Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Наукові періодичні видання Університету- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Електронний каталог бібліотеки (682)Каталог авторефератів та дисертацій (8)Рідкісні та цінні видання (1)Мережеві ресурси (9)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=ЯКІСТЬ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 126
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Регейло, І.
    Ціннісні орієнтири Болонського процесу (1988 - 2009 рр.): нормативно-правовий аспект [Електронний ресурс] / І. Регейло. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2018. - Вип. 3/4. - С. 43-51, DOI 10.28925/1609-8595.2018.3-4.4351. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
Болонський процес -- викладацький персонал -- комюніке -- ціннісні принципи
Анотація: На основі аналізу міжнародних нормативних документів з’ясовано ціннісні орієнтири Болонського процесу та інструменти, якими вони імплементуються. Встановлено, що фундаментальними цінностями Болонського процесу визначено академічну свободу, інституційну (університетську) автономію, нероздільність викладацької та дослідницької діяльності, збереження традицій європейського гуманізму. Обґрунтовано, що впродовж першого десятиліття реформування вищої освіти країн – його учасниць до переліку цінностей уведено: студентоцентроване навчання, якість та інноваційність вищої освіти, державну відповідальність за вищу освіту та соціальну справедливість. Доведено, що встановлені ціннісні орієнтири для системи вищої освіти забезпечили відповідне віддзеркалення на діяльність викладацького персоналу та дотримання ним відповідних вимог.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

2.


    Лопіна, Н.
    Практико-орієнтований кейс-метод навчання в системі безперервної медичної освіти на основі інформаційних веб-технологій [Електронний ресурс] / Н. Лопіна, Л. Журавльова. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2018. - Вип. 3/4. - С. 67-73, DOI 10.28925/1609-8595.2018.3-4.6773. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
веб-квести -- медична освіта -- електронна база клінічних випадків -- тренажери практичного навчання
Анотація: У статті описується практико-орієнтований кейс-метод вивчення внутрішньої медицини з використанням електронної бази клінічних випадків, тренажерів, тематичних веб-квестів у навчальному процесі клінічними кафедрами вищих медичних учбових закладів і обговорюється необхідність створення загально університетської бази клінічних випадків, що може значно поліпшити якість освіти як додипломної, так і післядипломної. У статті представлені основні компоненти кейс-методу навчання на основі інформаційних веб-технологій в медичній освіті з огляду на власний досвід. Обговорюються переваги та етичні аспекти впровадження електронної бази клінічних випадків для всіх учасників освітнього процесу.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Дод.точки доступу:
Журавльова, Л.


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

3.


    Фурсенко, Т.
    Роль професійних об’єднань у системі моніторингу якості освітніх послуг у закладах вищої освіти Канади [Електронний ресурс] / Т. Фурсенко. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2018. - Вип. 3/4. - С. 116-120, DOI 10.28925/1609-8595.2018.3-4.116120. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
вища освіта -- моніторинг -- професійні об’єднання -- якість освітніх послуг
Анотація: Стаття присвячена аналізу перспективних напрямків модернізації функціонування університетської освіти на сучасному етапі, зокрема висвітленню ролі професійних об’єднань у системі моніторингу якості надання освітніх послуг закладами вищої освіти у Канаді. У розвідці представлено огляд основних шляхів співпраці професії та академічних установ. Досліджено особливості функціонування системи контролю якості вищої освіти в Канаді. Доведено, що канадська практика організації моніторингу є конструктивним підходом та відповідає сучасному соціальному замовленню, що його отримують університети, на підготовку кваліфікованих кадрів, котрі володіють достатнім набором знань та компетентностей, для того, щоб бути конкурентоспроможнім на ринку праці у ХХІ ст.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

4.


