форми для тестування здобувачів з обраної теми з подальшим збиранням відповідей та їх аналізом, застосунки та сервіси Learningapps, Mentimeter, онлайн дошки AWWapp та ін.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://openedu.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

6.


    Журавська, О.
    Цитування джерел в інформаційних радіопередачах / О. Журавська // Синопсис: текст, контекст, медіа : електронний фаховий журнал. - 2022. - Том 28, № 1. - С. 28-35. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2311-259Х

Кл.слова (ненормовані):
цитування джерел -- синхрон -- інтерв’ю -- коментар -- радіо -- інформаційна передача -- новини
Анотація: Предмет статті становлять особливості цитування джерел в украї нському інформаціи ному просторі на прикладах випусків новин загальноукраї нських радіостанціи розмовного формату. Актуалізує визначене питання, зокрема, насиченість інформаціи ного поля дезінформацією, феи ками, пропагандою, маніпуляціями із даними тощо. Неуважне ставлення редакціи до перевірки джерел інформації , точності відомостеи , ненадання слова всім учасникам конфліктних ситуаціи , відсутність фахових коментарів призводять до порушення професіи них стандартів у журналістських матеріалах, які виходять в ефір. Наслідком цього є зниження довіри аудиторії як до певного медіа, так і медійників у цілому. Знизити ризики цих наслідків можна завдяки систематичному моніторингу інформаціи ного сегменту радіомовлення і формуванню на и ого результатах теоретичних засад та практичних рекомендаціи з удосконалення, зокрема, цитування джерел інформації . Тому мета статті — узагальнити відомості про основні різновиди цитування в інформаціи них радіи них текстах (документальних записах — синхронах, непряміи мові, словах-маркерах), визначити основні помилки, яких припускаються автори під час роботи з ними, і розробити рекомендації щодо запису та монтажу синхронів. Для вивчення інформаційного радіопростору і визначення особливостеи цитування джерел у ньому було застосовано метод якісного контент-аналізу. Матеріалом для цього стали випуски новин загальноукраїнських радіостанціи розмовних форматів: «Украї нське радіо» («Першии канал» і «Промінь»), «Громадське радіо», «Радіо НВ». Результати контент-аналізу дали змогу визначити певні тенденції щодо цитування, які впливають на інформаціи ну насиченість повідомлень, ї хню відповідність професіи ним стандартам, а також динаміку ефіру и полегшують сприйняття новин. Крім того, було узагальнено інформацію про основні способи цитування (синхрони, непряму мову, слова-маркери), ї хні змістово-композиціи ні особливості. Окрему увагу приділено цитатам-синхронам (документальним записам). За формою синхрони можуть бути різновидом виступу, інтерв’ю, коментаря тощо, які характеризуються лаконічністю, влучністю, компактністю. Проаналізовано помилки, яких припускаються автори під час підготовки синхронів до ефіру на етапі збирання інформації , змістового и композиціи ного узгодження з основним текстом повідомлення. Практичне значення дослідження зумовлене підготовленими рекомендаціями з цитування джерел інформації з дотриманням професій - них стандартів. Перспективним можна визначити подальше вивчення проблеми на прикладі локальних розмовних радіостанцій .
Перейти до зовнішнього ресурсу https://synopsis.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

7.


