Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Наукові періодичні видання Університету- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Електронний каталог бібліотеки (43)Каталог авторефератів та дисертацій (2)Грінченкознавство (1)Рідкісні та цінні видання (1)Мережеві ресурси (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=протиріччя<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.
Шифр: О283150799/2010/1
   Журнал

Освітологічний дискурс [Електронний ресурс] : наукове електронне видання/ Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. - Київ : Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, 2010 - . - ISSN 2312-5829. - Виходить кожного кварталу
2010р. № 1 . - Електронні текстові дані. - on-line. - Назва з титул. екрана
Зміст:
Огнев’юк, В. О. Ідея освіти / В. О. Огнев’юк. - С.1-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Кудикіна, Н. В. Гра: феноменологічна та педагогічна характеристики / Н. В. Кудикіна. - С.20-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Боринець, Н. І. Проектно-технологічна діяльність учнів та вчителів трудового навчання / Н. І. Боринець. - С.32-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Якунін, Я. Ю. Ефективність використання інформаційно-комунікаційних технологій у системах дошкільної, початкової та середньої освіти / Я. Ю. Якунін. - С.42-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Коваленко, Л. Т. Застосування психологічних завдань у тестах досягнень на уроках української мови / Л. Т. Коваленко. - С.51-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Максимов, І. О. Протиріччя змісту таблиці хімічних елементів Д. Мендєлєєва / І. О. Максимов. - С.64-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Калашнікова, С. А. Актуальність лідерства в умовах сучасних суспільних трансформацій та його вплив на професійну підготовку управлінців / С. А. Калашнікова. - С.75-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Дятленко, Н. М. Андрагогічний підхід у післядипломній освіті вихователів дошкільних закладів / Н. М. Дятленко. - С.90-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Куземко, Л. В. Професійна підготовка педагога дошкільної освіти до індивідуальної роботи з дітьми / Л. В. Куземко. - С.103-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Митник, О. Я. Підготовка майбутнього вчителя початкової школи до здійснення моніторингу якості освіти / О. Я. Митник. - С.114-121. - Бібліогр. в кінці ст.
Василенко, Н. В. Кредитно-модульна система організації навчального процесу з підготовки керівників загальноосвітніх навчальних закладів до управлінської інноваційної діяльності / Н. В. Василенко. - С.122-132. - Бібліогр. в кінці ст.
Безпалько, О. В. Дитячі громадські організації в системі соціального виховання / О. В. Безпалько. - С.133-141. - Бібліогр. в кінці ст.
Терещенко, М. В. Освіта і картина світу / М. В. Терещенко, Є. А. Щербань. - С.142-152. - Бібліогр. в кінці ст.
Тимчик, О. В. Інтеграція видів діяльності у процесі проходження студентами педагогічної практики / О. В. Тимчик, О. В. Полковенко. - С.153-159. - Бібліогр. в кінці ст.
Гончаренко, А. М. Особливості взаємодії дітей дошкільного віку / А. М. Гончаренко. - С.160-170. - Бібліогр. в кінці ст.
Перейти до зовнішнього ресурсу До змісту
Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Максимов, І. О.
    Протиріччя змісту таблиці хімічних елементів Д. Мендєлєєва [Електронний ресурс] / І. О. Максимов. - Електронні текстові дані // Освітологічний дискурс : наукове електронне видання. - 2010. - № 1. - С. 64-74. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2312-5829

Кл.слова (ненормовані):
короткоперіодна таблиця хімічних елементів -- валентність -- хімічні сполуки
Анотація: У статті висвітлюється питання аналізу якості сучасних таблиць хімічних елементів, що мають бути в кожному шкільному кабінеті хімії.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://od.kubg.edu.ua/

Є примірники у відділах: всього 1 : Online (1)
Вільні: Online (1)


Знайти схожі

3.


    Pappas, G.
    For the education of the cosmopolitan. The case of tagore and the globalized self [Електронний ресурс] = До питання освіти в умовах космополітизму. Р. Тагор і глобалізоване «Я» / G. Pappas. - Електронні текстові дані // Освітологічний дискурс : наукове електронне видання. - 2020. - № 1. - С. 1-14, DOI 10.28925/2312-5829.2020.1.1. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2312-5829

Кл.слова (ненормовані):
глобалізація -- космополітизм -- патріотизм -- критичне мислення -- всесвітня освіта -- освітня та міжкультурна солідарність
Анотація: Явище глобалізації призводить до різноманітних дискусій, створює напругу в суспільстві, викликає дилеми, протилежне бачення самого питання. У запропонованій статті подана спроба апроксимувати явище глобалізації, простежене за різними сучасними тенденціями; результати спостережень та отримані показники викладені описовими, оцінними і регулюючими судженнями. Крім того, представлені різні філософські погляди в діалозі питань із космополітизму та патріотизму, на яких сфокусовані філософи та футурологи. Порушені питання глобалізації у статті розглянуто разом з баченнями Р. Тагора і його позиції щодо космополітизму та всесвітньої освіти, де робиться акцент на розвитку критичного мислення і конструктивного діалогу. Дебати щодо глобалізації в освітньому просторі викликають побоювання та протиріччя, хоча й виникла невідкладна потреба в швидкій адаптації до соціального і культурологічного різноманіття навколишнього середовища. Поява поняття міжкультурної освіти є наслідком процесів глобалізації. Автор статті зазначає, що міжкультурна освіта означає протистояння через повсякденну педагогічну практику в будь-якій формі дискримінації, будь то соціальна, культурна, гендерна, мовна чи релігійна. Таким чином процес інтеграції є неможливим без створення динамічного процесу взаємодії, взаємного визнання та співпраці між людьми з різних етнічних груп. Необхідно переосмислити свою прихильність до культури в рамках універсального горизонту та задуматися над потенціалом та важливістю співіснування культурних та загальнолюдських ідеалів для сучасної освіти. Оминання, невирішення вищезгаданих питань – це невирішення потреби та невиконання освітньої політики, яка має бути ґрунтовною з позицій освіти співчуття, солідарності та міжкультурної поваги. У роботі проповідуються зобов’язання перед культурою та міжкультурною освітою в межах універсального горизонту.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://od.kubg.edu.ua/

Дод.точки доступу:
Георгіос Паппас


Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1


Знайти схожі

4.


    Казаков, Г.
    Латинська Америка як регіон зіткнення інтересів США та Німеччини у роки Першої світової війни / Г. Казаков // Київські історичні студії = Kyiv Historical Studies : науковий журнал. - 2018. - № 2. - С. 6-14, DOI 10.28925/2524-0757.2018.2.614 . - ISSN 2524-0749

Кл.слова (ненормовані):
Перша світова війна -- «доктрина Монро» -- панамериканізм -- дипломатичне протистояння
Анотація: У статті розглянуто питання зіткнення інтересів Сполучених Штатів Америки та Німеччини у регіоні Латинської Америки у роки Першої світової війни. Протистояння носило дипломатичний характер та полягало у відмові від «проникнення» німецького капіталу та фізичної при утності німецьких військових у країни латиноамериканського регіону. Протиріччя, які виникли у досліджуваному регіоні, врешті-решт стали однією з вагомих причин оголошення урядом США війни Німеччині
Перейти до зовнішнього ресурсу https://istorstudio.kubg.edu.ua

Є примірники у відділах: всього 4 : ГП ЧЗ (2), Ф2 (1), Ф3 (1)
Вільні: ГП ЧЗ (2), Ф2 (1), Ф3 (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)