    Сердюк, Т.
    До проблеми вдосконалення системи акредитації закладу вищої освіти [Електронний ресурс] / Т. Сердюк. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2018. - Вип. 1/2. - С. 137-144, DOI 10.28925/1609-8595.2018(1-2)137144. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
акредитація -- якість знань -- освітній процес -- вища освіта
Анотація: У статті представлений аналіз державних вимог щодо акредитації напряму підготовки, спеціальності та вищого навчального закладу щодо успішності та якості виконання контрольних завдань, наведені аргументи щодо невідповідності цих вимог реальній ситуації у вітчизняній вищій освіті та світовим тенденціям щодо забезпечення якості вищої освіти, запропоновано використання комплексного диференційованого підходу до здійснення акредитації на підставі визначення особистісного прогресу результатів навчання студентів, виконання нами інтегрованих, професійноорієнтованих завдань.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

5.


    Грищук, Юлія Володимирівна.
    До проблеми визначення світових пріоритетів розвитку вищої освіти / Ю. В. Грищук // Неперервна професійна освіта: теорія і практика. - Київ : Едельвейс, 2015. - Вип. 4. - С. 22-25. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
доступність вищої освіти -- ефективність вищої освіти -- якість вищої освіти

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (1), ГП ІБВ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1), ГП ІБВ (1)


Знайти схожі

6.


    Полякова, Ганна Анатоліївна.
    Формування системи моніторингу та самооцінки якості результатів навчання студентів у вищому навчальному закладі / Г. А. Полякова, С. А. Ачкасова // Неперервна професійна освіта: теорія і практика. - Київ : Едельвейс, 2015. - Вип. 4. - С. 34-39. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
якість навчання -- результати навчання -- самооцінка
Дод.точки доступу:
Ачкасова, Світлана Анатоліївна


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (1), ГП ІБВ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1), ГП ІБВ (1)


Знайти схожі

7.


    Tryhub, I.
    Postgraduate extent of the education module «higher education quality and expert support: Ukraine’s movement toward the European Union» [Електронний ресурс] / I. Tryhub. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2018. - Вип. 1/2. - P131-137, DOI 10.28925/1609-8595.2018(1-2)131137. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
освітній модуль -- якість освіти -- найковий ступінь PhD -- стейкхолдер
Анотація: У статті розглянуто сучасні тенденції наукових досліджень на здобуття наукового ступеня PhD та проблемні питання підготовки молодих науковців в Україні. Висвітлено основні аспекти імплементації досвіду країн Європейського Союзу з питань якості вищої освіти в освітню сферу України. Виявлене протиріччя між європейським вектором розвитку системи підготовки здобувачів наукового ступеня PhD в Україні, закріпленим у нормативно-правових актах України, і реальним станом закритої, командно-адміністративної вищої освіти, якість якої не задовольняє вітчизняних стейкхолдерів. Доведено, що перегляд стандартів якості підготовки здобувачів наукового ступеня PhD сприятиме становленню аспірантів як вчених і науковопедагогічних працівників. Висвітлено методичні аспекти залучення аспірантів до освітнього модуля програми Еразмус+: Жан Моне «Higher education quality and its expert support: Ukraine’s movement towards the European Union» в Київському університеті імені Бориса Грінченка, охарактеризовано мету, зміст, форми організації навчання освітнього модулю. Досвід, здобутий молодими науковцями в процесі оволодіння матеріалом освітнього модулю, дозволить впровадити європейські тенденції якості освіти як в наукову, так і в науково-педагогічну діяльність аспірантів, долучити їх до внутрішньої системи забезпечення якості у власному університеті.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

8.


    Батечко, Н.
    Технології забезпечення якості вищої освіти в контексті європейських практик [Електронний ресурс] / Н. Батечко, М. Лут. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2018. - Вип. 3/4. - С. 133-138, DOI 10.28925/1609-8595.2018.3-4.133138. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
якість вищої освіти -- європейський досвід
Анотація: У статті висвітлено технології забезпечення якості вищої освіти в контексті сучасних європейських практик. Проаналізовано об’єктивістичний, релятивістичний підходи щодо забезпечення якості вищої освіти та концепцій розвитку. Наведено приклади систем оцінювання якості освітнього процесу, побудова та реалізація яких притаманна європейському освітньому простору. У контексті практик наведено реалізацію технологій забезпечення якості вищої освіти в Україні.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Дод.точки доступу:
Лут, М.