    Сосєдко, К. Д.
    Інтернет-мем як інтелектуальний продукт колективної творчості інтернет-користувачів [Текст] / К. Д. Сосєдко // Інтегровані комунікації = Integrated communication : науковий журнал. - 2019. - Вип. 2(8). - С. 117-122. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
інтернет-мем -- мем -- самоекспансія -- комунікативна одиниця -- комунікація -- вплив
Анотація: У статті розглянутоявище мемів та їх значення в контексті інтернет-простору, а також яким чином інтернет-меми впливають на характер комунікації в мережі, досліджено історико-культурні наслідки функ-ціонування мемів.Меми — соціокультурне явище, що є наслідком розвитку кіберпростору. Це потужний засіб комунікації, тому важливо проаналізувати роль цієї комунікаційної одиниці у суспільстві. Меми є масовим явищем, здат-ним постійно збільшувати оберти, залучати нових користувачів. Саме у такий спосіб відбувається навмисний вплив на індивідуальну свідомість людини. Однак найстрашніше те, що мем сприймається по-різному, створю-ючи нові реалії, навіть спотворюючи їх. Тому важливо дослідити специфіку функціонування мемів в інтернеті. Культура їх створення відображає рівень розвитку суспільства.У статті розглядається історія виникнення поняття «мем», виокремлено жанрове різноманіття та ви-значено класифікацію форматів (наведено приклади найпопулярнішого мему, що активно поширюється соці-альними мережами). Проаналізовано можливі причини, які можуть бути наслідком створення мему.Інтернет-мем — це вірусний інформаційний продукт, що користуватиметься попитом ще довго, адже лег-кість сприйняття та відтворення для сучасного користувача надзвичайно важлива. Водночас мем може швид-ко втрати свою популярність, причини якої розглядаються у статті

Є примірники у відділах: всього 5 : Ф1 (1), ГП ЧЗ (2), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: Ф1 (1), ГП ЧЗ (2), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

8.
Шифр: К016188480/2022/2
   Журнал

Комп’ютерні технології друкарства [Текст] : наукове видання/ Українська академія друкарства. - Львів : Українська академія друкарства, 1996 - . - ISSN 2411-9210. - Виходить двічі на рік
2022р. № 2
Зміст:
Верхола, М. І. Побудова імітаційної моделі та дослідження розподілу потоків фарби у фарбодрукарській системі складної структури / М. І. Верхола [и др.]. - С.8-24
Інші автори: Калитка М. І., Бабич О. Є., Калитка В. М.
Могорт, В. С. Веборієнтована інформаційна система підтримки дистанційного навчання / В. С. Могорт [и др.]. - С.25-38
Інші автори: Манько В. І., Міюшкович Ю. Г., Марцишин Р. С.
Ковівчак, Я. В. Розробка автоматизованої системи варифікації сервісів прогнозування погодних умов / Я. В. Ковівчак, В. І. Дубук, С. В. Семусьо. - С.39-57
Островка, Д. В. Система аналізу графічних форматів тривимірних об’єктів / Д. В. Островка, В. М. Теслюк, Н. С. Ріпак. - С.58-76
Наконечний, А. Дослідження подання електрокардіограм у вейвлет-області / А. Наконечний, О. Шпак. - С.77-96
Калитка, М. І. Програмна обробка прямих багатократних результатів вимірювань електричних величин / М. І. Калитка [и др.]. - С.98-114
Інші автори: Гук І. Б., Єфімов А. В., Калитка В. М.
Савчук, І. Використання дискретного перетворення фур’є при створенні графічних об’єктів / І. Савчук [и др.]. - С.115-123
Інші автори: Кинаш Ю. Є., Різник О. Я., Кустра Н. О., Мищишин В. М.
Коломоєць, М. М. Використання алгоритму флойда-стейнберга для обробки графічних зображень / М. М. Коломоєць [и др.]. - С.124-131
Інші автори: Кинаш Ю. Є., Різник О. Я., Кустра Н. О., Вітер О. С.
Пелех, Я. М. Методи розрахунку математичної моделі для визначення магнітного поля в електропровідному феромагнітному шарі / Я. М. Пелех [и др.]. - С.132-141
Інші автори: Кунинець А. В., Пахолок Б. Б., Берегова Г. І., Будз І. С., Ментинський С. М., Фідь Б. М.
Гавриш, Б. М. Класифікація шкідливого програмного забезпечення та основні методи захисту / Б. М. Гавриш [и др.]. - С.142-154
Інші автори: Тимченко О. В., Борзов Ю. О., Кобевко А. Т.
Bilianska, O. / O. Bilianska, I. Lahun, R. Vysotska. - С.155-165
Сікора, Л. С. Когнітивно-інформаційні технології управління енергоактивними об’єктами в граничних режимах / Л. С. Сікора [и др.]. - С.166-181
Інші автори: Лиса Н. К., Марцишин Р. С., Міюшкович Ю. Г., Федина Б. І.
Точак, О. Р. Використання комп’ютерних технологій у роботі медика / О. Р. Точак, В. К. Овсяк, І. В. Огірко. - С.182-188
Огірко, І. В. Модель фандрайзингу у сфері поліграфії та ІТ / І. В. Огірко [и др.]. - С.189-203
Інші автори: Ясінський М. Ф., Яремко Я. В., Карпа Р. І., Ясінська-Дамрі Л. М., Огірко О. І.
Журавська, Є. Дослідження ефективності автоматизованого тестування / Є. Журавська, М. Баран, Л. Угрин. - С.222-231
Пашкевич, В. З. Комп’ютерне моделювання властивостей термометричного матеріалу Lu1-xScxNiSb / В. З. Пашкевич [и др.]. - С.232-244
Інші автори: Ромака В. А., Стадник Ю. В., Ромака Л. П., Гаранюк П. І., Горпенюк А. Я., Горинь А. М.
Луцків, М. М. Моделювання і аналіз нафарблення цифрових зображень / М. М. Луцків, М. Д. Наконечний. - С.245-256
Луцків, М. М. Моделювання растрового перетворення цифрових зображень для елементів квадратної форми / М. М. Луцків, О. О. Музика. - С.257-267
Є примірники у відділах: всього 1 : Ф2 (1)
Вільні: Ф2 (1)

