Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Тодорова, Н.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.
Шифр: С794174244/2018/4
   Журнал

Схід : аналітично-інформаційний журнал/ Київський університет імені Бориса Грінченка. - Маріуполь : Український культурологічний центр, 1995 - . - on-line. - Назва з титул. екрана. - ISSN 1728-93432411-3093. - Виходить кожного кварталу
2018р. № 4
Зміст:
Додонов, P. Peculiarities of shipping in the Dnipro basin in 1875-1932 / P. Додонов. - P.5-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Куриляк, О. Антимобілізаційна діяльність збройного руху опору (частина 2) / О. Куриляк. - P.12-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Романцов, В. Підпільна група ОУН в Маріуполі (жовтень 1941 - червень 1943) / В. Романцов, А. Пандазі. - P.25-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Спудка, І. Вищі та наукові інституції часів нацистської окупації на території України (на прикладі округу "Дніпропетровськ" Рейхскомісаріату Україна) / І. Спудка. - P.30-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Гайко, Г. Development of the oil industry in the USA (Part I) / Г. Гайко, В. Білецький. - P.37-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Каштанов, К. Єгипет у близькосхідній політиці СРСР (1957-1961 рр.) / К. Каштанов. - P.41-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Купрій, Т. Успіхи та проблеми "перевиховання": до 70-ї річниці завершення денацифікації Німеччини / Т. Купрій. - P.49-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Попенко, Я. "Бессарабське питання" на Паризькій мирній конференції (осінь-зима 1919 р.) / Я. Попенко. - P.56-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Рамач, Я. The Union of Rusyns and Ukrainians of Yugoslavia: creation and first years of activity / Я. Рамач, Г. Саган. - P.61-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Срібняк, І. Табір інтернованих вояків армії УНР в Александрові (Польща) навесні-влітку 1921 р. / І. Срібняк. - P.67-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Тодорова, Н. Ethical aspects of the European Union's foreign policy (1999-2014) in the contemporary academic discourse / Н. Тодорова, І. Тодоров. - P.74-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Юшкевич, В. Питання "перезавантаження" міжурядового комітету з питань біженців на Бермудській конференції (19-30 квітня 1943 р.) / В. Юшкевич. - P.79-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Данилюк, І. Розвиток музейного руху на Прикарпатті упродовж 1991-2014 рр.: джерелознавчий аспект / І. Данилюк. - P.84-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Довбня, О. Репресивна політика Радянської держави щодо селянства УСРР/УРСР (1921-1939 рр.) у сучасній вітчизняній історіографії: регіональний аспект / О. Довбня. - P.89-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Проценко, Є. Культурні процеси на Донбасі в роки Другої світової війни: історіографічний дискурс / Є. Проценко. - P.96-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Філас, В. Маніпуляція візуальними образами в ідеологічних концепціях, або як "відбілювали" імідж Г. Потьомкіна / В. Філас. - P.103-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Тодорова, Н.
    Ethical aspects of the European Union's foreign policy (1999-2014) in the contemporary academic discourse = Етичні аспекти зовнішньої політики Європейського Союзу (1999-2014 рр.) в сучасному науковому дискурсі / Н. Тодорова, І. Тодоров // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2018. - № 4. - P74-78. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормированные):
зовнішня політика -- Європейський Союз -- цінності -- етика -- міжнародні відносини -- м'яка сила
Анотація: Поточні очікування українського суспільства дієвої реакції міжнародної спільноти на порушення Російською Федерацією міжнародного права в Криму і на Донбасі і деклароване прагнення України до членства в ЄС визначають актуальність даної статті, яка присвячена етичним аспектам сучасної зовнішньої політики Європейського Союзу. Робота має на меті висвітлити етичний компонент зовнішньополітичної поведінки цього наднаціонального об'єднання через призму сучасних зарубіжних академічних дебатів з цих питань, описує поточні тенденції та інтерпретації, узагальнює основні напрямки дебатів і їх можливі наслідки. Хронологічні рамки дослідження охоплюють період від Амстердамського договору 1999 року, який запровадив посаду Верховного представника з питань спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС до початку російської агресії в Україну 2014 року. Розглядаються витоки етичної складової у зовнішній політиці ЄС. Розуміння етики у зовнішній політиці, природи та змісту етичних цінностей і проблем, пов'язаних із забезпеченням послідовної етичної поведінки у зовнішній політиці створюють новий вимір розуміння міжнародної ролі ЄС. Етика як предмет інтенсивних суперечок і поняття "етична держава Європа" виступають як вихідний пункт переосмислення сучасної міжнародної ролі ЄС. Проте етична складова виклинає багато заперечень у міжнародній політиці, оскільки вона тісно пов'язана з конкретними світоглядами, кожний з яких має власну оцінку того, чи можна змінити міжнародну систему. Самореалізація ЄС як "сили добра" спирається на "універсальні цінності", що розглядається як нав'язування західних цінностей і способу життя. Політичний дискурс щодо сучасної зовнішньої політики ЄС сфокусований на дилемі "етичність - прагматизм": прагматизм як основа діяльності наднаціонального об'єднання автономних держав у широкому сенсі та етична поведінка цього об'єднання в ім'я прав людини та демократії. Спроби ЄС пропагувати певні цінності та етичні принципи у своїх зовнішніх відносинах впливають на її зовнішню політику, але не змінюють її принципово. Багато дослідників підкреслюють, що сучасна структура Європейського Союзу перешкоджає ефективності його діяльності в етичному відношенні. Етичну зовнішню політику ЄС широко критикують через відсутність необхідної послідовності та узгодженості. Проте, не зважаючи на існуючу критику, не варто недооцінювати позитивних наслідків етичної зовнішньої політики ЄС, а її значний потенціал доцільно вивчати і застосовувати для загального блага
Дод.точки доступу:
Тодоров, І.


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)