Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Коханська, С.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.
Шифр: С967601977/2020/2
   Журнал

Спортивна наука та здоров’я людини : науковий журнал/ Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, Charity Foundation "City of Dreams". - Київ : Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. - on-line. - Назва з титул. екрана. - ISSN 2664-2069. - Виходить двічі на рік
2020р. N 2
Зміст:
Antala, B. International federation of Physical Education and its impact to monitoring of Quality Physical Education in the world / B. Antala, S. Ivashchenko, G. Lopatenko. - С.4-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Імас, Є. Екологічна освіта в контексті формування сталого розвитку спорту / Є. Імас, О. Ярмолюк, Б. Білько. - С.10-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Борисова, О. Характеристика змагальної діяльності збірних команд України зі спортивних ігор на міжнародній арені / О. Борисова, С. Шутова, В. Нагорна. - С.27-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Кашуба, В. Взаємозв'язок між соматотипом та повздовжніми розмірами тіла практично здорових дітей 6-8 років та їх однолітків з порушенням слуху / В. Кашуба, Д. Афанасьєв. - С.38-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Коханська, С. Модернізація спортивного снаряду як чинник підвищення складності змагальних вправ в стрибках на батуті / С. Коханська. - С.50-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Ляшенко, В. Порівняльна характеристика розвитку координаційних здібностей школярів 7-9 років та їхніх однолітків, які систематично займаються тхеквондо / В. Ляшенко, Є. Корж, Т. Омельченко. - С.64-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Маслова, О. Структура наукового пізнання передумов концепції здоров`яформуючих технологій у процесі адаптивного фізичного виховання дітей шкільного віку з порушеннями слуху / О. Маслова. - С.74-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Мітова, О. Формування системи тестів для контролю підготовленості гравців у командних спортивних іграх / О. Мітова. - С.88-101. - Бібліогр. в кінці ст.
Молдован, А. Інтеграція фізкультурно-оздоровчого, фізкультурно-спортивного та підприємницького видів діяльності / А. Молдован. - С.102-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Ромолданова, І. Психологічне забезпечення підготовки тхеквондистів у чотирьохрічних олімпійських циклах / І. Ромолданова. - С.114-129. - Бібліогр. в кінці ст.
Ткач, Ю. Зміни технічної підготовленості старшокласників за результатами реалізації варіативного модуля "Cпортивна боротьба" / Ю. Ткач, А. Окопний, Л. Харченко-Баранецька. - С.130-140. - Бібліогр. в кінці ст.
Федорчук, С. Оцінка ризику травматизму спортсменів за психофізіологічними показниками (лижні види спорту) / С. Федорчук, О. Лисенко, О. Колосова. - С.141-153. - Бібліогр. в кінці ст.
Перейти до зовнішнього ресурсу До змісту
Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Коханська, С.
    Modernization of sports equipment as a factor of increasing of difficulty score of competitive routines in trampoline gymnastics = Модернізація спортивного снаряду як чинник підвищення складності змагальних вправ в стрибках на батуті / С. Коханська // Спортивна наука та здоров’я людини = Sport Science and Human Health : науковий журнал. - 2020. - N 2. - С. 50-63, DOI 10.28925/2664-2069.2020.2.5. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2664-2069

Кл.слова (ненормовані):
стрибки на батуті -- модернізація снаряду -- чемпіонати світу -- кубки світу
Анотація: Стрибки на батуті – це сучасний вид спорту, який починаючи з 2000 р. входить до програми Ігор Олімпіад. Постійне вдосконалення спортивного снаряду, зміни та нововведення до міжнародних правил змагань забезпечують безперервний розвиток виду спорту та світову популярність стрибків на батуті. Мета – обґрунтувати взаємозв’язок модернізації спортивного снаряда та підвищення складності змагальних вправ спортсменів у стрибках на батуті. Матеріал і методи: теоретичний аналіз науково-методичної літератури, ретроспективний аналіз протоколів міжнародних змагань, відеоаналіз, методи математичної статистики. Проведені дослідження дали змогу визначити основні конструкції снарядів, які застосовувалися на міжнародних змаганнях зі стрибків на батуті в різні часові проміжки. За допомогою відеоаналізу виявлено базові елементи, з яких формувалися змагальні вправи спортсменів у 1964–1972 рр. ретроспективний аналіз протоколів міжнародних змагань дозволив вирахувати середню, максимальну та мінімальну складність змагальних вправ виконаних провідними спортсменами, які спеціалізуються в стрибках на батуті на чемпіонатах та Кубках світу в період 1972‒2020 рр. й виявити взаємозв’язок між модернізацією конструкції батуту і підвищенням складності виконуваних змагальних вправ спортсменів у різні часові проміжки виду спорту. Проведені дослідження підтвердили взаємозв’язок між збільшенням кількості складних елементів та зростанням складності виконуваних спортсменами змагальних вправ та модернізацією спортивного снаряду в стрибках на батуті. За результатами дослідження середня складність змагальних вправ кваліфікованих спортсменів після впровадженням кожної нової моделі батуту зростала від 0,2 до 0,5 бала, а максимальна складність від 0,1 до 0,7 бала.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://sporthealth.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)