Знайти схожі

9.


    Харченко, Олег.
    Громадянська журналістика в Україні та глобалізаційні медіапроцеси в період російсько-української війни [Текст] / О. Харченко // Інтегровані комунікації = Integrated communication : науковий журнал. - 2023. - Вип. 2. - С. 63-66DOI 10.28925/2524-2644.2023.167. - Бібліогр. в кінці ст.

Кл.слова (ненормовані):
громадянська журналістика -- блог -- інтерактивність -- краудсорсінг -- соціальні мережі
Анотація: У статті розглянуто громадянську журналістику як сучасне явище мультимедійного простору України, сучасні тенденції розвитку громадянської журналістики під час російсько-української війни. Дослідження виокремлює головні риси цього різновиду журналістики, що активно розвивається в соціальних мережах та на інших платформах Інтернету. До основних характеристик належать оперативність та мобільність, легкість публікації та подання матеріалу, велика аудиторія покриття, негайний зворотній зв’язок та можливість живого спілкування, краудсорсинг та різноманітність точок зору, активність та промоція. Об’єктом дослідження є сучасний український медіадискурс воєнного часу. Матеріалом для аналізу слугували українські інформаційні повідомлення та аналітика, створені громадськими журналістами під час російсько-української війни. Громадянська журналістка під час російсько-української війни стає доступною для широкої громадськості України як аматорського, так і професійного складу. Блог став інструментом розвитку та нестримного росту впливу громадянської журналістики на формування суспільної думки, шляхом надання інформації з перших джерел, оперативності й мобільності, легкості подання матеріалу та його сприйняття, великої аудиторії покриття та інтерактивності, краудсорсингу та різноманітності точок зору. Поява відеоматеріалів та текстових повідомлень найвідоміших блогерів України на шпальтах світових видань та в телепрограмах провідних компаній світу свідчить про стрімкий ріст та посилення довіри до цього виду журналістики. Перспективи подальшого дослідження ми бачимо в аналізі нових тенденцій розвитку громадянської журналістики, появі нових рис та навіть жанрів, зближенні форматів традиційних медіа та блогів соціальних платформ.

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)