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

9.


    Dzikovska, M.
    Coaching as the pedagogical technology in professional training of future specialists [Електронний ресурс] / M. Dzikovska. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2019. - Вип. 3. - P45-50, DOI 10.28925/1609-8595.2019.3.4550. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
коуч -- якість освіти -- професійна підготовка -- спеціаліст
Анотація: У статті здійснено теоретичний аналіз коучингу як інноваційної педагогічної технології. Автор, спираючись на порівняльний аналіз науково-педагогічних джерел, зазначає проблеми, які є спільними у наукових дослідженнях вітчизняних та зарубіжних учених. Зазначено, що технологія коучингу отримала ґрунтовний теоретичний аналіз та широке практичне застосування саме в теорії та практичних дослідженнях зарубіжних учених. Показано, що спільними ознаками у вітчизняних та зарубіжних дослідженнях коучингу є: побудова освітнього процесу на мотивуючій взаємодії; створення можливостей для розкриття потенціалу особистості; рівноправна творча діяльність учасників освітнього процесу; партнерство для підтримки людей у досягненні своїх цілей. Доведено, що коучинг має всі ознаки педагогічної технології (модель спiльнoї педaгoгiчнoї дiяльнoстi з прoєктувaння, oргaнiзaцiї та проведення освітнього процесу; oргaнiчна складова структури рiзнoмaнiтних форм oргaнiзaцiї нaвчaльних занять, реaлiзaцiї інших видів педагогічної взaємoдiї суб’єктів освітнього процесу; можливість для розвитку особистісного потенціалу студента та реалізації потенційних можливостей викладача); схарактеризовано етапи реалізації коучингу на основі знань (дванадцять етапів із реалізацією практичних завдань на кожному із них). Автором визначено переваги (підвищення активізації освітнього процесу та мотивації студентів до вивчення навчального курсу; виявлення в студентів здібностей, які розкривають їх як креативних людей, здатних до логічного мислення; розвиток у студентів лідерських якостей та емоційного інтелекту; висока продуктивність освітнього процесу та удосконалення комунікаційних навичок) та недоліки використання технології коучингу у професійній підготовці майбутніх фахівців в умовах закладу вищої освіти. Показано, що коучинг розвиває лідерські якості в студентів, що стимулює формуванню успішних команд, які забезпечують підготовку конкурентоспроможних фахівців в умовах закладу вищої освіти.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

10.


    Lynova, I.
    PhD education quality evaluation: experience of universities of Lithuania and Finland [Електронний ресурс] / I. Lynova. - Електронні текстові дані // Неперервна професійна освіта: теорія і практика : науковий журнал. - 2019. - Вип. 3. - P82-87, DOI 10.28925/1609-8595.2019.3.8287. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1609-8595

Кл.слова (ненормовані):
академічна доброчесність -- якість підготовки -- оцінювання -- підготовка докторів філософії
Анотація: В статье предложен анализ принципов и процедур обеспечения качества высшего образования и оценки качества подготовки докторов философии в Украине в контексте евроинтеграции. Представлен ведущий зарубежный опыт по проблеме, для анализа которого мы выбрали университеты стран, являющихся партнерами Института высшего образования в международных проектах: Литвы и Финляндии. Зарубежный опыт по проблеме оценки качества подготовки докторов философии, представлен анализом официальных документов, в открытом доступе (на английском языке) университетов Литвы и Финляндии. Анализ документов показал, что в основу оценивания качества подготовки докторов философии в Финляндии, Литве заложен, в первую очередь, качественный исследовательский продукт и как результат – своевременная и качественная защита диссертации PhD-аспиранта. Ответственность за качественную докторскую подготовку распределяют между аспирантом, административными подразделениями и научными руководителями, обязанностям и роли которых уделяют особое внимание.
Перейти до зовнішнього ресурсу http://npo.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)